کتاب اورکت - کراپ‌شده

کتاب اورکت رمان‌گونه‌ای بر بال واقعیت، نخستین کتابی است که با استفاده از واقعیت افزوده، سرگذشت شهیدان اربابی را روایت می‌کند.

به گزارش مشرق، اولین کتاب خاطرات شهدا با واقعیت افزوده روانه بازار شد.

کتاب اورکت رمان‌گونه‌ای بر بال واقعیت، نخستین کتابی است که با استفاده از واقعیت افزوده، سرگذشت شهیدان اربابی را روایت می‌کند. این کتاب، خاطرات بیش از ۲۵۰ نفر از ۲۰ شهر مختلف ایران را گردآوری نموده استآوا که ماجرای شنیدنی سه برادر شهید که از همرزمان شهید احمد کاظمی بوده‌اند را حکایت می‌کنند. از مهمترین ویژگی‌های کتاب اورکت این است که خواننده با استفاده از بارکد می تواند حدود ۱۲۰ فیلم مربوط به هر بخش را با استفاده از گوشی همراه و اسکن بارکد روی کتاب، مشاهده نماید. کتاب در ۴۸۳ صفحه و ۱۸ فصل به قلم عاطفه سادات موسوی به نگارش درآمده و ناشر آن انتشارات جمال است.

اولین کتاب خاطرات شهدا با واقعیت افزوده روانه بازار شد

خاطرات شهیدان اربابی روایت اصلی کتاب اورکت

کتاب اورکت به سرگذشت سه برادر شهید علی آقا، علی محمد و علی اصغر اربابی می‌پردازد که هر سه برادر شهید از شهدای گرانقدر دفاع مقدس و همرزم شهید احمد کاظمی بوده‌اند. نویسنده در مقدمه کتاب می‌نویسد: بر این باوریم برای شهدا کار کردن، از شهدا گفتن و از شهدا نوشتن متصل به دو عامل است؛ توفیق یافتن و لیاقت داشتن. و اکنون در برابر عزیزانی که لیاقت و توفیق الهی شامل حالشان شد تا از سرداران شهید اربابی بگویند، سر تعظیم فرود می آوریم. اورکت رمان گونه ای است نشسته بر بستر خاطرات از زبان بیش از ۲۵۰ نفر ... که در طول دو سال و نیم و با سفر به بیش از ۲۰ شهر به پهنای پنج استان اصفهان، چهار محال و بختیاری، قزوین، زنجان و تهران ضبط و ثبت شده است.

ادبیات داستانی و مستند بودن کتاب به روایت‌های واقعی همراه با مشاهده فیلم افراد مختلف همه بر جذابیت‌های این کتاب افزوده است.

بخش های مختلف کتاب اورکت

اورکت در ۴۲۳ صفحه در قطع رقعی به مرحله چاپ رسیده است. نویسنده در ۱۸ فصل به ماجراهای خواندنی از زندگی شهیدان اربابی پرداخته است. عناوین برخی از فصلهای کتاب عبارتند از سیب گلاب، نان آجرپزی، پاسگاه، چادر گل شیشه ای، اورکت، معجون عشق، اکراه او و اصرار فرمانده، بزرگترین مرخصی من، زیر باران، سرّ میان آن دو، مدیریت علوی، یک صبح پاییزی، سبدی پر از سیب، در امتداد جاده و سر دلبران!

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی دفاع مقدس و خاطرات شنیدنی این سه شهید می‌توانند برای خرید کتاب به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه نموده یا از طریق سایت نشر جمال، کتاب را به صورت اینترنتی خرید نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس