کد خبر 886751
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
حسن کامران

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در تدوین برنامه‌های چهارم تا ششم احکامی که وزارتخانه آورده مصوب شده ‌ولی اقرار می‌کنیم که نظارت مجلس ضعیف است و خودم به آن نمره هشت می‌دهم.

به گزارش مشرق، حسن کامران دستجردی امشب در جمع کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: پزشکان ما بااخلاق هستند و لذا اخلاق پزشکی جامعه ایرانی نسبت به کشورهای دیگر رتبه بالایی دارد.

وی با اشاره به بازدیدهای خود از مراکز اورژانس بیمارستانی، گفت: در برخی از این بازدیدها با اینکه نیمی از شب گذشته بود شاهد بودیم که کادر درمانی با چه دلسوزی از بیماران مراقبت می‌کنند و نیاز هست به آن‌ها خدا قوت بگوییم.

بیشتر بخوانید

چرا دولتی‌ها نمایندگان را جدی نمی‌گیرند؟!+ جدول

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از تولیدات داخلی و شهرک علمی و تحقیقاتی بازدید داشته‌ایم که شاهد بودیم جوانان زبده اتاق عمل را تولید کرده‌اند.

وی تصریح کرد: اگر دستمایه این افراد و تولیدات بومی آن‌ها را به سیستم بهداشتی و درمانی تزریق نکنیم و به‌جای آن به واردات کالای خارجی روی آورده شود جای تأسف دارد.

کامران با بیان اینکه نباید اجازه واردات کالاها از خارج داده شود که شاهد هدررفت ارز به‌صورت موجود باشیم، گفت: در تدوین برنامه‌های چهارم تا ششم احکامی که وزارتخانه آورده مصوب شده ‌ولی اقرار می‌کنیم که نظارت مجلس ضعیف است و خودم به آن نمره هشت می‌دهم.

وی اظهار داشت: معتقدم هر چه سرانه بهداشت در جامعه افزایش پیدا کند امنیت نیز افزایش پیدا می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس