رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص ادامه فعالیت علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال گفت: صلاح بر این است که فوتبال متحول شود ولی تصمیم‌گیری درباره کفاشیان با دولت است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در گفتگو با مهر در خصوص تکلیف علی کفاشیان در راس فدارسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در این باره باید عنوان کنم که صلاح بر این است تا فوتبال مملکت متحول شود ولی درباره ادامه فعالیت‎های کفاشیان دولت باید تصمیم بگیرد. این حق قانونی دولت است که بخواهد مجوز یک ساله وی را تمدید کند یا اینکه درخواست تازه‌ای برای تمدید حضور کفاشیان در فدراسیون فوتبال ارائه نکند و ما از تصمیم دولت در این باره اطلاعی نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم تمدید مجوز کفاشیان به هر دلیلی آیا فیفا در این باره واکنش نشان نخواهد داد، گفت: خیر، فیفا در این باره واکنشی نشان نمی‌دهد چرا که ما بر اساس قانون کشور عمل می‌کنیم و این به معنی دخالت در فوتبال نیست.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین عنوان کرد: ما با بازنشسته‌ها مشکلی نداشتیم و حتی پیشنهاد کردیم که از تجربیات آنها استفاده شود ولی با حضور افراد دو شغله کاملا مخالفیم.

پورمحمدی همچنین درباره دیگر فدراسیون‌هایی که روسای آنها جزو افراد بازنشسته هستند، تصریح کرد: همه آنها باید بر اساس قانون عمل کنند و در مجامع فدراسیون‌های یاد شده مسلما قانون اعمال خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس