نوری زاد

هفته قبل محمد علی زم اصلاح طلب معروف و پدر نیما زم با خلع لباس اختیاری در بهشت‌زهرا (س) و بازی در نقش پدری رنجدیده و داغدار بار دیگر نمایش گوهر عشقی را بازسازی کرد!

سرویس سیاست مشرق- در میانه اغتشاشات دی‌ماه سال ۹۶ یک عکس توجه همه را به خود جلب می‌کند. دختری با مشت گره‌کرده رو به نیروهای ویژه پلیس ایستاده است. این عکس در رسانه‌های جهان بازتاب فراوان یافته و برای آن نمادسازی می‌شود. حتی کار به‌جایی می‌رسد که انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی در اتفاقی عجیب جایزه سال خود را به آن عکس اختصاص می‌دهد.

یک سال پس‌ازآن ماجرا «یلدا معیری» اعتراف می‌کند که عکس صحنه‌سازی است و حتی جای از اشک‌آور از کپسول آتش‌نشانی استفاده‌شده است. اما صدای اعترافات عکاس در بیان حقیقت به‌خوبی شنیده نشده و روایت تحریفی از آن در خبرگزاری‌های بین‌المللی دست‌به‌دست می‌شود. کار به‌جایی می‌رسد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور وقت آمریکا در حمایت از پروژه آشوب سازی در ایران از همین عکس جعلی استفاده کرده تا با تمسک به آن پروژه زمستان داغ و فشار حداکثری را کلید می‌زند.

بعدها مشخص شد یلدا معیری به سفارش یک روزنامه تندرو اصلاح‌طلب به دانشگاه تهران رفته تا از یک اعتراض خیابانی عکس‌برداری کند؛ او پس از بازگشت به تحریریه از ارائه این عکس خاص خودداری کرده و به‌صورت مستقیم فایل آن را برای بخش رسانه‌ای AP‌ فرستاده است؛ معیری بعدها می‌گوید که این عکس قدرت زیادی داشت!

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین سخنرانی خود در جمع پرستاران بار دیگر به مسئله «روایت تحریف» اشاره کرده و می‌فرمایند: اگر حقایق را روایت نکنید دشمن با دروغ و تحریف جای ظالم و مظلوم را عوض می‌کند. ماجرای گوهر عشقی، پیرزنی که ادعا می‌کرد توسط موتورسواران ناشناس مورد ضرب‌وجرح قرارگرفته نیز بی‌شباهت به داستان عکس جعلی خبرنگار اصلاح‌طلب نبوده و امتدادی از روایت تحریف و بزرگنمایی آن است.

گوهر عشقی سال‌هاست نقش مادر و پیرزن داغ‌دیده را برای رسانه‌های خارجی بازی می‌کند. خانم عشقی در حالی خودش را با عنوان مادر ستار بهشتی در رسانه‌ها معرفی می‌کند که نام‌برده مادربزرگ این وبلاگ نویس بوده است، منزل گوهر عشقی در رباط‌کریم، از سال‌ها پیش به پاتوق برخی افراد با پوشش جعلی فعال حقوق بشر تبدیل‌شده و این گروه با گرفتن نبض احساسات اعضای این خانواده آن‌ها را تحریک می‌کنند. در ساده‌ترین تحلیل از ماجرا گوهر عشقی می‌توان او را پیرزنی ترسیم کرد که ضدانقلاب از سادگی و ناتوانی‌اش سوءاستفاده کرده و روی انگشتانش می‌چرخاند. تا جایی که برخی رسانه ها گوهر عشقی را در نقش مادری دادخواه گریم کرده و به مخاطب داخلی و خارجی عرضه می کنند.

اشراف سیاسی روی گوهر عشقی از سوی ضد انقلاب باعث شد پس از سفر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اروپا به تهران، میان او و نماینده اروپا  ملاقاتی در یک سفارت خانه خارجی ترتیب داده شود. بعدها مشخص شد که این دیدار با کمک سیامک فرید عضو گروهک تروریستی فدائیان خلق و مجید نیکنام سمپات سازمان نفاق در بروکسل و همکاری نرگس محمدی(همکار شیرین عبادی در تهران) و چراغ سبز یکی از اعضای وقت وزارت خارجه هماهنگ شده است. رد پای این تروریست‌های فراری از کشور در انجام مانورهای به ظاهر حقوق بشری پیش از این در ماجرای فتنه ۸۸ و دیدار نماینده حقوق بشر اتحادیه اروپا با فتنه گران در هتل لاله تهران نیز مشاهده شده است.

اشتون دو روز پس از ترک تهران دربیانیه ای نوشت: کسی نباید از اینکه در سفر من به تهران تمرکز زیادی بر موضوع حقوق بشر بود، تعجب کند، من با فعالان زن در ایران درباره شرایط زنان در این کشور گفت و گو کردم، فعالیت هایی که از روزنامه نگاری تا کمک به پناهندگان افغان، بخش های مختلف جامعه مدنی را در بر می گیرد.

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

دیدار گوهر عشقی و کاترین اشتون با هماهنگی سازمان منافقین در تهران!

پای کارگردان آمد نیوز در میان است!

ارتباط میان خانواده گوهر عشقی و ضدانقلاب تنها به یک سری گعده‌های خاص سیاسی محدود نمی‌شود. از سال‌ها پیش گروهی مجهول بانام «بنیاد ستار بهشتی» به هدایت رسانه‌ای این خانواده مشغول بوده و به اعتبار آن از کشورهای خارجی فاند (حمایت) مالی دریافت می‌کنند.

ماجرا وقتی جالب می‌شود که بدانیم مؤسس این بنیاد فردی به نام مجید نیکنام امینی از اعضای مؤسس کانال تروریستی «آمد نیوز» است. نیکنام باسابقه داشتن پرونده قضایی و کلاه‌برداری در داخل با استفاده از شگردهای خاص به خانواده عشقی نزدیک شده و با پوشش حقوق بشری اقدامات مادربزرگ و خواهر ستار بهشتی را هدایت و کارگردانی می‌کند.

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

هدایت خبری بنیاد ستار بهشتی به شیوه آمد نیوز!

مجید نیکنام در گفتگو با تلویزیون وهابی کلمه خود را دانشجوی سیاسی و اخراج شده از دانشگاه معرفی کرده است، نیکنام در بیان بیوگرافی خود عضویت در سازمان منافقین را مخفی کرده و عنوان «روزنامه نگار» را انتخاب می کند. نیکنام با همکاری نیما زم کانال تلگرامی آمد نیوز را در ترکیه تأسیس می‌کنند. نیکنام ادعا می‌کند که هدفش از تأسیس آمد نیوز انتشار و تولید اخباری با محتوای ضد دینی در جامعه بوده است. اما این کانال تلگرامی با مشاوره سازمان های امنیتی اروپایی اقدامات تروریستی از جمله ساخت نارنجک و بمب‌های دستی را به صورت مجازی آموزش می‌دهند. سایت و کانال تلگرامی «آمدنیوز» با رصد سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منهدم و سر شبکه آن با اقدامات خاص به داخل کشور هدایت و بعدها به دلیل اقدامات خیانت بار خود مجازات می‌شود.

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

مجید نیکنام عضو شبکه آمد نیوز و سمپات سازمان منافقین

 مجید نیکنام با کمک محمد نوری زاد و نرگس محمدی به خانواده عشقی نزدیک شده و کنترل ادراکی آن‌ها را در دست می‌گیرد. در آخرین سکانس‌های تحریف با هدایت از خارج گوهر عشقی با انتشار یک عکس ادعا کرد که توسط افراد ناشناس موتوری مورد سوءقصد قرارگرفته است؛ این خبر بازتاب فراوانی یافته و این سؤال را پدید آورد که چه کسی از این نمایش سود می‌برد!

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

نوری زاد و نرگس محمدی در منزل عشقی‌ها

یک هفته پس‌ازآن سناریوسازی، تصاویر به‌دست‌آمده از دوربین‌های مداربسته؛ جزئیات تازه از ماجرا را آشکار کرده و مشخص شد که خانم عشقی نه توسط عوامل ناشناس و نه در راه قبرستان؛ بلکه در مسیر یک درمانگاه برای تزریق واکسن زمین‌خورده و آسیب‌دیده است! انتشار این فیلم در فضای مجازی ؛ هفت روز موج‌سواری ضدانقلاب و روایت تحریف‌شده و دروغین از آن ماجرا را به ایستگاه آخر رساند.

 به اعتقاد کاربران فضای مجازی داستان مصدومیت گوهر خانم بی‌شباهت به فیلم محمد نوری زاد پس از آزادی از زندان نیست. نوری زاد پس از آزادی از زندان با مالیدن سس گوجه‌فرنگی به سروصورتش ادعا کرد که در زندان مورد ضرب و شتم قرارگرفته است؛ این نمایش مضحک با انتشار فیلمی دیگر از او در یک میهمانی شبانه باعث تمسخر نوری زاد در شبکه‌های اجتماعی شد.

دانلود

پیش از این عبدالرضا تاجیک روزنامه نگار مقیم پاریس در صفحه فیس بوک خود به افشاگری علیه اپوزیسیون و سوء استفاده آنها از مادر ستار بهشتی پرداخته و می‌نویسد: افرادی چون محمد نوری‌زاد و محمد ملکی و نسرین ستوده با دروغ پردازی و جعل خبر حقوق بشر را لوث کرده اند! گاهی مواقع مطالبی به نقل از گوهر عشقی می نویسند که هر کس بخواند متوجه می شود از زنی کم سواد چون او بیان این بیانیه ها غیر قابل قبول است.

هدایت  احساسی گوهرعشقی با کارگردانی نوری زاد و بازیگری نرگس محمدی 

در روایت تحریف از گوهر عشقی تنها راوی داستان خودش و ضدانقلاب نبود؛ بلکه اصلاح‌طلبان نیز ضریب ویژه‌ای به آن ماجرا داده و او را به ستاره خبری تبدیل کردند. سناریوسازی‌هایی از این‌دست از تاکتیک‌های قدیمی اصلاح‌طلبان است، آن‌ها پیش‌ازاین با جنجال‌سازی در پرونده‌هایی چون «نوار سازان» در دولت اصلاحات و نیز پروژه کشته سازی از افرادی چون ترانه موسوی و سپیده پور آقایی در فتنه ۸۸ نقش داشته‌اند. هفته قبل محمد علی زم اصلاح طلب معروف و پدر نیما زم با خلع لباس اختیاری در بهشت‌زهرا (س) و بازی در نقش پدری  داغدار بار دیگر نمایش گوهر عشقی را بازسازی کرد! به نظر می‌رسد این روزها بازار فروش این دست نمایش‌های خیابانی داغ بوده و مخاطب آن زیاد است.

 نعمت احمدی حقوق‌دان و فعال سیاسی اصلاح‌طلب دراین‌باره می‌گوید: اصلاح‌طلبان روی خط خبری سوار شده و سعی می‌کنند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند؛ به‌عنوان‌مثال در ماجرای دروغین تجاوز و آتش زدن ترانه موسوی من نزدیک آقای کروبی رفته و به او گفتم این قضیه از بیخ و بن دروغ است؛ کروبی به من تبسم زد و گفت من نیز می‌دانم ترانه موسوی کشته نشده است؛ من به راوی (منبع) خبر اعتماد کردم! نعمت احمدی در ادامه می‌گوید که از کروبی خواستم دروغ خود را جبران کرده و حقیقت را بیان کند، او از این کار خودداری کرد!

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

چه کسی نمایش «گوهر عشقی» را کارگردانی کرد؟ / اکران فیلم تروریست‌های «آمد نیوز» در رباط‌کریم + فیلم و عکس

هم‌زمان با ماجرای دروغین گوهر عشقی یک قطعنامه در سازمان ملل علیه ایران تصویب شد؛ هدف این اقدام افزایش فشارها در میانه مذاکرات وین به تهران است؛ احتمالا افرادی چون گوهر عشقی بدون آنکه خود بدانند، نقش یکی از قطعات پازل ضد ایرانی را در رباط‌کریم بازی می‌کند. این بازی جز گوهر عشقی، ضدانقلاب و سرمایه‌گذار آمریکایی؛ مخاطبان دیگری نیز دارد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 149
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 14
 • IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  93 27
  سیل عالم بر سر امثال نوری زاد و محمدی و .... واقعا جمهوری اسلامی از اپوزسیون شانس نیاورده
  • جابری IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   36 6
   دقیقا
  • IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   18 0
   اون قطعنامه ها با همکاری اصلاحات علیه مردم! خودشون باشن دلار رو حدود ۱۰ برابر میکنن علیه مردم. نباشن کودتای سبز و ... و قطعنامه :((( باز علیه مردم
  • IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   6 4
   اتفاقا جمهوری اسلامس دقیقا از اپوزسیون شانس آورده
  • IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   16 0
   سلام - - آن چه ايمان را بارور مى كند و به نتيجه مى رساند، مقاومت است وگرنه چه بسيار مؤمنانى كه بد عاقبت شدند. «قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» - استقامت، در كنار ايمان ارزش است وگرنه كفّار نيز بر باطل خود استقامت دارند. «قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» - خالق بودن خدا را بسيارى قبول دارند ولى در تدبير امور پاى ديگران را به ميان مى آورند؛ مهم آن است كه انسان در ربوبيّت خداوند مقاومت كند يعنى هيچ قانون و برنامه اى را از غير خدا نپذيرد.
 • IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  37 19
  آره دروغ میگن !!
  • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   65 11
   خیلی نادانی اگه فکر کنی رسانه های معاند خیرتو میخوان.
  • IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 3
   ؟
  • IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   15 2
   نه شبکه محبوب پدر معنویتون بن سلمان راست میگه انشاالله در راه بن سلمان خودت و اصحابتون هلاک بشید
  • هاشم IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 1
   تو چی میگی؟
  • IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 1
   این به شیطان بزرگ و نوچه هاش ظاهرا بیشتر اعتماد داره
 • IR ۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  95 16
  چرا یکی نباید با تاجزاده و زیباکلام بخاطر تشویش اذهان عمومی برخورد کنه. حداقل بیارنشون تلویزیون حرفاشون رو اثبات کنن.
  • IR ۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   25 32
   تشویش اذهان رو کسی میکنه که قیمت بازار رو برده تاسقف و زندگی مردم رو نابود کرده. امید جوونها رو به ناامیدی تبدیل کرده. همه میدونن کیه همه
  • IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   9 2
   اصلاح طلبان و دوستان و همفکران تاجزاده و زیباکلام قیمت بازار را تا سقف بردند و زندگی مردمو نابود کردند.
  • IR ۱۵:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   21 3
   ناشناس ۱۲:۰۲ - زندگی مردم رو همین تاجزاده تندرو نابود کردن با حمایت از روحانی این مدت ایران بودی یا کجا؟
 • IR ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  38 23
  مصداق بارز این مثال است که هر کجا چرک وکثافت باشد مگسان هستندوزیست شان هم غم مصیبت وبدبختی مردم است که ازآن ارتزاق میکنند
 • سید IR ۰۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  43 14
  شعبان بی مخ ها همیشه در شکل قلدر مآبانه بروز نمی کنند! گاهی هم در شمایل گوهر بی مخ ها ظاهر می شوند! اصل و اساس آن است که بی مخ باشند تا توسط اجانب قابل بهره برداری باشند! مابقی اش فرع موضوع است!
  • هادی IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 2
   اشتباهی مثبت دادم
 • IR ۰۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  38 12
  بعضی ها منتظرن آب سربالا بره ،هفت تیر بکشن!! حالا معلوم شد خودشون اب رو مخصوصا سربالایی می کنند تا هفت تیر بکشن. آقایونی وخانومهایی که به نظام تهمت زدن باید جوابگو باشند. مرگ بر فریب واستکبار
  • IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   6 13
   تهمت به نظام؟!
  • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   5 2
   پس تهمت به کی؟
 • IR ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  24 33
  خوب گیرم که موضوع کتک کاری مادر ستار بهشتی دروغ باشد که چی؟
  • IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   32 8
   صحنه گردان این نمایش دروغ منافقین و رسانه های معاند خارجی بودند.
  • htn IR ۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   25 6
   یا نادانی شما یا خودت رو زدی به نادانی
  • IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   24 5
   که این که ادمایی که حرف این اصلاح طلبها و منافقین رو باور میکنن ابلهی بیش نیستند
  • IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   15 9
   آدمی که حرف شما رو با اونف فیلم پر از سوتی باور کنه ابلهی بیش نیست!
  • بی نام IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   7 0
   اگر سندی مبنی بر وجود موتوری دارید بسم الله
  • IR ۱۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   10 1
   12:10 حتما تویی که انترنشنال منبع خبراته باهوشی اینقدر بالا پایین نپر سناریوتون شکست خورده برگرد به زیر پتو خخخخخ
  • IR ۱۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 0
   عجب نادانی هستیا. خب دو هفته هست دارن بر اساس همون موجسواری می کنند و تو سازمان ملل قطع نامه میدن. حالا معلوم شده دروغه. یعنی همه اون کارا رو هواست. میفهمی؟ 🤔
 • IR ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  37 36
  دو حالت داره یا این پیرزن دروغ گفته و یا شماها باز هم صحنه سازی کرده اید . با فرض اینکه دروغ گفته مادری را در نظر بگیرید که فرزندش را از دست داده و دستش به هیچ جا بند نیست تمام وجودش از کینه و خشم پر شده بعد فرصتی پیش میاد تا حتی با دروغ هم شده کمی انتقام بگیره
  • IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   12 13
   پیرزنه فریب خورده دروغ گفته
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   25 5
   حالت سوم اینه که برخی افسادطلب با هدف ایجاد فتنه آنقدر در گوش پیرزن خوندن که توهم زده.
 • احد IR ۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  28 18
  علی مطهری چرا حالا لال شده ، ایشون که از مسئولین کشور خواسته بود جلوگیری کنند از اینگونه موارد و ازار و اذیت کجا رفته و از تو خونه اش در نمیاد . بنظرم دولت باید افراد نادانی که از این اوباشها و مکارها حمایت میکنن رو محاکمه کنند نه نرگس محمدی و نوری زاده رو .
  • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   6 5
   دقیقا
 • رضوی IR ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  4 1
  جل الخالق !
 • IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 1
  جاسوس بازی و پلیسی بازی از علاقه مندی های دهه 50ی هاست
  • IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   6 5
   پیرزنه جاهله
 • افساد طلب IR ۰۸:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  27 2
  برخیی اصلاحطلب یعنی جاسوس اصلاح طلب یعنی خاین به کشور
  • IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 10
   اصولگرا یعنی چی اونوقت؟!
  • IR ۱۴:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 0
   یعنی دقیقا مخالف اصلاحاتچی!!!
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  22 12
  باید بساط این جماعت منافق برچیده بشه با وجود منحوس اینها این بحرانهای ساختگی ادامه داره
 • همراه MD ۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  18 10
  دروغگوی مثل تاج زاده نیست دروغگو وجود نحسی مثل نوری زاد
 • بهاری الاصل IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  22 24
  بدبخت گوهر عشقی آخرتشو به دروغ فروخت
  • IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   9 7
   دقیقا
  • IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   12 6
   بصیرت نباشه همینه. پناه بر خدا ببریم از عاقبت بشری.
  • IR ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   6 1
   از بصیرت گفتی یادی کنیم از معجزه هزاره سوم!
  • IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   0 0
   بصیرت فقط نیش تا پس کله باز!!! خخخخخ
 • IR ۰۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 12
  اگر مدیریت بهتری بر بازداشت صورت بگیرد اینقدر دردسر نمیشه
  • IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 1
   یعنی چی؟!
 • IR ۰۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  10 12
  چرا از آدم های وطن فروش و غلام حلقه به گوش غرب مطلب درج می کنید؟ این ها با جمهوری اسلامی مخالف هستند. آیا تا به حال دیده اید که یک حرف درست امید بخش از پیش رفت کشور زده باشند؟
 • IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  8 2
  ول کنید دیگه جنگ نرم ضعیفید برید قوی کنید
 • IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  8 14
  وقتی آدم را در قبر می گذارند چهار پرسش از وی می نمایند پروردگارکی است پیامبر کی است کتابت کدام است و امام کی است پاسخت را با توجه به جهانبینی ات می دهی زندگیت برمحورالله پیامبری خاتم الانبیائ ، قرآن کریم و امامان هدایت باشد خوشا به حالت اما اگر برمحور شیطان و هوای نفس وخودفروشی به صهیون بود .....با آنها محشوری ؛ جهنم عقاید آخرین درجه عذاب جهنم را دارد . توجه کنید :اگر شخصی باعث انحراف فکری شخص یا اشخاص دیگری شود هرگز بخشیده نمی شود مگر اینکه آن شخص یا اشخاص را که گمراه کرده به راه حق بازگرداند
  • IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   8 5
   اینا رو از کجا در آوردی؟!
  • IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 0
   لابد اینا رو تو قبر بزارند به ۴ سوال اینجوری جوا میدن پروروگارت کیست. ، مبگوید ... شیطان،، پیامبرت کیست. ... میگوی قابیل کتابت چیست. سوگند نامه. امریکا .. امامت کیست ،،،، نطفه ه حرام. شیطان. ... شیطان بزرگ
  • ناشناس IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 2
   خب الان که شما سوالات رو لو دادی یا فروختی تکلیف چی هست ؟؟؟؟ امتحان کنسل میشه فعلا تا طرح سوال جدید ؟؟؟؟؟
  • ناشناس IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 2
   خب الان که شما سوالات رو لو دادی یا فروختی تکلیف چی هست ؟؟؟؟ امتحان کنسل میشه فعلا تا طرح سوال جدید ؟؟؟؟؟
  • ناشناس IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   1 2
   خب الان که شما سوالات رو لو دادی یا فروختی تکلیف چی هست ؟؟؟؟ امتحان کنسل میشه فعلا تا طرح سوال جدید ؟؟؟؟؟
  • IR ۱۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 2
   آی قربون دهنت که سخنت رو باید با طلا نوشت
 • IR ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  13 15
  از کلاس ابتدایی آموختیم که در هر زمان یک چوپان دروغگویی وجود دارد پس باید هوشیار باشیم.
  • IR ۱۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   8 4
   چوپان دروغگو رو خوب اومدی! الان واقعا بری توی خیابون توی همین قضیه مردم حرف کی رو باور میکنن؟! چوپان دروغگو از روز روشن تر هست برای مردم
  • IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 2
   ۱۲:۳۰ مردم امثال تو هستن ۲۴ ساعته تو انترنشنال تحیلی گوش میدید
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  12 10
  مشکل ما گوهر و ستار و...نیست.مشکل ما نداشتن بسترهای رسانه ای قویه که بتونه تبلیغات را خنثی سازی کنه. ما باید شبکه های ماهواره ای قوی، پیام رسانهای فعال و...داشته باشیم. هدف دشمن از این اقدامات،فشار برای عقب موندن و رشد نکردنه و نه براندازی مستقیم. طهراتی مقدم دید موشک نیازه کشوره،رفت دنبال موشک. الان نیاز کشور داشتن رسانه ی داخلی و بین المللی قوی مثل الجزیره و بی بی سیه ...
  • IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 2
   نداشتن بستر رسانه ای؟!
  • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 2
   خخخخ دیگه چجوری توی تلویزیون پخش میکردی که بستر رسانه ای داشته باشین؟!
 • IR ۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  11 10
  وقتی این زشت کلاغ و امثالهم رو که علنا نشر اکاذیب میکنن توبیخ نمی کنید نتیجه همین میشه گلوله ساچمه ای اخه؟! اینجا رو با فرانسه اشتباه گرفته خبر برخورد پلیس فرانسه با معترضان شنبه های پاریس رو یک کلاغ زیبا کلاغ کرده شده ایران و گوهرعشقی
  • IR ۱۲:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   0 3
   یا خدا!!!
 • IR ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  10 10
  با اینهمه گاف زیبا کلام دیگه وقتشه ضرب المثل ها رو عوض کنیم و بگیم یک کلاغ، زیباکلاغ
  • IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 4
   باشه تو راست میگی!
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  14 9
  حالا که اون فیلم ها از صدا و سیما لو رفت،میگم فردا میگن،اجنه موتور سوار! داشتن اینکار رو میکردن،که در تصویر دیده نمی شد! خدا وکیلی پرداختن به این افراد از اول تا اخر مشعمزه کنند،خودش یک نوع لودگی..چرا وقت 84 میلیون انسان یک کشور مسلمان،باید با این چیزها گرفته بشه؟! پلیس و دستگاه امنیتی چه در حوضه سایبری و چه در حوضه دیگر،چرا اجازه میدهند،در این سطح مزحک،وقت کشور گرفته بشه.
 • محمد IR ۰۹:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  11 8
  1400سال قبل قرآن امروز را پیش بینی کرده ومی فرمای: بسم اله الرحمن الرحیم * قل اعوذ برب الناس* ملک الناس*اله الناس * من شر الوساس الخناس* الذی یوسوس فی صدور الناس * من الجنه والناس. مراقب وسوسه خناسان باشیم .
  • IR ۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   7 6
   واقعا خدا جمهوری اسلامی رو میدید این آیات رو نازل کرد!"فَأَخَذْناهُ وَ جُنُودَهُ فَنَبَذْناهُمْ فِي الْيَمِّ فَانْظُرْ كَيْفَ كانَ عاقِبَةُ الظَّالِمِينَ‌ وَ جَعَلْناهُمْ أَئِمَّةً يَدْعُنَ إِلَى النَّارِ وَ يَوْمَ الْقِيامَةِ لا يُنْصَرُونَ"
  • IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 2
   12:37 افرین جمهوری اسلامی همین یه کار کرده باشه شما لامذهب های برنداز قرآن خون شدید راست میگن دریا با پوزه سگ نجس نمیشه مشغول باش :)
  • به ۱۲:۳۷ IR ۱۴:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 2
   جمهوری اسلامی را نمی دانم اما خدا شما را دیده بود که این آیه را نازل کرد: قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالاً * الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعا. سوره کهف 1003و 104
 • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  17 8
  بازم تقصیر محور غربی عربی مریخی شد شما ها خوبید
  • IR ۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 2
   نه تقصیر محور توالت شورای تیراناس.
 • IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  12 15
  پیرزن کذاب این همه تحریم بسمون نبود که حالا با بازی تو بازم بهش اضافه کردن؟! شرم نمیکنی از این همه دروغ؟! چقدر بهت دادن خودتو مادر نوه ات جا زدی؟
  • IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   4 3
   کذاب؟! پیرزن؟! تحریم؟!
 • IR ۰۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  16 10
  منافقین دیروز گروهک رجوی بوند و منافقین امروز اصلاح طلبانند که خطرناکتر از دسته رجوا است چون در آستین تنیده اند و مقابله جدی با این خائنین از نان شب ضروریتر است
  • IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   10 7
   فعلا که برادران موتوری شما دارن راه پر فتوح اذناب رجوی رو طی میکنن! زورتون به پیرزن رسیده؟!
 • رامین IR ۱۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  22 9
  همه دروغ میگن فقط شماها راست میگین. باشه .
  • IR ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   5 14
   تو خوبی !
  • IR ۱۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   7 8
   نه اینکه شما مادرزاد راستگو به دنیا اومدید حرف نداری بزنی مجبوری ؟ خخخخخ
  • IR ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   3 0
   مگه نمیدونی؟! درس چوپان دروغگو حذف شده
  • IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   10 1
   صداسیما همیشه راست میگه همیشه!!!
  • IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   1 1
   حالا که دروغگویی شما ثابت شده قهر می کنی؟ باشه برو. برو که دیگه برنگردی.
 • IR ۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  7 10
  میخان فتنه درست کنند ، همانند سال 88 که ندا آقا سلطان مشکوک کشته شد ...اعتراضات شدت گرفت ، مظلوم نمایی ، خشمگین کردن افکار مردم و برانگیختن احساسات ، اغتشاش بی نظمی کشتار شکل بدهند
  • IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   0 3
   اتفاقا خوب شد
 • IR ۱۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  9 6
  گوهر عشقي يك مادر ساده و غير سياسي بود.
  • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 5
   و بی بصیرت
  • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   1 3
   بووووووود.نیس
 • عبدالمهدی CA ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  17 7
  یه پیرزن بینوا مومن
 • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  6 4
  دنیا پل است ونه هتل ....
 • IR ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  5 2
  مرگ بر منافق
 • IR ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  6 3
  الفتنة اشد من القتل گناه فتنه از قتل بالاتره
 • IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  5 4
  کسانی هستند که مسئله داخلی را برای افراد بیگانه بازگو می کنند و اجازه ملاقات به آنها می دهند همانند 20 سال قبل با بین المللی کردن مسئله داخلی در مورد هسته ای حکومت تا کی می خواهد این افراد را در حاکمیت نگه دارد؟
 • محمد IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  7 4
  مسئولین قوه قضائیه که همه اش از حقوق مجرمین و زندانیان دفاع میکنند و به بهانه های مختلف عفو و تخفیف میدهند چرا در این گونه مواقع به جرم آشکار امثال علی مطهری ، تاجزاده ، آذر منصوری ، زشت کلام و ... که کل نظام را با دروغ و صحنه سازی متهم کرده اند رسیدگی نمی کنند. گلایه به که بریم؟
  • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   7 5
   خخخخخ جوک خوبی بود چند دقیقه غش غش خندیدیم با همکارا
 • عطیه IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  7 6
  ممنون از صدا و سیما
  • سارا IR ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   1 2
   دقیقا
 • IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  9 5
  متاسفم برا خانم عشقی
  • IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   7 4
   دقیقا چون بازیچه ش کردن بخاطر حقد و کینه ای که از نظام جمهوری اسلامی دارن
 • DE ۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  6 3
  خانم ن.محمدی پر از عقده و نفرته و با تمام توان سعی در ایجاد اغتشاش و تحریک افکار عمومی میکنه
  • DE ۰۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   0 1
   این زن مدتهاست که در بند 209 و در سلول انفرادیست . چطور میتواند دراین ماجرا دست داشته باشد ؟؟؟؟
 • IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  5 3
  این پیر زن و بابای زم بخاطر پیری مصونیت قضایی دارن؟؟؟؟ رسانه بازی چرا می کنید اگر قانون دارین محکم روش وایسین پیر و جون نداره
 • IR ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  کی کارگردانی کرده؟!
 • زکریا IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  4 5
  متاسفم برای گوهرعشقی
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  صحنه سازیه
 • حسین IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  6 1
  خادم آباد و شهریار و رباط کریم که بری صد تا خیابون یک مسجد نیست، مترو هم که نمیکشن، عملا شدن مردم درجه دو که حتی براشون مسجد هم ساخته نمیشه تو ماجرای بنزین هم آشوب اصلی اونجا بود اما هیچکس توجهی نمیکنه کار فرهنگی لازمه آقا،
 • HAMED IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 5
  اینان خس و خاشاکی بیشتر نیستند
 • IR ۱۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  6 7
  بهایی ها رو هلاک کنید، این حرف اول و آخر است. حالا منتظر باشید ببینید چطور پدر فتنه گران در میاد.
  • لون رنجر IR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   0 1
   آی گفتی
 • RO ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  5 3
  گند سناریوی بچگانه شون در اومده.
  • IR ۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 3
   دقیقا
 • عباس خسروی IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  4 3
  سلام، خدایا ای خدای بزرگ و قهار و مهربان، میدانم تو نگهدار این انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و این امت امام هستی ، ولی تو را به آبروی آقا علی بن موسی الرضا علیه الصلوه والسلام خودت هرجور میدانی با این جماعت خائن و منافقی که در زیر لوای اصلاح طلبی به اغفال مردم مشغولند برخورد کن.
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  5 2
  خدا رو شکر که کشف حجاب هم آزاد شد مشرق هم بی سانسور عکس می گذارد و قبش ریخت و الحمد لله کلا !
  • IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 1
   قبحش خیلی وقته ریخته شده
  • IR ۱۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
   2 1
   حجاب آزاد زن و مرداختلاط برای چی اسم اسلام در جمهوری مانده؟!!!
 • شهاب سنگ IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  8 4
  روزی ک روح ا... زم جانی ب درک واصل شد گفتم ای باباش بهتره زود خلع لباسش کنن این سادس بازیچه خائنین میشه....
 • IR ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 1
  ....که چی ؟ که هیچی !!!
 • DE ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 1
  اگر گوهر عشقی صحنه سازی کرده این یک جرم است و باید دادستان به آن رسیدگی کند
 • IR ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 0
  چرا باید زیبا کلام عامل تحریک و انحراف باشد و هیچ کسی هم با او اری نداشته باد
 • ناشناس IR ۱۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 1
  اگر منافین اینقدر مملکت فعال و به همین راحتی می چرخند پس فاتحه مملکت خونده شده است .
 • تکسوار DE ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 1
  آقای اژه ای وقتی نوری زاد رو آزاد می کردی بفکر اینجاش نبودی؟
 • IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 2
  پیرزن مفلوک خبر نداره کفتارهای جیره خور آمریکا و اسرائیل چه کاسبی باهاش راه انداختن!!
 • علی IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 2
  کار مملکت به کجا رسیده که یک عده وابسته به کفتار پیر این نمایش های مضحک را برای اغفال مردم براه انداخته اند
 • GB ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  شنیدم برای تهیه محتوا کلیپی ۵۰۰۰ دلار میدن.
 • IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 1
  دارن سناریو می بافن.
 • !! IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  امان از ساده لوحی عوام الناس ؛ که راحت بازیچه عمروعاص ها میشوند !!
 • سید فروزان CH ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  4 0
  چرا قوه قضاییه و دادگاه انقلاب به پرونده افرادی چون زیبا کلام و تاجزاده وارد نمیشوند چرا اجازه می‌دهند این منافقین هر چه دلشان میخواهد بگویند و بنویسند؟ این گونه ازادی نامش دمکراسی نیست نامش انارشیسم است ، این افراد علنا شمیشیر از رو بسته اند علیه ایران و نظام و باید با آنها انقلابی رفتار کرد.
 • IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 1
  چه کسی ازگوهرعشقی می ترسد
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  چه کسی از گوهرعشقی می ترسد؟!
 • سعید IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 1
  منتظر باشید تا ورق برگرده
 • IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 0
  تنها راستگویان ماشالله..
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 0
  سلام - - آن چه ايمان را بارور مى كند و به نتيجه مى رساند، مقاومت است وگرنه چه بسيار مؤمنانى كه بد عاقبت شدند. «قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» - استقامت، در كنار ايمان ارزش است وگرنه كفّار نيز بر باطل خود استقامت دارند. «قالوا ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» - خالق بودن خدا را بسيارى قبول دارند ولى در تدبير امور پاى ديگران را به ميان مى آورند؛ مهم آن است كه انسان در ربوبيّت خداوند مقاومت كند يعنى هيچ قانون و برنامه اى را از غير خدا نپذيرد. «ربّنا اللّه ثمّ استقاموا» - استقامتى ارزشمند است كه طولانى باشد. «ثمّ استقاموا» (كلمه «ثمّ» براى زمان و فاصله هاى دور است) -
 • IR ۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 0
  هنوز متوجه نشدید اصلاح طلب دیگه جواب نمیده.
 • منتظر المهدی IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 1
  اللهم عجل لولیک الفرج به زودی شیاطین عالم رسوا می شوند
 • FR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  3 1
  متنفرم از این تجزیه طلب تروریست جز خوردن و خشونت هنری ندارند
 • ماحسون IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 0
  بنظرم سمت راست عکس های اول اون خانم بدتر از همه شونه
 • IR ۱۷:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  1 2
  پیرزن هر دروغ رو چقدر گرفتی؟
 • احمد خاکسار IR ۱۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  عامو بو ای جینگولک بازیا که نمیشه رژیم رو از پو در اوورد چرو ایقد زور میزنین بو گندتون مشام هممون پر کرده به همی چی اویزون میشن حالوم به هم میزنین.
 • IR ۱۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  3 0
  نگفتم این یارو الکی کلامه!!! الکی اسم خودشو گذاشته زیبا کلام!!!
 • IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  0 1
  با عرض پوزش... اف!
 • مانا IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  2 1
  این گوهر عشقی فکر مردن را نمی کند فکر جواب و سوال ان دنیا را نمیکند وای بر حالش چون به تعداد هر نفر که باعث گمراهی شان شود باید پاسخگو باشد
 • نیلو FR ۲۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۸
  3 1
  اینا انگار نمیدونن که یه روز قراره بمیرن . همه چی رو پای نظام و رهبر میذارن. ولی خب اشکالی نداره بالا برن پایین بیان باید با این حقیقت روبرو بشن که دشمنان این نظام خوراک مور و ملخ خواهند شد ولی این انقلاب و نظام همچنان پایدار باقی خواهد ماند و پرچمش را به دست آقا صاحب الزمان خواهد داد ان شاء الله
 • محمد IR ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  0 0
  هر کس به کشور در هر سطحی در این موقع حساس خیانت کند باید بداند که ملت به آنها رحم نخواهند کرد و در تاریخ رو سیاه خواهند شد
 • لیلا IR ۰۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  1 0
  چرت میگن اینا ازیجا دیگه میسوزند میان ایران خراب کنن بکوری دشمنا ما همچنان پابرجا
 • حشن IR ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  1 0
  خدمت جناب تاج زاده عرض مکنم : گیریم که شما نمیدونستید یک سناریو دوروغ بود ، حالا که فهمیدی احیانا نظری ندارید ؟،اقدام خاصی ( توجیه ) لازم نمدانید؟ ، راحت میخوابید ؟ !!!!!!
 • ماحسون IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  0 0
  کاری به خانم ندارم چون سن مادربزرگم هستش باید احترام بزاریم، ولی اسلاح طلب ها یعنی خیانت یعنی بلانسبت گرگ، باید بگیم از این به بعد یه اصلاح طلب در پوست گوسفند
 • علی IR ۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
  0 0
  چراهرچی تروریست وجاسوس وضدانقلاب هستن قبلش اصلاح طلب بودن؟!! چطوراصلاح طلبها اینراتوجیه می‌کنند!!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس