کد خبر 1301339
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
رژیم صهیونیستی مسئول شهادت «سامی العمور» است

عضو ارشد «حماس» در سخنانی با اشاره به شهادت اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی، گفت: رژیم صهیونیستی مسئول شهادت «سامی العمور» است.

به گزارش مشرق، به نقل از العهد، «سامی جبارین» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس به شهادت «سامی العمور» اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، این عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی مسئول شهادت این اسیر فلسطینی است. العمور به دلیل اهمال عامدانه صهیونیست‌ها در رسیدگی به وضعیت جسمانی‌اش به شهادت رسید.

وی افزود: ما تحت هیچ شرایطی دست از حمایت از اسرای فلسطینی نخواهیم کشید و برای آزادی آنها از همه ابزارها و امکانات موجود استفاده می‌کنیم. پیش از این نیز «عبداللطیف القانوع» سخنگوی حماس به شهادت العمور واکنش نشان داد.

وی گفت: این جنایتی دیگر از سوی اشغالگران صهیونیست است که وحشی‌گری این رژیم و نقض صریح قوانین بین‌الملل و حقوق بشر از سوی آن را ثابت می‌کند.

القانوع تصریح کرد که با شهادت العمور، شمار شهدای جنبش اسیر فلسطین به ۲۲۷ نفر افزایش یافت که این خود گواهی بر جنایات گسترده دشمن صهیونیستی علیه اسرا و رنج و محنت‌های اسرا در داخل زندان‌ها است و نشان می‌دهد که این رژیم تمامی معاهدات و قوانین بین‌المللی را زیر پا می‌گذارد.

سخنگوی جنبش حماس از تمامی نهادهای حقوقی و آزادگان جهان خواست به وظایف و مسئولیت‌های خود در قبال اسرای فلسطینی و رنج و سختی‌هایی که در زندان‌های رژیم صهیونیستی متحمل می‌شوند، عمل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس