احدیان

دستیار رئیس مجلس نوشت: با نهایی شدن حکم پرونده هلدینگ یاس که آقای عیسی شریفی هم در آن نقش داشته، مهر رسوایی دیگری بر تخریب‌گران و جریان تحریف زده شد.

به گزارش مشرق، محمد سعید احدیان دستیار رئیس مجلس نوشت:  با نهایی شدن حکم پرونده هلدینگ یاس که آقای عیسی شریفی هم در آن نقش داشته، مهر رسوایی دیگری بر تخریب‌گران و جریان تحریف زده شد و مشخص شد همه فضاسازی هایی که در این مدت صورت گرفته بود همانند اتهامات قبلی دروغ بوده است.

 در اطلاعیه اعلام حکم این پرونده که امروز منتشر شد مشخص است که این‌فساد در دادسرای نظامی بررسی و در نهایت حکم نیز توسط این دادگاه صادر شده است؛ این‌گزاره تاییدی دوباره بود بر اظهار نظر صریح سخنگوی قوه قضائیه که پیش از این تاکید کرده بود این پرونده ارتباطی با شهرداری تهران ندارد.

از این حکم مشخص شد که تخلف‌های رخ‌داده در مجموعه نیروهای مسلح بوده و ریالی از اموال شهرداری اختلاس نشده است (توجه شود در حکم صادر شده، اتهام اختلاس نیز میان عناوین اتهامی نیست).  با صدور این حکم همه کسانی که تلاش کرده اند این پرونده را به دروغ اختلاس چند هزار میلیارد تومانی از شهرداری تهران اعلام کنند،   باید پاسخگو باشند.

اعتراف دیرهنگام آقای میرلوحی عضو شواری شهر تهران مبنی بر شخصی بودن حکم آقای شریفی نیز به هیچ وجه از بار دروغ گویی‌های متعدد و تخریب‌های گسترده وی و دیگر اعضای شورای شهر تهران و جریان تخریب کم نمی کند و همه کسانی که مدعی شده اند از شهرداری تهران اختلاس صورت گرفته و به مدیر جهادی وابسته به نیروهای انقلاب تهمت زده اند، باید پاسخگو باشند.

چرا تخریب گران نام  «پرونده قائم مقام قالیباف» را انتخاب کردند؟

نکنه دیگر ان است که حکم منتشر شده نشان می‌دهد آقای شریفی متهم ردیف دوم این پرونده است. سوال بسیار مهمی که تاکنون هیچ کس به آن توجه نکرده این است که چرا تخریب گران نام  «پرونده قائم مقام قالیباف» بر این پرونده گذاشته اند. همچنین گرچه ۵۹۰ میلیارد تومان نیز عدد کوچکی نیست و به همین دلیل هم متهمین  علاوه بر اینکه اموال را استرداد کرده اند، با محکومیت مجموعه ۵۰ ساله روبرو شده اند، اما تخلف ۵۹۰ میلیارد تومانی که مربوط به هر ۳ متهم است کجا و اتهام جاسوسی و اختلاس ۵ هزار میلیاردی فقط شخص شریفی از شهرداری کجا!؟
 آیا این تصویرسازی‌خا جز برای بزرگنمایی و تخریب یک مدیر جهادی صورت گرفته است؟

  این یک واقعیت است که متاسفانه تخریب برای تهمت زنندگان هزینه زیادی ندارد و تا تخریب برای افراد هزینه زا نشود، تشویش افکار عمومی ادامه خواهد داشت. اکنون که  حکم نهایی شده است علاوه بر اینکه حق شکایت از همه تهمت زنندگان برای آقای قالیباف محفوظ است اما دستگاه قضایی نیز بعنوان مدعی العموم موظف است با تشویش کنندگان افکار عمومی برخورد قاطع داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 9
 • غیر قابل انتشار: 15
 • توکل کوهی IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  24 4
  دزدی،دزدی است وقتی یک نیروی انقلابی و ارزشی متشرع انجام میدهد راه توجیه و دفاع بسته است برادر شریفی و امثالهم بنام نیروی انقلابی پست گرفته اند لعنت بر کسانی که به اعتماد مردم به نظام اسلامی خدشه وارد میکند.
 • SE ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  10 14
  اصحالات از بنیان فاسد است
 • مهدی IR ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  11 16
  فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما كانُوا يَعْمَلُونَ خدا رو شکر که بالاخره این قضیه تمام شد و حقایق بیشتری آشکار شد! **** مطلب مهمی رو گفتید و بهتره سایرین هم اینها تاکید و تکرار کنند چون تخریبها و دروغها و انتشار گسترده آنها زیاد بوده! ****قطعا این تخریب گران و دروغ پردازان نزد خداوند منفورند که آبروی مومنی را بدون تحقیق یا از روی اغراض و کینه ای که داشتند در بین مردم جامعه بردند اما خداوند متعال امسال انشاءالله عزت و آبروی آقای قالیباف را به وی بازخواهد گرداند و بالاتر خواهد نشاند!
 • IR ۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  11 13
  تمام هم و غم اصلاح طلبان شده تهمت و دروغ و شایعه پراکنی بر علیه نیروهای انقلاب بخصوص سرداران سپاه که عزم نامزد شدن در انتخابات را دارند اصلاح طلبان هیچ چیزی در چنته خود ندارند مجبورند دست به شایعه سازی بزنند به قوه قضائیه پیشنهاد می شود ریشه شایعه سازی و تهمت زنی و دروغ پردازی را با مجازات سنگین به آنها بخشکانند این چند سال هم با دروغ پردازی در کرسی مجلس نشستند و یا در دولت مدیریت گرفتند هر کسی شایستگی مدیریت دارد باید مدیر کشور شود نه با شایعه سازی که نتیجه اش همین می شود که مردم از صبح تا شب بایستی در صف روغن و مرغ و ... باشند تورم را چندین برابر کنند و بگویند ما کشور را خوب اداره کردیم
 • ناراضی وضع وجود IR ۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
  30 14
  آهان این تخریبه ولی فلان معاون را به احمدی نژاد و دولت نهم و دهم بچسبونید عین ثوابه؟
  • IR ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
   0 2
   کفگیییر
  • IR ۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
   14 5
   اگه قالیباف از شریفی حمایت میکرد حرف شما درست بود....اما حمایت نکرد..... ولی احمدی نژاد تا تونست از اون خلافکارا حمایت کرد.....

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس