جهان آرا

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع بررسی ابعاد حقوقی نسل کشی مسلمانان در میانمار، یکشنبه شب 19 شهریورماه از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش مشرق - دین اسلام به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود و پیام رحمت و مغفرت برای عموم بشریت، همواره مورد بغض و کینه دشمنان خدا قرار داشته و مسلمانان، به انواع شیوه‌ها مورد آزار و اذیت کسانی قرار گرفته‌اند که مدعی حقوق بشرند.

زمانی تازه مسلمانانی که اولین لبیک گویان به دعوت پیامبر اسلام(ص) بودند زیر آفتاب سوزان حجاز و توسط مشرکان مکه مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند و زمانی، در قرن بیست و یکم که آوازه حقوق بشر گوش فلک را کر کرده، پیروان آیین حق در میانمار، بدترین شکنجه‌ها را تحمل می‌کنند، همه تنها به یک دلیل، یعنی پذیرش آیین اسلام.

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» یکشنبه شب 19 شهریورماه به همین مسئله، یعنی کشتار مسلمانان میانمار اختصاص دارد؛ علیرضا کمیلی دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده و مهدی عوض زاده از مستندسازان کشورمان، مهمانان این برنامه خواهند بود و با محمدحسین بدری، مجری و کارشناس جهان آرا به بحث پیرامون ابعاد و چرایی این موضوع دردناک می‌نشینند.

همچنین قرار است ارتباط زنده‌ای از مرز میانمار و بنگلادش درباره بررسی ابعاد حقوقی نسل کشی قوم روهینگیا را در این برنامه شاهد باشیم. «جهان آرا» ساعت 22:00 روی آنتن زنده شبکه افق می رود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد پخش می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس