کد خبر 857315
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
فروتن گل آرا

عضو سابق تیم ملی بوکس گفت: از بوکس خداحافظی نخواهم کرد اما با توجه به شرایط نامساعد تیم ملی شاید خداحافظی اجباری از تیم ملی داشته باشم.

به گزارش مشرق، فروتن گل‌آرا اظهار داشت: از اردوها و تمرینات تیم ملی خبری ندارم و صحبتی نیز برای بازگشت من به اردوهای تیم ملی انجام نشده است. در مرحله قبل چند روزی در تمرینات حاضر شدم اما شرایط مناسبی برای حضورم در اردو وجود نداشت و کادرفنی نیز تمایلی در این خصوص نداشت. در اوایل حضور در اردو با شرایط کنار آمده بودم  اما بعد از چند روز به این دلیل که از زندگی افتاده بودم تصمیم به ترک اردو گرفتم. سجاد محرابی نیز به همین دلایل تصمیم گرفت اصلا در اردوها حضور نداشته باشد.

وی تاکید کرد: هر کسی در دنیا علاقمند است که برای کشور و پرچم خود مبارزه کند و من نیز بسیار علاقمند بودم که به تیم ملی بوکس خدمت کنم اما این علاقه به تنهایی کافی نیست. من نیز باید به فکر زندگی و آینده خود باشم. در حال حاضر نیز مجرد نیستم که بگویم فقط هزینه‌های خودم را دارم بلکه باید به فکر خانواده‌ام نیز باشم.با شرایطی که وجود داشت به احدی گفتم که دیگر نمی‌توانم در تمرینات تیم ملی حضور داشته باشم و شرایط برای همکاری با تیم ملی مهیا نیست و احدی نیز هیچ اصراری نکرد و گفت هر طور که خودم دوست دارم تصمیم بگیرم.

ملی‌پوش سابق وزن 60 کیلوگرم تیم ملی بوکس در خصوص اینکه با این شرایط احتمال خداحافظی‌اش از تیم ملی وجود دارد، گفت: من از بوکس خداحافظی نمی‌کنم و به دنبال این هستم بوکس حرفه‌ای را در جبهه دیگر ادامه بدهم اما شاید خداحافظی اجباری از تیم ملی داشته باشم.

گل‌آرا در خصوص اینکه هیچ امیدی به همراهی او در بازی‌های آسیایی نیست، عنوان کرد: من برای حضور در بازی‌های آسیایی در اردوی تیم ملی حاضر شده بودم اما اصلا شرایط مهیا نبود. در حال حاضر نیز اگر شرایط فراهم باشد با تمام توان در خدمت تیم ملی خواهم بود اما با دریافت حقوق 300 هزار تومانی و خوابیدن در خوابگاه نصرت چنین شرایطی مهیا نیست.

وی در خصوص احتمال عدم اعزام وزن 60- کیلوگرم به بازی‌های آسیایی گفت: اصلا چنین مسئله‌ای مهم نیست و اگر شرایط مهیا باشد در اوزان 64، 69 و حتی 75 کیلوگرم حاضر به مبارزه هستم.

ملی‌پوش سابق تیم ملی بوکس در خصوص شانس نتیجه‌گیری بوکس در بازی‌های آسیایی خاطر نشان کرد: این مسائل در حیطه اختیارات و تخصص من نیست اما با قول‌هایی که داده شده باید بوکس در جاکارتا نتیجه بگیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس