سردار اشتری نمایه

فرمانده نیروی انتظامی گفت: قاچاق دام به آن حدی نیست که تأثیر در افزایش قیمت گوشت داشته باشد.

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری با بیان اینکه کمبود دام یا افزایش قیمت گوشت عوامل متعددی دارد و باید مسئولان مربوطه دست به یکی کنند و به این موضوع بپردازند، گفت: موضوع قاچاق دام درصد کمی از این کمبود گوشت را شامل می‌شود و در واقع علت اصلی نیست.

بیشتر بخوانید:

دعوای مسئولان و تداوم نسل دزدی مشکوک قاچاقچیان دام

واردات دام زنده از سه کشور

گرانفروشی ۵۰ درصدی گوشت در تهران

فرمانده نیروی انتظامی درباره تأثیرگذاری قاچاق دام در قیمت گوشت در بازار، افزود: این موضوع تأثیر خیلی محدودی دارد یعنی به آن حدی نیست که تأثیری در افزایش قیمت داشته باشد، طبق صحبتی که با وزیر جهاد داشتیم وی نیز تأکید کرد که علت افزایش قیمت گوشت، قاچاق نیست و اگر هم هست بسیار پایین است.

وی تصریح کرد: از طرفی از قاچاق همین مقدار دام نیز جلوگیری کرده و در شهرهای مرزی کنترل لازم را انجام داده‌ایم؛ طی چند ماه اخیر به دلیل افزایش قیمتها، این روند کنترل و برخورد با قاچاق صورت گرفته و باز هم تأکید کرده‌ایم که کنترلهای لازم انجام شود.

اشتری با بیان اینکه استانداران و فرمانداران شهرهای مرزی می‌توانند با برنامه‌ریزی مانع قاچاق دام شوند، یادآور شد: نیروی انتظامی و دستگاه‌های متولی دیگر نیز مانع قاچاق شدند و کنترل لازم را انجام دادند و حتماً نیز این کنترلها شدیدتر خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
  1 0
  شما کارت را انجام بده مگر ارزیابی کمبود و .. باشما است - لطفا تخصص خودتان را مدیریت کنید ناجا تصدی آمار دام را ندارد عزیزجان هرچیز درجای خودش.
 • IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
  0 0
  هر کسی فقط به فکر تبرئه خودشه
 • IR ۰۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
  0 0
  چرا اتفاقا یکی از دلایل بسیار مهم همینه