رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه نه فدراسیون و نه وزارتخانه کی‌روش را نمی‌خواهند، طی انتقاداتی تند از وزیر ورزش، گفت: راهکار حل مشکلات این است که شما از ورزش بروید.

حمله تند دادکان به وزیر ورزشبه گزارش مشرق، پس از اظهارات جنجالی دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش درخصوص کارلوس کی‌روش، موضوع گفتگوی ویژه خبری 22:45 شبکه دوم سیمای پنجشنبه 17 اردیبهشت به بحث خواستن یا نخواستن سرمربی تیم ملی از سوی وزارت ورزش اختصاص داشت.

کامران نجف زاده با دعوت از محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال و تماس تلفنی با رضا حسنی خو نماینده وزیر ورزش و خداداد عزیزی و محمد مایلی کهن یک مناظره کوتاه اما جنجالی را ترتیب داد. (فیلم کامل گفتگوی ویژه خبری را در اینجا ببینید)

محمد دادکان در تازه‌ترین صحبت‌هایش با انتقاد شدید از وزارت ورزش و محمود گودرزی، تاکید کرد که هدف فدراسیون و وزارتخانه این است که کی‌روش برود.

دادکان همچنین با انتقاد از برگزاری جلسه وزیر با جمعی از پیشکسوتان درباره موضوع فساد و لمپنیسم در فوتبال، گفت: نصف این آدمهایی که کنار وزیر بودند، خودشان در همین مسئله فساد و لمپنیسم هستند.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه تنها دولت می‌تواند رفتن یا ماندن کی‌روش را تعیین کند نه فدراسیون و وزارتخانه، از محمد مایلی کهن هم انتقاد کرد و گفت هیچ وقت هیچ کدام از صحبت‌هایش را قبول نداشته ام.

مشروح گفتگوی دادکان که در برنامه گفتگوی ویژه خبری حضور یافته بود در زیر می‌آید:

شما مسئول حراست هستی و وظیفه ات چیز دیگری است
آقای حسنی خو (نماینده وزارت ورزش در مذاکره با کی روش و فدراسیون فوتبال) گفت هر کسی باید در چارچوب وظایف خودش عمل کند. حالا آیا چارچوب وظایف شما این است که با کی روش مذاکره کنید؟ شما مسئول حراست وزارت ورزش هستید. وظیفه شما سنگین است. چه کسی حرف شما را می پذیرد؟

نه وزیر کی روش را می خواهد نه فدراسیون
حتی وزیر هم نمی تواند این اختیار را بدهد. حرف من این است که نه وزیر ورزش و نه کفاشیان کی روش را نمی خواهند. این را خود کی روش هم می داند.

ماندن کی‌روش دست دولت است/ هیچ موقع هیچ حرف مایلی کهن را قبول نداشته‌ام

کی روش دیگر نمی ماند
آیا فکر می کنید کی روش با این حواشی که هست، در فوتبال ایران می ماند؟ خیر، دیگر نمی ماند. هدف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش این است که کی روش نماند.

نصف آدمهای دور وزیر لمپن بودند
صحبت های وزیر ورزش در جلسه با پیشکسوتان علیه کی روش با کد بود. می گویند این جلسه درباره فساد و اخلاق مداری و لمپنیسم بوده است. نصف اینهایی که در جلسه کنار وزیر بودند در مسئله فساد هستند و خودشان لمپن هستند! آقای وزیر با افرادی جلسه گذاشت که نصفشان لمپن بودند ودر فساد و لمپنیسم نقش داشته اند.

وزارت ورزش تصمیمات جدیدی برای فوتبال در سر دارد
حسنی خو می گوید وزارت ورزش برای حل مشکل به این موضوع ورود کرد. ولی این رابطه دیگر حسنه نمی شود چون وزارت ورزش تصمیمات جدیدی برای فوتبال گرفته است.

مردم از دروغ خسته شده اند
مردم از دروغ و ریا خسته شده اند. اگر واقعا کی روش را نمی خواهیم او را به یک اتاق ببریم و قراردادش را حساب کنیم و با رضایت از او جدا شویم. اینطوری هم دو طرف راضی خواهند بود و هم بازتاب خوبی در دنیا دارد.

به والله قسم که کی روش را نمی خواهند
وزارت ورزش در بحث کی روش «با پا پیش می کشد و با دست پس می زند.» به والله قسم که کی روش را نمی خواهند. در گذشته به کی روش اختیاراتی داده بودند و حالا می خواهند این اختیار را از او بگیرند. خب معلوم است او دیگر کار نمی کند.

مربی ایرانی حق دارد مخالف باشد
مربی ایرانی حق دارد مخالف کی روش باشد. در بحث فنی همه او را قبول دارند ولی مربیان ما ناراحتند چون اختیارات کی روش خارج از چارچوب است. اگر اختیارات کی روش در چارچوب زمین باشد، خوب است.

ماندن کی‌روش دست دولت است/ هیچ موقع هیچ حرف مایلی کهن را قبول نداشته‌ام

از روزی که وزیر آمده درگیر دو باشگاه و فدراسیون فوتبال است
فلسفه ورزش و فوتبال چیست؟ آیا چیزی غیر از همبستگی و ایجاد نشاط است؟ از روزی که وزیر ورزش آمده، هر روز درگیر فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال و پرسپولیس است. مگر وزارتخانه کار دیگری ندارد؟

اگر مربی را نمی خواهید کار را تمام کنید
چرا وزارت ورزش برای خودش، مردم و استقلال و پرسپولیس و فدراسیون مشغله ایجاد کرده است؟ اگر یک مربی را نمی خواهید کار را تمام کنید.

راهکار این است که شما بروید
پرسپولیس امسال هفت مدیرعامل و چندین مربی عوض کرده است. آیا پرسپولیس با ۲۵ نفر، یعنی چند بازیکن و کادر فنی این همه دردسر دارد؟ مدام می گویند دادکان به جای انتقاد، راهکار بدهد. راهکار این است که شما بروید. آیا وضعیت ورزش با شما بهتر شده است؟ نه اینطور نشده.

ماندن کی روش دست وزیر نیست
ماندن کی روش دیگر دست وزیر نیست. دست فدراسیون فوتبال هم نیست. آقای کفاشیان برای سرگرمی می گوید شنبه با کی روش جلسه می گذارد.

دستان کفاشیان را قطع کرده اند!
شما (کفاشیان) نایب رئیستان را جای دیگری تعیین کرده، دبیرتان را جای دیگر و نایب رئیس بانوان و رئیس کمیته ها را جاهای دیگر انتخاب کرده است. دو دست شما را قطع کرده اند و به شما شمشیر داده اند!

فقط دولت می تواند درباره کی روش تصمیم بگیرد
به پیغمر قسم اگر تو (کفاشیان) بتوانی کی روش را نگه داری. فقط دولت است که می تواند بگوید کی روش برود یا بماند. دفعه قبل هم دولت گفت که کی روش بماند ولی دوباره دعوا شد.

فدراسیون و وزیر نمی توانند کی روش را نگه دارند
مردم به این حرف گوش ندهند که شنبه با کی روش جلسه خواهند گذاشت. نه فدراسیون و نه وزیر ورزش نمی تواند کی روش را نگه دارد.

به گزارش مشرق، در بخش پایانی برنامه، محمد مایلی کهن هم روی خط برنامه آمد و با بیان اینکه نصف حرفهای دادکان را قبول دارد، به انتقاد از رئیس پیشین فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت که فدراسیون وی، سیاسی ترین فدراسیون بود. دادکان هم اینگونه به این صحبتها واکنش نشان داد:

ماندن کی‌روش دست دولت است/ هیچ موقع هیچ حرف مایلی کهن را قبول نداشته‌ام

هیچ موقع هیچ حرف مایلی کهن را قبول نداشته ام
آقای مایلی کهن گفت که نصف حرف های مرا قبول داشته، ولی من هیچ موقع هیچ کدام از حرفهای ایشان را قبول نداشتم. آقای یعقوبی مشاور فدراسیون من بود نه قائم مقام. معاون فدراسیون در آن زمان ناصر نوآموز بود. مطالبی که ایشان می گویند صادقانه نیست. من هیچ موقع حرف شما را قبول نداشتم. آیا من بد هستم یا شما؟ شما راه خودتان را می روید و من راه خودم را.

یشکسوتان فوتبال معتقد بودند که حد و حدود آن ها رعایت نمی شود 

به گزارش مشرق، رضا حسنی خو نماینده تام الاختیار وزیر ورزش هم طی گفتگوی زنده تلفنی با اشاره به موضع گیری وزیر ورزش گفت: انتقاد سازنده است زیرا با انتقاد سازنده ساخته می شویم.  
 
وی با اشاره به این که اگر در فدراسیون فوتبال کسی می خواهد با کی روش کار کند نباید چوب لای چرخش بگذارند افزود: مردم منتظر موفقیت های تیم ملی هستند. بنابراین باید فضا را برای این مهم فراهم کرد.
 
حسنی خو با اشاره به گفته های وزیر ورزش نزد پیشکسوتان فوتبال ادامه داد: پیشکسوتان فوتبال معتقد بودند که حد و حدود آن ها رعایت نمی شود.  
 
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش با اشاره به این که باید بحث حرمت به پیشکسوتان به عنوان یک اصل مورد توجه قرار بگیرد گفت: باید در چارچوب قانون عمل کنیم.  
 
 کی‌روش باید در چارچوب قرارداد عمل کند


وی با اشاره به این که ما کارفرمای کی روش هستیم و وی نباید به ما امر و نهی کند ادامه داد: کی روش باید در چارچوب قرارداد عمل کند.
 
حسنی خو با اشاره به این که هر کس باید در چارچوب خود عمل کند افزود: بنده در مسائل فنی دخالت نمی کنم.
 
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش با بیان این که موضع بنده در این است که ابهامات در میان رفتار سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال باید حل شود خاطر نشان کرد: باید تکلیف روشن شود زیرا وزارتخانه می خواهد کی روش بماند. زیرا اگر ماندن کی روش را نمی‌خواستیم بسیاری از کارها را انجام نمی دادیم.

وی ادامه داد: فرمایش آقای دادکان که اخلاق اصل است را نیز ما نیز قبول داریم و این موضوع باید رعایت شود چرا که اگر اخلاق اصل نباشد همه دچار مشکل می شویم اما آنچه که مسلم است ما جمع بندی مان در وزارت ورزش این بود که آقای کی روش باید با شرایط فعلی بمانند. 
 
حسنی خو تصریح کرد: در همین راستا بنده نیز به عنوان نماینده وزیر ورزش سعی کردیم که مقدمات را برای ماندنش فراهم کنیم برای این که با موقعیت فعلی امکان رفتن وی وجود ندارد چرا که فدراسیون جایگزین مناسبی را در نظر ندارد. 
 
در ادامه گفتگوی ویژه خبری امشب نماینده تام الاختیار وزیر ورزش ادامه داد: در این مدت 10 روز اقداماتی را برای حل مشکلات موجود انجام دادیم که از جمله آن تلطیف کردن فضا، حل مشکلات مالی بود. 
 
وی تصریح کرد: علی رغم این که ما مشکل مالی داشتیم به فدراسیون کمک کردیم تا بحث مالیات آقای کی روش حل شود و جلسات مشترکی را برای حل مشکل ممنوع الخروجی وی گذاشتیم. 
 
به گزارش مشرق، در ادامه برنامه "خداداد عزیزی" در طی گفتگوی زنده تلفنی در خصوص مباحث مطرح شده اظهار داشت: صداقت آقای دادکان برای همه روشن است گمان می کنم آقای دادکان همه حرف ها را زده است.  
 
وی با بیان این که بنده نیز تا الان از صحبت های آقای حسنی خو متوجه نشده ام موافق یا مخالف ماندن یا رفتن آقای کی روش هستند گفت: اگر قرار است کی روش بماند باید همه او را کمک کنیم و این کمک نیز این گونه خواهد بود که از وی بخواهیم او نیز به ما کمک کند نه مثل قرارداد 4 سال گذشته که در یک سال وی 9 ماه در پرتغال باشد و تنها 3 ماه در فوتبال ما حضور داشته باشد.  
 
وی تصریح کرد: قرارداد وی یک قرارداد یک ساله است و می تواند یک ماه به مرخصی برود و 10 ماه دیگر را برای مربیان فوتبال تدریس کند.  
 
عزیزی تاکید کرد: با توجه به قراردادی که کی روش با ما دارد وی موظف است بهترین شرایط را برای فوتبال ما فراهم کند تا بتواند فوتبال کشور را متحول سازد لذا اگر ماندنی است باید کمکش کنیم اگر هم نیست بهتر است با او خداحافظی کنیم. 
 
مسئله مالیات آقای کی روش تقریبا حل شده است

در ادامه گفتگوی ویژه خبری امشب حسنی خو در پاسخ به این سوال که آیا در تدوین  قرارداد آقای کی روش چارچوب ها رعایت شده است یا خیر گفت: قرارداد با فدراسیون فوتبال بسته شده و بنده وارد مسائل قرارداد نشده ام بلکه ما یک تفاهم نامه ای را با وی امضا کردیم و بحث مالیاتی نیز تقریبا حل شده است، این موضوع قبلا در قرارداد آقای کی روش پیش بینی شده بود که مالیات را فدراسیون فوتبال پرداخت کند.  
 
وی با بیان این که ما مخالف ابن کار هستیم گفت: در جلسه اخیری که گذاشته شد تصمیم گرفته شد که وزارت ورزش طی بخش نامه ای اعلام کند که هیچ کس حق ندارد مالیات بازیکنان و مربیان را چه در حوزه باشگاه ها برعهده گیرد. 
 
در بخش دیگری از این برنامه دادکان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سهم وسیعی از مربیان ما با کی روش مخالفند گفت: در بحث فنی کسی مخالف حضور آقای کی روش نیست اما بحث بر سر اختیارات خارج از چارچوب وظایفی است که او برعهده دارد. 
 
عزیزی در پاسخ به این سوال که نظرتان در مورد کارلوس کی روش از نظر فنی چیست اظهار داشت: هیچ یک از ما اعتقادمان این نیست که آقای کی روش مربی بزرگی نیست ولی همه کسانی که از وی انتقاد دارند دو مبحث انتقاد آن ها مطرح است. 
 
وی ادامه داد: یک بحث بحث فنی و نتیجه گیری تیم ملی است و این 4 سال تیم ملی در جام جهانی و نه در جام ملت ها موفقیت های خوبی کسب کرده و بحث دیگر بحث اختیاراتی است که به کی روش داده شده وی راجع به همه چیز اظهارنظر می کند. 

نظرات

 • انتشار یافته: 30
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • ۰۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  این حرف دادکان رو باید با طلا نوشت: راهکار این است که شما بروید. آیا وضعیت ورزش با شما بهتر شده است؟ ؟؟؟
 • ۰۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  کی میخوایم از جناح بازی دست برداریم خدا میدونه چند سال که نبودی الانم که اومدی برو دانشگاه آزادتو بچرخون همش تو کار هم دخالت کردن میشه وضع الان مملکت آقای دادکان اگه روتون میشه جای دکتر ظریف تشریف ببرید نیویورک برای مزاکره
 • کاکرو یوگا ۰۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  کجای دنیا دولت اینقدر تو ورزش دخالت میگنه؟؟؟؟
 • kamal ۰۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  واقعن این وضعیت شرم اوره.هیچ کی احترام به دیگری نمیگذاره. اخلاق کجا رفته؟ این چه وضعیه؟ قحط الرجاله تو این مرزو بوم؟ اگر کی روش رو نمیخواهید چرا اینقدر با افکار عمومی بازی میکنید؟ والله ملت خسته شدن ازین همه دعوا. بداد فوتبال برسید اقابون.
 • ۰۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  از چرند گویی خسته نشدی؟
 • قلی ۰۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  این دادکان زمان خودش با زور مهر علیزاده برانکو رو اورد اصلا قبولش نداشت همایون شاهرخی مربی کرد اما مهرعلیزاده فشار اورد برانکو رو اورد همون زمان خیلی برانکو رو شانس بود 90 درصد نتایج شانسی بود جام جهانی باید مقدماتی حذف میشدیم تو قطر شانس اوردیم هاشمیان دقایق اخر گل زد تو جام ملتها هم دو تا بازیکنمون با هم درگیر شدن جز بازی با کره به لطف گلزنی کریمی بقیه بازیها معمولی بودیم تعلیق فوتبال هم همین دادکان باعثش شد حالا همچین میگه که انگار همهکاره بوده نتایج تیمملی باید پای مهرعلیزاده نوشت که برانکو رو با دستور اورد
 • قلی ۰۶:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  بدبختی وقتیه که انگار دو نفر تو این مملکت مدیرند بقیه حقی ندارند این هرچی بلد بود تو 6 سال مدیریت انجام داد 6 سال دیگه فکر نمیکنم کم باشه همین میشه کفاشیان 6 سال بدون موفقیت موندگار شده هی این میره اون یکی میاد تو استقلال فتل وواعظ توپرسپولیسم عابدینی و رویانیان یکی از دلایل ناکامی ورزش همینان مدتها میمونند بعد طلبکار و به مدیر بعدی اجازه فعالیت نمیدن
 • ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  مخ مردم رو با این اراجیف به کار میگیرن و مردم که قشنگ سر کار گذاشته شدن میرن سراغ اختلاس
 • ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  خوب کاره سختی نیست که یه مقایسه کنید وضعیت و کیفیت فوتبال زمان آقای دادگان رو با زمان آقای کفاشیان ماشاالله در تمام رده های سنی زمان آقای کفاشیان شکست خوردیم
 • مصطفی ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  دادکان که جای خود داره من از ظریف بهتر مذاکره میکنم تعطیل کردن که دیگه هنر نمیخواد
 • مهدی ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  آبروی ایران را با این پول بازی ها و التماس به مربیان خارجی بردید . پس این غیرت ملی شما فوتبال پرستان چه می شود .
 • مرتضیsk ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  تنها دلیلی که وزارت خونه (ناکارآمد) ، فدراسیون (داغون) ، مربیان لیگ (بی سواد و باندباز) ، کی روش رو تحمل میکنن فقط بخاطر مردم هست حالا خود کی روش که هیچی ، حتی بزرگترین مربی دنیا و دیگر کرات کهکشان راه شیری هم نمی تونن فوتبال ، لیگ و بازیکنان مارو یه سازمان درست و حسابی بهش بدن ازش تیم ملی (بومی ایرانی اصیل) آبرومند در بیارن
 • ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  دادگان ما که هیچ کدوم از حرفای هیچ کدومتون رو باور نداریم! مایلی کهن باز آدم رک و صادقیه.
 • ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  دقیقا اینجایی دنیا
 • ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  کی روش فرار کن اینجا جهان سوم .
 • ناشناس ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  تصمیم گیری در مورد رفتن و یا ماندن کی روش اینقدر سخت نیست که 6 ماه ملت را سرکار گذاشتید و یک روز میگویید بماند و یک روز میگویید برود .
 • ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  همین دادکان به نظر شما در موقع خداحافظی تیم 15 جهان رو تحویل داد. الان که بعد 10 سال 40 ام هستیم. شما به چی میگی کار خوب؟
 • ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  وزیر ورزش بگذارید کنار از وقتی اومده ورزش شده میدان جنگ و دعوا
 • ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  دادکان که درخدمت دانشگاه آزاده اگه مردی يک تحولی علی الحساب اونجا ايجاد کن وگرنه همه حرفات شعاره ورياکاری
 • ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  حتما پرتغال یک کشور صنعتی و جهان اول هست...آره؟!
 • ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  ناشناس ۱۱:۱۶ +++
 • علي م ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  آقاي ناشناس16/11 لطفاچرت نگيد.كجاتيم فوتبال پانزدهم شده؟
 • اسد ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  من اکثر نظرها رو خوندم نظرات خوبی داده بودند ولی در باره سرمربی تیم ملی فوتبال باید ملی و جهانی فکربکنیم . همه دنیا و اروپا پیگیری میکنند اخبار کارلوس کیروش را . بیائید کاری نکنیم انگشت نما بشیم در دنیا . عوض کردن سرمربی راهکارهای خاص خودشو داره که به وقتش باید اجازه داد فقط فدراسیون فوتبال تصمیم بگیره و نه هیچ نهاد دیگری.. ضمنا به علت امادگی تیم برای حضور در جام جهانی مسکو الان اصلا موقع مناسبی برای تعویض سرمربی تیم ملی نیست هرکس بیاید شکست میخورد باید تیم را از نو ببندد و خیلی کارهای دیگر که امکانش نیست . پس اجازه دهیم تیم ملی با کیروش کارش را شروع کنه تا انشاالله در جام جهانی موفق بشه . من دراین منازعات و دعوا ها وزارت ورزش را بیشتر از همه دخیل میدانم فقط چسبیدند به فوتبال و تیم ملی ها و تا باشگاه تهرانی و حساسیت درست میکنند . بهترین کارهم اینه که وزیر محترم ورزش این مسائل را مدیریت فرموده و جمع و جور نماید تا انشاالله تیم ملی هم لطمه نخورد . یاحق
 • ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  ذکی مگر مایلی کهن قبول دارد با این جسارت و توهینی که به بزرگان فوتبال حاضر در جلسه با وزیر ورزش کردید فکر نمی کنم مربیا ن و مردم دیگر شما را قبول داشته باشند .
 • ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
  0 0
  اونهای که احمدی نژاد رو به مسخره گرفتند که دیپلماسی نمیدونه. اقای وزیر با ممنوع الخروج کردن مربی تیم ملی در دوم فروردین و حالا هم با این حرفهای بی ادبانه ابرو برای ایران در عرصه بین املل نگذاشتید . کیروش شخصیت جهانی داره دست از سر این ورزش بردادرید اقای وزیر مردم شما رو نمی خواهند
 • عامری ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
  0 0
  آقای دادکان نامه ای که به فیفا نوشتی و فوتبال ایران تعلیق شد را یادته؟ چرا حالا دم از قانون میزنی؟ اینقدر به شعور مردم توهین نکنید ! مردم حافظه خوبی دارند!
 • ۰۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
  0 0
  اقاي دادكان ادم بسيار عصبي و پرخاشگري . هميشه هم دم از منطق ميزنه . ولي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
  0 0
  اقای دادکان برو دانشگاه ازاد را بچرخان
 • ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
  0 0
  اوشگول پرتغال نميدوني كجاست
 • حسین ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
  0 0
  اقایونی که به دادکان گیر میدین الان مثلا فوتبال خوبه؟ والا من چیزی نمی بینم.همه دارن با داوری بازیرو در میارن.متاسفم برای کسانی که به اقای دادکان گیر میدن.من دو هزار این فوتبال رو قبول ندارم.اقای00.26 راست گفتن عصبی بودنه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده