اعتراضات بنزینی

روز شنبه هم در چند شهر کشور اعتراض به گران‌شدن بنزین از اولین ساعات صبح آغاز شد. این تجمعات محدود البته با بارش برف و ترافیک در معابر همراه شده و تاثیر بیشتری بر جریان رفت و آمد شهروندان گذاشت.

به گزارش مشرق؛ با تصمیم دولت، بنزین از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه بار دیگر سهمیه‌بندی و قیمت‌های جدید آن نیز اعلام شد. با وجود اعلام ناگهانی آغاز سهمیه‌بندی، با گذشت ۲۴ ساعت از اجرا، عرضه بنزین در جایگاههای سراسر کشور بصورت عادی ادامه دارد و با برداشتن محدودیت کارت‌ جایگاه‌داران، مشکلی از بابت توزیع بنزین برای افرادی که تا کنون موفق به دریافت کارت سوخت خود نشده‌اند، وجود ندارد. اما همزمان، اعتراضات محدودی هم در برخی نقاط کشور به این اقدام شکل گرفته است.

روز جمعه، تحرکات و اعتراضات محدودی در برخی شهرها گزارش شد که با حضور نیروهای انتظامی و البته عدم استقبال عموم مردم، رو به سردی گذاشت و خاتمه یافت.

گزارشی از وضعیت روز جمعه را اینجا بخوانید:

وضعیت عادی عرضه بنزین در سراسر کشور/ داغ شدن بازار شایعات و عدم استقبال مردم از معدود تحرکات اعتراضی +عکس

روز شنبه هم در چند شهر کشور اعتراض به گران‌شدن بنزین از اولین ساعات صبح آغاز شد. این تجمعات محدود البته با بارش برف و باران و ترافیک در معابر همراه شده و تاثیر بیشتری بر جریان رفت و آمد شهروندان گذاشته است. گرچه، اعتراضات مردم در بسیاری از نقاط کشور آرام  و در قالب تجمعات ۱۰۰ یا ۲۰۰ نفره گزارش‌ شده است، اما سوء استفاده از این اعتراضات و کشاندن آن به معابر اصلی و بزرگراهها، باعث معطلی مردم و ترافیک سنگین شده است.

رسانه‌های بیگانه هم با استفاده از اخبار جعلی و تصاویر سال‌های قبل و خبرسازی (حتی کشته‌سازی) تلاش می‌کنند آتش اعتراض را شعله‌ور کنند. با از دسترس خارج شدن کانال آمدنیوز، حالا شبکه‌ وابسته به عربستان سعودی (ایران اینترنشنال)، نقش آمدنیوز و هماهنگ‌کننده اغتشاش را برعهده گرفته است. بی‌بی‌سی فارسی و چند کانال ضدایرانی دیگر نیز همزمان مشغول خبرسازی و انتشار اخبار (عمدتا جعلی و غیرواقعی) هستند.

بنابر گزارش‌های منتشرشده، در شهرهای مختلف زنان نقاب‌داری در میان معترضان و تجمعات آرام مردمی حاضر می‌شدند و با طرح شعارهای انحرافی و انجام حرکات خشونت‌بار، قصد برهم زدن امنیت و تحریک مردم را داشتند. تعدادی از این سازمان‌دهندگان حرکات خشونت‌بار تاکنون بازداشت شده‌اند.

در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت شهرهای کشور در روزی که گذشت، آمده است.

استان البرز/  تجمعات مردمی در برخی خیابان‌های کرج

در مرکز استان البرز برخی مناطق شهر از جمله آزادگان، ۴۵ متری کاج به سمت گوهردشت، تجمع آرام مردم برگزار شد.  در این تجمع، مردم با خاموش کردن اتومبیل‌های خود، به سیاست‌های دولت و افزایش قیمت بنزین واکنش نشان دادند. در مسیر آزادگان به سمت چهارراه طالقانی نیز مردم با خاموش کردن اتومبیل‌های خود، مسیر رفت و آمد را مسدود کردند.

استان تهران/ تجمعات آرام مردم در شهریار، اسلامشهر و رباط کریم

در استان تهران و در شهرستان‌های شهریار، بهارستان، رباط کریم، قدس، دماوند، اسلامشهر و پردیس تجمعات آرامی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین برگزار شد.

در این تجمعات، مردم باخاموش کردن اتومبیل‌های خود، به سیاست‌های دولت در زمینه اصلاح قیمت بنزین اعتراض کردند.


 
در مسیرهای تردد خودروها در خیابان‌های اصلی بهارستان، رباط کریم، خیابان ولیعصر(عج) شهریار، خیابان کامیون‌داران بومهن به سوی تهران و نیز به سمت شمال، میدان جهاد دماوند و برخی دیگر از خیابان ها این توقف خودروها موجب انسداد مسیر تردد شد.

در شهریار و اسلامشهر عده‌ای با آتش زدن لاستیک و سطل‌های زباله‌ تلاش کردند اعتراض آرام مردم را به خشونت و انحراف بکشانند. در شهر قدس عده‌ای با حمله به اماکن عمومی، به اموال مردم و برخی ساختمان‌های اداری و بانک‌ها آسیب رساندند.

در شهر تهران نیز پیش از ظهر امروز در برخی مسیرها از جمله اتوبان امام علی، بزرگراه شهید باقری، بزرگراه رسالت و همت تعدادی از رانندگان با بستن مسیر رفت و آمد و خاموش کردن خودروهایشان، ترافیک چند ساعته سنگینی را ایجاد کردند.

همچنین در اقدامی مشکوک در اتوبان امام علی، یک کامیون حامل سنگ و نخاله ساختمانی بار خود را وسط اتوبان تخلیه کرد.

در برخی میادین تهران نیز تجمعات چند ده نفری صورت گرفت که چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفته است.

استان فارس/ تجمع آرام مردم؛ حمله اوباش به پمپ بنزین و اماکن عمومی

از صبح روز شنبه مردم شیراز در نقاط مختلف شهر نظیر بلوار رحمت، کمربندی شیراز، چهار راه زرگری حضور یافته و در خصوص تغییر قیمت بنزین اعتراضات خود را مطرح کردند.

همزمان با اعتراضات آرام مردم، عده‌ای آشوبگر پمپ بنزین پانصد دستگاه شیراز را به آتش کشیدند که با ورود سریع آتش نشانی، مهار شد. اغتشاشگران حتی به نیروهای آتش‌نشانی و امدادی نیز تعرض کردند و با سنگ به آن‌ها حمله کردند.

اما از عصر امروز، اعتراضات در شیراز نیز با تحریک برخی لیدرهای سازمان‌یافته به خشونت گرایش یافت و شعارها نیز رنگ‌وبوی سیاسی پیدا کرد. با ورود افراد فرصت‌طلب، برخی اماکن عمومی به آتش کشیده شد.

برخی پمپ‌بنزین‌های شیراز همچون کوزه‌گری و بلوار رحمت به آتش کشیده شد و چندین خودرو متعلق به مردم و پلیس و حتی ماشین آتش‌نشانی نیز در نقاط مختلف شهر سوختند.

آشوبگران همچنین به چندین بانک، مرکز خرید و نیز شهرداری و دفتر امام‌جمعه صدرا حمله‌ور شده و خسارت‌هایی وارد کردند.

فارس همچنین از حمله تعدادی از اراذل به یکی از بیمارستان‌های شیراز نیز خبر داده است.

کرمان/ توضیحات فرماندار سیرجان درباره اتفاقات شب گذشته/ مرگ مشکوک یک شهروند عادی

محمد محمودآبادی، سرپرست فرمانداری سیرجان در گفتگویی تایید کرده در اعتراض‌های دیشب در این شهر علیه گرانی بنزین، یک شهروند عادی کشته شده است.

به گفته محمودآبادی «روشن نیست این فردا تیر خورده یا نه؛ پزشکی قانونی سیرجان درحال بررسی ماجرا است». به گفته وی، نیروهای امنیتی دیشب تنها مجوز شلیک تیر هوایی را داشتند و هیچ‌یک از نیروها دستور شلیک مستقیم نداشته است.»

سرپرست فرمانداری سیرجان تأیید کرد برخی معترضان قصد حمله به انبارهای نفت شرکت نفت و آتش زدن آن را داشتند که با مقابله نیروهای انتظامی و امنیتی موفق به این کار نشدند.

ظهر امروز هم عده ای در میدان آزادی کرمان حضور پیدا کردند و شعارهای سیاسی سر دادند. این افراد که صورت هایشان پوشیده بود از سایر مردم که تماشاگر آنها بودند، مردم را به اعتراض و اغتشاش فرامی‌خواندند.

از اوایل صبح امروز در رفسنجان نیز  در بلوار طالقانی اعتراضات آغاز شد و به سمت میدان شهدا کشیده شد و مردم شعارهای ضددولتی سر می‌دادند.

لیدر این تجمعات دو دختر به همراه تعدادی مرد بودند که مردم را تشویق به شعاردادن و تجمع می‌کردند.

براساس گزارش فارس، یکی از معترضین که سعی در به آشوب کشیدن اعتراضات داشت، یک نیروی پلیس را با چاقو زخمی کرد.

در شهر جیرفت نیز اعتراضاتی در جریان است که در بسیاری موارد،‌ مردم مانع به خشونت کشیده شدن اعتراضات شده‌اند. در جیرفت عده‌ای به ساختمان فرمانداری نیز حمله کردند. فرمانده سپاه جیرفت با حضور در میان مردم، با آنان به گفتگو پرداخت.

لرستان/ معترضان خرم‌آبادی:شعار اشتباهی و شیشه شکستن نداریم

در مرکز استان لرستان برخی مناطق شهر از جمله خیابان مطهری امروز شاهد تجمع آرام مردمی بود که با خاموش کردن ماشین‌هایشان به سیاست‌های دولت در زمینه اصلاح قیمت بنزین واکنش نشان دادند. در این تجمع ها شعارهایی در مورد گرانی و تورم سر داده شد.

به گزارش مهر، همراهی نیروهای پلیس با مردم معترض از ویژگی های تجمع آرام امروز در خرم آباد و سایر شهرستان های استان بود. هم اکنون شهرهای استان لرستان در آرامش به سر می‌برند و تاکنون تجمع مردمی در فضایی آرام برگزار شده است.

 در تجمع آرام امروز خرم‌آباد مردم ضمن یادآوری اینکه شعار اشتباهی و شیشه شکستن ندارند، تأکید کردند که اجازه نمی‌دهند از تجمعات آن‌ها ضدانقلاب سوءاستفاده کند.

اصفهان/ اعتراض آرام مردم و ترافیک سنگین در برخی معابر

پیش از ظهر و عصر امروز، مردم اصفهان نسبت به اصلاح بهای بنزین در خیابان ها تجمع داشته و خواسته‌های خود نسبت به بررسی مجدد بهای بنزین را مطرح کردند. در این تجمع مردم شعارهایی در اعتراض به اقدام دولت و سهمیه‌بندی بنزین سر دادند. تجمع چند ده نفری مردم، منجر به مسدود شدن مسیر عبور و مرور در برخی بزرگراه‌های این شهر شد.

با تاریک شدن هوا و سوء استفاده عده‌ای از عناصر مشکوک و سازمان‌یافته، در مواردی حمله به اموال و اماکن عمومی و به آتش کشیدن چند بانک نیز گزارش شده است.

در برخی خیابان‌ها نیز آتش زدن لاستیک و آسیب رساندن به خودروها و اموال مردم اصفهان گزارش شده است.

بوشهر/ نگرانی مردم از افزایش قیمت‌ها

 به دنبال اصلاح قیمت بنزین، مردم بوشهر از صبح امروز شنبه در مقابل استانداری تجمع کردند و از مسئولان خواستند تا نسبت به رفع نگرانی آنها اقدامات لازم انجام شود.

در برخی شهرهای استان بوشهر نیز مردم در برخی خیابان‌ها به صورت مسالمت‌آمیز تجمع کرده و خواسته‌هایشان را مطرح کرده‌اند.

 مردم در این تجمعات مشکلات اقتصادی ناشی از افزایش قیمت‌ها را با شعارهای مختلف به گوش مسئولان رساندند.

تبریز/ تحریک اعتراض آرام مردم توسط افراد نقاب‌دار
 
اعتراض مسالمت آمیز مردم تبریز در پی تغییرات قیمت بنزین در میدان شهید فهمیده این شهر برگزار شد.
 
تجمع مردم در میدان شهید فهمیده تبریز و اعتراض مسالمت آمیز به گرانی بنزین بود که مردم در شعارهایشان خواستار توقف این طرح شدند. چایکنار تبریز هم شاهد اعتراض مردم و ترافیک سنگین بود.

عده‌ای از افراد مشکوک و نقاب‌دار تلاش کردند اعتراض آرام مردم تبریز به خشونت بکشانند و در مقاطعی با نیروهای انتظامی درگیری ایجاد کردند که به سرعت اکثر مردم از آنان جدا شدند و عده محدودی اقدام به سنگ پرانی کردند.

بندرعباس/ بازداشت عامل انتشار تصاویر جعلی

عامل انتشار تصاویر جعلی آتش زدن پمپ بنزین در بندرعباس دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان خبر داد فردی که در فضای مجازی تصاویر جعلی تحت عنوان «آتش زدن پمپ بنزین بندر عباس» منتشر کرده‌ بود، بازداشت شد.  این تصاویر مربوط به آتش سوزی یک پمپ بنزین در میسوری آمریکا و در سال 2014 است.

ایلام/ تجمع آرام مردم و اصناف

امروز در مرکز شهر ایلام و و چند شهر دیگر این استان جمعی از مردم و صنف‌های مختلف با برگزاری تجمع اعتراضی، خواستار اصلاح قیمت بنزین شدند. رانندگان تاکسی در میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام امروز از وضعیت قیمت بنزین گلایه داشتند و معتقد بودند این قیمت با نرخ کرایه‌ها همخوانی ندارد.
 
مردم اعلام کردند هیچ خواسته‌ای جز اصلاح قیمت بنزین ندارد و موضع خود را در مخالفت با هرگونه آشوب احتمالی و خسارت به اموال عمومی، اعلام کردند.

شهرستان دهلران نیز شاهد برگزاری تجمعاتی در اعتراض به سهیمه‌بندی بنزین بود.
 

مازندران/ برگزاری تجمع بنزینی؛ دادستان به میان مردم آمد
 
پیش از ظهر و عصر شنبه برخی مناطق مازندران شاهد تجمع مردم برای ابراز نگرانی به افزایش قیمت بنزین بود. جمعی از رانندگان بهشهری هم به اصلاح و افزایش قیمت بنزین، اعتراض کردند.این اعتراضات تحت کنترل و مدیریت نیروهای انتظامی و امنیتی برگزار شد.
 

در شهر ساری هم رانندگان با خاموش کردن خودروهایشان در خیابان‌های شهدا و فرهنگ، به افزایش قیمت بنزین واکنش نشان دادند و بعد از ساعتی مسدود کردن خیابان و ایجاد ترافیک، با پادرمیانی مسوولان انتظامی و گفتگوی دادستان شهر با مردم، وضعیت به شرایط عادی بازگشت.
 
 
قزوین/ برپایی تجمع آرام در اعتراض به اصلاح قیمت بنزین
 
  رانندگان قزوین، صبح شنبه، با خاموش کردن خودروهای خود در چهارراه ولیعصر نسبت به افزایش قیمت بنزین اعتراض کردند. این اعتراض کم تر از یکساعت به طول انجامید و پایان یافت.
 
نیروهای بسیجی، ماشین های آتش نشانی و پرسنل نیروی انتظامی در مناطق مختلف شهر قزوین حضور دارند و برای برقراری نظم و امنیت در آماده باش کامل هستند.
 
 

تجمع آرام مردم ارومیه/ نگرانی مردم از افزایش قیمت کالاهای اساسی
 
در پی اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت مردم ارومیه و شهرهای آذربایجان غربی در میدان انقلاب ارومیه تجمع آرامی برگزار کردند.
 
در این تجمع که با حضور آرام و بدون سردادن شعارهای مخرب برگزار شد شرکت کنندگان خواستار حمایت دولت از اقشار ضعیف و محروم و نیز عدم افزایش قیمت کالاهای اساسی بودند.  در این تجمع که تا ساعات اولیه امشب نیز ادامه داشته است، نیروهای نظامی و پلیس برای برقراری امنیت و نیز عدم ترافیک در شهر ارومیه حضور دارند.

لیدرهای اغتشاشات مشهد دستگیر شدند

به گزارش فارس، نیروهای انتظامی و امنیتی تعدادی از لیدرهای اغتشاشات دیشب و امروز مشهد را دستگیر کرده اند.

معترضان امروز با حضور در خیابان شعارهایی علیه رئیس جمهور و با محتوای اعتراض به گران شدن بنزین سر دادند و تعدادی هم با حضور در وسط خیابان و شعار "بیا وسط بی غیرت" از تماشاگران اطراف خیابان و پیاده‌روها خواستند تا به جمع آنها اضافه شوند. به رغم این شعارها اما جمعیت زیادی به معترضان اضافه نشد.

کرمانشاه/ درگیری‌های پراکنده در برخی خیابان‌ها

از ابتدای صبح  امروز تجمع و پارک خودروها در خیابان‌های کرمانشاه، راه بندان ۲ کیلومتری در حد فاصل بلوار طاق بستان تا استانداری ایجاد کرد. نقطه تجمع و اعتراض مردم بلوار طاق بستان و میدان آزادی است.

شعارهای معترضان "ایرانی باغیرت حمایت حمایت" "مرگ بر گرانی" است.

در جوانرود هم اعتراضات به صورت مسالمت آمیز صورت گرفته و مردم با خاموش کردن خودروها دست به اعتراض زدند. فرماندار این شهرستان با حضور در بین مردم و گتفگو با آنان سعی در آرام کردن فضا دارد.

به گزارش فارس، در برخی نقاط کرمانشاه اعتراضات به درگیری با پلیس انجامید. فنس‌های وسط خیابان و بیلبوردهای تبلیغاتی آتش زده شدند و معترضان به پمپ بنزین حمله کردند که با واکنش‌ نیروهای انتظامی همراه بود.

استان خوزستان/ آتش زدن چند بانک و خشونت در برخی مناطق

به گزارش مشرق؛ از شب گذشته اعتراضات پراکنده در برخی مناطق استان خوزستان از جمله تجمعات ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفره در چند نقطه اهواز آغاز شد که امروز نیز این اعتراضات ادامه پیدا کرد و با ورود افراد مشکوک، به خشونت کشیده شد. در اهواز افراد نقاب‌دار با حمله به اماکن عمومی، به چند بانک آسیب‌هایی وارد کردند.

در خرمشهر نیز تجمعات به آشوب کشیده شد و برخی از خودروهای پارک شده در مرکز شهر مورد تعرض افراد آشوبگر قرار گرفت. فروشگاهها، منازل مسکونی و بانک‌ها نیز از تعرض تخریب‌گران در امان نبودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 135
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 91
 • رضا IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  خونه خراب مشرق ! فهميدى خيلى نفرت انگيزشدى.؟!
  • IR ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   بزرگی یک سال قبل فرمود سال97 را مطرح میکنند اما برا 98 برنامه دارند از دو سه ماه قبل هم در چند مناسبت از همه مخصوصا قوای مسلح خواست برای فتنه اماده باشند انگشتر دفع فتنه را هم که مدتیست به دست کرده ایا خبر ها از جایی به او میرسد؟؟؟؟ ادم یاد جمله معروف امام در 21 بهمن 57 خطاب به اقای طالقانی میافتد
  • ایرانی 110 IR ۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   به فدای دل خون شده رهبرم،که امشبی را باید از داغ همه بی تدبیریها و فتنه گران بسوزد. اللهم اعز به اسلام و اهله
  • IR ۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   دولت دستش خالیه نفت فروش نمیره و نمیشه پول چاپ کنن تورم شده ابر تورم.و کفگیر به ته دیگ خورده دولت واقعا دستش خالیه راهی جز افزایش قیمت نداره.قضیه اینه
  • IR ۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   52 32
   دولت برجام داره. آیا این برای شما کافی نیست؟
  • IR ۰۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   87 7
   اگر دولت دستش خالی است چرا می گوید می خواهد این پول را دوباره به عنوان یارانه به مردم پس بدهد؟ راستی 30 هزارمیلیارد تومان درآمد بنزین بیشتر است یا 80 هزارمیلیارد تومان فرار مالیاتی؟ چرا طرح سوآپ نفتی با روسیه را قبول نکردند؟
  • IR ۰۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   75 26
   الحق که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه اینقدر از اول سال لاف جنگ زد رسما هیچ غلطی نکرد نهایتا خائنین داخلی گند میزنن، باید ریشه خائن هایی که تصمیمهای کلان میگیرن رو خشکوند
  • IR ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   30 7
   بهانه دولت بنفش این است که میخواهند با گران کردن بنزین به فقرا کمک کنند! اگر میخواهید به فقرا کمک کنید از ماشین ها و خانه های چند میلیاردی مالیات بگیرید. چرا بنزین را گران میکنید؟
 • DE ۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  عناصر ضد انقلاب سلطنت طلب و منافقین میخواهند موج سواری به نفع سعودی و اسرائیلی و امریکا کنن . با هوشیاری این ستون پنجم را رسوا کنیم. زیرا در همه جا شکست خورده اند. ایستادگی ملت در برابر انها جواب دندان شکنی برای انهاست. عامل اصلی همه تحریم ها و کاستی ها این سه شیطان فتنه افرین هستند. مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل غداره بند مرگ بر سعودی ذلیل و اسرائیل پرست.
  • IR ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   97 18
   این چه حماقتیه که تو این مملکت هر غلطی می کنن میگن یا خفه شید یا ضد انقلاب و خارجی هستید؟ فردا مجبور میشید بیاید تو تلوزیون بگید صدای مردم رو شنیدید. فرقش با اون ملعون چیه؟
  • علی IR ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   16 14
   شما که خودت رو نگران نشون میدی اول از همه از خودت شروع کن و اون فیلترشکن ات رو خاموش کن که آی پیت از آلمان نشون نده!!! یا علی
 • IR ۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  99 4
  اطلاع رسانی اطلاع رسانی اطلاع رسانی .. همین
 • IR ۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  همه چی ارومه من چقدر خوشبختم با ریتم بخونید
  • IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
   1 5
   قطعا همینطوره مگه شک داری؟؟ ایران بهشته ما هم خوشبخت ترین ملت روی زمینیم. همه ی دنیا حسرت ایران رو میخورن
 • IR ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  87 20
  همه چی ارومه من چقدر خوشبختم ..... با ریتم بخونید
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  چرا از اشتباهات روحانی دفاع میکنید ؟؟؟؟
 • IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  چرا نظام بجای مواخذه روحانی ناکارامد و طرفداری از مردم معترض طرف ظالم را گرفته؟
  • مسعود IR ۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   99 91
   فراموش نکن این دولت منتخب مردمه یعنی سیاست هاش مورد پسند مردمه این قانون دمکراسیه
  • علیرضااز بندرعباس IR ۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   72 31
   هر کس خربزه میخوره پا لرزش هم میشینه چرا به روحانی رای دادید
  • IR ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   44 37
   به روحانی رای دادی، پس تحمل کن
  • ایمان IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   16 29
   مگه نشنیدی اقا فرمودند این نظر شورای سه قوه است و ربطی به دولت ندارد؟؟ چرا تو این وانفسا داری نفاق ایجاد میکنی؟ گوش به سخنان رهبرت بده
 • SE ۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  87 30
  دولت میتوانست طی مدت 6 سال هر سه ماه یکبار، جمعا بیست و چهار بار و هر بار صد تومان، معادل 2400 تومان قیمت بنزین را افزایش دهد بدون اینکه اعتراضی صورت بگیرد و طی این مدت از این درآمد به درمان و بهداشت و آموزش و پرورش مناطق محروم و اقشار کم درآمد جامعه کمک کند اما ثروتمندان در دولت به فکر جیب ثروتمندان هستند. و از این اعتراضات حالا در پی گرفتن ماهی FATF و پالرمو هستنند.
  • علی IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   21 17
   اصلا خودت فهمیدی چی نوشتی؟؟!!! لطفا اگه قراره نظر بدین یه چیزی بنویسید که جنبه علمی و ماهیت حقیقی داشته باشه.
 • IR ۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  مردم با نظام مشکلی ندارن مشکل با دولت د...و ناکارمد امید و ارزل پشت پرده دارن که ... گفتن سراغ کدخدا رفتن و این نتیجش شد
  • هومن IR ۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   یعنی دولت و نظام دو چیز کاملاً متفاوت هستن ؟ این یک سیستم هست برادر
 • IR ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  68 15
  الان روحانی رفراندوم در رابطه با رای مردم به دولت ناکارمد یا شخص ننالایق خودش برگزار میکنه ؟ اگر نه نظام رفراندوم بزاره ........... و این دولت سالخوردگان
  • IR ۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   73 26
   خوبه . یه رفراندوم بزارید حتما فقط اینکه کلی باشه از همون مدلهای سال 57
  • مجتبی IR ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   22 39
   همین که 4 سال یکبار رای گیری میشه و اکثرا بالا 60 تا 70 درصد مردم رای میدن رای اول مردم به نظامه واسه همینه ضد انقلاب همیشه میگن رای ندید که توی دنیا بگن جمهوری اسلامی مقبولیت نداره صرفا جهت اطلاع بعضیاااااا
 • IR ۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  75 95
  مطابق رسم هر دهسال یکبار فتنه 98 هم شروع شد. کی تمام شود با خدا است. و البته با آقای رییسی که چه وقت حسین فریدون را آزاد کند. همه می دانیم بعد از فتنه عراق و لبنان و هشدار اردوغان و بعد التماس دوباره روسیه از دولت ایران برای پذیرش طرح سوآپ نفتی - و باز هم نپذیرفتن دولت ایران!- و بعد ماجرای حسین فریدون دانیال زاده و آن حرفهای روحانی در یزد و آنهمه تکذیب و بعد اعلان ناگهانی و خلاف قانون مصوب مجلس فقط یک چسیز را نشان می دهد و آن اینکه حرفهای من در مورد لزوم دخالت ارتش و سپاه برای حذف نفوذیها از حاکمیت کاملا درست بوده است
  • ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   24 10
   عجب متفکری هستی تو بابا
 • IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  132 9
  بهتر است مشرق راه غلط اندر غلط صدا وسیمای میلی مبنی بر سانسور اعتراض مراجع تقلید و نمایندگان مجلس را ادامه ندهد!
 • رضا IR ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  توقع مابرخورد جدی تر با این ضدانقلاب اشوبگربود،زورشون به سطل آشغال ها وبانکا رسیده بود
  • IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   76 7
   مشرق جان اوضاع خرم‌آباد اینقدرام آروم نیست کل معابر اصلی شهر رو تا عصر بسته بودند صدای تیراندازی هم به گوش رسیده
 • AU ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  95 4
  روحانى از امشب بايد با خودش هي اين جمله رو تكرار كند: اينها عده اى معدود هستند كه جاى خاصى تغذيه ميشن، اينها عده اى معدود هستند كه جاى خاصى تغذيه ميشن، اينها عده اى معدود هستند كه جاى خاصى تغذيه ميشن
 • IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  121 2
  بنزین را سه برابر میکنند و حقوق کارمند را 15 درصد افزایش؟! آیا این حماقت نیست؟
  • IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   15 50
   کارمند دولت کار می کند که پول بگیرد ؟
  • IR ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   20 15
   هر موقع کارمندهای ایران، مثل کارمندای کشور ژاپن کار کردند و احترام مردم رو نگه داشتند اونوقت دعوای مزدشون رو بکنند. اکثر قریب اتفاق کارمندای ایران نون حرام میبرند سر سفره.یک درصدی هم هستند که واقعا از دل و جان زحمت می کشند و مزدشون رو حلال میکنند.
  • IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   20 6
   از این پس کارمندان دولت و تمام نهادهای دولتی باید پاسخگوی خروجی خود باشند چون حقوق خود را از مردم می‌گیرند.دیگر نفتی در کار نیست
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  37 66
  همان جماعتی که با دقت و هدفمند رای بنفش دادند حالا نوبت عربده کشی اشان است و بیچاره آن ساده لوحانی که در این معرکه فریب خوردند و آب در آسیاب فتنه ریختند
 • IR ۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  39 54
  سرلشکر جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیة‌الله (عج) در حاشیه دیدار با جوانان و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره گرانی بنزین گفت: وقتی دولت‌مردان مردم را به حساب نمی‌آورند و بعد از رها کردن کنترل قیمت‌ها مردم را با افزایش قیمت بنزین غافلگیر می‌کنند در واقع این دولت است که با روش غلط و بی‌تدبیری خود مردم را به اعتراض وامی‌دارند یا به آشوبگران فرصت سواستفاده می‌دهد. وی افزود: چرا مسئولین اجرایی دولت با بی‌تدبیری و بی‌توجهی به شرایط مردم، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.
 • عامل معاند IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  34 46
  جووووون اغتشاش خخخ .
 • IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  تو این هوای سرد چه حوصله ای دارن من که رفتم استراحت
 • IR ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  71 5
  افزایش قیمت بنزین در این شرایط و آن هم در روز میلاد حضرت رسولاکرم(ص) آن هم به سه برابر قیمت یکی از اشتباهات استراتژیکدولت است
 • IR ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  82 1
  دولت جیب مردم رو نزنه، صدقه پیشکش.
 • مهدی IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  85 3
  رباط‌کریم داره از صبح توی آتیش میسوزه تقریبا تمام بانکهای شهر رو آتیش زدن. بیشتر فروشگاه‌های بزرگ رو هم غارت کردن. کدوم تجمع آرام ؟ خیابان‌های اصلی رو هم با سوزاندن لاستیک و سطل زباله بسته بودن
  • IR ۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   30 4
   ملارد هم همینه
 • IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  95 5
  تو کرمانشاه گفتن مرگ بر دیکتاتور! اخه مرگ بر برگرانی شعاره؟ من خودم کرمانشاهی هستم دیدم چی گفتن
 • IR ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  46 4
  مشرق جان اومدی فیلم های آرومش رو رو گذاشتی! حالا خوبه کلی راه دیگه هست فیلم هاش رو ببینی و واقعیت رو بفهمی!
 • IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  172 9
  عناصر گروهک نفاق چند نفرند که هر وقت اغتشاش میشه شما اونها رو دستگیر میکنید و تمام هم نمیشن؟
  • IR ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   23 4
   قربون حرف ادم چیز فهم
 • AU ۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  39 34
  روحانى براى فرار از مسووليت طراحيهاى مشكوكش از جمله گران كردن بنزين را بجاى هيّئت دولت به جلسه شوراى عالى اقتصادى كه ٩٩٪‏ آنرا اعضاى رياست جمهوري و دولت و مجلس تشكيل ميدهند ميبرد و آنجا تصويب كرده و به اسم نظام عليه مردم به بدترين شكلى اجراء ميكند
 • DE ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  44 38
  چرا در خوزستان اینقدر تمایل به آشوب و تخریب هست؟ چرا همیشه اینطوره؟
  • IR ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   29 19
   فلافل تند میخورند و نزدیک امارات و عربستانند
  • کلوچ IR ۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   25 6
   عزیزم جات گرمه نمیدونی
 • IR ۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  97 29
  امشب اعصاب همه خورده جز چند نفر که دارند می خندن و خوشحالن ١) حسن روحانی ٢)لاریجانی ٣)حسین فریدون در زندان ۴)دانیال زاده ۵)روح الله زم ۶)نجفی ٧)خاتمی ٨)میرحسین و کروبی ٩) نعمت زاده و دخترش ١0) بچه های رفسنجانی
  • IR ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   13 21
   معلوم شد چقدر کینه داری
 • IR ۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  14 93
  هر کس رو گرفتین درجا گردن بزنید
  • IR ۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   26 9
   هرچقد بلا سرتو یکی بیاد حقته امان از جهل مردم اگ اموال تو نبودن ما مجبور نبودیم انقد سواری بدیم
 • IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  82 29
  روحاني لعنت به تو كه مسبب همه اغتشاش ها و خون هايي كه ريخته ميشه هستي
 • IR ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  80 17
  مقدار دموکراسی مردمی و صداقتتون از اونجایی معلومه که کل اینترنت مملکت رو هم قطع کردید. بازم مرگ بر آمریکا بگید حتما. باید روی سنگ پارو هم سفید کنید.
 • IR ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  21 33
  مردم ما فهیم و با تمدن هستن خشونت و اتش زدن کار عمله های بنگی سلطنت طلب است که به ایران ما صادر شدن
 • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  92 10
  اگر پراکنده هست اعتراضات،چرا اینترنت قطع شده؟!
 • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
  18 26
  یک نکته مهم اینه که دشمنان کشور از طرق مختلف زودتر از مردم ایران در جریان این تصمیم بوده و برای به آشوب کشاندن و سیاسی نمایاندن مخالفتهای طبیعی مردم آماده بودند
 • IR ۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  52 3
  ما امروز نه تنها برق نداشتیم بلکه اینترنت هم قطع بود.الانم فقط سایتای داخلی باز میشه
 • IR ۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  53 1
  والا تو منطقه سراسیاب ملارد بانکهای انصار مهر ملی نور رفاه ملت رو اتیش زدن جنس های فروشگاه ها رو هم غارت کردن.این کجاش مسالمت امیزه مشرق؟؟؟
 • ناصر پریشانی IR ۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  36 4
  به نظر من گردن کردن بنزین واقعا ظلم بزرگی به مردم بود ولی اغتشاش و آسیب رسوندن به اموال عمومی و خصوصی هم ظلم کمی نیست اعتراض و تظاهرات حق مردمه
 • IR ۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  48 3
  بنزین را برای ماشین‌های‌دولتی لیتری 5000 تومان کنید.
 • IR ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  64 16
  انسان هیچی نداشته باشه ولی شرف داشته باشه .اینو یادن باشه مشرق
  • IR ۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   33 26
   اینو دقیقا باید به دولت بنفش بگی . تمام اطرافیان پرزیدنت دزد و چپاولگر هستن .
 • IR ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  30 5
  به واتس اپ هم رحم نکردن.باز نمیشه لامصب
 • IR ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  26 12
  روحانی بزودی استعفا خواهد داد.26آبان1398
 • IR ۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  31 3
  یه عده هم فقط سودجو هستن. بانک اتیش گرفته بعد طرف اومده آهن میدزده. متاسفم
 • IR ۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  93 9
  خیلی سانسور داشتین، اولن شعارها چیز دیگه ای بود و به حکومت برمیگشت نه به دولت، دومن امار کشته ها رو کم اعلام کردید، سوما اگر اینقدر مسئله ساده ای بود که شما گفتی مدارس و اینترنت تعطیل نمیشدند، چهارمن خیلی ها در این اعتراضات مردم عادی بودن و اگر بگوید همه ستون پنجم هستن گل به خودی زدید. ممکنه نظرمو چاپ نکنی مهم نیست ...........
  • رامین IR ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   11 36
   جناب 00:20، جنابعالی آمار دقیق کشته ها را داری؟ !!! از کجا داری ؟!!!! نکنه باز به دنبال سناریو کشته سازی هستید؟!!!! از کجا می دونی اکثرا مردم عادی بودند و عناصر فرصت طلب و عناصر ضدانقلاب در بین آشوبگران نبودند؟!!!! منبعت بی بی سی فارسی و ایران اینترنشناله؟!!!! درسته مخالف تصمیم اخیر دولت هستیم ، ولی نباید از آشوبگران دفاع کرد و یا میزان آشوبها را بیشتر از آنچه هست نشان داد ، هنور نمی دونی برای دمیدن بر آشوبها و تحریک بیشتر مردم، برخی از شبکه های اجتماعی از تصاویر آشوبهای دی ماه 96 استفاده کرده اند؟!!!!
 • IR ۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  32 0
  از اول فاز3اندیشه شهریار به سمت ملارد کلا بسته بود.اتوبوس هم نیست
 • دولت بی کفایت ورئیس مجلس نا کارآمد IR ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  33 10
  اینهم نتیجه کار دولت بی کفایت ،ناکارآمدوهوچیگر تلاش میکند با بی تدبیری خاطرات فتنه دوستانش در سال 1388 زنده کند
 • سهیل بشردوست DE ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  70 4
  شما هم فکر جایی باشید، ترکیه ای، کره شمالی ای، ...
 • IR ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  30 3
  حاجی گوگل هم باز نمیشه فقط سایت داخلی باز میشه
 • IR ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  29 0
  جنس های فروشگاه رفاه رو دزدیدن بعد هم آتیشش زدن. از سه راه اندیشه
 • IR ۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  17 3
  شهرستان ملارد امروز برق 8ساعت قطع بود
 • IR ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  28 1
  نه آنتن گوشی هست نه اینترنت درست و حسابی.
 • ایرانی 110 IR ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  45 44
  روحانی .... .. این همه صنعت هسته ای را به عقب بردی ،اینهمه بی تدبیری کردی،اینهمه با قوم و خویشات بیت المال را چپاول کردی، اینهمه . . . ،حالا هم که با گرانی بی موقع و وحشتناک بنزین جاده صاف کن فتنه گران 98 شدی. تاریخ به تو لعنت خواهد کرد.
 • IR ۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  53 1
  شما که راست میگید تو اسلامشهر دیگه بانکی نمونده اینترنتم که قطعه بعد بیایید زرزر کنید
 • بهیود IR ۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  54 1
  خدایی یکم خجالت نمیکشین انقدر دروغ تحویل جامعه میدین با این تورم این گرونی بنزین از کجا دراومد مگه قرار نبود امسال گرون نشه پس چی شد..؟ انتظار دارین هیچ اتفاقی نیفته؟
 • IR ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  18 2
  تو هیچی درست تصمیم نمیگیرن.به جای تعطیلی دانشگاه ها ،مدارس رو تعطیل کردن
 • IR ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  19 0
  بروجرد اینترنت یا قطعه یا ضعیفه
 • روح الله IR ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  29 8
  تا زمانی که شعور عمومی بالا نره. کتاب نخونن مردم. فکر نکنن. کشور ک هیچی جهان خودشون رو دوست نداشته باشن. بنزین اگه ۵۰۰ تومنم بشه ۱۰۰۰۰ هم بشه فرقی نمیکنه
 • IR ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  47 0
  بابا گوگل هم باز نمیشه آقای جهرمی، چی کار کردید؟
  • IR ۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   34 0
   داره ارزش افزوده ها رو جمع میکنه خخخ
 • IR ۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  69 25
  بر پدرت لعنت مشرق
  • IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   14 33
   بر پدر تو و امثال تو لعنت
  • IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   4 9
   مشرق حالتو گرفت مزدور کثیف
 • نپ IR ۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  29 5
  انصافا اگه رییس جمهور یه شخص دیگر بود الان کامنت منتشر میکردی مشرق؟ منتشر کن انصافا
 • روح الله IR ۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  19 48
  ما هرچی میکشیم از امریکای جنایت کاره. که این کارارو ب دولت دیکته میکنه. مرگ بر انگلیس و اسرائبل و امریکا که دست از خاک پاک ایران برنمیدارن
 • IR ۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  17 1
  تا الان خواب بودی مشرق خان؟؟ اینترنت هم قطع؟؟ با هزار بدبختی از میانه اومدیم کرج از ۴ عصر تا ۱۲ شب توی اتوبان کرج معطل موندیم. رسیدیم فردیس مساجد بانکها و مراکز دولتی تخریب و به اتش کشیده شده بودن
 • IR ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  29 1
  پیام رسان های داخلی هم مسدودن ؟
 • IR ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  66 5
  ملارد کلی بانک آتش زدن
  • IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   6 11
   ملارد کلا 5000 نفر زندگی می کنن و 2 تا بانک بیشتر نداره
  • IR ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   9 0
   الان تورقوز ابادم ده تا شعبه داره حداقل
 • IR ۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  17 0
  حذف یارانه های پنهان مرفهین بی درد را دردمند می کند. جدای از ناپختگی دولت ژنرالها
 • IR ۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  19 5
  خوب شد ملت معترض این همه خسارت به بانکها، مساجد، حوزه های علمیه و مراکز دولتی و... زدن در واقع معترضین با این اقدام حسن نیت خود را به دولت نشان دادن که دولت میخواست سود حاصل از افزایش قیمت بنزین را در قالب بسته های معیشتی ماهیانه به مردم بدهد خخخخخخ
  • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   3 17
   چرند نگو مزدورکافر کسی به مساجد آسیب نزده بهایی منافق ! درسته به 3 حوزه علمیه حمله شده ولی کار بهائی ها در کرج و وهابی ها در خوزستان و فارس بوده نه مردم .
 • IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  29 0
  من موندم سایت بلاگفا چرا باز نمیشه
 • IR ۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  64 0
  خدمت آقای آذر جهرمی وزیر عدم ارتباطات به خاطر این واقعه و قطعی اینترنت خسته نباشید میگم
 • IR ۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  99 2
  تجمعات محدود،اعتراضات محدود،معدود نفرات،،برخی شهرها،،اینا کجاش درسته،،این چه اخباری هستش که به خورد ملت میدین،،حتما باید ۸۰ میلیون بیان بیرون تا بفهمید که همه شاکی هستن،،اسم همه شهرها تو اخبارت آوردی، بعد میگی برخی شهرها،،چشم باز کن ،ببین که همه شهرها اعتراض کردن، همه محله ها اعتراض دارن
 • حسینعلی IR ۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  46 6
  تنها راه استیضاح هس اگر مجلس انقلابی بود
 • IR ۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  30 18
  تنها راه صحیح جمع کردن این فتنه اینه که نخبگان و مراجع تقلید رسما و علنا و صریحا وارد میدان بشن و روحانی رو مجبور کنن پاش رو از روی گلوی مردم برداره و به تذکرات مقام معظم رهبری عمل کنه. و همچنین تمامی رای دهندگان به روحانی در سال 92 و 96 موظف هستند از روحانی بخوان دست از اقدامات نسنجیده برداره و دست از تشدید فشار بر مردم برداره
 • IR ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  92 33
  من ایمیل واجب دارم‌چزا وصل نمیشه اینترنت. لعنت بر پدر و مادر باعث و بانی، تصمیم گیرنده و اجراکننده دستور قطع اینترنت
 • IR ۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  50 11
  روحانی استعفا بده و سهمیه بندی رو لغو کن و بنزین ازاد لیتری 1200 تومن اینقدر مردم انقلابی رو در مقابل نظام قرار نده
 • IR ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  27 11
  بنزین رو اینطوری سهمیه بندی کنید . خودروهای عادی 100 لیتر در ماه با همون قیمت 1000 تومان . بنزین آزاد هم لیتری 1500
  • IR ۰۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   4 8
   بنزین آزاد لیتری 2500 میتونه باشه اما سهمیه خودروها هم باید منصفانه باشه . در ضمن برای مسافربرها و سرویس ها و ..... ، سهمیه درست در نظر بگیرن .
 • محمد IR ۰۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  9 37
  حضرت آقا به دادمون برس.. این دولت کفایت نداره خواهش میکنیم شما به داد مردم برسید امید ما بعد خدا به شماست
 • IR ۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  19 0
  همه رسانه ها مدام از اغتشاشات و خرابکاری ها با هزاران نوع تحلیل و تفسیر حرف میزنن. کلا یادشون رفته یه عده ی زیادی از مردم به گرانی های گذشته و گرانی جدید و آینده ناراحت و معترضن. پس کِی میخواهید صدای اونهارو منعکس کنید؟
 • علی GB ۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  22 0
  اینکار در این برهه از زمان که کشورهای همسایه درگیر تظاهرات ضد دولتی هستند و حتی اردوغان گفته بود من اطلاع دارم در ایران هم اتفاقاتی خواهد افتاد (احتمالا ایشان قبل از ملت ایران از افزایش نرخ بنزین خبر داشتند) احمقانه ترین کار بود که توسط دولت اجرا شد یعنی کاری بهتر از این از عهده این پیر و پاتالها بر نمی آمد که کشور را بهم بریزند خاک بر سرتان با این تدبیر تان
 • بی نامو IR ۰۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  16 1
  به نظر می رسه باید جهانگیری رو اورد وسط قیمه قیمه کرد که به عنوان یار کمکی این همه مخ مردم رو کار گرفت وبعدش لاریجانی رو بعد روحانی رو که مقصر اصلی این وضعیت شدن جهانگیری الان کجاس چرا چپیده تو سوراخ موش
 • IR ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  23 3
  اقتصاد کشور ورشکست شد و.دولت راه دیگه ی به غیر از دراز کردن به حیب مردم نداره اقدام مردم در اعتراض در اعتراض طبیعی هست
 • IR ۰۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  8 7
  شهرهای اطراف تهران شلوغ بود ولی تهران خبری نبودش
 • امیر IR ۰۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  19 2
  نمایندگان مجلس اگه عرضه داشتند ،لاریجانی رو بخاطر این مصوبه ودر نظر نگرفتن جایگاه مجلس عزل میکردند... جالبه اصلاحات باز یه هارت و پورت میکنند،اصول چرا های مجلس چرا صداشون در نمیاد ،چرا وقتی میگن تصمیم نظام خلع سلاح میشن،قرار بود مجلس راس امور باشه نه سه نفر بی خبر از حال مردم...
 • IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  2 3
  این افزایش نرخ بنزین اگر از چند سال قبل و بصورت پلکانی بود خیلی کمتر به مردم فشار میومد،و نکته بعدی اینکه یکی از بهترین راه های گرفتن پول از چند دهک پولدار ایران و توزیع بین اقشار کم درآمد همین روش هست. الان طوری شده که هر کی بنزین بیشتری مصرف میکرد ،یارانه بیشتری را نصیب خودش کرده بود و قطعا درآمد بیشتری هم کسب میکرد.پس حالا که اینجوره لااقل بنزین آزاد بزنه و اقشار کم درآمد حتی این سهمیه شان را حتی شاید زیاد کنن و خیلی ها ذخیره میکنن.
  • علی IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   0 0
   آره روحانی شیبو یه کم تند کرد ایندفعه
 • علی IR ۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  28 1
  یعنی شما چی تو جیبتون میره اخبر های دروغ میزنید بس کنید یه کم به فکر مردم باشید تا کی خداوکیلی تا کیییی
 • رضا IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  32 2
  واقعا کسانی که خبرها رو اینجوری وانمود میکنن همه چی آرومه و فقط یه عده اغتشاش میکنن خودشون نمیدونن چه بلایی داره سر مردم میاد.؟
 • احسان IR ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  5 32
  در اصفهان دیروز ساعت ده یک سری زن به صورت هماهنگ شده اتوبان چمران و شاپور جدید و پل غدیر را بستند و بعد مردم را به اتش زدن و حمله به کسانی که در تجمع شرکت نمی کرد ترغیب می کردند . صرفا جهت اطلاع من تا حالا در شاپور جدید اصفهان زن ندیده بود چون یک منطقه صنعتی
 • IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  18 1
  دولت بی تدبیر و ناامید چرا گران کردن بنزین را به رفراندام نمی گذارد مگه روحانی نمیگه رفراندم حق مردم است چرا عید مردم را خراب کردید؟ به صورت شبیخون به اعتماد مردم حمله می کند و این بار با سوء استفاده از هیئت سران قوا و علی رغم مخالفت شدید آیت الله رئیسی شب عید مردم را خراب کردند وبا اعتقادات مردم بازی کردند. جراحی اقتصادی برای زمانی است که وضعیت جامعه عادی باشد نا با بی عرضگی وبی تدبیری تا سه برابر قیمت همه چیز گران شده باشد. مگه روحانی ولاریجانی عقل ندارند..........؟؟؟
 • IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  3 18
  تو این شرایط همه عصبانی هستند از اینکه بنزین گران شده و اوضاع اقتصادی بهم ریخته اما دشمنی که هر لحظه منتظر فرصت هست برای اینکه کار خودش رو بکنه از فرصت نهایت استفاده رو می کنه....نمی گذاریم به هدفشان برسند و در عین حال از مجلس و نهادهای حاکمیتی می خواهیم جلو خود سری های دولت را بگیرد
 • IR ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  24 1
  بزارین اعتراضات فراگیربشه بعد این دولت بی تدبیربی لیاقت ووزراش رو استیضاح کنید بره
 • abbas313 IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  17 3
  دولت تدبیر و امید بود دیگ؟
 • کاظم IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  48 9
  انقد ترسو هستید یه انتقاد ساده رو هم پخش نمیکنید. انقد میگید امریکا بده ولی اونا ازادی بیان دارن نه شما
 • . IR ۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  14 22
  این کارا هیچی جز بدبختی برا مردم نداره فقط اوضاع بشدت بدتر میشه، مردم باید تبعات آشوب رو بدونن این راه درست کردن مسائل نیست، آشوب باعث قحطی ناامنی جنگ داخلی بمب حتی گروه های تروریستی میشه ، بازم میگم اوضاع رو میشه درست کرد نه صرفا از این طریق ، ضررش فقط دامن خودشونو میگیره
 • IR ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  5 17
  یه سلامی هم کنیم به منافقین پشت کامپیوتر نشین در آلبانی و فرانسه و عربستان حالتون چطوره:خخخخ این قضیه که زودی تموم میشه ولی بعدش میریم سراغ عربستان بار دیگر. خونه خراب که هستی رضا جان :خخخ
 • IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  3 3
  این رویکردی که خبرهای این تجمعات رو به مردم بگید خیلی خوبه به جای کلی شایعه که باید مردم از این ور و اون ور بشنوند صاف اخبار رو به مردم می گید. البته به نظرم جا داره که هنوز صاف و شفاف تر بگید. به نظرم نیروی انتظامی اگر با کسی برخوردی می کنه هم باید صاف فیلمش رو منتشر کنه که این داشته چه غلطی می کرده که ما باهاش برخورد کردیم
 • حسین ملک زاده IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  18 40
  جانم فدای رهبر.گوش به حرف رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.
 • IR ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
  13 0
  ملارد فردیس بانکی نمونده که اتیش نزده باشن
  • IR ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
   0 1
   خب بانکها باید همونطوری بمونه تا از این به بعد درست و اصولی اعتراض کنن
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
  0 11
  سگ های رجوی حرام لقمه، پیزوری های مُردنی، بیش از 40 ساله هیچ شکر قهوه ای نتونستید بخورید، دست از سر مردم ایران بردارید و به فکر تهیه پوشک برای بدبخت های اردوگاه آلبانی باشید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس