داوود توحید پرست

آنقدر بدبخت و بیچاره هستند که گاها به فیلمساز پیشنهاد می‌دهند که اگه به ما و دوست دختر ما نقش بدی شرایطی فراهم می‌کنیم که با دوست دختر ما...!!!

به گزارش مشرق ، چند روزی است که متنی از داود توحید پرست در فضای مجازی دست به دست می‌شود که این متن در گروه تلگرامی سینمایی‌ها، متعلق به این کارگردان سینما منتشر شده است؛ فیلمسازی که همواره نحوه اعتراضش به فضای مطبوعات و سینمای کشور، آلترناتیو است. او در این متن افشاگرایانه درباره برخی از خبرنگاران حوزه سینما به نکات قابل توجهی اشاره می‌کند. در متن کارگردان شیرین قناری چنین آمده است:

 بعضی از خبرنگاران و منتقدان کشور، «خبرناهار» یا «منتقدشام» هستند...! به این معنا که فقط با یک ناهار و فقط با یک شام، قلم فروشی و شرف فروشی می کنند...! اینگونه خبرناهاران ! و منتقدشامان! این روز ها عین قارچ در فضای مجازی رشد کرده اند و عقده های بی پولی و بی دانشی و بی تخصصی و بی شعوری خود را به شیوه های مختلف بر سر فیلمسازان کشور تلنبار می‌کنند...!

چه اتفاقی برای این «خبرناهاران» تهی مغز ولی پول پرست و منتقدشامان شهرت طلب ولی کودن افتاده است که اینگونه در حال حراج قلم ها و شرف هایشان هستند...!

بیشتر بخوانید:

بازیگران زنی که حیا و حجاب دارند در سینما جایی ندارند +فیلم

من به شما می گویم:


به شما به عنوان فیلمساز زنگ زده‌اند و از شما خواسته‌اند که یا یک نقش به خودشان بدهید یا به دوست دخترشان...! یا از شما خواسته اند که پول بدهید تا ما نقش روابط عمومی کار شما را بازی کنیم و برای فیلم شما در فضای مجازی تبلیغ کنیم یا خواسته های دیگر...ولی شما به هر دلیل خصوصا باج ندادن به کودن‌ها و احمق ها و عاشقان ناهار و شیفتگان شام، به آنها راه نداده‌اید...!

در این شرایط این قداره بندها که جدیدا متوجه پتانسیل های فضای مجازی شده‌اند و برای خود گروه و کانال هنری و غیر هنری زده‌اند از شما عصبانی شده‌اند و رسما نیز شما را تهدید کرده‌اند که مثلا .... فلان می کنیم ...!!!

بیشتر بخوانید:

صبا کمالی : هفتاد درصد کسانی که در سینما کار می کنند، فاسد هستند +صوت

به همین سادگی و با همین ادبیات چاله میدونی !!!
 

این خبر ناهارها و منتقد شام‌ها !!! آنقدر بدبخت و بیچاره هستند که گاها به فیلمساز پیشنهاد می‌دهند که اگه به ما و دوست دختر ما نقش بدی شرایطی فراهم می کنیم که با دوست دختر ما...!!!


باید این آدم های پلید و کثیف و آشغال و شکست خورده و قلم به مزد و بی آبرو و وقیح و دروغگو و خبیث اما مدعی را در فضای مجازی شناخت و از محیط سالم هنر دور کرد و عین زباله آنها را به زباله دانی انداخت تا حیثیت خبرنگاران و منتقدان با شرف و خوب و نجیب کشور خدشه دار نشود...!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
  21 2
  خاک تو سرخبرنگارو فیلمساز و دوست دختره
 • IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
  29 1
  یعنی حالم از این فضای کثیف دیگه بهم میخوره.
 • IR ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
  21 0
  عرصه سینما ، جولانگاه اوباش شده است
 • IR ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
  2 2
  وا چه چیزا
 • IR ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
  16 2
  بنای سینما از ابتدای تاسیس روی فساد بالا رفته
 • IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
  1 6
  مشرق همچین خبری (بلخص که در تیترشم موضوعش بیان شده) جالب نیست حتی مطرح کردنش
 • IR ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
  6 0
  خدا بیامرزه یکی مثل علی حاتمی با آن آثار فاخر و ارزنده یکی هم مثل بعضی از این تازه به دوران رسیده های بی مقدار .
 • LB ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
  4 0
  اینا مال سالهای 70 بود که هیچ زنی مانتوش از ساق پا بالاتر نبود. الان که دیگه خیلی خرتوخره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس