حرم حضرت عباس

مزار حاج قاسم در شب وفات حضرت ام‌البنین(س) مادر علمدار کربلا شاهد حضور عزاداران بی‌شماری است که برای ابراز ارادت خود را به مزار علمدار جبهه مقاومت رسانده‌اند.

به گزارش مشرق، امشب، شب وفات مادر وفاداری و ادب حضرت ام‌البنین(س) است؛ شب وفات بانویی با عظمت از تبار دلاوران؛ شب وفات مادر علمدار بزرگ کربلا عباس(ع).

بیشتر بخوانید:

نگاه متفاوت رهبر انقلاب به حضرت ام البنین (س)

امشب برای آنهایی که حسرت بودن در بقیع، کربلا و یا بین‌الحرمین به دلشان است حضور در گلزار شهدای کرمان حال و هوای دیگری دارد. بودن در جوار آرامگاه ابدی مردی از نسل خودمان که وفاداری، شجاعت و رشادتی عباس‌گونه داشت.

شب وفات مادر وفاداری و ادب است و چه آتشی به جانت می‌زند اینکه در گوشه‌ای از گلزار شهدای کرمان نشسته باشی و مداح برایت روضه وفاداری بخواند؛ به مزار حاج قاسم چشم دوخته باشی و مداح برایت روضه حضرت عباس(ع) بخواند و این روضه‌ها تو را تا کجاها که نمی‌برد.

گلزار شهدای کرمان در شب وفات حضرت ام‌البنین(س) مادر علمدار کربلا شاهد حضور عاشقان، زائران و عزاداران بی‌شماری است که نه‌تنها از همه جای ایران بلکه از دیگر کشورها برای ابراز ارادت خود را به مزار حاج قاسم "علمدار جبهه مقاومت" رسانده‌اند.

دانلود

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس