ابراهیم امینی

عضو شورای مرکز ی حزب اعتماد ملی ضمن تایید قائم‌مقامی الیاس حضرتی در این حزب تاکید دارد که ۳۱ نفر در جلسه شورای مرکزی حضور داشته‌اند و این به معنی کودتا نیست.

به گزارش مشرق، ابراهیم امینی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی عصر امروز (شنبه) در حاشیه مراسم ختم خواهر فاطمه کروبی در مسجد نور تهران در جمع خبرنگاران در مورد اختلافات اخیر در حزب متبوعش اظهار داشت: طبق اساسنامه ما ۵۵ عضو شورای مرکزی در حزب اعتماد ملی داریم و این جلسه با حداکثر نسبی یعنی با ۲۸ نفر رسمیت پیدا می‌کند. 

بیشتر بخوانید:

ماجرای مافیای دلالی پست‌ها در شهرداری تهران

آبی بر آتش اختلافات یا مسکّنی موقّت در حزب اعتماد ملی

وی افزود: در جلسه اخیر حزب اعتماد ملی برای انتخاب قائم‌مقام جدید ۳۱ نفر در جلسه شورای مرکزی حضور داشتند و از این ۳۱ نفر ۳۰ نفر به قائم‌مقامی الیاس حضرتی رای داده‌اند. بنابراین این ۳۰ نفر چه شائبه‌ای ایجاد می‌کند. این رای از مطلق هم آنطرف‌تر است. 

امینی در پاسخ  مبنی بر اینکه آقای منتجب نیا گفته که این حرکت نوعی کودتا در حزب اعتماد ملی بوده گفت: به هر حال واژه‌ها یک معنایی دارند اگر رای این ۳۰ نفر به معنای کودتا است من دیگر حرفی ندارم. 

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه وضعیت آقای منتجب‌نیا در این حزب چگونه خواهد بود تصریح کرد: آقای منتجب‌نیا عضو شورای مرکزی حزب هستند و اصلا فلسفه تشکیل حزب گردش قدرت در دست نخبگان است و باید خود کسانی که در حزب حضور دارند این گردش قدرت را بپذیرند. ممکن است یکی دبیرکل باشد و در دوره بعد شورای مرکزی وی را به عنوان دبیرکل انتخاب بکند این یک چیز طبیعی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس