پول

فرمانده انتظامی "فسا" گفت: با تلاش ماموران این فرماندهی ۴ زن که با تشکیل صندوق وام خانگی مبلغ ۲۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، سرهنگ "محمدهاشم قسام" در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت پرونده قضائی با موضوع کلاهبرداری در قالب راه اندازی صندوق وام خانگی در شهرستان "فسا"، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ معلم قرار گرفت.

زنان کلاهبردار در دام پلیس فسا

وی ادامه داد: با پیگیری‌های تخصصی، افسران پلیس موفق شدند ۳ صندوق وام خانگی شناسایی و ۴ نفر که با ترفندهای خاص از اعضای صندوق کلاهبرداری کرده بودند را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی فسا با اشاره به شناسایی ۱۵۰ نفر عضو مالباخته، افزود: متهمان دستگیر شده در ابتدای راه اندازی صندوق برای جلب اعتماد شهروندان به چند نفر وام اعطاء ولی به مرور زمان به بهانه های مختلف از پرداخت وام به سایر افراد ممانعت کرده‌اند.

سرهنگ "قسام" با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۲۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری اقرار و سپس روانه دادسرا شدند، به شهروندان توصیه کرد: به منظور جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری برخی افراد سودجو، از عضویت در صندوق‌های وام خانگی ( افراد ناشناس) خودداری و در صورت نیاز از صندوق‌های قرض الحسنه دارای مجوز اقدام به دریافت وام کنند.

منبع:رکنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس