کد خبر 1578927
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱
حمله های موشکی مقاومت فلسطین به «کیسوویم و رعیم»

مبارزان مقاومت مواضع رژیم صهیونیستی را در کیسوویم و رعیم موشکباران کردند.

به گزارش مشرق، مقاومت فلسطین حمله هایی به مواضع صهیونیستها انجام دادند.

سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: نیروهای ما مرکز کیسوویم را با راکت هدف قرار دادند.

همچنین گردانهای قدس از عملیات مشترک با مبارزان قسام در مرکز غزه و کشته و زخمی کردن شماری از نظامیان صهیونیست در جریان کمین قوی خبر داد و اعلام کرد که مبارزان مقاومت از بمب ضد نفر و ضدزره علیه اشغالگران استفاده کردند.

گردانهای المجاهدین نیز بیان کرد: مبارزان ما مرکز رعیم را موشکباران کردند.

پیش از این نیز گردانهای قسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد: مبارزان ما موفق شدند که یک گروه چهار نفره از نظامیان اشغالگر را از فاصله صفر در منطقه عبسان الکبیره در شرق شهر خان یونس در جنوب غزه هدف قرار داده و از پا درآوردند.

همچنین سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز از عملیات موفق تک تیراندازانش در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه علیه نظامیان صهیونیست خبر داد.

قسام همچنین از انهدام یک تانک مرکاوا ارتش رژیم صهیونیستی با موشک یاسین ۱۰۵ در منطقه عبسان الکبیره در شرق خان یونس خبر داد.

مبارزان قسام همچنین بمب ضد نفر علیه یک گروه ۱۵ نفره از نظامیان صهیونیست در داخل یکی از منازل منطقه عبسان الکبیره در شرق خان یونس منفجر کردند و شماری از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را زخمی کردند.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی طی قریب به پنج ماه اخیر از آغاز جنگ غزه هیچ دستاوردی در نبرد زمینی در این باریکه نداشته و در اکثر محورها مجبور به عقب نشینی شده است.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس