کد خبر 785414
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
گلر تراکتورسازی

یک شوخی عجیب از سوی مهدی کیانی با مدافع جوان تراکتورسازی جنجال ساز شد؛ بانداژ بودن دست عارف آغاسی در بازی با پارس جنوبی نیز به همین خاطر است.

به گزارش مشرق، مهدی کیانی به عنوان بزرگتر و کاپیتان تیم تراکتورسازی همیشه هوای بازیکنان جوان این تیم را داشته و رابطه ای صمیمانه با آنها برقرار کرده است. اگر از بازیکنان جوان تراکتورسازی هم در این باره سوال کنید به تمجید از  رفتارهای کاپیتان خود می پردازند. کیانی اما به واسطه این رابطه نزدیک گاهی اوقات شوخی های عجیبی با نفرات جوان انجام می دهد که حاشیه ساز می شود. درست مثل آخرین حاشیه او که باعث بریدگی شدید دست عارف آغاسی با چاقو شده است.


ماجرا به تمرین روز چهارشنبه برمی گردد. جایی که کاپیتان تراکتورسازی بعد از تمرین در رختکن با جوانان تیم طبق روال گذشته مشغول شوخی بوده است. کیانی در رختکن یک چاقو از کیفش در می آورد و با عارف آغاسی شوخی می کند. در گیر و دار بحث های شوخی مانند، مدافع جوان سرخپوشان چاقو را دست می گیرد و کیانی آن را می کشد که باعث بریدگی عمیق دست آغاسی می شود.


این اتفاق واکنش عارف آغاسی جوان را در پی داشته و درگیری میان کیانی و این بازیکن سر می گیرد که در نهایت با دخالت بازیکنان دیگر و اعضای کادرفنی موضوع خاتمه پیدا می کند.


از این رو پزشکان مجبور می شوند دست آغاسی را بانداژ کنند و او با این شیوه در تمرینات شرکت کند. آغاسی در بازی با پارس جنوبی جم نیز با بانداژ به زمین رفت تا به موضوع چاقوکشی در رختکن تراکتور صحه گذاشته شود.


باید منتظر ماند و دید واکنش یحیی گل محمدی به این ماجرا چه خواهد بود و چگونه با بازیکنان خاطی تیمش برخورد می کند.


گفتنی است؛ کیانی 3 سال قبل نیز در جریان یکی از تمرینات به صورت فرشاد احمدزاده بازیکن آن روزهای تراکتورسازی سیلی زد که آن اتفاق نیز حاشیه های زیادی به وجود آورد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس