درگیری خاخام ها با پلیس رژیم صهیونیستی

یک خاخام صهیونیست در اظهاراتی سخیف و نژادپرستانه، یهود را نژادی برتر دانسته و گفت، اعراب باید برده ما یهودیان باشند.

به گزارش مشرق، سخنان این خاخام صهیونیست در حالی مطرح می‌شود که سال پیش نیز در تیر ماه ۱۳۹۷، پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست)، قانون نژادپرستانه «کشور قوم یهود» را در پارلمان این رژیم به تصویب رساند. درکنار این، طرح برنامه معامله قرن از سوی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که با حمایت عربستان بحرین، امارات و مصر همراه شده، خبر از نشر یک اندیشه خطرناک مبتنی بر نژادپرستی دارد که می‌تواند این کشورهای مرتجع عرب را تحت‌الشعاع قرار دهد. از سویی برقراری روابط نزدیک میان رژیم‌های مرتجع عربی با صهیونیست‌ها نشان از عدم درک صحیح آنها از نقشه‌های رژیم اسرائیل و ماهیت نژادپرست این رژیم‌اشغالگر دارد. قدر مسلم این میزان ارتجاع عرب باعث وقیح‌تر شدن مقامات رژیم اسرائیل شده و قطعاً چالش‌ها و مشکلات سیاسی- امنیتی بسیاری را در آینده برای آنها ایجاد خواهد کرد. از سویی ضرورت اعمال تحریم‌های همه‌جانبه بر این رژیم از سوی محافل جهانی امری ضروری است؛ توجه به اینکه خطر بالقوه نژادپرستی رژیم صهیونیستی که در مصوبات کنست و اظهارات مقامات اسرائیل کاملاً آشکار بوده، که این خود بدترین نوع رژیم آپارتاید می‌باشد.
خاخام صهیونیست چه گفت؟
به گزارش ایسنا، «گیورا ردلر» خاخام صهیونیست در سخنانی توهین آمیز و نژادپرستانه اظهار داشته که: «ژن‌های اعراب بطور وراثتی دچار نقص بوده» و آنها ژن‌های معیوبی دارند به همین دلیل باید «برده یهودیان» باشند.
«گیورا ردلر»، خاخام مدرسه مذهبی «پسران داوود» واقع در شهرک عیلی است. این مدرسه به مرکزی برای تربیت نسلی از نژادپرست‌ها علیه اعراب، به ویژه فلسطینی‌ها، به دست خاخام‌ها مشهور است.
این خاخام صهیونیست با تایید تفکرات «آدولف هیتلر» رهبر آلمان نازی گفته: «هیتلر در نظریه خود محق بود و آنچه انجام داد صددرصد درست و در راستای تفکرات خاخام‌های ما است. «العازر کشتیل» رئیس‌مدرسه فرزندان داوود نیز در تایید سخنان نژادپرستانه ردلر گفته: «سروران یهودیان و بردگان اعراب هستند. برای اعراب بهتر است که برده یهودیان باشند و به‌خاطر این امر سعادتمند هستند. برده داری به لحاظ قانونی ملغی شد، اما ما برده داری را باز خواهیم گرداند.»
نژادپرستی در رژیم صهیونیستی نفوذ گسترده‌ای دارد، بطوری که این باور در میان رهبران سیاسی- نظامی و در موسسات آموزشی، خدماتی در فلسطین‌اشغالی ریشه دوانده است و بر ضد فلسطینی‌ها اعمال می‌شود.
کشورهای مرتجع عربی این روزها درحال خوش‌خدمتی به صهیونیست‌ها هستند! «معامله قرن» یکی از این خوش‌خدمتی‌هاست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 5
 • IR ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
  60 18
  ما باید نگران و ناراحت از تحقیر شدن عربستان و امارات و بحرین و مصر باشیم؟؟؟؟ کاسه داغتر از آشیم!
  • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
   11 29
   اگر منظورش فقط تحقیر عربستان بود مشکلی نداشت ما هم موافق بودیم اما منظورش فلسطینیان است
 • ابوبابی IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
  36 17
  خودتونو خسته نکنید. چشم دوتایشون کور اونا هر دو عموزاده و از نژاد سامی اند. دلتون برای خودمان بسوزه مشرق عزیز
 • یک محقق FR ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
  37 2
  دقیق و عالی و درست. اینها خود را انسان و ما بقی مرد م را حیوان دوپا میدانند
 • سیدمحمدمصطفوی IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
  2 3
  مشرق پیام من کو؟بعضی موقع این مشرق انقدررر پست و فرو مایه میشه آدم درحدشخصیت خودش نمیبینه که به اعضای مشرق توهین کنه و اونایی که بهش توهین می کنن واقعا حق دارند.لامصب توسفره ایران داری نوشخوار می کنی اما تو برعلیه ما جفتک میزنی؟!! اسرائیلی یا سعودی ؟
 • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
  1 0
  احسنت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس