رئیس کمیسیون برجام مجلس با اشاره به این که ما در مجلس با رای و رای گیری مواجه هستیم گفت: از گزارش همه کمیته‌ها در گزارش نهایی این کمیسیون استفاده شده است.

به گزارش مشرق، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام امروز سه شنبه 14 مهر پس از اتمام جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران درخصوص برخی اعتراض‌ها به گزارش این کمیسیون گفت: اعضای معترض به گزارش کمیسیون ویژه بررسی برجام می‌خواستند همه مشکلات جهان را در این کمیسیون حل کنند.

وی اظهارات مسعود پزشکیان نماینده تبریز مبنی بر لزوم به کارگیری یک روش علمی در گزارش کمیسیون را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: این فرمایش‌ها برای عالم خوب است اما ما یک گروه حقیقت‌یاب هستیم.

زاکانی با یادآوری اعطای فرصت 14 ساعته به تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای و فرصت 24 ساعته به تیم فعلی جهت اظهارنظر درباره برجام در کمیسیون ویژه گفت: ما 65 سوال درباره متن برجام استخراج کرده و برای دولت فرستادیم و این سوالات را حتی بر روی پایگاه اطلاع رسانی خود هم گذاشتیم و از اساتید دانشگاهی خواستیم درباره آن نظر دهند.

وی با یادآوری اینکه ما در مجلس با رای و رای گیری مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: ما در کمیسیون ویژه می‌خواستیم به این رای گیری عمق بیشتری ببخشیم لذا از همه گزارش‌های کمیته‌ها استفاده کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس، روش هیات رئیسه در عدم ارجاع طرح یک فوریتی اقدام متناسب دولت برای اجرای برجام به کمیسیون ویژه بررسی برجام را غیر منطقی خواند و گفت: حتی این طرح مذکور را به عنوان یک کمیسیون فرعی هم به ما ارجاع ندادند و عضو هیات رئیسه در پاسخ به اعتراض بنده گفت غفلتی صورت گرفته است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس