کد خبر 498527
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

این دفتر در ازای روزانه هر نفر سه هزار تومان هزینه بیمه تا سقف صد و شصت و پنج میلیون تومان (در ماه‌های غیر حرام) هزینه نقص عضو و دیه کامل در صورت سوانح و حوادث ناشی از جنگ و انفجارات و همچنین تا سقف ده میلیون تومان جهت سوانح پزشکی پرداخت می‌کند.

گروه اجتماعی مشرق- در حالی که اکثر شرکت‌های بیمه‌ای زیر بار حوادث ناشی از جنگ و انفجارات نمی‌روند دفتر خدمات بیمه ای ایران، نمایندگی آبشناسان، طی قراردادی با شرکت مرکزی بیمه ایران شرایط خوبی برای بیمه کاروان‌های زیارتی اربعین فراهم کرده است. این دفتر در ازای روزانه هر نفر سه هزار تومان هزینه بیمه تا سقف صد و شصت و پنج میلیون تومان (در ماه‌های غیر حرام) هزینه نقص عضو و دیه کامل در صورت سوانح و حوادث ناشی از جنگ و انفجارات و همچنین تا سقف ده میلیون تومان جهت سوانح پزشکی پرداخت می کند.

این دفتر بیمه‌کننده که متخصص در بیمه‌ انواع اردو، تورهای گردشگری، علمی و زیارتی است بیمه‌نامه‌ها را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که بیمه‌شده در صورت بروز خسارت، در هیچ صورتی در برابر بیمه ایران مغبون و شکست خورده نباشد.

این شرکت تنها بیمه‌کننده‌ای است که خطرات جنگ را هم بیمه کرده و مانند دیگر شرکت‌ها به تنها به انفجار مین در داخل اکتفا نکرده است.

به طور واضح‌تر در صورت بروز هر حادثه‌ای برای زائر در کشور عراق، بیمه شده از حداقل تا حداکثر سقف بیمه‌ای خود را بدون محدودیت دریافت خواهد کرد.

مسئولان کاروان‌ها می‌توانند تنها با ارسال نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره ملی زوار خود را بیمه کرده و اگر زائرانشان خارجی هستند با نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره گذرنامه آنان را کنند. افراد به صورت انفرادی هم می‌توانند در این طرح بیمه‌ای شرکت کنند.

نکته مهم آنکه شرط تعلق مبلغ بیمه به بیمه‌شدگان رفت و برگشت کاملا قانونی و از طریق مرزها با داشتن گذرنامه و ویزا است.

اگر خدای ناکرده با کسی در عراق هر اتفاقی افتاد، ظرف 10 روز به هر شکل ممکن به بیمه ایران اطلاع دهد و هنگام بازگشت مدارک پزشکی خود که از مراجعه به مراکز پزشکی تهیه کرده همراه داشته باشد. افراد می‌توانند خسارات خود را از هر دفتر دریافت خسارت بیمه ایران در سراسر کشور اخذ کنند.

یک خبر خوب برای کاروان‌های زیارتی اربعین

با توجه به احتمالات پیش رو توصیه می شود همه کاروانهای زیارتی از این شرایط بیمه ای استفاده کنند.

تلفن تماس:
26800016
22411226
22439019

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس