سپاه نمایه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان تاکید کرد: پیوند زدن حل مشکلات کشور به تحولات خارجی رویا پردازی‌های ناشی از القائات تفکر و جریان نفوذی در کشور است.

به گزارش مشرق، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت ۱۳ آبان " روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" ؛ مقاومت فعال و تکیه بر اقتدار، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های درونی کشور را ضامن غلبه ملت ایران بر جنگ تحمیلی اقتصادی امریکا و همراهان  کاخ سفید علیه کشور دانست.

بیشتر بخوانید:

سعدالله زارعی:‌ ۱۳ آبان به مخمصه‌ای برای آمریکا تبدیل شد

در بخشی از این بیانیه آمده است:  با گذشت بیش از ۶۰ سال از تقابل و دشمنی رژیم مستکبر و سلطه‌گر امریکا علیه ملت ایران و نقش‌آفرینی‌های  روسای جمهور دموکرات و یا جمهوریخواه در راس هرم قدرت این کشور،  آنچه به ویژه طی چهار دهه اخیر به عنوان یک واقعیت مسلم و خدشه ناپذیر جلوه گری می‌کند ، تغییر نیافتن  خوی استکباری امریکا و راهبرد و سیاست‌های خصمانه آن در قبال جمهوری اسلامی است.

 این بیانیه می‌افزاید:  یوم الله ۱۳ آبان ماه که بر پیشانی آن سه رخداد ماندگار و درس آموز تاریخی برای همه نسل های ایران زمین نقش بسته است، نشان می‌دهد دست خیانت بار ، خباثت آلود و جنایت پیشه امریکا در ماجراهای تبعید حضرت امام( ره ) به ترکیه در ۱۳ آبان سال ۴۳ ، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی در ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکادر ۱۳ آبان ۵۸؛ بیانگر راهبرد و نقشه راه حاکمان کاخ سفید در تقابل و خصومت بنیادین با انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی و پیش روندگی ملت عظیم‌الشأن ایران  است.

این بیانیه استکبارستیزی ملت ایران را خصیصه ذاتی و راهبردی دائمی و فراموش ناشدنی  توصیف و با تاکید بر ناکامی نظام سلطه و صهیونیسم و پیاده نظام های داخلی آنان برای خاموش کردن شعله های امریکا ستیزی و سلطه ستیزی ایرانیان و کم رنگ ساختن شعار " مرگ بر آمریکا"  در کشور تصریح کرده است:  مبارزه با استکبار که ریشه در بنیان‌های معرفتی و اعتقادی ملت مسلمان ایران داشته و از اصول و مبانی انقلاب اسلامی به شمار می رود ، تحت تاثیر عملیات روانی و پروپاگاندای امپراتوری رسانه ای غرب و جابجا شدن قدرت بین دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در امریکا هیچ گاه به حاشیه رانده نخواهد شد.

در این بیانیه خاطرنشان شده است : بازخوانی و یادآوری سیاهه جنایات و جلوه های بی اعتمادی به آمریکا به ویژه در سیزدهم آبان ماه هر سال ، اجازه پیشروی و عرض اندام به جریان تحریف و نفوذ در کشور را نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:

نائب رئیس مجلس:  ۱۳ آبان روز تحقیر آمریکاست

 این بیانیه راهبرد مقاومت فعال و تکیه بر اقتدار و ظرفیت‌های درونی کشور و خارج سازی گزاره پیوند مسائل داخلی کشور به تحولات بین الملل از ذهن و عمل  تصیم سازان و محاسبه گران کشور را ضامن عبور پیروزمندانه نظام و ملت ایران از جنگ تحمیلی تحریمی و اقتصادی امریکا و متحدان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای کاخ سفید قلمداد و خاطرنشان کرده است:  گره گشایی در مشکلات مردم و پیوند زدن حل مشکلات کشور به تحولات خارجی خطایی راهبردی و گزاره ای خطرناک برای فرصت‌سوزی و معطل نگه داشتن اقتصاد کشور پشت دروازه‌های توهم و رویا پردازی های ناشی از القائات تفکر و جریان نفوذی در کشور است که حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )  بارها نسبت به آن هشدار داده‌اند ؛ ملت ایران کمر تحریم و  فشار حداکثری آمریکا و نظام سلطه را خم کرده است و ایران اسلامی به مدد تجارب تاریخی و با نگاه به وضعیت جامعه بین الملل و به صحنه آمدن قدرت‌های رقیب امریکا و جامعه غربی در دنیای امروز باید به فضل الهی با تقویت ساخت درونی اقتصاد، تحریم‌های ظالمانه حداکثری را با شکست حداکثری مواجه و با راهبرد و نقشه راهی هوشمندانه و صددرصد ایرانی از شرایط فعلی عبور کرده و جبهه دشمن را به تغییر رویکرد اساسی در قبال جمهوری اسلامی وادار سازد.

 این بیانیه جنگ اقتصادی و تحریم های یکجانبه ظالمانه را حلقه ای از زنجیر ظلم های رژیم ایالات متحده امریکا علیه جمهوری اسلامی قلمداد و با اشاره به شکست قطعی آن برابر اراده و مقاومت بیکرانه ملت ایران تاکید کرده است: به رغم دشمنی ها و فشارهای مستمر و همه جانبه امریکای مستکبر، قطار پیش روندگی انقلاب اسلامی و پیشرفت ملت رشید و مقتدر ایران هرگز متوقف نخواهد شد و فراتر از حوزه دفاعی ، ظرفیت های  بازدارندگی کشور در عرصه‌های دیگر نیز بالنده تر و ارتقا خواهد یافت.

در پایان این بیانیه با گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان ماه و  تکریم و تجلیل اراده و مجاهدت‌های تاریخ‌ساز و الهام بخش ملت ایران در ستیز با شیطان بزرگ و عرصه های استکبارستیزی و تاکید بر بهره گیری از اصل خلاقیت و نوآوری در چگونگی پاسداشت "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" در سال جاری و در شرایط شیوع بیماری ویروس کرونا و اهمیت تمرکز بر ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی آمده است: مغناطیس انقلاب اسلامی و استکبارستیزی ملت ایران، قلوب جوامع و ملل حق‌طلب و آزادی‌خواه و به ستوه آمده از سیاست‌های پلید و ضد بشری امریکا و استکبار را تحت تاثیر راهبردی قرار داده است و در امتداد بیداری و مقاومت اسلامی در غرب آسیا و شمال آفریقا  امروز کرانه‌های مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی جهانی به اروپا و خاک ایالات متحده آمریکا رسیده است و دور نیست بشریت با افول امریکا و صهیونیسم؛  پایان فرعون و طاغوتی که حاکمان کاخ سفید نماد آن هستند را جشن گرفته و تابوت لیبرال دموکراسی امریکایی را روانه زباله دان تاریخ سازد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 18
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  14 10
  درود بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 • IR ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  8 7
  «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود»
 • IR ۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  7 7
  درود بر تمامی پاسداران انقلاب اسلامی
 • IR ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  6 5
  خدا سایه شما را همواره بر سر ما نگه داره
 • US ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  11 4
  زنده باد ایران اسلامی پاینده باد سپاه
 • IR ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  4 3
  ان شا الله
 • سعید GB ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  4 4
  دمشون گرم
 • IR ۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  7 5
  سلام خدا بر سپاه پاسداران. خداقوت. خسته نباشید.
 • SE ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  8 4
  نفوذی یعنی عامل دشمن و عامل دشمن را باید گردنش را زد تا گورباچوف و اشعث بن قیس کندی پرورش ندهند
 • IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  3 2
  درود خدا بر سپاه پاسداران
 • کارشناسی ارشد IR ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  2 1
  چرا این حجم واردات به کشور را باید داشتع ه باشیم؟
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  3 3
  احسنت
 • IR ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  3 1
  ❤️عشق ابدی ما سپاه ❤️
 • DE ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  3 1
  درود خدا بر سپاه. خدا شما رو برای ملت عزیز ما نگه داره که در فداکاری و رشادت همتایی ندارید. مانیفست ساختار اقتصادی براساس قسط و عدل و تقوا و تخصص و شجاعت تدوین بشه و طبق فرامین قران قوانین تجاری ، تولیدی نوشته بشه. این نفوذی ها مال دوست و دنیا پرست مثل زالو خون مردم رو میمکن با این دسته قوانین و بکار گیری اون نابود و ریشه کن میشن. برای حفظ و تداوم انقلاب تدوین ساختار اقتصادی و تجاری و تولیدی مبنی بر فرامین قران عملی کردن عدل و قسط برای افزایش امنیت پایدار زندگی مردم نیاز مبرمی هست تا دست سوداگران و شیاطین رو از پشت بسته و خلع سلاح بشن.
 • IR ۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  2 2
  کارنامه اصلاحات ..فتنه های سی ساله... دادن گرا به دشمنان ...دادن خوراک تبلیغاتی به دشمنان ... پیگیری خط خبری، تحلیلی و ادراکی دشمنان در فضای جامعه...و دیگر منویات آنها
 • IR ۰۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  3 0
  ضرباتی که اختلاس گران به ایران زدن بیشتر از اسراییل بود
 • علی IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
  2 0
  درود بر سپاه عزیز
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
  0 0
  باید قاطعانه بااینگونه افراد برخورد بشه وبه جدیت این خودفروخته های مزدور درنطفه براهمیشه خفه بشن.ایران بااقتدارخیانت ومزدوران حلقه بهگوش وبلندگوی استکباری راتحمل نخواهدکرد وباید باشدت برخوردبشه باحقیران نامشروع وخیانتکار

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس