آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی ،سبحانی و جوادی آملی مردم را به حضور گسترده و پرشور در انتخابات7 اسفند دعوت کردند.

گروه فیلم و صوت مشرق، آیت الله مکارم شیرازی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما شرکت در انتخابات را شرعا واخلاقا لازم دانست و گفت: شرکت مردم در انتخابات میزان علاقه مندی آنها را به نظام و کشور نشان خواهد داد.

{$sepehr_media_1398491_400_300}
دانلود

آیت الله مکارم شیرازی افزود: همانگونه که حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن لرزه براندام دشمن افکند انشا الله این حماسه بار دیگر با حضور و شرکت حماسی مردم در انتخابات 7 اسفند تکرار خواهد شد.

آیت الله نوری همدانی هم صبح امروز در درس خارج فقه، در مسجد اعظم قم گفت: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است و نماد قدرت انقلاب اسلامی است.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است،گفت: مشارکت در انتخابات همانند نماز و روزه واجب است چون مربوط به عظمت نظام اسلامی است.

آیت الله نوری همدانی افزود: مردم باید با حضور پرشور خود در انتخابات، قدرت و صلابت انقلاب اسلامی را به دشمنان اسلام و میهن نشان دهند.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه قرآن کریم مومنین را به تعقل و تدبر دعوت کرده است گفت: باید دقیق باشیم و با هماهنگی و اتحاد به افرادی رای دهیم که معتقد به انقلاب و نظام اسلامی و پاسدار خون شهیدان باشند.

آیت الله سبحانی هم بر حضور پرشور مردم در انتخابات هفت اسفند تاکید کرد .

آیت الله سبحانی ،انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز خواند و تصریح کرد:براساس آموزه های قرآن کسانی را باید انتخاب کرد که از مبانی فکری و عملی نیرومند ،معتقد واقعی به مبانی اسلام و اخلاق و امین باشند،فریب دیگران را نخورند و بتوانند برای کشور برنامه ریزی سازنده کنند.

آیت الله سبحانی افزود: امیدوارم مردم ایران همانند اجتماع شکوهمند بیست و دو  بهمن ،در انتخابات شرکت و بدون توجه به هیاهوها ،دقت کنند و افراد واجد این شرایط و کسانی را که به هیچ شکل از اسلام و قانون تجاوز نمیکنند، برگزینند .

آیت الله سبحانی انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز توصیف و ابراز امیدواری کرد این انتخابات همچون انتخابات گذشته پرشور و هیجان باشد.

آیت الله جوادی آملی هم در درس خارج فقه برحضورپرشور، حماسی وعقلی مردم همراه با انتخاب اصلح تاکید کرد.

آیت الله جوادی با اشاره به انتخابات پیش رو برحضورپرشور،حماسی و عقلی همراه با انتخاب اصلح از روی دانش، تفکروعقل عملی مردم  تاکید کرد و گفت: همه مردم باید در انتخابات شرکت کنند و افرادی را به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بفرستند که از هرلحاظ پاک باشند و بتوانند پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش برسانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس