کد خبر 256514
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴

از این پس با توجه به دستبرد های چند گانه به صفحه شخصی‌ام، این صفحه را مسدود می کنم و عاجزانه از خداوند متعال علو درجات امام و شهدای عزیز را مسئلت نموده و برای خانواده های آنان آرزوی سلامت و بهروزی دارم.

به گزارش مشرق به نقل از قانون، نعیمه اشراقی در نامه‌ای خطاب به فرزند شهید همت از بسته شدن صفحه فیس بوک خود خبر داد.

در پی ایجاد برخی حواشی پیرامون صفحه شخصی خانم نعیمه اشراقی در یکی از شبکه های اجتماعی ایشان در نامه ای خطاب به فرزند شهید همت ضمن پوزش و دلجویی از خانواده شهدا و تاکید بر پیوند ناگسستنی و الهی خانواده شهدا و امام شهدا از بسته شدن صفحه اش در این شبکه اجتماعی به علت دستبردهای چندباره خبر داد.

خانم نعیمه اشراقی در این نامه آورده است:

باسمه تعالی

برادرم

جناب آقای همت

نامه جناب عالی را درباره مطلبی موهن و غلط خواندم. تنها می توانم در این مورد سر تعظیم در مقابل شما و خانواده های عزیز شاهد فرود بیاورم. شهیدان و خانواده های عزیز ایشان بر تارک انسانیت جای دارند و نابخردی کسی نمی‌تواند پیوند آسمانی انها با امام‌شان را قطع کند.

تو و هزاران زن و مرد بزرگی که امثال من در آرامش ناشی از سختی های ایشان زندگی می‌کنیم با ارزش تر از آن هستید که نوشته ای غلط و بی ارزش از ارزش آن ها بکاهد. همه باید بدانیم امام جز در تار و پود اسلام و ارزش های آن - از نماز و روزه گرفته تا حجاب و پاکدامنی- و جز در پیوند با یاران فداکارش معنی نمی شود. مگر می توان امام را در خاطر مجسم کرد و جلوه زیبای امر به معروف و نهی از منکر را در او مشاهده نکرد؟

مگر می توان احترام بی حد و حصر امام به شهیدان و خانواده های آنها را با ذکر کلماتی موهن و بی ارزش از یاد برد؟ همین جا لازم می دانم به صراحت تمام انتساب آنچه در فضای مجازی به امام و از قول من منتشر شده را تکذیب کنم و از خداوند برای جاعلینی که این گونه با احساسات پاک مردم بازی می کنند، طلب هدایت نمایم. از این پس با توجه به دستبرد های چند گانه به صفحه شخصی ام، این صفحه را مسدود می کنم و عاجزانه از خداوند متعال علو درجات امام و شهدای عزیز را مسئلت نموده و برای خانواده های آنان آرزوی سلامت و بهروزی دارم.

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

نعیمه اشراقی

شایان ذکر است که نعیمه اشراقی در صفحه شخصی فیس بوک خود، خاطره را از قول امام خمینی نقل نموده بودند که در بخش کامنت های این پست فیس بوکی کامنتی دیگر با پروفایل «نعیمه اشراقی»، خاطره ای دیگر از امام خمینی درباره همسران شهدا نقل شده بود که مضمونی موهوم داشت. خانم اشراقی در این نامه و در پستی دیگر که به عنوان آخرین پست فیس بوکی ایشان باید قلمداد شود، انتساب این کامنت به خود را تکذیب کرده و آن را به یک اکانت مجعول نسبت داده اند. این موضوع باعث بحث های فراوانی در شبکه اجتماعی فیس بوک در ساعات گذشته شده است. همچنین دلیل مخاطب قرار دادن مصطفی همت، فرزند شهید حاج ابراهیم همت، پست فیس بوکی اعتراض آمیز وی در مواجه با کامنت موجود در صفحه خانم اشراقی بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 21
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  یعنی فیس بوک تا اینحد بی در وپیکره که هرکی بیاد وجای هرکی دلش خواست نظر بده؟!!!!اگر اینطوره چطور حضرات تا این حد معتاد فیس بوک اند؟!!منکه عضو نیستم لطفا اعضا نظر دهند!
 • ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  لطفا به گوش خانم اشراقی برسانید که شاید یادشان رفته است در مورد اکاذیبی که ایشان را علاقه مند به هایده و گوگوش معرفی می نماید و یا مصاحبه با رسانه خارجی و عکس هایی که در آن مصاحبه از ایشان متشر شده است ، تکذیبیه ای منتشر فرمایند. آیا لیاقت و شایستگی ، دیانت و تقوا ، علم و فن آوری موضوعاتی ارثی اند؟
 • ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  پس كم اورد و زد زيرش ! ديوار حاشا عجب بلنده
 • ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  این خانواده از دولتی سر امام به این مقام و احترام توی این جامعه رسیدند حواسشون باشه دارن چکار می کنند اگه مردم به اینها احترام می ذارند فقط به خاطر امام و بس
 • حیدر ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  برادر یا خواهر دلسوز این نکته را بدانید، اگر قصد دفاع از آرمان و نظری را دارید، مطالعه خود را زیاد کنید و دقت نظرتان را افزایش دهید. اون کسی که در خصوص خواننده های زن اعلام دلبستگی کرده بود همانطور که در متن مطلب خودتان آمده خانم زهرا اشراقی است، خواهر خانم نعیمه اشراقی. نعیمه اشراقی نیز مادر نعیما است و ... شادی روح شهدا و امام شهدا صلوات
 • ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  البته این دسته گلهایی که بر شمردید را آبجی خانم ایشان به اب داده اند که ظاهرا پشیمان هم نیستند!!!
 • ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  اکانت مجعول!!!!!!این دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟
 • جاوید ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد سگ اصحاب کهف روزی چند پی مردم گرفت و آدم شد
 • Smile ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  1 0
  درش رو تخته کرد. چون متوجه شد که خودش زیراب خودش رو میزنه و اگه همین جور ادامه میداد مردم بیشتر با افکار پلیدش آشنا میشدن.
 • ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  بی در و پیکر تر از این حرفهاست
 • ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  جناب حیدر مادر نعیما بودن چه چیز را ثابت ویا نفی میکند؟؟!!!شاید معلومات شما را !!!!البته این دو خواهر انطور که معلوم است هم فکر هستند
 • ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  غصه نخور. بی در و پیکر نیست. مثل خاطره گویی ها و بعدهم تکذیب و ... جناب "ه" است.
 • ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  اون دیگه مدارکش موجوده!
 • ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  خالی بسته . جدی نگیر.
 • ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  دروغ می گه اگر راست میگه به راحتی با یک شکایت معلوم می کرد کی براش نوشته خودش فهمیده گند زده حال نمی دونه چطوری ماله بکشه ..................!!! خاک پای امام راحلم
 • حیدر ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  من نگفتم مادر نعیما بودن چیزی را ثابت می کنه؛ ولی قطعاً حرف شما درسته معلومات من را ثابت می کنه. انگار از چیزی ناراحت هستی؟؟؟
 • لواسان بزرگ ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  امثال این خانم اگر قرابتی با آقا روح الله نداشتند کسی بهشون توجه می کرد؟چه فضلی دارند چجز هنر خودنماییی و....
 • ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  بله کاملا بی در و پیکره البته برای بلدش
 • حسین ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  با سلام خانم رو سری پلنگی یادته 12 ، 13 سال پیش بهت گفتم تو باید خجالت بکشی نه من ؟ شماها همان موقع به همه چیز پشت کرده بودید و ما تا ابد بر سر پیمانمان با امام ایستاده ایم و قدمی به عقب بر نمی داریم . یادت هست چادرت تا ....... اویزان دوشت بود و اونجا تبدیل به روسری شد ، اون روز معلوم بود باورهایت تا کجا با تو هستند .و خوشحالم اون روز در مورد تو اشتباه نکردم ، سعی کن زیاد دروغ نگوئی چون دروغگو کم حاقظه هم است .
 • ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۵
  0 0
  اگر کسی اشتباهی میکند باید بیاید ومردانه بگوید اشتباه کردم.همینکه ایشون صفحه خودشو رو بسته دلیل محکمی هست که نمیخواد اشتباهش رو قبول کنه.از مادرنعیما غیر از این انتظار نبود باورکنید
 • ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
  0 0
  تصور میکنم اغلب شما نظر دهندگان محترم با فیس بوک آشنا نیستید.هک کردن اکانت فیس بوک برای افراد وارد کار چندان سختی نیست.وقتی خودشون میگن دستبرده ، چه دلیلی داره فکر کنیم دروغ میگه ؟!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس