کد خبر 1121263
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
انصاری فرد: شجاعی مرا تشویق کرد تا به آ.اک بیایم/برای خوش گذرانی نیامدم

مهاجم ایرانی آ.اک یونان گفت: من برای خوش گذرانی یا تعطیلات به این تیم نیامدم بلکه هدفم قهرمانی است.

به گزارش مشرق، به نقل از سایت «نوا» یونان، کریم انصاری فرد، مهاجم جدید آ.اک در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرد که مسعود شجاعی برای آمدنش به آ.اک او را تشویق کرد.

انصاری فرد عنوان کرد: همچنان که همه می دانند مسعود دوست نزدیک من است. او بازیکن بزرگی است و کارنامه درخشانی دارد.همیشه برای او بهترین ها را آرزو می کنم. او اکنون در ایران حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

کدام بازیکنان به پرسپولیس «نه» گفتند؟

وی افزود: وقتی می خواستم آ.اک را انتخاب کنم با او صحبت کردم. او همه چیز درباره آ.اک را برایم تعریف کرد. چیزهای خیلی خوب را از آ.ک به من گفت. برای من اهمیت زیادی داشت چیزهایی را از بازیکنی بشنوم که تجربه حضور در آ.اک را داشت. هر چیزی که مسعود درباره آ.اک گفت همه خوب بود.

وی درباره اینکه می خواهد مانند شجاعی قهرمانی را تجربه کند، گفت: بدون شک من هم مثل هر بازیکنی می خواهد قهرمانی را تجربه کنم. این دلیل حضورم در آ.اک است. من به اینجا برای گذراندن تعطیلات یا خوش گذرانی نیامدم. هدف من موفقی تیم و رسیدن به قهرمانی است. این تنها دلیلی است که من به اینجا آمدم و با قهرمانی خوشحال می شوم.

مهاجم ایرانی ادامه داد: همیشه به دنبال پیروزی هستم. همیشه به دنبال فتح بیشترین قهرمانی ها هستم. من به همراه همبازی هایم تلاش می کنیم تا هواداران آ.اک را خوشحال کنیم. خوشحالم جزئی از خانواده بزرگ آ.اک هستم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس