کد خبر 426691
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷

قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه نهاد عالی اصلاح طلبان شکل نگرفته است، گفت: این جلسه یک گعده و شام بوده است.

به گزارش مشرق، رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در پاسخ به این پرسش که نظرتان در مورد شکل‌گیری نهاد عالی اصلاح‌طلبان چیست، گفت: هیچ خبری از تشکیل نهاد عالی اصلاح‌طلبان نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که ارگان حزب کارگزاران مدعی شکل گیری نهاد عالی اصلاح‌طلبان شده است،‌ گفت: خیر این فقط یک گعده و جلسه شام بوده است.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی درباره حضور اکبر ترکان عضو ارشد حزب اعتدال و توسعه در نشست اخیر اصلاح‌طلبان گفت: نمی‌دانم چرا آقای ترکان حضور داشته است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا در جلسه اخیر اصلاح‌طلبان شرکت نکردید آیا با اصلاح‌طلبان قهر کرده‌اید،‌گفت:‌ خیر من با اصلاح‌طلبان قهر نمی‌کنم فقط یک انتقاد درون گفتمانی و بحث طلبگی صورت گرفته بود.

بر پایه این خبر، هدف از تشکیل نهاد عالی اصلاح‌طلبان همدلی بین اصلاح‌طلبان و اعتدالیون عنوان شده و هدف آن نیز کسب پیروزی در انتخابات مجلس پیش روست.

در اولین جلسه نهاد عالی اصلاح‌طلبان، آنطور که هفته نامه صدا گزارش داده سیدمحمد خاتمی، عبدالله نوری، سید محمد موسوی خوئینی‌ها، محمدعلی نجفی، سید هادی خامنه‌ای، مصطفی معین، محمدرضا عارف، سید حسین مرعشی، محمدرضا خاتمی، محسن امین‌زاده، سید عبدالواحد موسوی لاری و اکبر ترکان به نمایندگی از مجمع روحانیون، مجمع نیروهای خط امام، شورای هماهنگی اصلاحات و حزب کارگزاران حضور داشتند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس