روحانی نمایه

رئیس‌جمهور گفت: هفته آینده برای ملت عزیز خبر خوشی داریم و آن را تبریک می‌گوییم که ده سال تحریم ظالمانه تسلیحاتی، یکشنبه هفته آینده رفع خواهد شد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت در عین حال از همه مسوولان کشور خواست با قدرت و توانمندی مضاعف، برای پیشبرد و تحقق مسوولیتی که در خدمت به مردم بر عهده دارند، تلاش کنند.

رئیس جمهور،  جنگ اقتصادی تحمیلی دشمن از سال ۹۷، سیل سال ۹۸ در ۲۵ استان و شیوع بیماری کرونا از پایان سال ۹۸ را سه امتحان بزرگ برای مردم، مسوولان و مدیران کشور دانست و تاکید کرد که مردم و مسوولان کشور از همه این آزمون ها، سربلند بیرون آمدند.

بیشتر بخوانید:

روحانی: نظام مدیریت الکترونیکی موجب رفاه مردم است

دکتر روحانی با تبریک رفع تحریم ظالمانه تسلیحاتی کشورمان از ۲۷ مهرماه به ملت ایران گفت: این تحریم ظالمانه ۱۰ ساله با مقاومت مردم و تلاش دیپلماتهای کشورمان، از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه و به رغم تلاشهای ۴ ساله آمریکا، رفع می شود.

رئیس جمهور افزود: آنها که می گویند برجام چکار کرده است این یکی از آنها است. از یکشنبه می توانیم تسلیحات بخریم و بفروشیم و این یکی از آن اقداماتی بود که دولت تدبیر و امید انجام داد.

دکتر روحانی در ادامه به اقدامات ویرانگر حاکمان کاخ سفید در منطقه اشاره کرد و گفت: ببنید اینها با افغانستان چه کردند و در این کشور چه خبر است و غرب و شرق آن در دست کیست؟ آنهایی که ادعای از بین بردن داعش را داشتند ببینید چکار کردند؟ دولت آمریکا بگوید کدام موفقیت را در سیاست خارجی طی ۴ سال گذشته بدست آورده است؟

ببینید:

فیلم/ روحانی: لغو تحریم تسلیحاتی بخاطر برجام بود

رئیس جمهور با بیان اینکه حاکمان کاخ سفید در تمام موارد شکست خورده اند، اظهارداشت: آنها حتی یک موفقیت ندارند جز اینکه با زور و با لحن بی ادبانه ای که مدیر یک جمع کوچک هم از آن لحن و کلمات استفاده نمی کند، سخن بگویند که البته نشان می دهد ایستادگی و قدرت ملت ایران آنها را بشدت عصبانی کرده و به زانو در آورده است.

دکتر روحانی در ادامه با تاکید بر اینکه دولت فقط شعار نمی دهد، به بخشی از دستاوردهای کشور اشاره کرد و گفت: بخش کشاورزی ما یک گام به جلو برداشته و امسال میزان گندم خریداری شده نسبت به پارسال ۷ درصد افزایش داشته است. میزان تولیدات کشور در یکماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد و میزان فروش ۱۴ درصد رشد داشته است و این رقم رشد طی شش ماه گذشته در بخش تولید در حوزه صنعت ۶.۴ درصد و در فروش ۸ درصد بوده است.

رئیس جمهور میزان افزایش صادرات غیر نفتی در یکماه اخیر نسبت به مردادماه را نیز ۲۵ درصد عنوان کرد و گفت: روند صعودی صادرات غیرنفتی کشور شروع شده و در شش ماهه دوم شرایط ما از لحاظ اقتصادی بهتر خواهد شد.

ببینید:

فیلم/ روحانی: لحظه‌ای از درد مردم غافل نیستیم

دکتر روحانی در همین ارتباط به میزان تقاضای سرمایه گذاری در کشور اشاره کرد و اظهارداشت: تقاضای سرمایه گذاری در کشور در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۷ درصد و در صدور پروانه بهره برداری نسبت به پارسال ۸ درصد رشد داشته است .

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت به تلاش های خود در عرصه افزایش تولید در سال جهش تولید ادامه خواهد داد، گفت:  موفقیت ما زمانی بیشتر می شود که همه دست به دست هم بدهیم و یکدیگر را یاری کنیم.

دکتر روحانی همچنین به تشدید برخی محدودیت های کرونایی در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: افزایش این محدودیت ها فقط به خاطر سلامت مردم است و نمی خواهیم کسی اذیت شود و این محدودیت ها جزو لوازمی است که برای سلامت جامعه لازم است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت اقتصاد دیجیتالی اشاره کرد و گفت: دیروز سامانه ای را در کشور افتتاح کردیم که همه مدارک تحصیلی دانشگاهی را از سال ۹۲ ثبت و ضبط کرده است و این کار مهمی است و تلاش برای تقویت دولت الکترونیک یک وظیفه بزرگ برای همه ما است و کسی فکر نکند اختیاری است.

وی در ابتدای سخنان خود در جلسه هیات دولت نیز با تسلیت رحلت پیامبر عظیم‌الشان اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع)، گفت: مردم عزیز ما از پیشوایان دینی خود همواره درس‌های مهمی را برای زندگی فردی و جمعی خود آموخته‌ اند و می‌آموزند. دکتر روحانی با بیان اینکه نسبت به زندگی پیامبر عظیم‌الشان اسلام که الگو و نمونه برای همه بشریت بوده است باید بیش از آنچه انجام گرفته دقت و درس آموزی کنیم، گفت: این پیغمبر الگو و نمونه، هم جنگ داشت و هم صلح، هم عملیات تهاجمی داشت و هم عملیات تدافعی و در جنگ ها هم پیروزی داشت و هم اینکه روزهایی در جنگ دچار شکست شد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه پیامبر عظیم الشان اسلام، حکومت را بر مبنای قانون، پیام و پیمان اداره کرد، گفت: پیروزی‌ هایی که برای پیامبر در سایه صلح بدست آمد بیش از آن چیزی است که پیامبر در میدان جهاد کسب کرد.

دکتر روحانی افزود: پیامبر همه سنت های نادرست را زدود و  تبخترها و غرورهای نابجا را از بین برد، به زنان عظمتی همسان مردان داد و برای زن و مرد در جامعه حقوق یکسان قائل شد، جوانان را مقام و ارزش  داد و جوانی به نام اسامه را به فرماندهی لشگر خود برگزید.

رئیس جمهور اعتدال را از ویژگی های مهم پیامبر اسلام عنوان کرد و افزود: پیامبر عظیم الشان اسلام با افراط و تفریط مخالف بود و سنن نوین انسانی را در جامعه مستقر کرد و علم و تزکیه را اساس فضیلت قرار داد، بهداشت و نظافت را به عنوان یک الگوی مهم برای مردم تثبیت کرد، آزادی و مشورت با مردم را مورد تاکید قرار داد و خود نیز هیچ کار مهمی را بدون مشورت با مردم انجام نداد.

دکتر روحانی همچنین با اشاره به آیه شریفه قرآن، تصریح کرد: اما همین پیامبر با عظمت که بالاترین شأن و مقام را دارد حق ندارد ذره‌ای از قانون تخطی کند و خداوند به پیامبرش می گوید که اگر از خط مستقیم هدایت کوچکترین تخطی کنی، به راست یا چپ منحرف شوی و مسیر حق را ترک کنی تو در دنیا و آخرت دو برابر عذاب می‌شوی  و همه از پیامبرش تا کوچکترین فرد در جامعه بر مبنای قانون هستند. رئیس جمهور با اشاره به تواضع و فروتنی پیامبر در برابر مردم، افزود: هیچ کس توفیق نیافت که در سلام بر پیامبر سبقت بجوید ما باید تاریخ زندگی پیامبر را از نو بخوانیم و از نو تدریس کنیم. همه ابعاد این زندگی را مدنظر قرار دهیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه بعضی‌ها فقط یک بعد زندگی پیغمبر را مدنظر قرار می‌دهند، اظهار داشت: مگر می‌شود انسان در یک مکتب یک بخش را قبول کند و نسبت به یک بخش دیگر بی اعتنا باشد، مجموعه اسلام اعم از جنگ و صلح، ایستادگی و جهاد ، قاطعیت و نرمش در برابر دیگران، همه درس زندگی ماست.

رئیس جمهور در ادامه از امام حسن مجتبی (ع) به عنوان امام صلح و پیوند که با ایجاد وحدت برای حفظ اساس اسلام گام برداشت، نام برد و افزود: امام حسن در پاسخ به اعتراض برخی از اصحاب خود درمورد پیمان صلح ایشان، فرمود وقتی اکثریت قاطع جامعه و مردم صلح می‌خواهند من صلح را انتخاب می‌کنم.

دکتر روحانی افزود: امام مجتبی به ما می‌آموزد مرد جنگ باشیم به روز جنگ و مرد صلح باشیم به روز صلح. اگر در روز صلح جنگ کردیم و اگر در جنگ صلح کردیم هر دو خطا و اشتباه است. به موقع باید بایستیم و بجنگیم و به موقع هم باید صلح کنیم.

رئیس جمهور در ادامه خاطرنشان کرد: مولای ما علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) نیز درمورد پذیرش ولو با اکراه ولایتعهدی، بر مبنای تدبیر عمل کرد و حضور ایشان  در خراسان و مرو تحول عظیمی در دنیای اسلام ایجاد نمود.

دکتر روحانی با اشاره به سخنی از امام رضا (ع) مبنی بر اینکه "عبادت این نیست که فقط نماز بخوانید یا فقط روزه بگیرید اصل عبادت فکر کردن و اندیشیدن و خردورزی در امر خدا و امور حق و در امور جامعه است"،گفت: از این بزرگانی که این ایام نام شریف آنها بیشتر برده می‌شود و در عزای آنها اندوهگین هستیم باید درسهای زندگی بیاموزیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 49
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 40
 • IR ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  28 1
  امام حسن هیچ یاری نداشت و صلح کرد چون اکثر فرماندهان حضرت را معاویه خرید
  • IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
   19 0
   فقط یه خبر مردم رو خوشحال میکنه...
  • IR ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
   11 0
   ما نخایم خبر خوش بدی کیو باید ببینیم
  • مجید دلبندم IR ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
   0 0
   تحریم تسلیحاتی ۵ سال پیش تموم شد و در برجام حضرات تمدید کردند
 • IR ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  18 0
  انیشتین جنگ بعد از صلح شروع میشه نه جنگ بعد از جنگ! و همه صلحها بعد از جنگ میاد! نه صلح بعد از صلح!
 • محمد IR ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  36 0
  یا حسین. باز چه بلایی قراره سرمان بیاد.
 • IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  11 5
  برای برجام تبریک گفتی بس است که همه تحریم برداشته شد نم شود این چند ماه مانده شما مارا به حال خود بگذارید و در صدد جلوگیری از گرانی ها بشی ممنون میشوم
 • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  19 4
  الان روز جنگ است اما روحانی دنبال تسلیم و مذاکره است!
 • IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  26 1
  یا خدا دوباره گفت خبر خوش یعنی اینبار قرار چه بلایی بر سر ملت بیارن
 • DE ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  22 2
  خبر خوش تموم شدن هر چه سریعتر این دولت هست.
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  11 0
  یعنی چی!؟یعنی برای تسلیحات میخواهی با قاتل سردار دلها مذاکره بکنید تا ترامپی که قطعا رای نمیآره، رای بیآره!؟
 • حاج آقا IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  17 0
  یا بسمه الله ...
 • سلیمانی IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  13 1
  آقای روحانی تو را به خدا خبر خوش نده به مردم.نگی سنگیتری به خدا و هم مردم راحت زندگی میکنم . بعدش شما چند سال پیش که گفتی سایه جنگ از سر مردم را برداشتید به خاطر تحریم. ؟!؟!
 • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  16 0
  پناه بر خدا .
 • IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  8 0
  کدوم لغو وقتی هیچ پولی نمیشه جابجا کرد ما رو چی فرض کردی این همه سال بدتر از قبل آن شده و تحریم ها برداشته نشد که هیچ بدتر هم شد.
 • مجید IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  18 1
  یا خدا , باز میخواد چه اتفاقی بیفته ؟
 • بهنام ولی وند IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  13 1
  یا ابر فصل بازم خبر خوش یکشنبه ها
 • محسن IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  6 0
  اقای رییس جمهور یک ماه پیش هم گفت شنبه خبر خوبی برای مردم دارم ؟پس جی شد؟ دوباره اروپا قول داده تحریمها رو برداره، یا ستاد انتخاباتی جو بایدن
 • IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  12 2
  خدا رحم کند!؟ باز خبرخوش یکشنبه .
 • IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  10 1
  خدا به داد مردم برسه باز خبر خوش
 • آبی آسمون IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  14 1
  تو را به خدا دست بردار خبر خوش نمی خواهیم
 • IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  10 1
  با خبرهای خوبت دل ملت و مملکت رو ناآرام و مشوش نکن
 • کسری IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  10 2
  خبر خوش ندید لطفا
 • IR ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  8 1
  باز خبر خوش داد.خدا رحم کنه
 • سید IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  6 1
  چه جالب. ایشان و الگوی تمام عیارش هاشمی رفسنجانی(البته در اواخر عمر)اعتقادی به سلاح و تجهیزات نظامی نداشتند و موشک و سلاح را عامل تحریم می دانستند و گرا می دادند به تحریم کنندگان که صنعت نظامی ما را تحریم کنند حالا چه اتفاقی افتاده که طرفدار از تقویت بعد نظامی و تجهیزات نظامی صحبت می کند و اظهار خوشحالی می کند از رفع تحریم نظامی؟! کدامش را باور کنیم؟!
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
   3 0
   ترامپ گفته هر کس به ایران اسلحه بفروشه تحریم میشه
 • IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  17 0
  شما قدرت تشخیص اینکه الان زمان جنگه یا صلح نداری پس گوش بفرمان رهبرت باش
 • سهراب IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  12 0
  یاابالفضل خودت به فریاد برس باز این حرف از خبر خوش داد !!!!.
 • سهراب IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  10 0
  هنوز هم امام حسن مظلومه که ادمی مثل روحانی برای توجیه کارهاش میاد از غربت و مظلومیت امام حسن استفاده میکنه/ اون صلح امام به خاطر خیانت اصحاب بود که امام ناچار به صلح شدن و جان مسلمین رو نجات دادن اقای پرزیدنت اونی که شما منظورته صلح نیست سازشه!!
  • محمد IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
   7 0
   کاش مفاد صلحنامه امام حسن مجتبی را می‌خواند قبل از تحریف تاریخ. در متن نوشته شده امام علیه السلام برنده قطعی بود. چون معاویه می دانست با چه کسی دارد معامله می‌کند. بازنده مردم آن زمان بودند که صلحنامه را به معصوم تحمیل کردند. درثانی امام حسن در حال تدارک سربازانی خاص و مخلص برای کربلا بود. 72 تن شاگرد امام حسن مجتبی شدند یاران فدایی امام حسین.
 • حاج عمران IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  7 0
  صدقه بزارین کنار
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  5 0
  آقای رئیس جمهور برای کنترل کرونا چرا از روش چین که هم جواب داده و هم مجانی در نشریات چاپ میشود استفاده نمی کنید. در این روش هرگاه کسی کرونا گرفته باشد اول بدنبال محله و یا گذر ان فرد میگردند و ان ناحیه را قرنطینه کامل میکنند تا افرادی را کرونا گرفته اند شناسایی کرده و تا منطقه را عاری از کرونا نکردند ادامه میدهند. در این مدت کوچه و خیابان ها را سمپاشی و.... میکنند. در عین حال مکان های دیگر را هم بطور تصادفی و یا رندم آزمایش کرونا کرده و بدنبال سرنخ میگردنند. اینکه همه چیز را از مردم بخواهید تنها کاری نیست که دولت باید انجام بدهد و در تلویزیون ب نمایش بگذارد. مبارزه فعلی بنفع ویروس کرونا هست نه ضد ان. اگر کسی گمان کند کرونا دارد اول باید از دکتر نسخه بگیرد و دکتر هم اگر علایم نداشته باشد نسخه نمی نویسد. هیچ سوالی و پی گیری از شخص مظنون بخود نمیشود و ب بیرون فرستاده میشود. این کژدار مریض پایانی جز شیوع کرونا ندارد.
 • ف IR ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  14 0
  خیر امواتت این چند ماه آخر رو خبرخوش نده فقط برو .....برو..... که هر روز فقیراز روز قبلیم بس نیست اینهمه خبر خوش دادی برو....
 • مجید IR ۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  6 0
  آقا دیگه بیخیال خبرخوش بشو بذار این ماهای آخرم بخوبی وخوشی بگذره.تا آینده گان خاطره خوبی ازت داشته باشن...
 • میانجی IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  1 0
  نمیدانم این رئیس جمهورما اصلا ژرف اندیش نیست و همه را به کیش خود می پندارد و مدام تلاش میکند بدست آوردن یک شکلات گرانقیمت خود را بسیار مهم جلوه دهدسر ما منت بگذارد بخدا با داشتن یک دانش و صنایع نظامی کافی و وافی دیگر خیلی فاصله نداریم امروزه ساخت موتور های محرکه تجهیزات سنگین نظامی در حال رشد و بالغ شدن است و پیچیدگی تکنولوژهای مدرن در مقابل دانشمندان ایرانی در حال فرو ریختن است
 • IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  13 0
  ترسوها حق ندارند از عقل سخن بگویند.ترسوها حق ندارند ملت را موعظه کنند. ترسوها فقط به دنبال ذلت اسلام هستند. ملت دیگر به ترسوها رای ندهید.3953
 • IR ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  4 0
  وعده داده بودید با برجام آب و نان را بر سر سفره مردم می آورید، چرخش چرخ اقتصاد کشور و چرخ زندگی مردم تندتر شود ، قرار بود گلابی درخت برجام کام مردم را شیرین کند و... مگر نمی گفتید موشک می خواهیم چکار؟! چرا الان برای برداشتن تحریم های نظامی که 90% آن در داخل تولید می شود باید خوشحال باشیم؟
 • IR ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  4 0
  تحریم های تسلیحاتی؟؟؟؟؟ به چه دردمان می خورد خودمان اسلحه داریم...زیره به کرمان می برند
 • محمد IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  9 0
  کی میری که از این شنبه یکشنبه کردن هات راحت بشیم. خواهشا این چند ماه هیچ چی نگو
 • IR ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  2 0
  مشرق جون شما که همیشه کارای جالبی می کنین لطفا یه بررسی بکنین ببینین روحانی تو این 7 سال چند بار از صلح امام حسن (ع) حرف زده ! و هر بار بعد چه اتفاقی یا چه انتقادی یا چه وضعیتی این کارو تکرار کرده ! اصلا این اظهارات چه ربطی به قوه مجریه داره که باید کارای اجرایی واسه اقتصاد مردم بکنه. اصلا ببینین ارگانی هست که تو این زمینه به خود روحانی اخطار قانون اساسی بده یا مردم همچنان بجای شنیدن اقدامات دولت دوازدهم در کنترل بازار و قیمت ارز و سکه و تامین کالاهای اساسی مردم هر دفعه شاهد درس تاریخ اسلام تو نهاد ریاست جمهوری باشن ؟! اصلا چرا گروههای تاریخ و مورخان اسلامی تو دانشگاهها از روحانی دعوت نمی کنن تا واسشون سخنرانی تاریخ اسلام برگزار کنه ؟! آیا توسل به شیوه ائمه اطهار یعنی فقط امام حسن و فقط صلح امام حسن اونم با این روایت ؟! پس بقیه 11 ائمه بزرگوار چی میشه ؟ اصلا این کار با هیچ منطقی حتی منطق اصلاح طلبان هم سازگاری نداره !
 • IR ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
  0 1
  خرید جنگنده و مدرن سازی نیروی هوایی کشورمان اولویت اول مسئولین باید باشد.
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
  0 0
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • حسن IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
  1 0
  ما اهل کوفه نیستیم جناب رییس جمهور کلید دار ،،،،،،،،، اشتباه اومدی !!!!!!!
 • DE ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
  1 0
  یکشنبه شاهد خبر خوش رفع تحریم‌های تسلیحاتی هستیم ولی ما خودمون خوش اخلاقی میکنیم و در هرچه موشک و تانک و توپ هست بتن میریزیم مگه برجام برای رفع تحریمها بود ؟ برای نشون دادن اخلاق بود. مگه کورش و داریوش ...توپ و تانک و موشک داشتند با تیر کمون و قلوه سنگ و شمشیر و نیزه هم میشه جنگید.حالا امریکا بره بمب اتمی بسازه خب بسازه به ماچه دیگران چکار میکنند/ کلا جنگ در روز صلح و صلح در روز جنگ اشتباه است مثل اینه که وسط دعوا نرخ تعیین کنی مگه میشه ...یا وسط نرخ دعوا تعیین کنی ! ....چی داری میگی عمو !!
 • مادر IR ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  0 0
  جان عزیزت هیچ خبر خوب یا بدی نده کمر همه شکسته بسه دیگه
 • حمید IR ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  0 0
  مرگ برانگلیس
 • Reza.kh IR ۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  0 0
  اقای رئیس جمهور شما اول پول های بلوکه شده درکشورهایی امثال چین و کره وهند و ژاپن زنده کنید دلار شده سی هزار تومان لابد به خاطر عملکرد مثبت شماست بالا غیرتن این چند وقت دولتت را بگذران داغ مردم را تازه نکنید
 • IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  0 0
  دراندیشه ی مردم خویش باش که هستند این روزها پرگزند از اندوه این شهر، حرفی بزن از احوال این مردمِ دردمند !
 • فاطمه US ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
  0 0
  این چه خبر خوشی بودی دادی لعنت به هرچی وسیله ی جنگی در جهانه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس