ضرورت ساماندهی بازار رمزارزها / توان استخراج ارز دیجیتال ایرانی را داریم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در داخل کشور جوانانی داریم که میتوانند متناسب با سیاست و تفکر خودمان ارز دیجیتال ایجاد کنند که باید از این سرمایه ها استفاده کنیم.

به گزارش مشرق، بهروز محبی نجم آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایسکانیوز با بیان اینکه ارزهای دیجیتال یک فرصتی بود که باید زودتر به آن میپرداختیم افزود: یکی از اصلی ترین مسائل جدی در حوزه اقتصادی کشور کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم است که باید راهی برای برون رفت از این شرایط فراهم کنیم.

بیشتر بخوانید:

پالس منفی کدال به بورس

وی ادامه داد: ما در داخل کشور جوانانی داریم که میتوانند متناسب با سیاست و تفکر خودمان ارز دیجیتال ایجاد کنند که باید از این سرمایه ها استفاده کنیم.

نماینده مردم سبزوار تصریح کرد: کشور ما  که تحت فشارهای اقتصادی از سوی دنیا بود باید از این فرصت برای دور زدن تحریم ها استفاده میکرد زیرا ما جوانان و نخبگانی داریم که با استعدادهای درخشان شان میتوانند در ابداع و ایجاد این روش و اندیشه کشور را کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

رمز ارز ملی راه اندازی می‌شود

وی افزود: یکی از راه‌های تقویت پول ملی، کاهش نیاز به دلار و ارزهای رایج است و به نظر می‌رسد اقتصاد ایران زمانی می‌تواند در مقابل این ارزها خودنمایی کند که بتواند از راه‌های مختلف این نیاز را کم کند که یکی از این مسیرها موضوع رمز ارزها است.

محبی نجم آبادی با اشاره به ریسک پذیر بودن سرمایه گذاری در این رمزارزها خاطرنشان کرد: قانون ساماندهی بازار رمزارزها در کشور با هدف شفاف‌سازی اطلاعات، درآمدزایی مدیریت و نظارت بر گردش منابع مالی کشور و نیز کمک به ساماندهی صنعت استخراج رمزارزها در داخل کشور با رویکرد استفاده از انرژی‌های پاک در مجلس در دست بررسی است و در صورت تصویب آن فضایی برای استفاده از این فرصت و ساماندهی بازار رمز ارزها ایجاد خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس