تاریخ فرانسه؛ قتل ۱۰ میلیون مسلمان فقط در الجزایر! + تصاویر

غربیها در حالی اسلام را دین "تروریسم" می‌خوانند که مطالعه تاریخ نه چندان دور این ملل "تروریسم" واقعی را به خوبی توصیف می‌کند!

به گزارش مشرق، اخیراً رئیس جمهور فرانسه اسلام را دینی افراطی دانست و از انتشار کاریکاتورهای موهن و توهین به مقدسات اسلامی حمایت کرد.

غربیها در حالی اسلام را دین "تروریسم" می‌خوانند که مطالعه تاریخ نه چندان دور این ملل "تروریسم" واقعی را به خوبی توصیف می‌کند! برای مثال در هنگام اشغال چاد در سال ۱۹۱۷ توسط فرانسه، اشغالگران فرانسوی ۴۰۰ نفر از مسلمانان چاد را جمع کرده و سر آنها را قطع کردند!

کشور فرانسه , کشور الجزایر , تروریسم ,

بنا بر مقالات مؤسسه مطالعات سیاسی پاریس که معمولاً با عنوان مختصر سیانس‌پو (به فرانسوی: Sciences Po) شناخته می شود، هنگام ورود فرانسه به شهر آگوات در الجزایر در سال ۱۸۵۲، دو سوم جمعیت این کشور توسط اشغالگران فرانسوی منقرض شدند!

فرانسه از سال ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۶، ۱۷ آزمایش هسته ای در الجزایر انجام داد، تعداد قربانیان این آزمایشها، از ۲۷ تا ۱۰۰ هزار نفر تخمین زده شده‌اند که البته تأثیرات آن تا به امروز نیز ادامه دارد.

کشور فرانسه , کشور الجزایر , تروریسم ,

۱۱ میلیون معدن الجزایر به مدت ۱۳۲ سال به اشغال درآمد و فرانسویها در ۷ سال ابتدای ورود خود، یک میلیون مسلمان و در ۷ سال پایانی حضور خود در الجزایر، یک میلیون و نیم مسلمان را به قتل رساندند.

مورخ "جک گورکی" تخمین زده که کل کشته‌شدگان الجزایری از زمان ورود فرانسه در ۱۸۳۰ تا زمان عزیمت آن در ۱۹۶۲، ۱۰ میلیون مسلمان است!

فرانسه تونس را به مدت ۷۵ سال، الجزایر ۱۳۲ سال، مراکش ۴۴ سال و موریتانی را ۶۰ سال به استعمار خود درآورده بود!

هنگامی که فرانسه در لشکرکشی معروف خود وارد مصر شد، سربازان فرانسوی با اسبهایشان وارد مساجد شدند و در حالی که شراب می‌نوشیدند، به زنان در مقابل خانواده‌شان تجاوز کردند و تعدادی از مساجد را به اصطبل اسبهای خود تبدیل کردند!

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 4
  فرانسه مهد آزادی است.
 • IR ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  5 0
  مرگ بر فرانسه
 • مونا FR ۰۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  2 0
  مرگ بر ماکرون فراماسون
 • IR ۰۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  4 0
  واقعا وقیح هستند
 • Mjp IR ۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  2 0
  الان دولتهای عربی وبه اصطلاح مسلمان برای فرانسه ایهافرش قرمزپهن می‌کنند.. خوداین دولت‌های مستعمره شده ازقبل هنوزم به نوعی مستعمره شدن همش باج میدن به غرب بخاری ندارن این عرب‌های باج ده.. ایران یبارمستقل شدازاستعمارتاابدهم باج به جهان حتی نمیده چه برسه به یکشور..
 • IR ۰۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  11 0
  خدانابودتان کند.البته استعمار درحال نابودی است.
 • سید IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 0
  آقا این حرفا رو نزنیدفرانسویا خیلی خیلی خیلی متمدنند تازه اولاندبه روحانی گفته بود میخام برا جوانای ایرانی اشتغال ایجاد کنم
 • IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  7 0
  پس با این اوصاف خاک بر سر اعراب و علی الاخص سران عربی
 • شیراز IR ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 0
  الان دولتهای عربی وبه اصطلاح مسلمان برای فرانسه ایهافرش قرمزپهن می‌کنند.. خوداین دولت‌های مستعمره شده ازقبل هنوزم به نوعی مستعمره شدن همش باج میدن به غرب بخاری ندارن این عرب‌های باج ده.. ایران یبارمستقل شدازاستعمارتاابدهم باج نمیده
 • امانی IR ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 0
  بلا شک اروپا مهد تکنولوژی مدرن قرون 19و20 میباشه وتقریبا همچنان هم پیشتاز اما ایا نباید ملل متمدن اروپا از این پیشرفت برای هرچه بهتر شدن زندگی تمامی انسانها در ممالک مختلف جدای از دین وایین واداب ورسوم استفاده میکردن چی فکر میکردند چی شد قدرت اقتصادی انها بیشتر جنبه نظامی پیداکرد وبه استعمار کشورها وقتل وغارت انها پرداختند که نمونه های ان بیش از حد تصور هست والبته جالبتر اینکه مدعیان اصلی حقوق بشر هم هستند مثل همین فرانسه که هنوز هم در کشور مالی نیرو داره وهراز گاهی تعدادزیادی از آزادیخواهان را به خاک وخون میکشه
 • IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  2 1
  خاک بر سر فرانکوفیلهای ایرانی که هنوز که هنوز شده رویای شانزه لیزه دارند و بالا رفتن از برج ایفل و آروغ روشنفکری فرانسه مهد آزادی! است
 • IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 1
  فرانسه مهد فاضلاب
 • DE ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  0 1
  فرانسه نگران تجارت ۱۱۰ میلیارد دلاری با کشورهای اسلامی-مورخ "جک گورکی" تخمین زده که کل کشته‌شدگان الجزایری از زمان ورود فرانسه در ۱۸۳۰ تا زمان عزیمت آن در ۱۹۶۲، ۱۰ میلیون مسلمان است! فرانسه تونس را به مدت ۷۵ سال، الجزایر ۱۳۲ سال، مراکش ۴۴ سال و موریتانی را ۶۰ سال به استعمار خود درآورده بود! آقای مکرون! بحران در سکولاریزم غرب است نه اسلام!
 • IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
  1 0
  از جنایات و.نسل کشی و و سفاکیهای عثمانی ها هم بنویسید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس