الحشدالشعبی نمایه

یک تحلیلگر سیاسی عراق درباره توطئه سیاسی دولت آمریکا علیه سازمان الحشدالشعبی و بهانه‌تراشی برای فروپاشی این سازمان هشدار داد.

به گزارش مشرق، «سعد الکعبی» تحلیلگر سیاسی عراق با هشدار درباره توطئه سیاسی دولت آمریکا علیه سازمان الحشدالشعبی گفت که واشنگتن برای اجرای این توطئه و ایجاد هرج و مرج در داخل عراق تلاش می‌کند.

بیشتر بخوانید:

تسلط الحشد الشعبی بر راه‌های نفوذ تروریست‌ها به ایران

الکعبی در مصاحبه با وبگاه «المعلومه» تصریح کرد که دولت آمریکا به روش‌های مختلف و از طریق بازوهای خود در داخل دولت عراق برای فروپاشی الحشدالشعبی و متشنج کردن فضای داخلی عراق با استفاده از انتشار اخبار ساختگی و کذب تلاش می‌کند.

وی افزود که الحشدالشعبی در معرض توطئه سیاسی دولت قرار دارد در حالی که دولت آمریکا نیز سعی دارد با متهم کردن الحشدالشعبی به حمله به سفارت آمریکا در عراق، برای مبارزه علیه این سازمان بهانه‌تراشی کند.

بیشتر بخوانید:

موفقیت حشدالشعبی در دفع حمله داعش

این تحلیلگر سیاسی عراق تصریح کرد که استمرار اتهام‌زنی علیه الحشدالشعبی و عدم حمایت دیگر جریان‌های سیاسی از آن، به روند سیاسی آسیب خواهد زد به ویژه اینکه الحشدالشعبی نیرویی است که برای حمایت از کشور جهت رهایی از شر داعش به وجود آمد نه به دلیل تمایلات سیاسی لذا تمامی این توطئه‌های سیاسی علیه الحشدالشعبی به شکست منجر خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
    2 0
    آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند وتوسط مردم و همین حشد الشعبی از عراق اخراج خواهد شد