کد خبر 257193
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷

مرضیه دباغ با اشاره به سخن پراکنی های اخیر یکی از نزدیکان امام راحل گفت: اینگونه سخن پراکنی هاتوطئه علیه امام راحل است و افرادی که این مطالب را به نقل از امام (ره) بازگو می کنند، انسان های درستی نیستند و هوی و هوس دنیوی و امور مادی بر آنها حاکم شده است.

به گزارش مشرق، مرضیه دباغ یکی از مبارزان انقلابی و از یاران امام خمینی (ره) درگفت و گو با  طنین یاس با اشاره به اینکه امام (ره) در دو مراسم جداگانه برای پاسدارها سخنرانی کردند، گفت: امام (ره) در یکی از سخنرانی های خود در خصوص شأن و منزلت پاسدار و ثواب و اجرهایی که در جبهه ها می برند صحبت کردند و در همین مراسم بود که فرمودند ( کاش من هم پاسدار ) بودم.

وی ادامه داد: امام (ره) در مراسم دیگری که در جمع پاسداران صحبت می کردند در خصوص اهمیت و جایگاه ازدواج سخن می گفتند و به آنها پیشنهاد می دادند که همسران جوان شهدا را برای ازدواج انتخاب کنند؛ چرا که خود ازدواج اجر و ثواب دارد و با این کار ثواب آنها دو چندان می شد.

دباغ؛ در خصوص مسئله اخیری که توسط یکی از بیت امام خمینی(ره) پیش آمده است، گفت: این گونه اظهار نظرهای خارج از واقعیت در طول تاریخ در حق بزرگان نیز وجود داشته است.

دباغ گفت: این دست از مطالب که به نقل از امام خمینی (ه) در سایت ها و فضای مجازی قرار می گیرد، توطئه علیه امام راحل است و افرادی که این مطالب را به نقل از امام (ره) بازگو می کنند، انسان های درستی نیستند  و هوی و هوس دنیوی و امور مادی بر آنها حاکم شده است.

وی با اشاره به سایر اسناد موجود در دست بیت امام خمینی (ره) گفت : چرا نزدیکان امام مبادرت به انعکاس سایر اسناد موجود در دستشان نمی کنند و اگر صادق هستند چرا نامه دختر امام (ره) به آقای هاشمی رفسنجانی را در دوره انتخابات دولت یازدهم در صفحات مجازی قرار نمی دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • بهاری ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۸
  0 0
  من این شیر زن خانم دباغ را از سپاه پاسداران همدان در اوایل انقلاب می شناسم انسان انقلابی و مومن و باتقوایی هستند ای خانم که در حقیقت با امام نسبتی ندارند به امام دلسوزتر از نوه های امام خمینی هستند راست می گویید سید حسن خمینی ان نامه را منتشر کند تا حقایق معلوم شود چون به ضرر نوه های امام است ان را منتشر نمی کنند .
 • ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۸
  0 1
  ما امثال نعیمه اشراقی را به هیچ وجه از بستگان امام تلقی نمی کنیم ، شاید این فرد معلوم الحال نسبت فامیلی با امام داشته باشد ولی نواده امام کسی است که از سیره و منویات امام پیروی کند . این شعار معنای بسیار زرفی دارد که مربوط به امثال نعیمه اشرتقی نیز می شود : نواده روح الله --- سید حسن نصرالله
 • ۲۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۸
  0 0
  فرزند واقعی امام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس