نصرتی: من هم خبر جدایی‌ام از گل ریحان را در رسانه‌ها دیدم!/ غرامت به کالدرون هم به خاطر ضعف مدیران ماست

سرمربی برکنار شده تیم فوتبال گل ریحان البرز گفت: تاکنون ابلاغ رسمی به ما نشده است و من هم خبر جدایی‌ام را در رسانه‌ها شنیده‌ام.

به گزارش مشرق،‌ محمد نصرتی درباره بحث جدایی‌اش از تیم گل ریحان البرز اظهار داشت: تاکنون نه ابلاغی به ما شده است و نه چیز دیگری. ما هم مثل همه مردم این چیزها را در رسانه‌ها دیدیم. ما که نمی‌دانیم مالکان باشگاه کجا هستند. 

وی در مورد اینکه دوباره در تمرینات گل ریحان شرکت خواهد کرد، گفت: همان‌طور که گفتم هنوز به ما چیزی نگفته‌اند و فقط شب گذشته یک تماس تلفنی با من داشتند. چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و من هم مثل شما این چیزها را در رسانه‌ها دیدم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ برتر نیز تصریح کرد: به هر حال پرسپولیس بازی‌هایش را برده و از آنطرف حریفانش نتیجه نگرفته‌اند. با این شرایط شانس تیم گل‌محمدی برای قهرمانی خیلی خیلی بیشتر شده است. شاید روی کاغذ همچنان تیم‌های دیگر برای قهرمانی امید داشته‌ باشند، اما شانس پرسپولیس بسیار بیشتر از دیگر تیم‌هاست.

بیشتر بخوانید:

معمای کریم؛ پرسپولیس یا تیم ملی؟

نصرتی در مورد دلخوری بازیکنان پرسپولیس از مدیران این تیم و اینکه گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی نیز به دلیل اختلافات موجود در باشگاه تهدید به استعفا کرده است،‌ گفت: باید حق و حقوق بازیکنان را بدهند. این همه هزینه برای بازیکنان خارجی می‌شود، چرا پول این بازیکنان را نمی‌دهند؟! باشگاه پول دارد به فیفا و مربیان خارجی بدهد، پول ندارد به بازیکنان خودمان بدهد؟ این تیم بهترین نتایج را گرفته است و باید دستمزد بازیکنان و مربیانش را تمام و کمال پرداخت کنند.

وی در مورد شکایت گابریل کالدرون و حکم سنگین 745 هزار دلاری فیفا علیه باشگاه پرسپولیس بیان کرد: من هم همین را می‌گویم. الان باید به خاطر حکم فیفا پول کالدرون را بدهند، اما به بازیکنان خودمان پول نمی‌دهند. بحث کالدرون هم به خاطر ضعف مدیران ماست. در رأس همه اینها باید وزیر ورزش به این مسائل ورود کند و ببیند برخی‌ها در این باشگاه‌ها چطور مدیریت می‌کنند. قبلاً‌ هم گفتم، من اگر مسئول بودم 10 مدیر آلمانی به کشور می‌آوردم تا فوتبال ما را اداره کنند!

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس