مجاهدان منطقه خود را آماده کرده اند

سردار نقدی با بیان اینکه به طور حتم انتقام شهید سلیمانی گرفته می‌شود گفت: امروز مجاهدان منطقه، خود را آماده کرده و کارهای بزرگی انجام داده اند.

به گزارش مشرق، سردار نقدی در استودیو نگاه یک شبکه اول سیما افزود: با نیم نگاهی تاریخ حادثه ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شرایط و اوضاع منطقه در آن زمان، در می‌یابیم که آمریکایی‌ها برنامه گسترده‌ای را پس از شکست سیاست‌های خود در تحکیم موقعیت تروریست‌های داعش دنبال می‌کردند تا کشورهای منطقه را درگیر زنجیره‌ای از دیگری‌ها و بحران‌های داخلی همچون فشارهای اقتصادی و تحریم نمایند.

او ادامه داد: امریکایی‌ها در راه رسیدن به اهداف خود در منطقه، عده‌ای را در عراق تربیت و آموزش داده بودند تا در مسیر شرایط لیبرال دموکرات در عراق و لبنان گام برداشته و حاضر شوند.

بیشتر بخوانید:

سردار نقدی: گام‌های بلندی برای اخراج آمریکا از منطقه برداشته‌ایم

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امریکایی‌ها با شدت بخشیدن به بحران‌های اقتصادی در منطقه به عنوان اعتراض به دولت‌های مخالف آمریکا، گروه آموزش دیده لیبرال دموکرات خود را به صحنه آوردند و اوضاع کشورهای منطقه را ناپایدار کردند در این میان، کسی که می‌توانست چنین شرایطی را بهم زده و شکست دهد، سردار قاسم سلیمانی بود، زیرا او با تمام جریان‌های سیاسی در کشورهای منطقه ارتباط عمیقی داشت.

او ادامه داد: امریکایی‌ها سعی داشتند با ترور سردار سلیمانی، جلوی مداخله صورت نگیرند، اما این ترور سبب شد که تا این موضوع به طور ناگهان از بین برود، زیرا سردار سلیمانی باید مدت‌ها تلاش می‌کرد تا توطئه امریکایی‌ها در منطقه از بین برود، ولی خون او سبب شد تا به یکباره این توطئه در منطقه برچیده شود این اتفاق به گونه‌ای مکر خدا بود.

سردار نقدی گفت: تناقض گویی‌های امریکایی‌ها به خصوص رئیس جمهور ترامپ و عدم شفافیت با مردم، همیشه بوده هست و موضوع حمله سفارت به بغداد کوچک‌تر از آن است که نیاز به حضور دخالت سردار سلیمانی داشته باشد حتی سه رده پایین‌تر از سردار سلیمانی هم می‌توانست برای این عملیات برنامه ریزی کند حمله به سفارت آمریکا در بغداد بهانه‌ای نچسب برای توجیح اقدام خودشان بود.

او ادامه داد: معرفی کردن سردار سلیمانی در آمریکا به عنوان کسی که در منطقه اقدام به خطر انداختن منافع آمریکا نموده، بردی بزرگ برای رئیس جمهور منحوس آمریکا در آستانه انتخابات این کشور محسوب می‌شد او به این سبب به دنبال محبوبیت بیشتر در انتخابات بود، البته پیش از این هم تلاش‌های بسیاری برای ترور سردار سلیمانی صورت گرفته بود که با حفاظت‌های گوناگون، این اقدام ناموفق مانده بود.

سردار نقدی گفت: بٌعد اصلی شخصیت سردار سلیمانی اخلاص اوست، سردار سلیمانی در جبهه‌هایی جنگید که زمانی موجب شمامت بوده زمانی بود که ما نمی‌توانستیم با افتخار بگوییم مدافع حرم هستیم، اما امروز با سربلندی می‌گوئیم در سوریه جنگیدیم و مدافع حرم هستیم.

او افزود: اخلاص سردار سلیمانی سبب شد تا زمانی که سیاسیون و مسئولان می‌گفتند جنگ و نبرد سوریه، پیروزی ندارد حاج قاسم سلیمانی با فرمان رهبری، با هواپیمایی حامل ده‌ها تن مواد منفجره و اسلحه روی باند فرودگاهی که در محاصره دشمن بود فرود می‌آید این اقدام نشان از اخلاص بالای او داشت نگاه عمیق و دقیق رهبری ما به جنگ سوریه و اخلاص بالای سردار سلیمانی و اعتقاد او به رهبری سبب شد تا حاج قاسم یکی از سخت‌ترین تصمیماتش را بگیرد و به این میدان نبرد وارد شود.

بیشتر بخوانید:

سردار نقدی:شخصیت شهیدسلیمانی تحریف نمی‌شود

سردار نقدی، فطرت پاک، کمال طلبی و علاقه مبارزه با ظلم را از خصلت‌های آشکار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و ادامه داد: مردم همواره در همه تاریخ علاقمند کسانی بوده اند که شجاعانه در مقابل ظلم ایستاده اند، سردار سلیمانی پرچم این ایستادگی در مقابل ظلم و ظالم محسوب می‌شد به این ترتیب در دل مردم جای گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: مکتب سردار سلیمانی دو جنبه ابعاد نظر و اعتقادی و هم ابعاد علمی و سیره عملی دارد. نباید در تعریف و بیان این دو جنبه از مکتب حاج قاسم دچار تحریف شد برای آنکه دچار تحریف نشویم باید به همان نقطه‌ای که خود شهید سفارش کرده رجوع کرد و دست گذاشت آن نقطه از دیدگاه سردار سلیمانی، همان وصیت نامه اوست که حاوی چکیده نکات قابل درک و آموزش برای همه رهروان و دوستداران و همه کسانی که می‌خواهند راه او را ادامه دهند است.

سردار نقدی: مجاهدان منطقه خود را آماده کرده اند

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه به طور حتم انتقام شهید سلیمانی گرفته می‌شود گفت: امروز مجاهدان منطقه، خود را آماده کرده و کارهای بزرگی انجام داده اند.

سردار نقدی افزود: آمریکا باید از منطقه برود و می‌رود و خود امریکایی‌ها می‌دانند چه بلایی سرشان آمده است.

وی گفت: رأی مردم عراق برای اخراج امریکایی‌ها پیروزی بزرگ سیاسی بود و این موضوع محقق می‌شود.

سردار نقدی با اشاره به فرازهایی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: همه تفکر، منش و مکتب حاج قاسم در وصیت نامه او است.

وی گفت: این شهید در وصیت نامه خود، هفت مخاطب دارد که در گفتگوی این شهید با این مخاطبان، موضوع اصلی ولایت فقیه است.

سردار نقدی افزود: وجه نظری مکتب حاج قاسم کتاب‌های آیت اللّه مصباح یزدی و شهید مطهری و مکتب عملی او فداکاری، تواضع، ساده زیستی، خودداری از ورود به جناح‌های سیاسی، مردمداری و دلسوزی و تواضع برای مردم است.

وی گفت: شهید سلیمانی جمع اضداد بود و تربیت او به تربیت الهی باز می‌گردد.

سردار نقدی با بیان اینکه عمق نفوذ انقلاب اسلامی در دل مستضعفین جهان و پیروزی‌های بزرگ در منطقه نشان دهنده کاری است که امام راحل و رهبری انقلاب اسلامی با دل‌ها کرده است افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی با صلابت در فتنه‌های عجیب با قدرت ایستاده که نمونه آن زدن پایگاه امریکایی عین الاسد بود.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در شهادت سربازانش اشک می‌ریزد و در مقابل خانواده شهدا و مردم تواضع می‌کنند، اما در مقابل دشمن با قدرت ایستاده اند.

سردار نقدی افزود: ملت‌های منطقه علاقمند به جمهوری اسلامی ایران هستند و برای مقابله با دشمنان نیازمند سازماندهی پیچیده و زمان بر برای آن‌ها نیستیم.

وی گفت: در موصل، دیرالزور، حلب و … دشمن خود را لا به لای مردم پنهان کرده بود و از آن‌ها به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کرد و این از جنگ کلاسیک بسیار سخت‌تر است، اما با این حال شهید سلیمانی منطقه‌ای به وسعت چند برابر منطقه عملیات بیت المقدس را در شمال غرب عراق آزاد کرد.

سردار نقدی افزود: همان مردمی که در ظاهر از ما دور بودند و عقبه ارتش بعث عراق را در زمان جنگ تحمیلی تشکیل می‌دادند به ما نزدیک‌تر هستند تا به امریکایی‌ها.

وی گفت: اکنون بسیاری از آنان در حشدالشعبی حضور دارند و نشان می‌دهد هر جا زور امریکایی‌ها کنار رود مردم با ما هستند.

جمهوری اسلامی ایران عمق راهبردی در دنیا دارد

سردار نقدی افزود: جمهوری اسلامی ایران عمق راهبردی در دنیا دارد و وحشت امریکایی‌ها با همه تجهیزاتی که دارند از ما به این دلیل است.

وی گفت: اکنون حزب الله و مقاومت فلسطین در غزه به قدرت بازدارندگی رسیده اند و حدود ۱۰ سال است که صهیونیست‌ها جرأت حمله به لبنان را ندارند و در غزه نیز پس از چند ساعت از حمله شأن توبه کردند و غافلگیر شدند.

سردار نقدی افزود: اینکه صهیونیست‌ها به برخی مناطق در سوریه حمله می‌کنند به دلیل سیاست سوریه در پاسخ ندادن به این تجاوزات است که اگر پاسخ دهند صهیونیست‌ها دیگر جرأت نمی‌کنند حمله کنند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها بسیار از مرگ می‌ترسند گفت: اگر اراده‌ای برای حرکت به سمت صهیونیست‌ها شکل بگیرد آن‌ها بسیار ناتوان هستند.

سردار نقدی افزود: شهید قاسم سلیمانی مردم منطقه را می‌شناخت و از ناتوانی‌های آنان توانایی بزرگی ساخت و آمریکا را شکست داد.

وی گفت: همبستگی جوانان منطقه در سوریه و عراق شوق بسیار مردم منطقه را برای جهاد نشان می‌دهد و شور مردم منطقه برای نابودی صهیونیست‌ها در اوج خود قرار دارد.

سردار نقدی افزود: در همه کشورهای منطقه نسل جوان، تشنه مبارزه با رژیم صهیونیستی است و اکنون جبهه‌ای از جوانان منطقه در پشت مرزهای این رژیم ایجاد شده است.

وی گفت: اگر اتفاقی بیفتد جوانان کشورهای منطقه، خود را به مرزهای رژیم صهیونیستی می‌رسانند.

سردار نقدی افزود: اینکه استکبار می‌خواهد ما را به مسامحه بکشاند به دلیل ترس از این خطری است که کنار آن‌ها ایجاد شده است و می‌خواهد خود را از آن رها کند.

وی گفت: صهیونیست‌ها رابطه با برخی سران کشورهای اسلامی را به عنوان پیروزی تلقی می‌کنند در حالی که عربستان و امارات با نفوذی که در گروه‌های فلسطینی داشتند می‌توانستند از ضربه به صهیونیست‌ها جلوگیری کنند، اما اکنون خود را رسوا کرده اند و از صف فلسطینی‌ها خارج شده اند که این امکان بزرگی را برای جلوگیری از حملات به صهیونیست‌ها از دست رژیم اشغالگر قدس خارج کرده است.

سردار نقدی افزود: همیشه برگ‌های برنده در مقابله با صهیونیست‌ها وجود دارد و دست‌ها پر است و آنان با عکس العمل‌هایی روبرو خواهند شد که برای شأن غافلگیر کننده است.

وی گفت: همه طیف‌های سیاسی کشور مخالف حضور ما برای مقابله با داعش بودند و اگر حرف رهبر معظم انقلاب اسلامی را گوش نمی‌دادیم و وارد نمی‌شدیم اکنون در همسایگی ما کشوری تشکیل شده بود که یک طرف آن به مدیترانه و طرف دیگر خلیج فارس بود که نفت عظیم عراق و پشتوانه کشورهای غربی را در اختیار داشت و همسایه صهیونیست‌ها بود.

سردار نقدی افزود: این کشور برای از بین بردن ما مصمم بود و کسانی که می‌گویند چرا مقابل داعش ایستادیم؟ کمی فکر کنند که قرار بود چه اتفاقی برای ما و مردم منطقه بیفتد.

وی گفت: بارها در اوج درگیری‌ها با داعش، امریکایی‌ها عقبه مقاومت عراق را و حشد الشعبی را بمباران کردند و بر اساس اسناد غیر قابل انکار آن‌ها داعش را به وجود آوردند، اما برای اینکه مردم دنیا را نسبت به اسلام متنفر کنند چهره خشنی از آن را به جهانیان با تشکیل داعش نشان دادند.

سردار نقدی افزود: پیش از تشکیل داعش مردم اروپا به سرعت به سمت اسلام حرکت می‌کردند.

وی گفت: آمریکا برای نجات رژیم صهیونیستی و اهداف استکباری خود، داعش را ایجاد کرد.

سردار نقدی افزود: امریکایی‌ها در ۳۰ سال گذشته ۷ هزار میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده اند در حالی که جمهوری اسلامی ایران در این مدت ۱۷ میلیارد دلار برای همه فعالیت‌ها از جمله دیپلماسی، کار فرهنگی و دفاعی در منطقه هزینه کرده است.

وی گفت: اینکه برخی می‌گویند چرا به کمک مردم سوریه و عراق رفتیم؟ باید بدانند وضع آنان بحرانی بود و ما مسلمان هستیم و باید دست مسلمانان را بگیریم البته اگر مسلمان هم نبودیم انسان هستیم و باید به آنان کمک می‌کردیم البته این جدای از ایجاد امنیت برای کشورمان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
    2 13
    انتقام سخت از آمریکا به خاطر ترور سردار دلها وانتقام از اسرائیل به خاطر ترور شهید فخری زاده

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس