کد خبر 1400315
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
دستگیری

با دستگیری زنی که سرکرده اغفال زنان و دختران در مشهد بود، راز باند کثیف شیطان لو رفت و تعداد زیادی از اعضا و افراد مرتبط با این باند دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، نیمه دوم خرداد گذشته بود که زن ۳۴ ساله با چهره ای پریشان وارد کلانتری امام رضا(ع) مشهد شد و راز باند کثیف « شیطان» را لو داد.

این زن جوان که خود مدتی در این باند حضور داشت و بسیاری از اعضای باند را به خوبی می شناخت، درباره ماجرای اغفال زنان و دختران آسیب پذیر به پلیس گفت: به این دلیل که علاقه ای به تحصیل نداشتم، در کلاس سوم راهنمایی درس و مدرسه را رها کردم اما خانواده ام نیز مخالفتی با تصمیم من نداشتند چرا که پدرم مردی کارگر بود و به سختی هزینه های زندگی ما را تامین می کرد. در کنار مادرم به امور خانه داری مشغول شدم و خیلی کم از خانه بیرون می رفتم تا این که در ۱۷ سالگی پسر یکی از همسایگانمان به خواستگاری ام آمد اما من «قیصر» را نمی شناختم و هیچ گاه توجه مرا در محله جلب نکرده بود. با وجود این خانواده ام خیلی خوشحال بودند چرا که «قیصر» را پسری سر به زیر می دانستند و معتقد بودند تاکنون خطایی از او ندیده اند!

من هم براساس خواسته ها و نظرات خانواده ام به خواستگاری او پاسخ مثبت دادم و بدین ترتیب پای سفره عقد نشستم.

این زن جوان ادامه داد: هنوز مدت زیادی از ازدواج ما نگذشته بود که متوجه شدم «قیصر» رفتارهای عجیب و غریب و غیرطبیعی دارد. او بسیار «بدبین» بود و همواره با شک و تردید زندگی می کرد البته این همه ماجرا نبود چرا که «قیصر» احساس می کرد مدام کسانی او را تعقیب می کنند و قصد ضربه زدن به او را دارند! خلاصه یک سال از آغاز زندگی مشترک ما می گذشت و در حالی که من دخترم را باردار بودم به پیشنهاد یکی از نزدیکان «قیصر» به مشهد مهاجرت کردیم تا او در یک شرکت خصوصی کار کند. چند سال به همین ترتیب گذشت ولی رفتارهای همسرم نه تنها تغییری نکرد بلکه مدام باید کتک کاری و بداخلاقی هایش را نیز تحمل می کردم. آرام آرام اوضاع به گونه ای پیش رفت که دیگر قیصر به من هم بدبین شد.

او احساس می کرد من با مردان غریبه ارتباط دارم و می خواهم به او صدمه بزنم!

وقتی رفتارهای او غیرقابل تحمل شد، تازه فهمیدم که همسرم به موادمخدر صنعتی آلوده شده است و این رفتارها به خاطر عوارض ناشی از توهم «شیشه» است، این بود که به ناچار تصمیم گرفتم از قیصر جدا شوم چرا که می ترسیدم او در همان عالم توهم بلایی به سرم بیاورد! بالاخره درحالی که دخترم به ۹ سالگی رسیده بود تقاضای طلاق دادم در جلسات دادگاه نیز بیماری روانی «قیصر» لو رفت و مشخص شد که او بیماری «پارانوئید» (سوءظن شدید) دارد به همین دلیل دادگاه حضانت و سرپرستی دخترم را به من سپرد و من از قیصر طلاق گرفتم.

از طریق قانونی مبالغی از مهریه ام را نیز دریافت کردم و با آن یک دستگاه پراید خریدم تا بتوانم مخارج زندگی خود و دخترم را تامین کنم.

بعد از این ماجرا در یکی از شرکت های اینترنتی مسافربری ثبت نام کردم و به عنوان راننده تاکسی اینترنتی مشغول کار شدم.

اگرچه سختی بسیاری می کشیدم اما درآمدم بد نبود و روزگارم به خوبی می گذشت تا این که حدود شش ماه قبل زنی را به عنوان مسافر سوار کردم که مسیر زندگی ام را تغییر داد. «محبوبه» در طول مسیر پای درد دل من نشست و در حالی که وانمود می کرد دلش برایم می سوزد از من پرسید با مسافرکشی درون شهر، چقدر درآمد داری؟ من که نمی دانستم با شیطان به گفت وگو نشسته ام سیر تا پیاز زندگی ام را برایش تعریف کردم و ادامه دادم اگر خوب کار کنم روزی تا ۴۰۰ هزار تومان هم درآمد دارم! آن زن که با دقت به حرف هایم گوش می داد و گاهی از سر تاسف نگاهی دلسوزانه به من می انداخت، رو به من کرد و گفت: من مدیر یک شرکت مسافرتی  هستم! تو هم اگر دوست داری می توانی در شرکت ما با همین خودرو فعالیت کنی و ساعتی ۳۰۰ هزار تومان هم دستمزد بگیری!

با شنیدن این رقم، برق از سرم پرید! از خوشحالی زبانم بند آمده بود، اگر روزی ۱۰ ساعت کار می کردم، حدود سه میلیون تومان درآمدم بود و می توانستم زندگی مرفهی داشته باشم. اگرچه با این پیشنهاد خیلی تعجب کردم اما به چیزی مشکوک نشدم! فردای آن روز لبخندزنان به نشانی که «محبوبه» داده بود رفتم. این زن ۳۴ ساله که دیگر اشک هایش سرازیر شده بود، ادامه داد: ولی بعد از گذشت مدتی از این ماجرا، به رفتارهای «محبوبه» مشکوک شدم و با حساسیت خاصی این موضوع را پیگیری کردم، آن جا بود که فهمیدم «محبوبه» سرکرده یک باند شیطانی است که دختران و زنان آسیب پذیر و بی کس و کار را در مناطق مختلف شهر شناسایی و سپس آن ها را اغفال می کند و به یک باند کثیف می کشاند. وقتی از این موضوع اطمینان یافتم دیگر نتوانستم این حرکت های شیطانی «محبوبه» را تحمل کنم به همین دلیل به کلانتری آمدم تا در شناسایی این زن شیطان صفت به پلیس کمک کنم و باند او را لو بدهم چرا که من به خاطر ارتباطی که داشتم بسیاری از اعضای این باند کثیف را می شناسم!

در پی اظهارات این زن ۳۴ ساله، بلافاصله گروه تخصصی از نیروهای اطلاعات و تجسس کلانتری با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرهنگ سیدعباس شریفی (رئیس کلانتری امام رضا (ع)) وارد عمل شدند و با راهنمایی های ارزنده قاضی شعبه ۳۲۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تحقیقات گسترده غیرمحسوسی را در این باره آغاز کردند. بررسی های آنان با همکاری راننده جوان نشان داد که «محبوبه» سرکرده یک باند شیطانی است و افراد زیادی را اغفال کرده است.

بنابراین نیروهای انتظامی در یک عملیات ضربتی و هماهنگ موفق شدند تعداد زیادی از اعضای این باند کثیف شیطانی را به همراه «محبوبه» دستگیر کنند اما هنوز هم رصدهای اطلاعاتی برای ردیابی دیگر عوامل مرتبط با این باند و دستگیری آنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 20
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 15
 • IR ۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  28 3
  وای وای این هم مشهد چرا همه جا باید دختران فرار و قاچاق می شوند
  • IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   14 2
   بقیه شهرها هم مدینه فاضله هستند اصلا و ابدا هیچ رذیله ای درآن بلاد یافت نمی شود؟!
  • IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   5 2
   و صبح شنبه هفته بعد سرکرده باند به همراه سایر نفرات به قید ضمانت آزاد شدند!
 • IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  28 30
  باز هم مشهد؟ آقای علم الهدی نظری ندارند؟
  • ناشناس IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   22 23
   مگر ایشان صاحب مشهد و سازمان‌های مشهدند که نظری داشته باشند؟! دشمنان کثیفی چون تو بر مسهد تمرکز کردند که ان شاء الله، به درک واصل میشن. ایشان خود مطالبه‌گرند.
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  15 3
  مشهد و تهران بزرگترین شهر مهاجرت پذیر هستند . بخصوص که مشهد رفت و آمد خیلی زیاد است . تعجبی ندارد که اتفاقات اینچنین می افتد . ولی یک سوال اینکه چرا سرکرده های این باندها به راحتی آزاد می شوند ؟ مطمئنا این باندها به صیغه و قانون هم اعتنا ندارند .
 • محسن IR ۱۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  25 9
  ۱۰ساله هرچی اخبار حوادث میخونم مال مشهده
  • IR ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   12 2
   برای اینکه بی دقت هستید منبع این خبرها روزنامه خراسان هست توقع دارید روزنامه خراسان حوادث شهرهای دیگه رو منتشر کنه؟ قسمت حوادث روزنامه خبر جنوب رو بخونید اخبار همه از شیراز و استان فارس هست و طبیعی هم هست
  • محمد قزل IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   4 3
   خوب که چی به تو چه ربطی داره معلومه از اون منافقان آلبانی نشینی
 • M.M IR ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  21 4
  درود برسربازان گمنام امام زمان عج
  • IR ۱۵:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
   7 0
   ایضا درود به این خانم باوجدان و شجاع
 • DE ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  5 0
  اعتیاد.فقر.بیکاری.عدم ازدواج بموقع بعلت نداری وفراهم نبودن امکانات زوجین.وسواستفاده بعضی ازشیادان فرصت طلب انسانهای ساده لوح ورفاه طلب رابه بیراهه می کشاند
 • IR ۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  3 2
  پس این چیزها فقط تو آمریکا رخ نمی ده
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  4 0
  فوقش به سرکرده باند 2 سال حبس میدن سال بعدش عفو میخوره میاد بیرون با تجربه بیشتر ادامه میده . احکام بحدی ضعیف شدن که دیگه ذره ای بازدارندگی ندارن
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
   0 0
   میشه دروغ نگی و قضاوت زود نکنی؟
 • IR ۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  3 2
  همش که شد اخبار جرم و جنایات مشهدی ها!
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  1 2
  خواهش میکنم قوه قضائیه با شدت و قاطعیت تمام با این جانوران پست فطرت برخورد کند و سنگین ترین حکم ها را برایشان صادر کند. بدون عفو و رأفت و ...
 • IR ۱۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  1 1
  این ها مهم نیست، مهم اینه اونجا کنسرت برگزار نشه
 • IR ۱۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  2 2
  عزیزم داستانت و تخیلاتت رو بعنوان خبر نوشتی؟؟؟
 • IR ۱۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۹
  1 1
  معلومه قبل انقلاب زیاد قیصر میدیدی؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس