کد خبر 405539
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۳

خوانندگان تایم از بین ۱۰۰ چهره برتر این مجله آمریکایی، رئیس جمهوری روسیه را به عنوان متنفذترین شخصیت سال انتخاب کردند.

به گزارش مشرق، واشنگتن پست نوشت: نظرسنجی که توسط هفته نامه تایم انجام گرفته نشان می دهد «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه متنفذترین شخصیت در بین ۱۰۰ چهره با نفوذ و محبوب جهان است.

طبق نظرسنجی که این هفته نامه آمریکایی از خوانندگان خود انجام داده پوتین توانسته با کسب بیشترین آرا در صدر چهره های محبوب و با نفوذ جهان قرار گیرد. وی همچنین تنها سیاستمداری است که نامش در جمع ۵ چهره برتر این فهرست دیده می شود.

این در حالی است که شخصیت های پس از پوتین در این فهرست عمدتا هنرمندان و خوانندگان موسیقی پاپ هستند. هر چند انتخاب رئیس جمهوری روسیه در این فهرست ارتباطی به هنرمندان ندارد اما میزان محبوبیت وی تعجب مسئولان هفته نامه را نیز برانگیخته است.

طبق این گزارش سیاست های پوتین از جمله الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه که بزرگترین بحران در روابط مسکو و غرب پس از فروپاشی شوروی را موجب شده، بر خلاف انتظار برگزار کنندگان این نظرسنجی، نتوانسته بر میزان محبوبیت وی تاثیر بگذارد.

پوتین همچنین توانسته با این صدرنشینی، شخصیت های دیگری مانند دالایی لاما، پاپ و رئیس جمهوری آمریکا را پشت سر بگذارد. در این میان وضعیت اوباما چندان جالب نیست به طوری که نام وی حتی در بین ۱۰ نام نخست این جدول نیز دیده نمی شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس