کد خبر 826841
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
ملکشاهی

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: فیلم کشته شدن یکی از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر، در جریان بازدید جمعی از نمایندگان از اوین برای آنها پخش شده است.

به گزارش مشرق، بازدید سه ساعته نمایندگان مجلس از زندان اوین ساعتی پیش به پایان رسید.

اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون قضایی مجلس گفت: در این بازدید ابتدا آماری از سوی مسئولان ذی‌ربط در مورد تعداد افراد بازداشتی از ابتدای اغتشاشات اخیر در کشور تا کنون به اعضای هیأت بازدیدکننده ارائه کردند.

وی افزود: براساس آمار ارائه شده در ابتدای اغتشاشات 4534 نفر در سراسر کشور بازداشت شدند که این تعداد امروز به 438 نفر تقلیل یافته است.

زندان اوین

رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در این بازدید با تعدادی از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر در کشور صحبت  و فیلم دوربین مداربسته مربوط به کشته شدن یکی از بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر نیز برای اعضای هیأت پخش شد.

ملکشاهی در پایان با پرهیز از اشاره به جزئیات مربوط به گفت‌وگوهای اعضای هیأت بازدیدکنندگان با بازداشتی‌های زندان خاطرنشان کرد: همچنین در جریان این بازدید در بند 209 زندان اوین که مربوط به زندانیان امنیتی است بازدید به عمل آمد و با تعدادی از زندانیان این بخش نیز صحبت‌هایی را داشتیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس