فتنه 88

"فرماندهان فتنه جدید" فضا را مساعد دیده‌اند و حتی به نامه نگاری علنی به رهبر انقلاب روی آورده‌اند. اما چگونه باید این فضای مساعد فتنه را از بین برد؟

سرویس سیاست مشرق "محمد موسوی خوئینی‌ها" از رجال اصلاحات و از تئوریسین‌های این جریان خاص سیاسی به تازگی نامه‌ای سرگشاده را در اشاره به رهبر معظم انقلاب منتشر کرد که محتوای آن بایستی مورد توجه مردم و محل تأمل چشمان ناظر کشور باشد.

او در نامه خود با پیش کشیدن پای مشکلات برساخته دولتِ اصلاح‌طلبان و ادعای "عمق بی‌اعتقادی و بی‌اعتمادی مردم نسبت به مدیریت کلان" نوشته است:

"کم نیستند کسانی که اصلاحِ امور و تغییر وضع نامطلوب کنونی را از عالی‌ترین جایگاه مدیریت کشور انتظار می‌کشند. در چشم این خیل عظیم، اوضاع غیر قابل ‌دوام‌ امروز صرفاً معلول تصمیمات مدیرانی که می‌آیند و می‌روند نیست (که البته این آمدن‌ها و رفتن‌ها هم خارج از چارچوب ارادهٔ عالی و حاکم بر کل مقدرات کشور نیست). از نگاه مردم، شیوهٔ مدیریت در بالاترین سطح، و قدرتِ نافذ آن، نقش‌آفرینِ اصلی در تمام یا اکثر مهامّ امور کشور است. "

خوئینی‌ها می‌افزاید: مردمی که چنین انتظاری دارند هرگز الزامات و محدودیت‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی (که البته چهل سال از آن گذشته است) و نیز کینه‌توزی دشمنان انقلاب، به‌ویژه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را نادیده نمی‌گیرند. همچنین آنان از پیامدهای دفاع مقدس غافل نیستند و به شهیدان و مجاهدان و نقش‌آفرینان آن حماسهٔ ملی و اسلامی، که فرزندان همین ملت بودند، سپاس و درود بی‌پایان تقدیم می‌کنند. اما همین مردم بر این باورند که مدیریت کشور، به‌ویژه عالی‌ترین سطح آن، باید با ملاحظهٔ همین مشکلات و چالش‌ها شیوه‌ای در مدیریت امور به کار می‌بست که امروز گرفتار این آشفتگی‌های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و… نمی‌شدیم!

او در بند پایانی نامه خود نیز می‌نویسد: اگر شیوه‌ای که تاکنون به کار رفته است نتیجهٔ محاسبات متعارف و براساس آراء و تحلیل‌های شناخته‌شده در حکم‌رانی است، پس هستند پرشمار صاحب‌نظرانی که حق دارند و باید مجاز باشند تا زبان و قلم به نقد بگشایند و درست و نادرست این روش را تذکر دهند و اصلاح آن را با تأکید درخواست کنند و نگران پیامدهای ناگوار بهره‌مندی از این حق طبیعی و الهی نباشند. اما اگر مبنای تصمیمات این چند دهه دانسته‌هایی از مبادی غیرمتعارف است که تنها در اختیار خواصی از بندگان خدای متعال است که بنده و امثال بنده هیچ حظّی از آن نداریم و در نتیجه، آنچه بر کشور و مردم و جمهوری اسلامی می‌گذرد سرنوشتی محتوم و گریزناپذیر است، پس همگان تسلیم امر محتوم و مشیّت الهی خواهیم بود، ان‌شاءالله. [۱]

*این از مظلومیت نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب است که خواصی که باید واقعیت‌ها را به مردم بگویند؛ از وظیفه اصلی خود استنکاف کرده و در سمت تحرّکات دشمن برای ایجاد "فتنه" قرار گرفته‌اند.

درباره نامه آقای خوئینی‌ها که ترکیبی از اقاریر سال ۸۸ سران فتنه و مفتون‌شدگان و نوستالژی اظهاراتی مثل آتشفشان و سینه‌های سوزان و خداجو بودن اغتشاشگران است؛ گفتنی‌های مهمی وجود دارد:

یکم_ انتظار بود موسوی خوئینی‌ها در این نامه به عذرخواهی از رهبر معظم انقلاب و مردم بپردازد و توضیح بدهد که چرا اصلاح‌طلبان در دو انتخابات و دو دولت؛ به حمایت از گزینه‌ای پرداختند که وضع فعلی میراث او و حامیان اوست؟

مردم و رهبری چه گناهی داشتند که اصلاح‌طلبان اجازه ندادند به جای تفکر معتقد به مذاکره با کدخدا؛ تفکر معتقد به خدمت و مدیریت جهادی و استفاده ظرفیت داخلی روی کار بیاید؟

دوم_ خوئینی‌ها و دوستان او بهتر از هرکسی به این گزاره عقلانی در حکمرانی واقف هستند که مسئولیت اوضاع کشور مستقیما متوجه رئیس‌جمهوری است که با رأی اکثریت مردم روی کار می‌آید و اختیاردار بیش از ۹۵ درصد از بودجه و اجرائیات کشور است.

اما اینکه چرا خلاف این واقعیت را می‌گویند محل سؤال است و به زعم ما بایستی دلیل این سؤال را در سابقه سال ۸۸ ستاد اصلاحات جستجو کرد!

این استدلال غلط و محفلی که "مشکلات را رهبری نظام باید اصلاح کند"! آیا چیزی جز عوامفریبی است؟

چه اگر اینچنین بود پس اساساً چه نیازی به برگزاری انتخابات و فدایی شدن اصلاح‌طلبان برای آقای روحانی در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶!؟ [۲]

سوم_ "مردم" گزاره‌ای به شدت مشکوک در اظهارات خوئینی‌هاست و "مردم" حتما بایستی متوجه آن باشند.

مردم از کینه‌توزی دشمنان انقلاب و ثمرات دفاع مقدس غافل نیستند و در بحث معقولات کشور و حقایق حکمرانی اصولی هم متوجه این حقیقت هستند که خوب و بد کشور محصول "صندوق رأی" است.

اما کسانی که موسوی خوئینی‌ها به آنها اطلاق مردم دارد و اصرار می‌کند که رهبری را مسئول مشکلات بدانند؛ همان "شبه مردم" هستند که میرحسین موسوی هم در سال ۸۸ برای تقدیس اقدام خیابانی آنها مدال "خداجویان" را بر سینه‌شان نشاند!

وگرنه کسی که اهمیت خون شهدا و خطرات پیرامون کشور را می‌داند و از نقش کلیدی انتخابات در اقتصاد و فرهنگ و... باخبر است هرگز حاضر نمی‌شود مدعای کسانی مثل سعید حجاریان را باور کند که "رئیس‌جمهور واقعی، مقام رهبری است"! [۳]

خاصّه اینکه وقوف به این مقولات اتفاقا اعتراض مردم را نسبت به "اصلاح‌طلبان" برخواهد انگیخت که مسبب‌الاسباب اوضاع فعلی کشور هستند، در شورای شهر، در مجلس و در دولت دولت یکسره ناکارآمدی بر جای گذاشته‌اند و اکنون و در "زنگ حساب" اما مشغول خواندن انشا هستند.

و چهارم_ "سرنوشت محتوم و گریز ناپذیر" و "اوضاع غیر قابل دوام" کنایه‌هایی هستند که خوئینی‌ها تلاش کرده آنها را در قالب یک نامه سرگشاده مطرح کند.

اما واقعیت این است که این سرنوشت محتوم و اوضاع غیر قابل دوام در "انتخابات" و با رأی خوب مردم تغییر خواهد کرد و در صورت انتخاب مردم؛ کسی مسندنشین دولت خواهد شد که به جای مذاکره به مدیریت جهادی و کار و خدمت معتقد باشد.

موسوی‌خوئینی‌ها به هر دلیلی از گفتن این حقیقت نیز با مردم طفره رفته است و گویا اصرار دارد در کنایه‌های خود با ابتنا به پیش‌لرزه‌های دیماه ۹۶ و آبان ۹۸ از یک اتفاق محتوم صحبت کند...

*اگر راهکار "صندوق رأی" برای حل مشکلات گوشزد نشود/ تقسیم کار فرماندهان برای فتنه آینده

*نامه موسوی‌خوئینی‌ها که رج به رج آن یادآور نامه‌های فتنه‌گران و مفتون شدگان سال ۸۸ به رهبر انقلاب است به وضوح نشان می‌دهد که "فرماندهان فتنه اقتصادی" چگونه اوضاع را مساعد دیده‌اند که یکان یکان از سایه بیرون خزیده و یکی مردم را به اغتشاش دعوت کند، دیگری نقش اصلی اصلاح‌طلبان در وضع موجود را انکار کند، یکی به زعم خود راه حل "صندوق رأی" را درون قبر بگذارد برای "اعتراض خیابانی" خوش رقصی کند و نفر بعد هم به رهبری نامه بنویسد!

در مساعد بودن اوضاع اشاره شده و جدای از موارد ذکر شده البته بایستی به نقش "خواص" نیز توجه کرد...

آیا روا نبود که آنچه اشاره کردیم و موسوی خوئینی‌ها نگفته است اما توسط خواص کشور در گوش افکار عمومی گفته شود؟

آیا کسی هست که در مقابل مشکلات، به مثبتات هم اشاره کرده باشد؟

اینها سؤالاتی است که پاسخ‌های آشکار آنها موجب شده کسانی بتوانند اولا مشکلاتی را بصورت عمدی ایجاد کنند و ثانیا از همین مشکلات برساخته نیز هیزم فتنه بسازند.

فتنه‌ای که اگر در قبال آن، راهکار "صندوق رأی" گوشزد نشود و عاملان مشکلات کشور نیز صراحتاً به مردم معرفی نشوند؛ موجد برخی آسیب‌ها خواهد بود.

در زمینه مطالب پیش گفته و برای تنقّح بیشتر؛ البته خوانش مجدد اظهارات کسانی از اصلاح‌طلبان مثل علوی‌تبار، تاجزاده، عبدی و حجاریان که طی ماه‌های گذشته بدون اشاره به واقعیت‌های فوق‌الذکر؛ از تقدیس خشونت، از تشویق به اشغال مراکز حساس نظام در هنگام اعتراض خیابانی، از تکرار آبان ۹۸ با خشونت بیشتر و از قتل و غارت و راهبندان حرف زده‌اند و یک کلمه هم راجع به مذمت این رفتارهای سبوعانه حرفی نزده‌اند؛ ضروری به نظر می‌رسد.

***

۱_http://www.ensafnews.com/۲۴۰۶۸۳

۲_http://fna.ir/a۱hzoo

۳_ khabaronline.ir/news/۷۶۴۸۲۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 327
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 159
 • IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  وقتی نامه به رهبر مینویسند یعنی میدونن که هشت سال فرصت داشتند تا آلاست فقیه را تضعیف کنند و به لطف حدا نتوستنن اما توی پایان راه که دستهاشون خالیه میگند سنگ مفت و گنجشک مفت،میزنیم بلکه تونسته باشیم ی ضربه تی به ولایت فقیه زده باشیم.جواب این بنده خدا اینه که اگر ما یک ادم دست وپا بسته بودی حرفت قبول بود اما کشور دست خودتون بوده که به اینجا رسیده
  • IR ۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   63 36
   وقتی سگ هار تاجزاده هنوز هم توئیت جنگ و مذاکره می زنه یعنی مردم هنوز هم کمی از حماقت ها و نفهمی های قبلی رو دارن که می شه ازشون سواری گرفت. اگه مردم بازم قرار هست فریب دوگانه های اصلاح طلبا رو بخورن امیدوارم اونقدر بهشون سخت بگذره که از پا در بیان. کسی که تا الان نفهمیده همون بهتر که از این به بعد هم نفهمه.
  • IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   شما حسن روحانی را استیضاح کنید هیچ اتفاقی نمی افته خیالتون راحت مردم از اصلاح طلبان متنفر هستن و دیگه کف خیابان نمی ایند برای مردم فرقی نمی کنه چه کسی کشور را مدیریت کنه ولی اگر بگذارید تا 1400 حسن روحانی رئیس جمهور باشه روحانی با بالابردن عمدی قیمت دلار و گرانی باعث نارضایتی مردم می شود و باعث شورش در کشور می شود و اصلاح طلبان هم همین را می خواهند تا مردم شورش راه بیاندازند و اصلاح طلبان هم موج سواری کنند تا دیر نشده دولت روحانی را استیضاح کنید محافظه کاری را کنار بگذارید حسن روحانی را استیضاح کنید و به پرونده های فساد روحانی و وزرایش سریع رسیدگی کنید تا مردم چهره دولت فاسد روحانی بهتر بشناسن تا دیر نشده روحانی را استیضاح کنید
  • مهدی IR ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   9 5
   وقتی با توجه به عملکردشان مردم از آنها رو گردان شدند با پول های جمع کرده از بیت المال وکشاندن بعصی از مردم به کف خیابون می خوان کشور رو به آشوب بکشند . این مشکلات از گور اصلاحات بلند میشه که جز گدایی غرب وخراب کردن دستاوردهای انقلاب کاری از آنها ندیدیم . دیروز کشور را به ورطه جنگ نظامی با آمریکا وکمک به صدام اشغالگر کویت می کشاندند . ودلیل می آوددند . وامروز دم از بستن وامتیاز دادن به آمریکای جهان خوار می دهند . اینان دست پنهان وامروزه آشکار آمریکا در بین سیاستمداران و فرهنگ و...... در کشور ما هستند. این ها حاصل جمع مشکلات مردم ونظام هستند والسلام
 • IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  مردم چرندیات بی بی سی رو ترجیح می دن. فایده نداره. تنها راهش اینه که به جای حصر برن بالای دار. تا کی رافت اسلامی؟ 88 حجت رو تموم نکرد؟ تموم کنید این بازی مسخره ی مدارا و رافت اسلامی و جذب حداکثری رو. چه کسایی رو می خوایین جذب کنین؟ عَه
  • IR ۰۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   20 16
   این خویینی کلک مرغابی زده اگر صادق است دقیقا مصداقی چند مورد را که با دستور رهبری و فارغ از تصمیم دولت وامانده سبب مشکلات شده را بشمارد مثلا بگویید با دستور رهبری و بدون موافقت دولت برجام با امریکا امضا شد و او زیر ان زد و دلار گران شد
 • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  مار تو آستین داریم . سر رشته امور رو کمپلت دادیم دست اصلاح طلبهایی که هدفی جز اجرای منویات آمریکا ندارن . اغتشاش و نابودی اقتصاد و عفت عمومی هم از رئوس ماموریت هاشونه
  • طاها IR ۰۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   21 19
   پشت تمام مشکلات و نابسامانی ها و گرفتاریهای امروز ملت ایران دست کثیف همین سران خائن و مزدور فتنه گر قرار داره ، اینها دشمن درجه یک اسلام و انقلاب و مردمند نباید زنده بمانند ، ما خواهان انتقام خون شهدا ازین سرکردگان اوباش هستیم ۰
 • IR ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  ای اصلاح لجنهای بیشرف و آمریکایی که پدر مملکتو درآوردین ول کن هم نیستین
  • فتنه شمایید مشرق CA ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   سلام علیکم حضرت آقا همیشه با کمال احترام از اقای خوئینی‌ها یاد می‌کنند و‌به ایشان همیشه احترام می‌گذارند و بعد شما اینگونه تیتر میزنید؟!
  • IR ۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   60 30
   از قدیم گفتن متولی باید حرمت امام زاده رو داشته باشه جناب خوئینی ها هم با این نامه خبیثانه ثابت کرد لیاقت احترام گذاشتن ندارد
  • IR ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   37 29
   این عزیزی که پاسخ داده آقا با ایشون با کمال احترام صحبت می کنند. توقع داره رهبر با جمال احترام صحبت کنن؟! با کی با بی احترامی صحبت کردن؟!
  • یاس IR ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   59 18
   با سلام انقلابی گری به معنی توهین و بی ادبی نیست بلکه اتفاقا نقطه مقابل اون یعنی منطق و ادبه. والله امثال شماها ناخواسته بزرگترین ضربه رو به شیعه و ولایت فقیه میزنید. آقای خوئینی ها قدری انتقاد کرده و رهبری معظم هم همیشه با صعه صدر پذیرای انتقادات هستند. خجالت بکشید
  • کوثری IR ۰۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   10 39
   بله حضرت آقا،روحی فدا،به دشمن آشکار اسلام و انقلاب ،آمریکای جنایتکار هم توهینی نمی‌کنند! شآن و منزلت ولی فقیه در جایگاه والای نیابت امام زمان،عج،و ولی امر مسلمین ایجاب می‌کنه که چنین رفتار بزرگوارانه داشته باشند ، ولی دلیل نمیشه که یک عده ای فتنه‌گر و منافق و خائن به ملت و خون پاک شهدا ، وقیحانه طلب کار هم باشند !!
  • مسلم IR ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   23 14
   شما دلواپس امور هستین یا دلواپس مردم.... مشکلات الان خط و مش نظام هست گردن کسی نندازین.... وگرنه احمدی‌نژاد شما هم 8 سال فقط خون مردم رو مکید
 • IR ۱۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  56 38
  این نامه بیشرمانه و رذیلانه فقط یک دلیل دارد نظام اسلامی اشتباه کرد وطن فروشان و خائنین فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ را محاکمه و مجازات نکرد و به سزای خیانتشان نرساند
  • صدیقی IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   7 16
   رأفت اسلامی، برای خائنان فتنه گر مخالف صریح نظام اسلامی و دشمن مردم ، که خون صدها انسان بی گناه مسلمان بر عهده دارند،و دهها ساله بر علیه انقلاب و مردم مسلمان توطئه میکنند ، معنی و مفهومی ندارد! ما بطور جدی خواهان محاکمه و مجازات اعدام برای این دشمنان دین و انقلاب و مردم هستیم ۰-
  • محمد IR ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   9 0
   چمع کن بابا .هرکس از بدبختی های کشور بگوید و‌نامه بنویسد وواقعیت هارو بگوید .ادم معلوم الحالی مانند تو‌ بیاید او را به اسراییل وامریکا بند کند .شرم کنید کشور رو شما پاچه خوار ها به این روز انداختید
  • IR ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
   0 0
   هر کس نامه بدهد بدبختیهای کشور بگوید، در صورتی که عامل این بدبختیها خودش نباشد
 • رحیم IR ۱۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  خدایا ما را از فتنه گران و فتنه ها نجات بده.
  • * IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   31 9
   الهی آمین
  • هادی IR ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   4 0
   شما سیری
 • ناشناس IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  85 39
  خویینی ها تخم اسراییله همون شبکه زیتون
  • GB ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   61 36
   خویینی ها در سازمان اطلاعات اشتازی (پلیس مخفی - آلمان شرفی سابق- وابسته به کا=گ-ب) تعلیم دیده .دیگه چه نقشه ای برای کشور دارند می کشند. ؟ می خواهند روی موج نارضایتی مردم سوار بشوند.
  • IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   18 11
   خوئینی ها عامل اسراییل؟ اون توی آلمان شرقی دوره دیده؟! بابا دست بردارید. خوئینی ها رو انگار نمی شناسید. اون بزرگوار انقلاب دوم رو ایجاد کرد. از همه ضدآمریکایی تره
  • IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 54
   اگر هم تخمش اسراییلی نباشه حتمآ لقمه حرومه، چون همین کثافتای بیشرف دارند مال مردمو بالا میکشند ، بی‌شرمانه وغ وغ هم میکنند!!
 • LT ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  بذارین ملت یکم نفس بکشن بسه اینقدر غرور و خودبرتر بینی
  • IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   6 53
   باشه فقط به اصلاح طلبا بگو زانوشون رو ( 78 88 96 بنزین دختران مظلوم وزرا 4200 4/8 میلیارد مسکن و و و ) از گلوی مردم ایران بردارن.
  • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
   0 0
   اینو باید به دولت اصلاح طلب بگی که حاضر نیس مردم رو از این وضعی که ایجاد کرده نجات بده
 • IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  33 51
  الان بهترین شرایطه که سپاه و ارتش متحد بشند و علیه این تهوع آورهای غربدا کودتا کنند و با بازداشت آنها در دادگاه محاکمه شوند و به بدترین مجازات ها محکوم شوند
  • خالو IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   17 3
   كودتا ؟!!! خخخخخخخخخخ ! خدا خفه ات كنه خاخام !
  • دختر شهید US ۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   7 5
   برادر من چرا کودتا؟ این نسبتهای ناروا چیه که به سپاه و ارتش می‌بندیم. کشور قانون داره، صندوق رای داره، فرق شما با اصلاح طلبا چیه با این حرف و تفکر. کم مشکل داریم با این سطحی بینی مشکلات را دوچندان میکنین. واقعا شهید سلیمانی راست گفت که رهبر مظلومه چون درمیان طرفدارانش هم تنهاست. این سلوک آدم ولایتمدار نیست برادر. بصیرت بصیرت بصیرت
  • کریم IR ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   10 25
   اینا مگه چند نفرند برادر من که سپاه و ارتشی که فقط لشگر قدسش پوزه اربابشون امریکارو بخاک مالیده برای اینا کودتا کنه !!؟ همه اینا توی یه توالت جا میشند، البته توالت عمومی !!! فقط باید قوه قضائیه که مصصم به مبارزه با مفسدینه، همت کنه فقط در اون توالتو ببنده !!
 • IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  43 31
  یک روز مردم با بلدوزر از روی اصلاح طلبان رد میشوند. فعلا مردم با جارو در حال جمع کردن اصلاح طلب ها هستند.
  • IR ۰۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   6 9
   چیزی که آمار ارقام و آرا مردم نشون میده خلاف نظر شماست
  • امان الله IR ۰۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   18 12
   بیزحمت از مردم مایه نذار ازطرف خودت صحبت کن واسه مردم دیگه اصلاح طلب واصولگرافرقی نداره که توانتخابات مجلس که ازقضا کاندیداها همه اصولگرا بودن کاملا این قضیه مشخص شد ولی شماها خودتون رومیزنیدبه اون راه بسه دیگه بذاریدملت بابدبختی های خودشون سرکنن تماااااااام
  • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   3 3
   اینا حداقل 42 درصد مردم را همراه کردند (با وجود کرونا ) اما خویینی و روحانی و بقیه که 5 درصد هم نتوانستند
 • امیر IR ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 12
  حال که رهبری درهمه امور ورودنمی کنندبه ایشان انگ دیکتاتوری میزنند وای به روزی که چنین شود. فریاد می زنند آی هوار مگرمیزان رای ملت نیست!!!! خوب یا بد کاری ندارم اگردولت یا نماینده مجلسی ناکارامد یا خیانتکار با رای خود انتخاب کرده باشم حق ندارم اشتباه یا......خود را به گردن دیگری بیاندازم برگه رای مانند یک چاقو در دستان ملت است میتوان باآن بیماری را نجات داد یا شخصی را بقتل رسانید پس چاقوهایمان (رای هایمان)را بدست اهل نجات بسپاریم وقتی به نماینده دو تابعیتی رای میدهیم همین آشه وهمین کاسه برند خدا رو شکرکنند که نصایح رهبر و وجودمبارکشان مقداری از مشکلات خارجی وداخلی را حل و موازنه رابه سود ملت تغییر داده
 • IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  86 37
  ذرات عالم شعور دارند و باطل را استفراغ میکنند. قابل توجه #سرطان اصلاحات#
 • دلسوز نظام CA ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  27 41
  با سلام و عرض ادب بقول حجه‌الاسلام سیدجواد شهرستانی داماد و نماینده تام‌الاختیار ایت الله سیستانی: از روزنامه مشرق و سایت مشرق نیوزکه زمانی آقای سیستانی را مرجع انگلیسی معرفی کرد و الان هم نامه‌ای کاملا توام با ادب و احترام را اینگونه منعکس میکند، چه انتظاری است؟! اگر مرد و بزرگوار هستید منتشر کنید.
  • میثم IR ۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   36 9
   این آدم در قضیه بنی صدر - فتنه 78، فتنه 88 و حمایت از لیبرالها و براندازها و عاملان انفجار نخست وزیری نقش محوری داشت . این نامه ایشان هم بوی فتنه دیگر دارد . دولت فعلی هم دست پخت او و هاشمی و خاتمی هست حالا که گند زد به همه ساختار اقتصادی و سیاسی و دیپلماسی این آقا نوک پیکان را به سمت رهبری و اصل نظام نشانه رفته . آیا با این شخص می شود محترمانه حرف زد.
  • علی IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   0 1
   تفاوت روزنامه شرق با مشرق زمین است تا آسمان ضمم اینکه انتخابی که صورت گرفت با عوام فریبی و لابی گری و انکار آن توسط خود اشخاص آنان که ابو موسی را برای مذاکره انتخاب کردند عاقبت علی را مقصر دانستند نه خودشان را چرا که ذی نفع اند و چشم پوشی ازو انکار سی و هشت اختیارات رییس جمهور در قانون اساسی و سی و سه اختیار مجلس دربرابر پنج اختیار رهبری ار ابتدا دولت تزویر دروغ برای خیانت و جنایت علیه ملت و کشور و سواری از بینش کم عده ای مردم در برابر فشار هایی که برایشان وارد نمودند تا دولت های مفسد این سی و اندی سال را تحمل کنند
  • محمد IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   1 1
   خاک برسر اینها بشه وخداوندعذابش را براینها نازل کنه که تحمل بیان واقعیات راندارن وانقلاب ونظام رابامشکل مواجه کرده اند وهرکس که برای دلسوزی حرفی بزند ازنظر آنهایافتنه گره یامخل امنیت ملیه یاجاسوس وعامل اسراییله ویا غربگراوعامل آمربکاوامثال این لاطایلات.سرشونو کردن توبرف وهمش خبرای خوش به گوششان می رسد
  • شکوهی IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   2 3
   شما سواد و بصیرتت تحلیل رفته آقای محترم !! نامه رو با دقت مطالعه کن میفهمی سطر به سطرش توهین به نظام و القا مسبب الاسباب بودن حضرت آقا،روحی فدا،در مشکلات جامعه است!! در حالی که کودن ترین آدم هم فهمیده ریشه تمام مشکلات همین بیشرفای بی‌دین و سکولارها هستند، اما رذیلانه برای تبرئه خودشون آدرس اشتباه میدند- !!
 • IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 3
  غربزده ها و منافقین روسیاه دیروز وامروز در فضای مجازی بی در و پیکر و فرصت های گرانی مصنوعی و عمدی فراهم شده ی مجدد توسط روحانی و اطرافیان نفوذیشون ؛ دارند میخ آخر آشوب و فشار برای مذاکره را به تابوت توخالیشون میزنند. امیدواریم اینبار هم مثل سال ۸۸ شرارتاشون به خودشون برگرده
  • ناشناس IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   0 0
   خاک بر سر تمام کسانی که با بی تدبیری مملکت رو به این روز انداختند
 • CA ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  10 11
  چقدر عقده‌ ای
 • CA ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  20 10
  چقدر عقده ایه این خویینی های
  • AT ۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   2 6
   حالا که رهبر به رییسی دستور ریشه کن کردن فساد مالی را داده و آقای رییسی هم محکم عمل میکنه این مترسک های پشت پرده سر در آوردند ..... بهش بگویید سالی یکبار نامه بنویس ..بنویس عیدت مبارک . والله بخدا اعصاب نمیذارن.
 • محمد موسوی CA ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  19 7
  سلام این قلم مشخص است قلم کیست! ایا جرات ندارد نام اصلی خودش را منتشر کند؟!
 • رفیق قدیمی CA ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  38 48
  حالم از مشرق نیوز بهم خورد. یک نقد مودبانه را تاب نیاوردید!! قبل ها چه دوران طلایی داشتید مشرق نیوز متاسفم براتون
  • IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   39 12
   نقد، ایشون و امثال ایشون باید مواخذه بشن برای وضع موجود نه اینکه طلبکار باشن، یکی خودش عامل خرابکاری باشه، بعد از عالم آدم طلبکار باشه
 • NZ ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  26 8
  خائن وقتی عادت به خیانت کرد تا انتهای کثافت می رود.
  • صمیمی IR ۰۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   4 3
   حقیقتآ سران فتنه ، سرطان اصلاحات در جامعه هستند ، اینها یک مشت جنایتکارند که پشت پرده تمام گرفتاریهای کنونی هستند واز هیچ جنایتی فروگذار نیستند ، اینها شیطان های انسان نما هستند نباید آزاد و زنده باشند، اینها قاتل مردم هستند ۰
 • DE ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  25 9
  آقاي خويينيها، يك كمي از Markus Wolf برامون بگو فيض ببريم … بين خودمون بمونه! رسيدي به آخر خط! Vorsicht!
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 0
  خدا هدایتگر بندگان است
 • شفقنا CA ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 27
  با سلام و عرض ادب از سایت وزین شما توقع میرفت یک انتقاد کاملا توام با ادب و احترام ایشان را برتابد. ایشانی که مورد احترام حضرت امام، حضرت آقا(مقام معظم رهبری) و اقای سیستانی هستند. خوب است سایت وزین مشرق زمین به بهم‌زدن ارتباط بین اقایان دامن نزند. خدا حفظتون کند و انشالله در همه کارها موفق باشید.
  • ایران IR ۰۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   2 3
   چی میگی اصلا معلومه؟ این اقا خودش عامل تمام مشکلات مردمه الان نامه زده طلبکار شده اونوقت میگی نامه مودبانه؟اون غلطایی که کرد سرشم نباید بیاره بالا چه برسه نامه بده رهبری رو نقد کنه بسه این جور حرفای خدا حفظتون کنه و.... . فکر مردی شبیه امثال خوئیتی‌ها حرف بزنی یعنی خیلی حالیته و مودب و با وقار هستی؟ اگه ایرانی نیستی که تکلیفت روشنه که جاسوسی اگه هستی ولی بازم دم از خوبی این جور ادما میزنی پس خائن هستی ۲حالت بیشتر نداره
  • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   0 0
   خب این انتقاد قطعا مودبانه بود، اما سمت سویش اشتباهه، این نامه رو باید اول به خودش به حزب چپ و خاتمی و دولتی که فدائیانش و ضامنش بودن
 • CA ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 18
  با سلام و عرض ادب از سایت وزین شما توقع میرفت یک انتقاد کاملا توام با ادب و احترام ایشان را برتابد. ایشانی که مورد احترام حضرت امام، حضرت آقا(مقام معظم رهبری) و اقای سیستانی هستند. خوب است سایت وزین مشرق نیوز به بهم‌زدن ارتباط بین اقایان دامن نزند. خدا حفظتون کند و انشالله در همه کارها موفق باشید.
 • CA ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 12
  با سلام و عرض ادب از سایت وزین شما توقع میرفت یک انتقاد کاملا توام با ادب و احترام ایشان را برتابد. ایشانی که مورد احترام حضرت امام، حضرت آقا(مقام معظم رهبری) و اقای سیستانی هستند. خوب است سایت وزین مشرق نیوز به بهم‌زدن ارتباط بین اقایان دامن نزند. خدا حفظتون کند و انشالله در همه کارها موفق باشید.
  • IR ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   17 6
   خدا لعنت کرده منافق و فتنه گر را فتنه با اسم اصلاحات یاهرچه که باشد مردم دیگرازسوراخ شمافتنه گران مزدورفریب نخواهند خورد
 • CA ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 12
  با سلام و عرض ادب از سایت وزین شما توقع میرفت یک انتقاد کاملا توام با ادب و احترام ایشان را برتابد. ایشانی که مورد احترام حضرت امام، حضرت آقا(مقام معظم رهبری) و اقای سیستانی هستند. خوب است سایت وزین مشرق نیوز به بهم‌زدن ارتباط بین اقایان دامن نزند. خدا حفظتون کند و انشالله در همه کارها موفق باشید.
 • شهروند IR ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 1
  پس مشخص شد که موسوی خویینی ها یکی از فرماندهان جدید امریکا ورژیم صهیونیستی است که برای فتنه جدیدحکم گرفته اند. ومعاونین وی هماناهستندکه در مرکزمطالعات استراتژیک دوره اول ریاست جمهوری هاشمی همکارآنها برای فتنه سال تیرماه ۷۸ بودند. ولی ..... خدانیاوردآنروزی را که برای حفظ میراث امام خمینی رضوان الله تعالی علیه وخون شهدا از شهدای انقلاب , جنگ تحمیلی, شهداری ترورمنافقین یعنی همکیشان قدیمی اینها,تا شهدای مدافعین حرم و... مجبور به جمع کردن دودمان آنها که بعنوان عوامل تابلو دار وبی تابلو دشمن ما یعنی استکبارامریکا ویاران نتانیاهو شویم البته اگر امام ما وارث وخلف صالح خمینی کبیریعنی سید علی خامنه ای که جان ناقابل ما فدایش باد ,اجازه میداد کاری را که با اربابان شما کردیم با شما هم میکردیم . وعجیب تر اینکه امریکا برای حزب شما وحزب تدبیر امیداز سال ۱۳۹۲ تقسیم کار کردید وبنا براین بود که حسن روحانی با توسل به لیبرالیسم وکداخدای خود یعنی امریکا وضع اقتصادومعیشت مردم را به اینجا بکشاند وشماآقای موسوی خویینی ها ماموریت داریدکه در اواخر جنایت حسن روحانی شیپور جنگ وفتنه را سر دهید.بخداقسم تاجان در بدن داریم دیگر نمی گذاریم آدمهایی مانندمحمدخاتمی و حسن روحانی ودیگر شاگردان مکتب نیاوران واصلاح طلبان بی دین سر کار بیایند..... انشاالله
  • IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
   1 0
   تا ابلهانی چون شما هستن این مملکت نیازی به دشمن ندارد. با زبون خودت باهات صحبت میکنم که بدونی بقیه هم میتونن مثل شما صحبت کنن گر نه شان ما اینجور صحبت کردن نیست!
 • IR ۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 0
  جناب مشرق :وجدانا این قیافه های"چپروچلاق"نگاه می کنیم باید کفاره بدیم این مفسدین کی میخواهند دست از سر ملت عزیز وفهیم بردارند-مثلی هست:که می گویند"می گوییم "نره" ان ها هی می گویند به دوش اش،،بابا شما را ملت نمی خوادچند سال دیگه میخواهید سر ما کلاه بگذاریدوملت بدوشید--
 • سعید IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  23 15
  جانم فدای رهبر مرگ بر خوئینی ها
 • IR ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  18 7
  از هر نظر نگاه کنیم اصلاح طلبی الان باید یک حزب غیر قانونی در کشور اعلام بشه و مدارا با اینها جز خسران برای کشور عزیزمان عایدات دیگری ندارد.
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  20 9
  آقای موسوی خوئینی ها از قیمت سنگ پای قزوین مطلع هستند یا نه؟
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 1
  یادمان باشد هر چه این گفتمان ها بیشتر باشد ماهیت افراد برای عموم روشن تر خواهد شد و اینکه بالاخره مملکت برای همه است ما بایستی به تمامی مسائل با نگاه ملی نگاه کنیم و آنچه که مهم است نظارت عالیه قوه قضائیه و مجلس پاکدست می تواند جلوی افکار و توسعه رفتاری فتنه گران را بگیرد این نگاه می تواند ما را به رشد برساند
 • IR ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  21 6
  به قول صادق زیبا کلا:م " اصلاح طلبی مرده" واین حرف ها تنفس مصنوعی به پیکر بی جان یک حزب از هر لحاظ بازنده هست
 • IR ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  14 5
  اخه دیگه این دولت جونی هم واسه مردم گذاشته بااین گرونی بنزین وموادعدایی.و.....خب از اغتشاشگران منطورتون جیه؟ همین مردم بودند که اعتراص کردن چون بهشون خیلی فشار اومد بعدبهمین مردم میگین اعتشاشگر؟توروخدایکم مارو درک کنید واقعا داره به همه مون فشارمیاد
 • ناشناس IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 5
  حالا که زنگ حساب و کتاب و قاضی و دادگاه مطرح و عناصر خودفروخته مال مردم خور یکی پس از دیگری در دام قانون و قضا گرفتار میشوند برای فرار از این شرایط این فرد اقدام نامه تهدید میکند و خود خائن را در مقام و جایگاه طلبکار قرار میدهد مگر این چند منتهی به 99 همه کار و امور در دستان شما نبوده که حالا طلبکارانه برخورد میکنید بدانید در انتخابات اخیر مجلس مردم نشان دادند که حنای شما دیگر رنگی ندارد و مردم گول شعارهای عوامفریبانه شما را نمیخوردند. شما از تهدید مردم ترسیدید وگرنه چه نیاز به نامه سرگشاده شما.
 • IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  17 7
  بوی میت می دهد این خوئبنی ها. این آدمها حتی توفیق عذر خواهی از ملت را بواسطه فتنه ۸۸ هم ندارند. با لفاظی و نامه نگاری می خواهند خودشان را پاک و بی تقصیر جلوه دهند. خب باشه شما خوبید اصلاح طلبان مرفه بی درد.
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  11 6
  بدهکاران و بانیان وضع موجود طلبکار شده اند، اگر رهبر مسئول وضع اقتصادی کشور است، چرا شما برای آمدن بر سر کار سینه چاک کرده و رقیب آنچنان ناروا تخریب و از صحنه به در کرده و مدام تکرار میکنید.
 • IR ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  این روزها آمریکا رو گند گرفته و آبروی حقوق بشر به باد رفته! ،ترامپ هم چاره ای جز فرافکنی نداره ! ، لذا سعی میکنه توپ رو تو زمین دشمناش بندازه و حواس افکار جهانی رو به جای دیگه ای پرت کنه !، حالا چاره ای بجز این نداره که به دنیا بگه فقط آمریکا نیست که زانوشو رو گردنها فشار می ده ! ، لذا از طرفی به مامور به خدمتهای لجن کارش دستور می ده که لجن هایی که با فرصت طلبی بالا آوردند به هم بزنند و لجن پراکنی کنند و از طرفی به خرمگس ها دستور میده که شروع به وز وز کردن و جمع کردن مگسها کنند!،، اینجور که بوش میاد ، سرو صدای " سلام " "خرمگس " ! ، " مگس" " سلام " !. داره میاد!. آقای ترامپ ! ، تلاش بیهوده نکن! ، مردم ما این سرزمین رو از لوث وجود لجن ها و لجن پراکنها پاک می کنند! ،! از وزوز این خرمگس ها و مگس ها هم کاری ساخته نیست !. ای مگس! عرصه سیمرغ نه جولانگه توست!.
 • رضایی IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  عمده گروه های سیاسی مخصوصا اصلاح طلب ها بر خلاف انتظار به فکر اصلاح امور و ایجاد رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و حامی اسلام و مسلمین نبوده فقط فقط در بفکر سیاست بازی غربگرای و اسیر حذب بازی و زر اندوزی شدند متاسفانه هیچوقت هم عبرت نگرفته وتوبه نکردند و کار نامه پر از نکبت به همراه دارند و امیدی هم به اصلاحشان نیست تا خدا وند چه بخواهند
 • طاهره گلستان همسر جانباز شیمیایی متوفی IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 1
  خواننده ی این دست نوشته تورا له شرف و تورا به غیرتت صدای منو به گوش رهبر اقای خامنه ای برسونید من میخام رهبررو از نزدیک ببینم میخام باهاشون صحبت کن میخام دردام بگم شما رو ب جان امام حسین شمارو به خدایی که خالمون هست قسم میدم رومو پس نزنید این دست نوشته رو به دست رهبر برسونید میدونم درکم میکنه میدونم خواهشمو میپذیره میخام ببینمی دلم سنگینی میکنه میخام دردهامو به رهبر بگم مدیونید اگر خواهشمو رد کنید تورا به خون پاک همسر شهیدم قسم تون میدم این کاررو برای من خسته دل انجام بدید با تسکر
 • علی IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  خدا ایشان را حفظ کنه
 • رضا اطمینان IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  خدا یا حالا دیگه ریشه اصل این اصلاحات ودارودسته پلیدشان را از بیخ وبن بکن ، از خویینی ها تا تاج زاده ها وعبدی ها وبقیه این کثافت های متذور در لباس دین که نسل جوان امروز را فریب میدهند و با کار های پلید وخبیثشان این نسل جوان را از دین منحرف کردند ، لعنت خدا بر همه آنها
 • سعید IR ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  سلام دقیقا حدود یک سال به آخر این دولت و صرفا جهت تغییر مسیر افکار عمومی پس مانده ها از سوراخ خارج شده و ..... خیلی باید دقت کرد و مراقب بود که مبادا تا سال ۱۴۰۰ فریب این مارها را نخورده و انشاالله قوه قضائیه در کمال دقت از خادمان تقدیر و ناکسان را تنبیه خواهد کرد تو را به خدا گوش به فرمان رهبری و سید بزرگوار در ق.ق صبر پیشه کنید . انشاالله
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 1
  تنها راه نجات مملکت ازگرانب دلار،ارز،طلا،مسکن،خودرو،غذا،پوشاک...،فساد،بی عدالتی،بیکاری،بیگاری،مفتخوری،جنگهای نیابتی،اطاله وفرسایشی کردن جنگ،اقتصاد،سیاست ونابودی انقلاب وایران و قبل از رای آوری یا رای نیآوری ترامپ  وترامپ دلاررا۳۰هزارتومان نکرده....)باید جنگ مسقیم با عربستان،اسرائیل ودشمنان به بهانه تحریم وتمام کارهای گذشته شان آغازگر باشیم-روسیه وچین تا مقدار جزئی تحریم میخواهند بشوند تمام موشکها و...چاشنی میکنندتا بیشتر نشود ولی ایران با وجود این همه تحریم بجای شروع جنگ،میگوید تحریم نعمت است!؟(ایا مگر جنگ نعمت نبود!؟)
 • NL ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 0
  آقو من مسأله دارم هنو. چرو بخت رییس دانشگاه وزیر آموزش پرورش قاتل و دو زنه اختلافففففف سن ۲۰ ساااال و دنبال خوشگلا باید برقصن خیلی کلان بوده ولی ما بدبختا مجبور بودیم درس بخونیم کنکور قبول نشده به زمین گرم خورده زنم نداریم دست تو جیبمون شده پیرهن هم به تنمون نذاشتن چرو آخه ؟!
 • عارف IR ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  16 12
  بمیرم برای مظلومیت رهبرم.
 • IR ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 4
  ملت امام علی ع رو رها کردند چون عمرعاص لعنت ا... علیه سیاست را با نیرنگ آمیخت و از نادانی و نقاط ضعف مردم مثل طمع مال دنیا ، شهوت و ... نهایت استفاده کرد . تا جایی نیرنگ کرد که کوفیان سکه ها را دیدند و علی و آل علی را ندیدند . مرگ بر این فتنه گران . خدا این نیرنگ را انشاا... به خودشان برگرداند
 • رضا بنانی IR ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 0
  چرا در مورد ریسان کمیسیونهای مجلس علیه دولت قانونی دکتر روحانی ایراد و نقد نمی کنید از نظر شما همه امور جناحی بررسی میشود
 • سید عبدالمهدی حسن زاده SE ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 0
  باسلام بعنوان یک آدمی که درانقلاب بوده وهمه روزهای سخت را تجربه کرده ام نمیدانم این حضرات ازخدا نمیترسند واینگونه به سید مظلوم هجمه واردکرده وهرطور که میلشان کشید نامه نگاری نموده ومردم را احمق به حساب آورند ...امام ره گفت نگذارید انقلاب بدست نااهلان بیفتد .حال همه کسانی که کرسی وبیت المال و..... در اختیار دارند واقع امر به فکر ملت بوده اند در این اوضاع نا بسامان کرونائی واقعا از شکمهای گرسنه مردم خبر دارند ... خدا وائمه اطهار ناظر بر اعمال همه هست ...عوامفریبی نکنید واز خدای متعال بترسید
 • مرتضی IR ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  10 7
  بی شرفی یعنی اینکه دوستانت 7 سال ( بلکه به قول خودشان 32 ) بر اقتصاد مملکت مسلط باشند هر بار اولش بگویند با مدیریت خود چنین و چنان می کنیم و آخرش همه چیز را بیاندازند گردن رهبری که به حرفش گوش نمی دهند
 • مرتضی IR ۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 4
  نطق های 7 سال قبل و 3 سال قبل روحانی جواب این را می دهد اگر کار دست رئیس جمهور نبود چرا اینقدر ادعا داشت
 • IR ۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  10 7
  مثلم کمثل کلب ...
 • صادق GB ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  16 1
  خدا به داد مردم ایران برسه
 • US ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  11 10
  ملت باید عبرت بگیرند از رای دادن به قشر وابستگان مفسد اصلاح طلب نفوذی دوتابعیتی وابسته به غرب که دنبال کدخدا می دوند متاسفانه روحانی وجانگیری ولاریجانیها واخوانشان در۷سال گ۵ذشته خیانتهایی درحد خسارات عهدنامه های گلستان وترکمنچای به کشور وملت تحمیل کردند بخصوص برجام وعدم توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی ضمنا اگر احمدی نژاد درخصوص رفع وابستگی به بنزین وارداتی ومعرضه مسکن مهر اقدامات اساسی را انجام نداوه بودند تا الان فاتحه کشور خوانده شده بود وهمانند ونزوءلا درمانده بودیم
 • مجید IR ۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 5
  اینان و جریان فکری ایشان همچون مورچه سیاه است در دل شب که برروی سنگ سیاه راه می روند . اگر دستگاه قضا با رفعت بااین پلیدان و ستاد فکری ایشان برخورد نمی کرد امروز اینگونه گستاخ و وقیحانه به رهبری متعرض نمی شدند . اینان همان اسلام آمریکایی طرفدار وهابیت عربستانی هستند که نمود رفتاری آن ازدهان آدم های حقیری هم چون تاجزاده و حجاریان ها و خاتمی هاو ... است . واقعا جای مدعی العموم خالی است .
 • حسین IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 10
  همیشه گفته ام و باز هم می گویم انقلاب اسلامی باید یکبار دیگر تجربه 30 خرداد 1360 را تکرار کند. در آن مقطع وقتی منافقین دست به سلاح بردند، نظام اسلامی هم کار محاربین را یکسره کرد و الان هم افرادی امثال خوئینی ها که کاسه لیس غرب وحشی هستند(البته اینجانب کاری با اسم و ایسم ندارم بلکه مشکل اساسی از نوع تفکر این افراد است که همانند اسلاف گذشته شان معتقدند از فرق سر تا نوک پا باید غربی شد) و درواقع همان منافقینی هستند که در کنار نظام قرار گرفته و متاسفانه ارتزاق هم می‌کنند و اگرچه ظاهراً دست به سلاح نبرده‌اند چون می‌دانند در این صورت سرنوشت‌شان چه خواهد شد، ولی زبان تیز آنان که همان نگارش اربابان کثیف غربی خود را انشاء می‌کنند لازم است نظام اسلامی یکبار دیگر 30 خرداد 1360 را با آنان تکرار کند در غیر این صورت نیروهای آمریکایی درون نظام، با انقلاب اسلامی همان کاری را خواهند کرد که شبیه این افراد در تاریخ رویدادهای تلخی ازجمله سقیفه بنی ساعده، ضربت‌خوردن حضرت علی ع، صلح امام حسن با مرد کثیفی چون معاویه و مهم‌تر از همه روز عاشورا و بریدن سر مبارک ثارالله و... را رغم خواهند زد. پس تا دیر نشده باید کاری کرد
 • میثم IR ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 4
  وقتی این مفلوکان عالم در انتخابات شکست میخورند،این وقت است که نظام ناکارآمد،فاسد،مردم معترض و... می شود. راه حل اینها حذف تریبون اینها و جواب گو بودن در برابر اراجیفی است که می گویند.
 • IR ۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 3
  مردم گول این بی ذاتهای اصلاح طلب کثیف و دیگه نمیخورن مملکتو تو این سالیان به لجن کشوندن، ولی کور خوندی آقایان خویینی ها دیگه بازی تموم شد
 • علیرضا IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 7
  مردک چراحالاکه آبروی ایران واسلام رو بردید،به رهبرمتوسل میشین؟ خاک برسرتون بااون اصلاح واصلاح طلبیتون. یه مشت دزدفاسدبی شرف وکثیف که همه رو به اسلام وانقلاب بدبین کردین. خدانگذره ازتون.مطمئن باشین مردم همه ی این اوضاع رو ازچشم شمامی بینن نه رهبرعزیز.
 • یوسف سعیدی از شهرری IR ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 5
  باسلام اولا رو که رو نیست دروازه قاره، دوما چرا ازخداجویان اونور آب مثل مهاجرانی ووو نام نمیبرید(یوقت ازتون دلخورمیشن ها، آدم باید پل های پشت سرش رو خراب نکنه، چراکه وقتی گذرتون انشاالله به اونجا افتاد روتون بشه که.... البته شما خدای رو هستید. ودرپایان اگه همتون رو جمع کنید اندازه این نیستید که بخواهید به امام ورهبرازاده مان نامه بنویسیدو حضرت امام خامنه ایی اونقدر عاشق وفدایی وپیشمرگ داره که اگر اشاره کنه دودمان کسانیکه بخواهند غلط زیادی کنن را بربادخواهیم داد،بدنیست حواستون به آتیش های زیرخاکستر باشه و کمی حیاکنید.
 • ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 5
  چرا مجلس حسن روحانی را استیضاح نمی کنه ؟ الان که مجلس دست انقلابی ها و اصولگراهاست حسن روحانی را استیضاح کنید و کشور را مجلس مدیریت و کنترل کنه قیمت دلار را بیارید پایین . رایاناه ها را زیاد کنید تا مردم راضی بشن . دولت روحانی به صورت عمدی قیمت دلار را زیاد می کنند تا مردم را ناراضی کنن و شورش در کشور راه بیاندازند تا بتوانند موج سواری کنند من تعجب می کنم چرا مجلس اینقدر محافظه کار و ترسو شده ؟ اگر روحانی را استیضاح نکنید این ها برای سال 1400 برنامه دارند با بالابردن قیمت ها شورش در کشور راه بیاندازند و نماینده خودشون را رئیس جمهور کنن متاسفانه مجلس با سکوت خودش ناخوداگاه با اصلاح طلبان نفوذی همکاری می کنه مگر اتفاقات بنزین را یادتون رفته چقدر ادم کشته شدن امیدتون به این نباشه که حتما مردم در سال 1400 به انقلابی ها رای می دن تا 1400 هزار جور اتفاق قرار بیفته از کجا مطمئن هستید مردم به انقلابی ها رای می دن ؟ حوادث ماجرای بنزین 3 تومنی را فراموش کردید ؟ بابا کی می خواهید از خواب بلند بشید حسن روحانی را استیضاح کنید وگرنه این ها برنامه دارن با بالابردن قیمت ها شورش در کشور راه بیاندازند از امریکا نترسیدید حتی کار به حمله به پایگاه امریکایی رسید حالا از استیضاح 4 تا اصلاح طلب نفوذی می ترسید ؟ سریع حسن روحانی را استیضاح کنید تا کار از کار نگذشته مصلحت اندیشی و مدارا را بگذارید کنار حتما ایران باید مثل سوریه و عراق بشه تا از خواب بلند بشید ؟ اصلاح طلب ها نفوذی هستن
  • IR ۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 5
   اصلاح طلب ها اونوقت همین استیضاح رو بازیچه قرار میدن تا به اهداف شومشون برسند
 • ناشناس IR ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 7
  سلام براد من نه راست نه چپ نه ولایی نه کمونیست هستم فقط تو این چند سال از سپاه پیرو اقای خامنه ای صداقت دیدم خواهشا شما دور بر خودت نگاه کن
  • IR ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   8 6
   پس ساندیس ات را از کجا تهیه میکنی؟
 • علی اکبر IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  17 0
  هر کس که مقصر این وضعیت باشد برای ملت فرق ندارد فقط بنده این را میدانم که در کل خدا باعث بانی این وضعیت که ملت ایران را به چه کنم انداخته نابود کند
 • هیچکس IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 6
  رهبر معظم انقلاب خودشان فرمودند که در جمهوری اسلامی هر کس آزاد است که حرف بزند و انتقاد کند. خواهشا کاسه داغ تر از آش نباشید
 • علی IR ۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  12 6
  فتنه این روزها،فتنه اقتصادی و معیشتی هست و جالبه در دولت آقای احمدی نژاد همه‌ی تقصیرها گردن رییس‌جمهور بود الان که اصلاح‌طلبان همه کاره ی قوه مجریه اند رییس‌جمهور هیچ کاره هست و همه کاره رهبره!! این مکر تازه آقای موسوی خوئينی ها شیخ خاکستری اصلاحات و یارانشه از این جماعت انتظاری جز انهدام انقلاب اسلامی نداشته باشید اما و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین
  • عمار IR ۰۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   2 0
   خوب گفتید هرچند احمدی نژاد هم کند زد
 • محمد IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 3
  چند دوره از ریاست جمهوری در دست شما بود چکار کردید از برجام حمایت کردید خط قرمزهای رهبری را نادیده گرفتید و بدون هیچ قیدی برجام را به این مملکت تحمیل کردید مگر همین همفکران جنابعالی نبودند برای تحریم کشور به امریکا نامه نوشتید فشار را آنقدر به مردم با مزدوران داخلی و خار جیتان فشاراوردید تا شاید به هدف نامیمونتان برسید حالا باز چه شده اشکتان برای کشور جاری شده با ری دیگر صدای جغدها بلند است آنقدر شرافت وجود ندارد در بعضی از شما که بپذیرید اگر خواستهای شما عمل شود سرانجام آن را بپذیرید سندش اکنون وجود دارد چقدر رهبری معظم در باره دقت در مذاکرات با غربی‌ها هشدار دادند رعایت نکردید الان باز شهامت ندارید بپذیرد از رهبر ی طلبکار شدید اف بر شما اف بر تفکرتان که نوکری را افتخار میدانید دوباره یاد ََََََََ سخن پیشوا آزادگان جهان افتادم که فرمودند اگر دین نداری ازا ه باشید
 • IR ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  9 6
  من‌‌جبهه‌رفتم‌شهیدشدم شهید‌دادم‌بچه‌هام‌یتیم‌شدند سوریه‌رفتم‌اونجاهم‌هزاربلا سرم‌اومدپای‌انقلاب‌هم‌هر‌وقت سیل‌اومدزلزله‌اومدایستادم‌ به‌‌بنی‌صدرخاتمی‌وروحانی‌‌هم‌رای ندادم‌اماهمیشه‌‌بایدجواب کسایی‌رابدم‌که نه‌جنگیدندنه‌ضجرکشیدند ونه‌درست‌انتخاب‌کردند من‌یک‌شخص‌همیشه بدهکارم
 • JP ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 2
  یکاری کنید، چیزی برای مانور نداشته باشند...از هر نظر ..
 • IR ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 0
  این افراد اگر اندکی با مردم بودند از اون‌ها جهت این هفت سال روحانی که ۲۰ سال عقبگرد داشت برای مملکت عذر خواهی میکردند.
 • IR ۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 8
  خدا نابودتون کنه ان شاالله. ما که خون مون رو نذر انقلاب و نظام و امام خامنه‌ای کردیم هرگز اجازه نمیدیم جام زهر به رهبرمون بدین.
 • IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 6
  مشرق جان واقعا. واقعا بدبختي كه اون دنياتو فروختي به اين دنياي فاني
  • IR ۰۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   5 0
   چرت نگو. قائدین بدبخت.
 • IR ۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 9
  شورش را شروع کنید تا یکبار برای همیشه کلکتان را بکنیم، اینبار با دفعات قبل فرق دارد. نمیتوانید بر مردم فشار بیاورید بعدا انتقاد کنید، مسبب این وضع خودتان هستید
 • رضا IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  15 8
  برو ای پیر و پاتال احمق وطن فروش دوره ی شما دیگه تمومه دست از سرمان بردار خائن بیشعور
 • حسن IR ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  11 7
  جناب خویینی ها این نامه را باید برای اربابت روحانی مینوشتی باید از او توضیح بخواهی . نکنه نمیدانی اختیارات اجرایی و بودجه دست چه کسیست یا خودت به ندانستن زدی؟
  • H IR ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   5 23
   درود بر اصلاحات
 • GB ۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 10
  آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها؟ اینها چه نسبتی با دین دارند؟ پس چرا میخواهندمردم را مقابل رهبری و مقابل دین قراردهند
 • IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 5
  من نمیدونم چرا اینقدر ملاحضه کاری میکنید هم دشمن هم ملت همه میدونن دیگه کرم اصلی بدبختی از درونه سمپاشی کنید نه مدرارا
 • IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 2
  این برای جیب خودشان مردم رامیخواهندرودروی رهبری قراردهند هیچ چیز هم برای شأن تخمین نداردفقدجیب وقدرت اما همیشه خدابامردم ورهبری بودوهست تاظهورامام
 • سید حسن نصرالله IR ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 7
  خداوند متعال این آقایان اصلاح طلب را به راه راست هدایت کند البته اگر قابل هدایت نیستن خدا انشالله نابودشان کند
 • IR ۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 6
  راست گفته
 • IR ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 8
  بهترین راه استیضاح روحانی است، برای نجات کشور
 • GB ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 16
  آدم کامنت‌ها رو میبینه میفهمه چه جامعه‌ای داریم. شخصی به رهبرش نامه زده و با کمال احترام نکاتی گفته بعد ملت ما چه فحش‌ها در کامنت گذاشته‌اند. بنظرتون اگر حضرت اقا این کامنتوهای شما را که سرپا فحش است، ببینند، رضایت خواهند داشت؟ لااقل سعه صدر حضرت اقا را داشته باشید.
  • شمس IR ۰۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 1
   بلا شك راضى اند !
  • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 0
   اخه این ها ملت نیستد .من و تو ملت هستیم خخخخخخخخخخخ
  • IR ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 0
   کسیکه بعنوان متهم این اوضاعه و خودشو در جایگاه مدعی جا میزنه و به رهبر بزرگوار اینگونه نامه زده و با ندای آی دزد آی دزد داره نعل وارونه میزنه رو اتفاقا مردم خوب شناختند و این جوابها برازنده آدم بسیار متبختری مثل آقای خوئینیهاست متاسفانه
 • SE ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 1
  مردم بر این باورند که مدیریت کشور، به‌ویژه عالی‌ترین سطح آن، باید با ملاحظهٔ همین مشکلات و چالش‌ها فرمان محاکمه و مجازات اصلاحات را صادر میفرمودند که امروز گرفتار این آشفتگی‌های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و… نمی‌شدیم!
 • IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 0
  خدا را شکر که این فتنه گران هم مثل اختلاصگران از نسل خودشان هستند چونکه این مردم را جز برای لشکر سیاهی بجایی راه نمی‌دهند
 • جزائری IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 6
  با سلام خدمت حضرت آیت‌الله اعرافی بودم. فرمودند ما قدر بزرگان دلسوزمون را ندانستیم که الان چندتا بچه اینجوری به نقد دو بزرگ اهانت می‌کنند. آقای موسوی خوئینی‌ها مطلبی را محضر حضرت اقا گفتند. حضرت اقا هم شفاهی پیام دادند. حرمت دو بزرگ رو نگه داریم. فتنه بیار معرکه نباشیم. التماس دعا دارم.
 • IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 0
  هر دو گروه هشت سال یه بار قدرت دستشان بوده است ملت بیچاره زیر گرانی و بدبختی دارن له میشن میگن یکی نون نداشت بخوره بهش گفتن پیاز بخور اشتهات باز شه ما نون نداریم شما اصول گرا و اصلاح طلب راه انداختید معلومه سیر هستید و نظر ملت هیچ
 • حامد IR ۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 0
  خداوند لعنت کنه تمام مال مردم خورها و فتنه گران را که نمی گذارند مردم ایران زندگی خوبی داشته باشند ولی ما زیر پرچم ولایت راه را آدمه می‌دهیم
 • FR ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 9
  دیگه یه احمقم میداند دغدغه این اصلاح طلبان، مردم نیست. اینها دنبال براندازی ایران هستند
 • حمید IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 6
  عکس دون سه تا کفتار رو برای چی گذاشتید؟ این آشغالا اردوغان میخوان!!
 • افشین IR ۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  10 2
  چرا به همه چیز و همه کس مشکوک هستین بیخیال....خسته شدیم از بس فتنه گفتند و شنیدیم....
 • US ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 2
  زمانیکه دولت ساسانی سقوط کرد که دچار خودسری شد و نخبگان مثل بهرام چوبین که یکی از سرداران موشکی ایران بودند در جنگ با چین،ازبین برد ودین آلوده شد توسط مغ های زرتشتی اکثر مردم هم بی تفاوت شدند مثل انتخابات مجلس ایران ،و زمانیکه یزد کرد سوم در گنجینه ها رو به روی مردم باز کرد که دیگه خیلی دیر شده بود و دشمن وارد ایران شد ،به گفته میل گیبسون تمدن ها از درون نابود میشوند عامل خارجی مثل امریکا و اسرائیل ،ترکیه ،و روسیه به عنوان کاتالیزور یا تسریع کننده عمل میکنند ،ایرانی همیشه سربلندی ایران را میخواهد آنقدر نخبگان رو سرکوب نکنید زمانی میرسد که دیگه واسه هر کاری دیر میشود تا دیر نشده از مردم عذر خواهی کنید مردم ایران رو اینونه نبین که دم نمی نند در درون هر کسی کوهی آتشفشان منتظر بهانه هستند ،منتظر خلا قدرت ،کاری نکنید که مردم عصبانی ریشه همه چیز رو در ایران بردارند سریع دلجویی کنید
 • IR ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 15
  اظهارات اقای خوئینی ها قابل تامل و تفکر می باشد.البته بگذریم از تفاسیر وجدال های حزبی که هیچ منطقی را بر نمی تابد. انچه مسلمه تورم اقتصادی و افسار گسیختی نتیجه سیاست های اجرایی یک رییس جمهور نمی باشد چرا که نظام ما متشکل از مجموعه ای از ارکان و ارگان های مختلف می باشد که تصمیم گیرنده و خط مشی سیاسی و اقتصادی را مععین می نمایند که البته کم و کاستی های این مجموعه معمولا بر سر رییس دولت شکسته می شود معهذا انچه بیشتر کیان نظام را از درون دجار یاس و نوامیدی می نماید بی عدالتی ها تعصبات نسنجیده و غیر متفکرانه اختلاس اندر اختلاس و فرار بر قرار تسامح و سهل انگاری مسئولین رده بالا و مرفه طلبی مسولین می باشد که بهتر است در این زمینه پیگیری شود و در رفع ان کوشیده شود
  • TR ۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 5
   الان مثلا ارز 4200 تومانی و به باد دادن 18 میلیارد دلار کار رهبری بود؟
 • IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 5
  اگه رئیس جمهورکاره ای نیست پس چراسال۸۸برای رئیس جمهوری میخواستندمملکت رونابودکنن.توروخدااین افسادطلبان وسران فتنه منافق وکثیف روکه جیره خوارآمریکاهستن ومدام دنبال تضعیف ونابودی کشورهستندرومحاکمه کنیدوبه سزای اعمالشون برسونید.بخدامداراکردن کافیه.بایدیکباربرای همیشه اونهاروبه سزای اعمال ننگینشون برسونیم
 • محمدی IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 3
  من آخرنفهمیدم اصلاح طلب هاکی هستن بقیه چیکارن ماهاکی هستیم!!!!
 • IR ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 7
  دست پیش را گرفتند که پس نیفتند. اینها تا همین چند وقت پیش میگفتند ولایت فقیه نباید دخالت کند حالا میگن چرا دخالت نمی کند. اونهم موسوی خوئینی‌ها که دستور گروگانگیری سفارت امریکا را داد
 • IR ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 9
  تیتر مغرضانه شما عدالت شما را زیر سوال می برد
 • IR ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 5
  ضدانقلاب براي فتنه جديد و آشوب بدتر از آبان برنامه ريزي كرده است و نامه موسوي خوئيني ها قدم اول فتنه را كليد زده است
  • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 0
   روحت شاد
 • ناشناس IR ۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 6
  ای لعنت براصلاح طلبان وراه وروش براندازانه وفتنه پرداز ومرفهین وطلبکاران بیدرد چقد ر مامشگلات ا اینها داشتیم؛ 7
 • داود IR ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 5
  رئیس جمهور یک بیش نیست که فرصت راغنیمت شمرد ته مانده انبار را به نفع خود واطرافیان خالی می کند
 • س IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 4
  خویینی ها اگر مرد بود برای رییس مجلس و ریس جمهور محبوبش نامه می نوشت او می خواهد نطام قدرتمند ایران را که نزدیک قله است برای خوشایند امریکا و منافقین به زیر بکشد زهی خیال باطل
 • IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 5
  آدم میمونه حرف کی را باور کنه.به ان سمت برود
 • IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 4
  ننگ بر اصلاح طلب
 • دکتر IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 4
  ملت ایران تا پای جان ایران را دوست دارند. رهبر دلسوز کشور است. مدیران گوش نمیدهند به حرفهای رهبری
 • IR ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 4
  این نامه خدعه ای بیش نیست می خواهند خیلی نرم و خاموش اوضاع آشفته را به گردن رهبری معظم بیندازند و تحت لوای ایشان همانطور که در زمان آغاز انقلاب پشت لوای امام خمینی ره خود را پنهان کردند تا سر بزنگاه انقلاب اسلامی را به همراه کدخدایانشان سنگ قلاب کنند!!! اینک هم همان راه را پیش گرفته اند همان استراتژی اردشیر زاهدی علیزاده لندن نشین و مهاجریان و قاضی منصوری...که همگان در کلیپی که منتشر کرد دیدیم با همان ادبیات و پوشش توبه همانند بنی صدر ملعون سعی در بدست آوردن دل مردم و بدست گرفتن اوضاع را دارند همان موقع که بنی صدر اعلام کرد توبه کرده و مردم را اغوا کرد و مردم ساده لوح را تحریک کردند و ریختند بچه حزب اللهی ها را کتک زدند و از ساختمان ها به پایین پرت کردند هدف و ضربه نهایی اینها برای زدن بچه حزب اللهی هاست که ما الان در ادارات آن را به تلخی می چشیم در متروها و خیابان و تاکسی ها محجبه ها و حزب اللهی ها فحش و ناسزا می شنوند توهین و افترا و یک جنگ روانی گسترده در فضای مجازی و اجتماع آغاز شده است و این نامه همان عملیات روانی بنی صدر ملعون و مکر روباه پیر و سامری ها و سفیانی ها است بهوش باشیم ....پشت رهبری معظم خواهیم بود و بهشتی زمان مان را حمایت خواهیم کرد و ضد انقلاب و فسیل های پر مکر و حیله را به موزه می فرستیم به حول و قوه الهی انشاءالله به برکت خون شهدا ...ما ملت شهادتیم اسارت برای منافقین و مشرکین خواهد بود ....
 • IR ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 2
  انچه برداشت این چند ساله داشتم که سواره از پیاده خبر نداره.اینها از جوانی در مقام بودند و اصلا درد مستاجر و بیکار و جوان جویای کار را نمیفهمند.حالا گذری نگاه میکنند و گذری خدا بخواد دلشان میسوزه.همین
  • IR ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 6
   همه را خوندم خوب گفتید عالی بودمن هم میگم رهبرهم مقصر 7سال سختیهاووووووووووومگ اق نگفتن بایدحسن باش خراب کرد باید خودش درست کن باید دعاکرد امام زمانمون هرچی زودتربیاد ما ک اخرخطیم وای به حال نسل بعدی دلم خون
 • IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  4 4
  دیگه کار از این حرف ها گذشته ، به آخر خط رسیدیم. باید همه با هم دست به دست هم دهیم و کشور را آباد کنیم با کمک هم و رهبری عزیز و مردم خوب
 • آمیتیس IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 4
  سلام به رهبر مظلومم سلام به آقایی که در عین آقایی باید صبر ایوب داشته باشد تا جاهلینی چون موسوی ها رو تحمل نماید . علم سلیمان داشته باشد تا دهن یاوه گویانی چون موسوی ها رو ببندد . ثروت قارون داشته باشد تا جیب گرگ صفت تانی چون موسوی ها رو پر کند تا آسیب کمتری به ملت بزنند . خلاصه بگم آقا جان سکوت بهترین جواب به این گروه بزدل و خائن و بی صفت و لامذهب می باشد ... فقط بگم جناب موسوی و امثال موسوی سه و چندسال بعداز انقلاب به این مردم مظلوم حکومت کردید حالا چه پرو اومدی رهبری رو زیر سوال ببرید ؟ بیخیال جناب موسوی و موسوی ها
 • US ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  6 16
  هنوز حضرت آقا موضع گیری نکرده شما همه چیز را تمام کردید. دارید بجای ایشان نظر میدید . اگر تابع رهبر هستید لطفا صبر کنید جواب را خود رهبر بدهد نه شما.
  • نورالدین کشاورز IR ۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 4
   احسنت به شما ماباید مطیع امر ولی فقیه وامام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب باشیم
  • TR ۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 5
   خوئینی ها کوچکتر از آن است که رهبری بخواهد جواب امثال او را بدهد. اما این وظیفه سرباز است که از فرمانده دفاع کند.
  • IR ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 5
   خود آقا فرمودند، در موقع لزوم آتش به اختیار عمل کنید.
  • IR ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 6
   این عمار بصیرت عمار گونه یعنی اینجا باید بدرد بخورد وقتی عمار وار حرف بزنی لزومی نداره رهبری عظیم الشان جواب هر یاوه گویی را بدهد پس وظیفه سربازان امت است که روشنگری کنن تا ایران را دوباره به اغتشاش نکشند
  • IR ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 4
   جواب ابلهان خاموشی است. اقای خوئینی ها خودش رو به خسبیدن زده و نمیشه این چنین فردی رو از خواب بیدار کرد
 • کیمیا IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  79 9
  بنده خدا اقای موسوی خوئینی ها و روحانی و تیمشان متهم اصلی وضعیت الان کشور هستند
  • Ali IR ۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   3 3
   خدانبخشد هاشمی رفسنجانی را که باعث و بانی تمام جنایات قدیمی و کنونی مملکت زیر سرش بود. اللهم العنهم جمیعا
  • امیر IR ۰۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 3
   امثال موسوی خوئینی ها دقیقا خوارج زمانند تمام مشکلات اقتصادی امروز کشور حاصل انتخاب و حمایت اصلاح طلبان از آدم بی تدبیری است بنام حسن روحانی که اکنون باید پاسخگو باشند که چرا مردم رو فریب دادن تا به ایشون رای بدن مشکلات اقتصادی امروز کشور فقط به خاطر ضعف مدیریت شخص آقای روحانی و وزرای تنبل و غربزده و بی کفایتی است که اکثرا اصلاح طلب هستن پاسخگو باش جناب آقای موسوی خوئینی ها آشی که شما برای ملت پختین بنام حسن روحانی... جوابگو باش آدرس غلط نده ابوموسی اشعری زمانه...
  • IR ۰۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 1
   بنده خدا کجا بود!؟ این نامرد فقط بنده شیطانه. البته شیطان رو درس میده.
  • DE ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   2 0
   بنده خدا اقای موسوی خوئینی ها و روحانی و تیمشان متهم اصلی وضعیت الان کشور هستند// آره جدی ها راس میگی پس اینهمه رانتخوار و دزد و دوست و آشنا و پسرخاله دختر خاله و مدیران فاسد و در کل اصلاح طلبها چرا خودشون رو کنار کشیدند و تیم خودشون را یتیم کردند.پس ممد تَـــکرار چی ؟
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  7 0
  بنی صدر باید استیضاح گردد.
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 5
  جانم فدای رهبرم
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 5
  خدا مرگشان بده مملکتو بردن لبه پرتگاه اگردرایت و تیزبینی مقام معظم رهبری نبود خدامیداند الا" درچه وضعی بودیم یا حداقل در دامن بیگانه ستمکار بودیم
 • کیوان IR ۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 2
  کاش نظر یه شخص بیطرف که نه راستیه ونه چپز را نیز درج میکردید
 • علی IR ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  8 0
  لعنت به چپ و راستتون که بدبخت کردید مردم و جوانی ماها رو
 • IR ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 1
  ایران رو به آشوب کشیدن و در حق یک ملت خیانت کردند.
 • IR ۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 4
  اختلاف برای ملت ایران بیراهه رفتن است و کسانی که همیشه دنبال اختلاف و دشمنی و جنگ هستند خیانتکار به مردمند و فقط فکر منافع خود و دشمن آسایش مردم حیات و شادی آنها در رنج و غم مردم است و مردم آنها را شناخته اند!
 • رضا IR ۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 3
  سلام این نامه ی خودش نوشته یا منافقین اون ور آب خیال کرده چه شخصیت مهمی که این جور نامه مینویسه تا قبل از تصویب برجام می گفتن رهبری اجازه ی مذاکره نمیده تا ما با دنیا صلح کنیم موقعی برجام به فرجام نرسید گفتن رهبری موافق بوده این ها با خائن هستن یا آلزایمر دارن
  • IR ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 2
   واقعیت کشور رو گفته .گروه ای شناخته شده چقدر میسوزند
 • رضایی IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  1 2
  ای کاش اینقدر شهامت داشتید بجای توجیج عملکرد غلط خود از این ملت شریف عذر خواهی می کردید
 • IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  2 5
  حکایت آی دزد آی دزد اون دزده است که قاطی جمعیت دنبال دزد میدوند حضرات باعث و بانی وضع موجودند لیکن از جایگاه مدعی شاکی هم شده اند گیریم که سر عوام را کلاه گذاشنید جواب خدا را چه خواهید داد
 • فرشاد IR ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 1
  یکی به این خوئینبها بگوید آن وقت که دادستان کل کشور بودی و تمام مخالفان خودت نه مخالفان اسلام و کشور را قلع و قمع میکردی و با همدستی آن مرده در استخر فرح این مسابقه زندگی اشرافی گری را راه انداختید مگر این حرف آن مرده در استخر فرح نیست که در اوایل ریاست جمهوریش گفته بود از این به بعد هرکس کمتر از یک میلیون تومان در تهران در امد داشته باشد باید از تهران برود لالامونی گرفته بودی حرف بزنی آنوقت زبانت به کجات رفته بود مرفه بی درد مگر تو همانی نیستی که در شهرستان نور ویلای 3000 متری با تمام امکانات داری بهمراه شیخ نوری و خاتمی موسوی بجنوردی مگر شماها از خوردن بیت المال سیر می شوید که از ریاست سیر شوید این خدا خدا کردنهای شما مطمئنا همان حرفهای اطرافیان پیامبر بجز مولا علی می باشد که دقیا مثل شما رفتار می کردند مگر تو همانی نیستی که در سال 76 که به خاطر بسته شدن روزنامه ات مردم تشویق به خیابان آمدن کردی و عده ای را بی جهت به کشتن دادی شماها دقیقا مثل روباه رفتار می کنید من مطمئنم سرهای شماها در آخور انگلیس هست شماها شیر ملکه انگلیس خوردید
 • IR ۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  0 1
  با سلام جبهه اصلاح طلبان انقلاب اسلامی را بر اساس قرائت سکولاریستی خوانش کردند و تغییر نظام سیاسی بر اساس مشهورات زمانه مقصود آنان است. این عده تمایل دارند نظام ولایت مدار را به یک نظام عرفی تبدیل و جایگزین نمایند. علیرغم فشار همه جانبه این جریان انقلاب اسلامی با صبر و خویشتنداری و نظریه پردازی های خلاقانه فضای خباثت و توطئه گری آنان را کنترل و زمینه را برای یک حکمرانی بلیغ اسلامی و انسانی فراهم ساخته است. انقلاب اسلامی بزرگترین رخدادی بشری در حوزه تمدن اسلامی است و در این مدت کوتاه در ابعاد تاریخی ادبیات 500 ساله تمدن غربی را به چالش کشیده و ذات و ماهیت هیولائی آن را بنمایش درآورده است. مردم در همه ابعاد متحمل مشقت و زحمات طاقت فرسائی شده اند لیکن این بخشی از رسالت ما در ساخت یک جامعه ولایت پذیر است. تنفس در سایه ولایت امری قدسی و به همه دنیای احمقانه متلون غربی و غرب زده می ارزد. قلم مشرق دقیق و موشکافانه است. دست شما را از راه دور می فشارم و دعاگوی شما خواهیم بود.
 • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  5 1
  لعنت بر موسوی خوئینی ها نمدونم این مردک چرا اینقدر پسته
 • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
  3 1
  خویینی ودارودسته اش را اعدام کنیدتاملت راحت شوند
 • ایثار IR ۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 1
  طبیعی است که اصلاح طلبان ولیبرالهاکه که حداقل سی سال حاکم بر ولت وبانک مرکزی ومجلس بودند واقتصاد وفرهنگ مارااین رو انداختند مسبب تمام مشکلات هستن درآستانه انتخابات ریاست جمهوری این دورغگویی وفرافکنیهارابکنند
 • IR ۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  کسی جز منافقین و کمونیستها به روحانیت توهین نمی کند .
 • حامد IR ۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 1
  خوئینی ها هزار بار غلط کرده نظر بده اصلا لایق تحلیل هم نیست . ولی یک کلمه : زیاد دور نیست که پرونده وی از زمان ترور مفتح و قائم مقامی منتظری و... تا امروز باز بشه
 • م IR ۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  خوب اقای موسوی خوئینی ها با تجربه و ثروتی که دارد به کمک همفکرانش آستین را بالا بزنتد و گوشه ای از مشکلات کشور حل کنند. با نامه پراکنی و خراب کردن ذهن مردم مشکلی حل نمیشه. کشور نیاز به کار دارد. نیاز به نامه پراکنی ندارد.
 • آهوپای IR ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 1
  اینها که نامه نوشتند ، مترسک هایی هستند که باد تکانشون می دهد هیچ اراده ای از خودشون ندارند. براشون متاسفم
 • ولی IR ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  کسافتها معاویه زمانه هستند این اصلاح طلبها
 • IR ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  ظا هرا چاپلوس ها و کاسه لیس ها همه امدن اینجا مشخص است این کامنت هادو یکی دونفر هستند می نویسند
 • موسوی IR ۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 3
  درودبرموسوی خویینی ها که حرف حق را شجاعانه زده. کشورنیازمند تغییر مدیرانی است که خودرا مالک ایران میداننداز صدر تاذیل.
  • حامد IR ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
   0 0
   سلام تقریبا می دانیم شما برادر گل تغییر مسیر نمیدهید . ولی اگر مسلمان و یا آزاده هستید با دین و آخرت خود بازی نکنید . این امور محل تردید نیست .
 • IR ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 3
  ای تف تو هیکل هر چی اصلاح طلبه
 • IR ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 6
  باقای خوئینی بگویید جنابعالی خودت را با رهبر بزرگوار مطابقت نده خواهشناچراکه قاسطین؛ ‌مارقین؛ ناکثین جزء همفکران افرادی مثل شماَََ... عالیجناب اگر به جدت اعتقاد داری میوه چینی را کنار بگذار مطیع امر رهبری باش؛ اولاغ..
 • IR ۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 4
  شیطان به زبان آمد! لعنت خدا بر شیاطین انس و جن که اینها از کثیف ترین شانند. نه نامردها موقعیت صلح امام حسن مجتبی یا صلح با معاویه امیرالمومنین نیست کور خواندید. امام ما، رهرو جان بر کف دارد. غلط کردید که فکر کردید مالک اشترش را با کمک صهیونیسم و اربابتان کشید و تنها شده. غلط کردید که فکر کردید وقت سهم خواهی است. تنها سهم شما بی دین های پلید بی وطن جهنم است. دست از پا خطا کنید ته چاه فاضلاب دست و پا خواهید زد.
 • علیرضا عظیمی IR ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 4
  سلام آقای خوئینی به آراء حسن دل خوش نکن که فکر کنی طرفدار داری نصف بیشتر اینها ناراضین ولی درروز خطر کفن پوشان میائیم سراغتان نیازی به سپاه ارتش بسیچ نیست جان گذشتگان منتظر فرمان رهبر هستن وای بروزی که احساس خطر کنیم درفتنهء ۸۸ پیشتاز بودی امروز قرآن برسر نیزه میزنی اگر عمر عاص گونه فکر میکنی مریدان رهبر گول هیچ عمر عاصرا نخواهن خورد
 • IR ۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 6
  مشرق نیوز رو همه می شناسن پول بیتالمال میخورند علیه ملت تیتر می زنند.حرام خور هستند
 • علیرضا فخر IR ۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 6
  حالا وقت آنست که دولت قویا و بی ملاحظه استیضاح شود و در انتخابات های بعدی نظارت استصوابی تقویت شود. ما در انتخابات ها به اصلاح طلبها آوانس میدهیم و بعد هم بدهکار می شویم. پس دیگر حجت تمام است.
 • صادق IR ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 4
  اسهال طلبان از منافقین بدترند اینهارو باید محاکمه کنند.. چقدر مدارا؟ تا به کی؟
 • IR ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 4
  به عظمت خداوند بزرگ قسم پر رو تر از اصلاح طلبان زاییده نشده است این مملکت رو دولته صد در صد اصلاح طلب روحانی ویران و نابود کرده حالا همه اصلاح طلبان طلبکار شدند خداوندا تو خودت بهتر میدونی اصلاح طلبان مفسد و حرام لقمه هستند ریشه این حزب کثیف و هر حزب کثیف اینچنینی را بخشکان
 • IR ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  شبهه مردم؟!!! این واژه جدید است؟!! ساخته ذهن مفلوکان این رژیم است؟!!
 • IR ۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 0
  چرا سال ٩٢ يا سال ٩٦ پس از انتخاب رييس جمهور ترغيب نشدند نامه بنويسند ؟! چرا سال ٩٧ پس از خروج آمريكا از برجام نامه ننوشتند !؟ چرا آبان ٩٨ پس از تصميم خلق الساعه وزارت نفت با وزير كاملا اصلاح طلبش و بالتبع اون دولت براى گرانى بنزين ترغيب نشدند نامه بنويسند !؟ بعد آيا شما به چه قانون اساسي اى راى داده ايد ؟! وقت آن است كه نهاد هاى موجود در كشور يه جلد قانون اساسي را حيطه وظايف و اختيارات سران رو مشخص كرده براى ايشون پست كنند .
 • ایوب.شیرازی IR ۰۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 1
  مردم خوب میدانند اصلاح طلبان چاره ای ندارند جز آتش افروزی و فتنه چون ذاتشان ونافشان را فتنه گران بریده اند.امثال خوئینی ها وقتی نام ایثارگران را میبرند دهن کثیفشان بوی استفراغ میدهد آهای آقا بدان خط قرمز ما فقط رهبریست. پس پاتو از گلیمت زیاد دراز کنی قلم پاتو می شکنیم.
 • زارعی IR ۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 2
  خودشون وضعیت کشور رو به اینجا رسوندن که به مردم و رهبری تحمیل کنن که باید برای رفع مشکلات موجود با امریکا مذاکره کنیم ولی کور خوندن دستشون برای همه رو شده ان شاءالله خدا شر همشون رو از این ملت کم کنه
 • IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 2
  20:15 لابد خبر نداره،کار این ها از سنگ پا قزوین فراتر رفته میرود که کار افساد طلبان به داستان تبدیل شود وبه تسل های بعد منتقل شود که چه به روز مملکت آوردند-
 • یوسف احمد ی AU ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 2
  به نام خداوند بخشنده و مهربان اظهار نظر در مورد نامه جناب آقای موسوی خوئینی ها از امور سهل و ممتنع است زیرا شخص ایشان بسیار مرموز هستند در قضیه تسخیر لانه جاسوسی امریکاظاهرا امام را در برابر عمل انجام شده قرار میدهند وهنگام جواب سوال چرا با حضرت امام هماهنگی نشد ؟ مگویند احتمال داشت که ایشان مخالفت کنند درهنگام مسئولیت دادستانی کل کشور خیلی ازپرونده های مفتوحه مختومه اعلام شد ایشان درزمان حضرت امام مطیع محض بودند وشجاعت و یا جرئت نداشت که نامه پراکنی کند ویا خط و نشان بکشد آقای خوئینی ها در زمان حضرت امام ولایت فقیه را قبول نگذاشتند و بر اساس مصاحبه چند سال پیش گفتند خوف داشتیم که مخالفت بنماییم در فتنه سال ۸۸باتعدادی ازهتاکین بنام و رهبری هم پیاله گشته و متاسفانه درتحقق و تداوم فتنه نقشی بسیار مؤثر را داشتند ظاهرا خسته شده اند وجود مشکلات قصد دارند فتنه بیدارکنند درحالیکه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده اند الفتنة نائمة لعن الله من ايقظها فتنه خوابيده است خداوند لعنت کند کسی را که قصدش بیدار کردن فتنه میباشد و امام علی علیه السلام فرمود ه وآل ظلوم غشوم خير من فتنة تدوم جناب اقاي خوئینی ها شاید کسانی باشند ویا هستند که با اشاره شما بخواهند در این مقطع حساس کشورومشکلات شدید اقتصادی و مسئله‌ی کرنا وارد خیابان شوند وفتنه انگیزی نمایند به شما نصیحت می کنم که فضای الآن با ۸۸ ازهرنظر متفاوت است پس به نفع شماست که احتیاط را ازدست ندهیید جناب اقاي خوئینی ها آیا مسئول و علت مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی کشور دولت است یا ولی فقیه ؟ اگر دولت چرا آنهارا مواخذه نمی کنید چرا در برابر دروغهای شاخدار درآوردم وبیکاری و فقر فحشاء وووو هزاران درد دیگر ساکت هستید هیج نامه یا تذکر به دولت از طرف شما صادرنشده درحالیکه شما خوب میدانید که منشاء این همه بدبختی دولتمردانی هستند که مرفهین بی درد نامیده شده اند خوابگه آن را که سمور وخزاست ** کی خبر از شام زمستان ماست؟
 • IR ۰۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 1
  ببخشیدعکس( وسطی) فلجه تو تمام عکسا زیر بغلغش می گیرند که نیفته مثل جنازه ای که ار تو قبر بلند شده!!
  • US ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   1 0
   کی فلج اش کرد!؟ خجالت داره ضعف فیزیکی کسی رو به رخ اش بکشید
 • IR ۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 0
  وقتی بسیج و بسیجی و عبارتی مردم به صورت فیزیکی در برابر لیبرالیسم و نوچه هایش نیاستد و اعتراض نکند و تحصن و راهپیمایی نکند و کج دار و مریض با نوچه های دشمن مدارا کند امثال این لجن ها سردار مملکت را می‌فروشند و میشوند مدعی صدای مردم بودن. ابتدا باید شفافیت در عرضه و تقاضا و خرید و فروش ارز به وجود بیاد. هر کس که نیاز به ارز داره باید از یک بازار مثل بورس بخره و هر کس هم میخواد بفروشه باید در همون سامانه بفروشه. خارج از این سیستم هم خرید و فروش و نگهداری دلار جرم تلقی بشه و مجازات سختی هم داشته باشه و برای معرف مجرم هم جایزه تعیین بشه. دلالی ،احتکار و سوداگری هم در زمین و مسکن به صفر برسه به گونه ای که هر خانواده فقط حق داشتن یک واحد مسکونی رو داشته باشه و مازاد اون به عنوان کالای احتکار شده به حساب بیاد و مصادره بشه. و در مورد زمین هم فقط تولیدکننده و اون هم برای تولید اجازه خرید و نگهداری و استفاده داشته باشه. اونوقت شما خواهید دید که این نقدینگی چگونه به سمت تولید رفته و باعث ثبات و از بین رفتن تورم، فقر و بیکاری خواهد شد.
 • DE ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  اصلاح طلبان با ریشه های فساد چه نسبتی دارند؟
 • ناشناس GB ۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 5
  باسلام،درشرایط کنونی همه چی راباید به دوش رهبری واصل کرد،تا ملت ارامش وهمدلی وهمبستگی وهمکاری را باهم پیوند بزنند،واینهمه مشکلات تورمی وگرانی وبیکاری وخواب تمام کارخانجات راتحمل کرده اند را دوباره تحمل کنند،تا شاید کسی راس کار بیاید تا بتواند تمامی مشکلات انباشته شده را کم کم از سر راه مردم بردارد،،فقط باشعاری که دولت فعلی در دو دوره ریاست جمهوری اش همه ش وعده وشعار داد،وتورم را ۷۰۰ برابرکرده،وسکه ای ۷۵۰۰۰۰ هزارتومانی را کرده ۸میلیون تومان،ودلارتحویل گرفته ۳۲۰۰ تومانی را رسانده ۲۰ هزارتومان،ایا جای سوال نیست که چرا،ودر محاصبهای خوداقاز روحانی نقل میکند،که دلار برای رئیس جمهور است،وقیمتش هم دست رئیس جمهور است، پس اینجاست که تمام این بازیها سر خوددولت است،چون خودش اعلام میکند این جملات گفته شده اینجانب را،فقط بهتر است ورق را برگردونیم به اولین روزهای ریاست جمهوری اش ،که چه وعدها وچه شعارهای بمردم عزیزمان تحویل داد،،تمام گفتهایش توخالی از اب درامد،خداوندباید به مردم کمک کند بااین شرایط ،اقایون محترم بفکر مردم حقوق بگیر۱۸۴۰ هزارتومانی باشید،ایابا این گرانی میشود باکل حقوقی که دریافت میکنند یک اتاق اجاره کرددرپایین ترین منطقه تهران،بقیه چیزهای زندگی مردم به کنار،بخدا ادم به حال ملت خون باید گریست،نه اشک،ایا اخرتی وجود دارد یا نه،
 • امیر IR ۰۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 7
  اقای خوئینی من مغازه داشتم به علت گرانی جمع کردم الان شاگرد گچکار وبیماردر خانه دارم،اما شما داری از جانب مردم که من باشم حرف میزنی بهتون میگم اگه به گدایی م بیفتم به شما ربطی نداره بیخود میکنی حرف مفت میزنی اصلا با چه جراتی به مولایمان نامه میدی اگه جلو دستم بودی دهنتو گچ میگرفتم چلقوض عقده ای آمریکایی خودفروش
 • IR ۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 3
  "‌ خدایا! تو شاهدی چندین بار به عناوین مختلف، خطر منافقین انقلاب را (همانان که التقاط، به گونه منافقین خلق سراسر وجودشان را و همه ذهن و باورشان را پر کرده و همانان که ریاکارانه برای رسیدن به مقصودشان، دستمال ابریشمی بسیار بزرگ- به بزرگی مجمع الاضداد- به دست گرفته‌اند، هم رجایی و باهنر را می‌کشند و هم به سوگشان می‌نشینند، هم با منافقین خلق، پیوند تشکیلاتی و سپس...! برقرار می‌کنند، هم آنان را دستگیر می‌کنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت بد آنان تلاش می‌کنند و از افشای ماهیت کثیف آنان سخت بیمناک می‌شوند، هم در مبارزه علیه آنان و در حقیقت برای جلب رضایت مسئولین و نجات بنیادی آنان خود را در صف منافق‌کشان می‌زنند و هم در حوزه‌های علمیه به فقه و فقاهت روی می‌آورند تا مسیر فقه را عوض کنند)، به مسئولین گوشزد کرده‌ام ولی نمی‌دانم چرا؟ (گرچه نسبت به بعضی، تا اندازه‌ای می‌دانم چرا!) ترتیب اثر نداده‌اند. به مسئولین بارها گفته‌ام که خطر اینان به مراتب زیادتر از خطر منافقین خلق است، چرا که علاوه بر همه شیوه‌های منافقانه‌ی منافقین، سالوسانه در صف حزب اللهیان قرار گرفته و کم‌کم آنان را در صفوف آخرین و سپس به صف قاعدین و بازنشستگان سوقشان داده و صفوف مقدم را غاصبانه به تصرف خود در آورده‌اند، به گونه‌ای که عملاً عقل و اراده منفصل برخی تصمیم گیرندگان قرار گرفتند و در عزل و نصب‌ها و حفظ و ابقاءها دست به تخریب می‌زنند و اعمال قدرت می‌کنند "
 • ملت FR ۰۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 3
  به امید نابودی اصطلاح طلبان که 7 سال به طاغوت خدمت و به بنیان استبداد خدمت ویژ ه و نگی برای دنیا و آخرت خود خریدند و رهبر خونخوار تان که چیزی از عمر منحوسش باقی نمانده و کلیه متحجرین سیاه که در آینده نزدیک از کشته هایتان مردم پشته خواهند ساخت سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ عذاب خداوند برایتان نزدیک است مخصوصا برای شما چند رسانه که جز؛ کثیفترین مخلوقات هستید
 • ج.ت.ا IR ۰۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 5
  ان چه فرمودید علیه خوئینی درست ولی چه شد که مردم به اصلاح طلبان برای دادن؟من خودم پیرو و حامی و سرباز رهبرم . ولی این سوال همیشگی من بوده.
  • IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   0 1
   سکوت و عملکرد بد خواص
 • حسین IR ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  5 5
  سلام. بنده ازمدیران روزنامه مشرق نیوز تقاضا دارم این پیام را که حتم دارم پیام ملت ایران نیز همین است کتبا به حضور جناب خوئینی‌ها برسانید. بسم الله قاسم الجبارین. ومکرو ومکرالله والله خیرالماکرین. باید به جناب خوئینی‌ها عرض کنم اگر قرار باشد دارودسته اصلاحاتی شما همچنان به ماله کشی! دروغ پراکنی، شایعه پردازی، ودادن آدرس غلط به این ملت ادامه دهید لازم می‌دانم به شما بگویم کور خوانده اید برشما باد عذرخواهی هرچه سریعتر ازمحضر رهبر عزیزترازجانم، اگرقرارباشد بچاپید وبخورید وببرید ومملکت را به گندوکثافت بکشید درحالیکه برای این ملت واین آب و خاک قدم مثبتی برنداشته ایدودرآخرشروع به ماله کشی کنید وبخواهید عنصر نامطلوب بودنتان رابه پای رهبرمان بگذارید به شما وهمه رفقایتان اخطار می‌دهیم پایتان را بیش از حد دراز کرده اید وما ملت صاحب این پایی را که حریم نمی‌شناسد ازگردن قطع خواهیم کرد واجازه نخواهیم داد به رهبرعزیزترازجانمان بی احترامی بشود دیگر از سال 88 خیلی می‌گذرد و دوران بزن و در رو هم تمام شده آیا این ملت را تابه این حد عقب مانده میدانید ومیبینید که در روزروشن عزت واحترام ومال و اموال ودار و ندارمان رابه یغما ببرید وباپررویی تمام غلطتان را به رهبری نسبت دهید ماملت دیگر بیدار شده ایم ولازم است تاشما خائنین وجاسوسان ووطن فروشان رابه زباله دانی شهرداری بیندازیم یابه پای خودتان ازکشور بگریزید امثال جنابعالی پیر و خرف شده اید ای شیعه انگلیسی روزمرگتان فرا رسیده است مرگ بر وطن فروش و خائن ننگ بر نمک خوار و نمکدان شکن. درپایان جمله ای را در دفاع از رهبرعزیزترازجانمان عرض کنم هرچند بزرگی ایشان درکلمات عامیانه این بنده حقیر نگنجد. همه دنیا میدانند وماملت ایران هم بخوبی می‌دانیم که آبرو و عزت و اقتدار و پیشرفت و امنیتی را که امروز داریم مدیون این انسان واقعی به تمام معنا ،این پیرفرزانه، دلسوز ایران و ایرانی ونایب امام زمان سیدعلی خامنه‌ای هستیم خدا حقشان رابه گردن ما ملت ایران وهمه مستضعفان وستمدیدگان جهان حلال کند انشاالله خداوند قادر متعال ازسلامتی وطول عمرمن بکاهد وبه سلامتی وطول عمرایشان بیفزاید آمین یارب العالمین درضمن وباتاکید فراوان به همه دشمنان داخلی وخارجی این ملت وحضرت آقا،عرض کنم رهبرم تنها نیست، سیدعلی خامنه‌ای تنها نیست وماملت ایران تاآخرین قطره خون ازایشان حمایت می
 • محمد GB ۰۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 4
  از این همه بی مهری، به سید علی ام چه می‌گذرد...
 • IR ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 6
  جیباشونو پر کردن ملتو بدبخت کردن اخر دوره که شد همه چیو میخوان بندازن گذدن رهبری.موقع برجام کردنم رهبرو میشناختین؟یا عشق آمریکا کورتون کرده بود؟
 • IR ۰۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  واسه رسیدن به ریاست جمهوری خودشونو به درودیوار میکوبن مملکتو به آشوب میکشن از رو جنازه هرچندتا که شده رد میشن بعد که اخر دوره میشه کارنامشون سیاهه و میبینن کاری جز پر کردن جیبشون نکردن میگن ما کاره ای نبودیم.واسه هیچکاره شدن پس این کارا چی بود که کردین؟
 • سیدی IR ۰۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 6
  مثل منافقین در سی خرداد شصت که با موضع جنگ مسلحانه زدند به سیم آخر ، خویینی ها و یارانش هم انتحاری زدند
 • عباس IR ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 3
  منو ببخشید بنده آدم بی ادبی نیستم ولی در اینجا می گویم که آقایون اصلاح طلب .. اضافی نخورند. بازهم منو ببخشید.
 • شکوهی IR ۰۶:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 5
  بنظر حقیر نظام ما یه عیب بزرگ داره و آنم اینه که اگه همان سال فتنه ۸۸ این سران فتنه گر عامل استکبارو به سزای اعمال ننگینشان میرساند حالا اینا با وقاحت و بیشرمی ،طلبکار نمیشدند، این بی‌دین های بی سرپا بعد از رحلت امام تمام تلاششان نابودی اسلام و انقلاب بوده و هست و پشت تمام مشکلات کنونی کشور دست نفاق اینها قرار دارند ، هنوز هم دیر نشده از محضر مبارک رهبری معظم و عزیز انقلاب تقاضا داریم اجازه دهند تا مقامات قضایی ، هرچه زودتر نسبت به محاکمه و مجازات این خائنین اقدام و انتقام مظلومیت نظاو مقدس اسلامی و خون پاک شهدا را بگیرند انشاالله ، چون اینها از رأفت و گذشت و صبر و بزرگواری حضرتعالی و ملت شریف وقیحانه سواستفاده و توطئه میکنند !!
 • شاهین IR ۰۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  این فتنه گران جاه طلب زیاده خواه ، شرم و حیا رو خورده اند و شرف و غیرت رو قی کرده اند!! این همه گرفتاری و مصیبت و بدبختی برای مردم بوجود آورده اند و آبروی اسلام و انقلاب و مردمو برده اند، بیشرفی رو از حد گذرونده اند، علنآ شده اند عامل آمریکا ،را باید زنده باشند !؟ رآفت اسلامی برای ماین و منافق معنی ندارم !!
 • اکبری IR ۰۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  در همون آمریکایی که قبله حاجات این فتنه گران بی هویته ، اگه کسی مردم رو به آشوب و شورش دعوت کنه، بی هیچ اغماضی حکمش اعدامه !! چرا اینجا مسامحه میشه !!؟ چرا اجازه میدید اینا علاوه بر ثروت مردم با جان مردم بازی کنند!!؟
 • IR ۰۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 2
  آقای خوئینی ها با این کارها می خواهید دولت اصلاح طلب را بی تقصیر جلوه دهید حالا که می بینید دولت انتخابی شما کشور را به نابودی کشانده تبری می جویید اگر رهبر در کار رئیس جمهور دخالت کند دنیا دا به هم می ریزید و می گویید نمی گذارند رئیس جمهور کارش را بکند مگر یادتان رفته اصلاح طلبان چه تبلیغاتی برای برجام می کردند که اگر برجام را قبول کنیم ایران بهشت می شود اقتصاد ایران رشد آن چنانی پیدا می کند و اگر برعکس برجام را قبول نکنیم کشور نابود می شود برجام را قبول کردید و کشور را دو دستی فروختید به آمریکا و این بلا بر سر کشور آمد آقای خوئینی ها یا خواب تشریف داری یا خود را به خواب زدی که وضعیت کشور را این طوری اعلام می کنی دشمنان ما خودشان علنا اعلام کردند گفتند هر کسی رئیس جمهور بود به اندازه روحانی نمی توانست کشور را نابود کند و گفتند از خوب کسی در انتخابات حمایت کردیم. آقای خوئینی ها چشم و گوش خود را باز کنید و خود را به خواب نزنید. راستی می دونی نقش امثال شماها چیست اگر بخواهی خود را با تاریخ صدر اسلام مقایسه کنی می دانی جایگاه چه کسی قرار می گیری امثال شماها در جایگاه هیچ کسی به ابو موسی اشعری نمی توانی قرار بگیری اگر رهبر عزیزمان نبود تا حالا صدها بار کشور تکه تکه شده بود
 • IR ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 7
  بقول حضرت آقا،روحی فدا، مظلوم تر از همه نظام مقدس اسلامیه که این خناسان دنیا طلب حقیر فتنه گر بزرگترین ظلمهارو کردند، چرا جلو این عمله های آمریکارو نمیگیرد !؟ منتظرید دوباره و چند باره خون مردمو بریزند !!؟ قوه قضاییه و سپاه حواستون کجاست !!؟
 • کاک IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  لعنت به دشمنان آل علی " عذر بخواه از مردم عزیزمان کودن بی َشعور
 • جوجو IR ۰۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 7
  عمرا نظرات مردمو که برخلاف نظر خودتونه پخش کنید چون شما دیکتاتور هستید و فقط خودتونو قبول دارید. لعنت به دیکتاتورها
 • سیدی IR ۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 4
  اینا عمله آکله های آمریکا هستند که بسکه از اموال مردم دزدیده اند خورده اند، هار شده اند !! نظام اسلامی باید برای رفع و دفع این فتنه‌گران سودجو ، یه فکر اساسی و قاطع بکنه، اینا با افکار پلید و شیطانی که دارند نه تنها برای اقتصاد مردم ، بلکه برای انقلاب و کشور هم خطرآ فرین هستند !!
 • بیژن IR ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  6 4
  تمام این اوضاع را حسن فریدون درست کرد تا امثال این آخوند فاسد جرئت نگارش چنین نامه ای را داشته باشند
  • وطن پرست IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   5 5
   اگر نظام انقلابی اسلامی مثل اول انقلاب که هویدا و نصیری رئیس ساواک ودیگر جرثومه های فساد را اعدام کرد و امروز انگل جامعه ایرانی نیستند این فتنه گران را بالای دار کشیده بود و آفت اسلامی را کنار گذاشته بود امروز این مشکلات را نداشتیم و انرژی هسته ای مان هم سر جاش بود و بر جامی هم در کار نبود خدا قوم اصلاح طلبان را لعنت کند که کلمه اصلاح را هم زیر سوال بردند
 • IR ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  5 2
  چرا دشمنان نظام در این دولت هستند وآشکارا خیانت میکنند؟لعنت به خائنین مرگ بر خائنین ننگ بر خائنین
 • Mahsoon IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 3
  این بنده خدا هنوز کینه ای که از اقای خامنه ای رو داره نتونسته فراموش کنه چون وقتی اقای خامنه ای رهبر شد همین اقا با دسته گلهایی که در قوه قضاییه به اب داد بود و پرونده های مشکوکی که بدون هیچ نتیجه ای دوروزه بسته شدن در کارنامه ایشان بوده و هست توقع داشت اقای خامنه ای ایشان رو رئیس قوه قضاییه کنه و رهبری هم که ذات این افراد رو بهتر میشناخت همچینکاری رو نکرد و این بنده خدا ارزو به دل موند که بر مسند قدرت بمونه و نهایتش رفت با رفقاش یک حزب زد که توش ریاست کنه و روحیش رو از دست نده و فکر کنه هنوزم یکی از مقاماته..دیگه توقع دارین ایشان واسه رضای خدا و مردم نامه نوشته باشه؟؟؟اگه برای این بود باید نامه رو به روحانی مینوشت که دسته گل حزب ایشان هستند و هشت سال ملت رو بدبخت کردن
 • IR ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  7 1
  آذری ها ضرب المثلی دارن درباره بچه پررو": جاش رو خیس کرده، چای شیرین هم می خواد؟!" حکایت همین خوئینی هاست
 • بی نشان IR ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 5
  نامه خیلی خوبی بود ،زر زر نکنید لطفا
 • اصلاحی DE ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 9
  آقای خویینی بسیار صحیح و درست گفته اند
  • DE ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   3 2
   هردو شما کاربر گرانی و ایشان جان شکر اضافی تناول فرموده اید.
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  خوب یکی پیدا نمیشه همینجور یه نامه بنویسه جوابشو بده
 • IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 1
  موسوی خوئینی از عناصر رادیکال و به شدت خشن جبهه اصلاحات همراه مصطفی تاجزاده از کادر مرکزی مجاهدین ازعوامل اصلی اغتشاش کوی دانشگاه بود .خوئینی ها قبل از انقلاب گرایشات غلیظ مارکسیستی داشت و قران را مبنی بر اموزه های فلسفی الحادی مارکسیتها تفسیر میکرد .موسوی رهبر فکری گروه خوارج صفت فرقان بود . لازم به یاد اوری است که سی سال گذشته احزابی که مستقیم و غیر مستقیم تحت حمایت و مرتبط با خوئینی ها بوده و هستند سکاندار اصلی فرهنگ و اقتصاد کشور بوده اند . کارگزان / مشارکت / مجاهدین انقلاب رابطه تنگاتنگ و نزدیک فکری و تشکیلاتی با وی دارند . چالشها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی نتیجه تصمیمات اتاق فکرهای خوئینی و دوستان لیبرال اوست . چرا نعل وارونه میزند و دست به کارهای نخ نما شده زده است ؟ او و دوستان طرفدار امریکا و انگلیسش این اوضاع را پیش اورده و ملت را در تنگنا قرار داده اند . و یقینا تا زمانی که خط نفوذ لیبرالیسم امریکا - انگلیسی از این کشور قطع نشود عدالت و اخلاق و عقلانیت و ارامش مردم معنا ندارد . بخشی از عناصر بشدت مشکوک جبهه اصلاحات مامور به شکست کشاندن انقلاب اند . فتنه های سیاسی / اقتصادی و فرهنگی ساخته و پرداخنه همین جریان خطرناک است .
 • صادق IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 5
  کاش بجای حمله وپاک کردن صورت مسئله،به پاسخ میپرداختید.ربط دادن این آقا به فتنه وگذاشتن عکس اصلاح طلبان وتخریب راه حل نیست.یقینااصلاح طلبهاهم به اندازه شماانقلابی ودلسوزانقلاب هستند.
 • IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 2
  مورد یک رو خوب اومدی والا فکر کنم اصلاح طلب ها جوابگو که نباید باشن هیچ مردم باید جوابگو این طلبکارا باشن
 • یاسر IR ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 2
  لعنت به هر چی اصلاح طلب و روشنفکری که مصالح خودشو بهتر از کشورش دوست داره
 • Vahid IR ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 3
  باسلام اصلاح طلبان یا افساد طلبان ..تاکی بایدگول این الفاظ به ظاهر خوب رابخوریم مابه جای اصلاح طلب باید اصلاح گران باشیم ماباید اصلاحات رامطالبه نکنیم باید اصلاح گران باشیم .اعوذبالله ان اکون من الاصلاح طلبان لفاظ زیبارو مرفه بی درد . اصلاح گران یا اصلاح کنندگان بار انجام فعل دارد این ها گشادند کارکه بلد نیستند میشینند مطالبه اصلاحات میکنند خب بی شرفان از کی مطالبه اصلاحات میکنید کشور دست خودتونه .... ماباید اصول طلب داشته باشیم اصولی که پابندی آنها آرمان های انقلاب را ،خون شهدامون را ،وصیت نامه امام را زنده میکند وپابندی به اصولی که چهارچوپ نظام انقلاب اسلامی هست . باید اصلاح گر باشیم باید اصول طلب باشیم خط قرمزهای انقلاب رافراموش نکنیم رهبر کبیرانقلاب درزمانی که انقلاب جوانه زده بودفرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتواندبکند اما الان امروز باوجود درخت تنومند انقلاب وپیشرفت های روزافزون وچشمگیر عده ای سعی در تبر انداختن وقطعه قطعه کردن این درخت تنومند دارند این ها شتگانی بیش نیستند این انقلاب صاحب دارد برای تنومند شدنش هزاران هزار خون ریخته شده . اما دراین وضعیت کشور ازخدامیخواهم اگرکسی خیال خیانت در مغز نداشته پوکش میکشد خدایا از قلب های ملت شریف وعزیزایران و گلوی های پر درد و داغ شان ازصمیم قلب کودکان بی پدر ویتیم که پدرانشان رابی منت برای حفظ همین مرز وبوم داده اند می خو اهم ریشه فتنه گران خائنین الساعه برچیده شود درهرکجا درهرلباس و کسوتی که باشند بابا خون ملت را تو شیشه کردید بسه . مرگ برفتنه مرگ برفتنه گر مرگ برخیانت مرگ بر خاینین بر این نظام .درود بر جان برکفان نظام خاصه رهبر عزیزانقلاب درود بر شهیدان درود بر زحمتکشان دغدغه مند ... پایان
 • علی IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 2
  همه چیو نباید بد برداشت کرد مثلاً یه دوستی سلام کنه بعد بگن آها این سلام پول دستی میخاد اگه مردم دردشونو به رهبری نکن به کی بگم چاه من اصلا این آقا رو نمی‌شناسم اما مسلمون که هست سریع تف آماده تو دهن واسه شیعه قشنگ نیس
 • IR ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 4
  مردم انقدر از اصلاح طلبا ودار ودسته ی روحانی متنفرند که اگر روحانی وکابینه وزرا وموسوی وکروبی وخاتمی را جمعا بدن دست مردم، مردم خودشون یکسره همشون دار میزنن. دیگه ضد حکومتی ها هم از مقام رهبری در برابر دروغ ها ونیرنگ های اصلاح طلب دفاع میکنن. ما که مخلص رهبرصبورمونیم
  • IR ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 1
   آره آراء مردم سالهاست داره اینو نشون میده!!!!
 • خابنده لو IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 7
  خجالت بكشيد ازاينكه گفتن واقعيت روزجامعه رو توسط افرادى رودارين برچسب ميزنيد،شما كه حرفهاى مردم رو نمى نويسيد
 • الماسی72 IR ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 3
  یک ضرب المل هست که میگوید حقیقت تخ است،
 • IR ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  همه تون از غواصان دست بسته و دیگر شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی خجالت بکشید،چپ و راست ندارد،اخه این ملت چه گناهی کرده که این همه تاوان میدهد، ایا ارمان شهدا به عنوان بانیان و ریلگذار ان نظام این بوده که سرمایه داران و الاغ زاده ها با پول کش رفته از جیب ملت در بهشت برخورداری باشند و ملت در فلاکت باشد؟
 • ملایی IR ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 5
  این سید چرندیات بافته ولی نگفته که فتنه گری او وامثال او و اسهال طلبان و و مدیریت مزخرف دوستانش مملکت را به این روز انداخته .موسوی خوئینی ها پدر معنوی فتنه وبراندازان است
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 3
  تا خر هست... خر سوار هم هست..!!! این خائن وطن فروش داره کد میده به اوباش و اراذل و فندق مغزهایی که منبع خبرشان bbc و غیره هستند برای مخفی کردن عملکرد ضعیف اصلاح طلبان سکولار باید شورش و اغتشاش کرد... ولی کور خوندن ....مردم عاقل دیگه گول این شامورتی بازی این وطن فروشان را نخواهند خورد... کاش می شد و صلاح بود که دولت روحانی و شخص ایشان استیضاح و محاکمه می شد...
 • احدی IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 2
  باسلام و عرض ارادت بمحضر مقام عظمای ولایت حفظه الله یکی از دوستان که از شرکای شرکت تی بی تی می باشد و در کهولت سن بسر می برند می گوید یک جمله کوتاه درباره آقای موسوی خوئینی‌ها همینکه : ایشان (خوئینی‌ها) همان کسی است که در سال‌های قبل از انقلاب ، نشریه و مجلات کشاورز(عنوان حزب توده) را زیر بغل داشتند و از سفارت دروس خارج می شدند!!! تو خود حدیث مفصل از این مجمل بخوان !!!
 • IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  بجای پرداختن به اصل موضوع و پاسخ به شبهات و سوالات مطرح شده، یکی به نعل میزنید یکی به میخ!!؟ این نمونه سوالات بدون پاسخ، می‌تواند سوالات خیل عظیم مردم هم باشد. لطفاً نگویید «هیس» یا «به شما چه ربطی دارد»!!! بعنوان یک ایرانی، می‌گویم گور بابای اصلاح طلبان و اصول گرایان و.... یکی بیاید جواب ملت را بدهد.،البته هر کس به نسبت مسئولیتی که در تصمیم سازی و مدیریت کلان کشور دارد. والسلام
 • ناصر FR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  اینان از اذناب همان ساواک هستند که روحانی باعث شده از پستو بیرونآیند وعلت دیگر رأفت اسلامی است اگر مثل اوایل انقلاب قاطعیت بود اغتشاش گران واختلاسگران را به دار می آویختند امروز چون‌ ساواک در پستو می لولیدند
 • ییدی IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  بنده هر وقت می خواهم مطلبی زا بخوانم اگر از همان اول نوشتته باشد از سران اصلاحات یا از سران اصولگرا دیگر مطلب رانمی خوانم چون معلوم می شود هدف از نوشتن این مطلب زیر سوال برددن حزب مخالف است آقای عزیز اگر می خواهی مطلبت را همه بخوانند نه گروه خاص اصل مطلب رادر سایت قرار بده نیش و کنایه دیگر نمی خواهد
  • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   3 1
   خب شما باید بری دکتر عزیزم. تا در صبح فتنه آبان 98 با لگد اصلاح طلبان از خواب بیدار نشی!
 • IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 3
  ولی من نمی دونم چرا هر وقت انتخاباته باز هم مردم به اصلاطلبها رای میدن؟؟؟
 • US ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  رهبری مظلوم تر از حضرت آقا ندیدم،مردم با غیرت و انقلابی کجایند که فک این کذابان دروغگو را خورد کنند؟
 • شهرام کریمی IR ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  ممکنه دهانهای گشادتان را ببندید و چشمهای به عمد بسته شده خود را باز کنید. خودمانی تر بگم : ممکنه خفه شین ؟؟؟؟ یعنی شماها که خبرگزاری دارین و نان در خون مردم میزنید و در گلوی کثیف خود فرو میکنید، اینهمه رنج و بیکاری و ظلم را بر مردم کوچه و بازار نمبیبنبد؟؟؟؟ لطفا خفه شین.
 • جمشید IR ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 1
  به نظر بنده اوضاع چنان خراب است که کاری نه از راست و نه از چپ ویگه بر نمیاد .همشون به فکر دزدی خودشان هستند .
 • Alireza US ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 1
  حاج حسین , گودرزی (ضارب شهید مطهری) رو خوب آمدی. اصلاح طلب , غرب گرا دیگه تمومه ماجرا
 • حاجیخان IT ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  این موشای فاضلابی که ریشه مملکت و زیرساختها رو خوردن و چند سالی هم هست که چسبیدن به جویدن و دزدی از سفره های مردم رو فقط باید گرفت انداخت جلو کفتارهای بدتر از خودشون،از الانم شروع کردن به مظلوم نمایی تا سر موعد مقرر و قراری که با اربابشون دارن بتونن یارگیری مناسبی انجام بدن تا شاید بتونن یه خسارت دیگه به اموال عمومی بزنن و عقده دلشون خالی کنن. چاره کار اینا فقط اینه که بزارینشون سینه دیوار رگبار رو ببندی روشون.
 • سعید IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  تمام این چالش های پیش آمده از جریانات چپاول گر که لابی قوی دارند پیش آمده سپاه عزیزمان باید با یک مدیریت جدید کشور را از تسلط دزدان خارج کند و اینقدر نگذارد رهبر عزیزمان را ناراحت کنند .
 • علیرضا آزادی IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  این جماعت اصلاحات و من جمله خویینی ها تو شناخت خودشون هنوز سردرگم هستن ... دیاثت سیاسی این ارازل اظهر من الشمس هستش فتنه گر بی ..
 • رضا IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  باسلام قبل از اینکه هشت ریاستی روحانی به اتمام برسد استیضاحش کنید مردم ضعیف وبدبختو بیچاره را لح کرد با این وضعیت مملکت
 • یک ایرانی رزمنده IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  باسلام ودرود به ملت مظلوم ایران آقایانی که خوب میتوانید وجدان وانسانیت واسلام وخون فرزندان این ملت را زیرپا گذارید وبابازی باکلمات خودرامحق جلوه دهید کافیست خجالت بکشید وگورتان را ازصحنه سیاسی کشور گم کنید قرارنیست اگر یکی از حق وانسانیت سخن به میان آورد به او أنگ عیادی امریکا واسرائیل بچسبانید آقای موسوی کسی است که در علوم فقهی وحوزوی حرفهائی برای گفتن دارند وازجمل انسانهائی است که کسی را یارای مقابله با ایشان دراموردینی وجودندارد این را هم بدانیم که مقام معظم رهبری هم معصوم نیستند وانسانیست همانند دیگران پس لطفا واقع بین باشید وچشم کورتان را به تنه رنجور ملت وسفره های خالی بازکنید درست است که جسم شما فربه شده وسفره هایتان رنگینتر ولی دست عدالت از هر آستینی ممکن است بیرون بیاید وآنوقت است که دیگر هیچ کس جلودارش نیست حال خوددانید هرطور بهتر کیفور میشوید برداشت کنید
 • شهدا GB ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 0
  لعنت بردشمن داخلی که ازدشمن خارجی بدتر است لعنت خدا برشما لعنت ملت برشما
 • محمد IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 3
  اتفاقا حرف دل مردم زدند.واقعیتها راگفتند.
  • IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   0 0
   مسبب این واقعیتها، خود او ،خاتمی تکرار میکنم خاتمی و دولت حسن کلیده
 • IR ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  اولین بار است که وارد این سایت شدم این سایت از زبان تهدید و ارعاب استفاده می کند گرچه معتقدم افرادی مثل موسوی خویینی باید به دلیل ضربه زدن به منافع ملی محاکمه شوند
 • IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  عملکرد ضعیف روسای جمهوری به پای رهبری نوشته می شود متاسفانه / لذا باید راهکاری برای استعفا و یا استیضاح سریع رییس‌جمهور اندیشیده شود در انگلستان نخست وزیر عوض می شود و هیچ اتفاقی نیز نمی افتد سایر کشورهای پارلمانی نیز به همین شکل
 • ایرانی IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  در کشور ما مشرق از مغرب طلوع میکند
 • اکبر IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  انقدر به این آقانپریید . برادران گرامی اینم یکی ازخودتونه . وظیفه اش یه چیز دیگه ست . .....سرمردموگرم میکنه
 • نگران IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  هر روز با یک حربه جدید مردمو مشغول نگه میدارن اینم حرکت مهره جدید شطرنجه شطرنجی که مهرهایش فقط حرکت میکنند نه توان حدف دارند ونه حذف میشوندتا حرکت مهره جدید خدانگهدار
 • M DE ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  باشه باووو شماها خوبین
 • ابب IR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 0
  راست گفته از وضع کره شمالی و ونزوئلا مملکت معلومه وگرنه ماهم باید عین چین یا کره یا ترکیه ومالزی پیشرفت میکردیم با شغار مملکت داری نمیشهللب
 • IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 3
  از اون متنی که خوشتون میاد میزارید خوبه احسنت
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 1
  خدا وند پدرت را دربیاورد که با جریان اصلاحات پدر مردم را در آوردید
 • محمدرضا US ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  به فتنه گران خائن نبایدرحم کردآنهابه فکرضربه زدن به نظام مقدس هستندواصلاح طلبان ناکارآمدچپگراحامی آنان هستند
 • فرهاد IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  درود بر احمدی نژاد
 • IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  فقط بگم گرگیکه قصر در رفته لباس میش پوشیده و ادعای دوستی میکنه قوه قضاییه باید در جاسرشو ببره.
 • IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  ملعونین سیاه بخت
 • آریا حق نظر IR ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  چه اشکالی دارد که کسی به رهبری نامه بنویسد و انتقاد کند. اتفاقا ایشان از هر انقلابی، انقلابی تر هستند
 • IR ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 1
  22:10دقیقا درست می گویند-خودم شنونده ی صحبت های رهبری عزیرمان بودم:که فرمودند خیلی به آقایان تذکر دادم که مواظب باشید ولی گوش نکردند--
 • سید رضا IR ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 3
  این تحلیل را چه کسی نوشته و اگر حرف حق می گوید چرا خودش را پنهان کرده از خدا بترسید و به منتقدان برچسب نزنید اگر نامه به حضرت آقا نوشته اند آقا وزیر و وکیل لازم ندارد خودش جواب میدهد جو جامعه را به هم نزنید اجازه دهید بزرگان و دلسوزان حرفشان را بزنند سخن گفتن و انتقاد کردن جرم نیست امام علی (ع) می فرمود از من بپرسید و انتقاد کنید
  • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   1 1
   پس خواص و رسانه ها چه کاره ان؟
 • 021 IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  روزنامه یا سایتی که انتقادش واق واق سگ ا ست و این اراجیفه و منتشر میکنه باید درشو گل گرفت خجالت بکش بی حیا از هیشکی نمی ترسی از خدا بترس
 • خانی IR ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم واذاقیل لهم لاتفسدوافی الارض قالواانمانحن مصلحون یادتان هست رییس دولت دوازدهم درمراسم تنفیذباپررویی تمام خودش ویارانش رایک دولت مصلح معرفی کرد.۸۹۲۵
 • IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  13:22شاید چشمات خدای ناکرده مشکل داره که برعکس می بینی!؟*آفتاب ازمشرق طلوع می کند*نه مغرب!!
 • FR ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 2
  باید پذیرفت که در رسیدن جامعه به وضعیت امروز تمام مسؤلین، از هر جناح سهم دارند. نمیتوان تمام مشکلات را به دولت روحانی نسبت داد. آیا وضعیت امروز ما را بیاد سال های 91 و 92 نمی اندازد؟
 • IR ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  7 2
  آزادی بیان دراینحد؟! کم مونده حکم اعدامشوبدن بعضی از داعشیهای وطنی ،،کامنتهای سراسر عقده وتوهین،مکتب اهل بیت اینحوریه؟! زمان اونا بایه حرف مخالف همچین حکمها وحرفهایی میزدن؟!حتمن ادعای. مسلمونی وشیعه علی رو همدارین،،،براتون متاسفم مشرقیها
 • IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  4 4
  یادم رفت بگم ،،،درود به خوئینیها گرچه زیادم ازش خوشم نمیاد
  • ابراهيم IR ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   1 0
   واقعا فكر ميكنى اخرتى نيست جواب شب اول قبر را هم نمىتوانى بدهي
 • IR ۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 1
  جانم فدای رهبر، جانم فدای رهبر. چقدر رهبر بزرگوار ما مظلوم هستند. این اصلاح طلب های پر رو (بخوانید مستکبرین داخلی) که قصد و غرض شان تقدیم کردن دو دستی انقلاب و کشور به بیگانه ها و دشمنان است، بهتر است بدانند، البته خیلی هاشان هم می داند که امنیت و ثبات نظامی و پیشرفت علمی کشور همه مرهون و مدیون رهبری است. بهتر است گندکاری و فسادکاری خودشان رو پای رهبری ننویسند که این دفعه سیل خروشان ملت اون ها رو به کلی از صحنه سیاسی کشور حذف خواهد کرد.
 • TR ۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 3
  رئیس جمهور در کشور ما کاره ای نیست
 • IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  1 0
  ومکرو ومکرالله والله خیرالماکرین به حول وقوه الهی شما به هدف نخواهید رسید وعاقبت نابود خواهید شد
 • IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  3 0
  استعفا روحانی
 • سعید IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  2 1
  ای رهبرآزاده آماده ایم آماده
 • م ر IR ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
  0 3
  با سلام.انانی که تندروهای زمان اول انقلاب بودن یکی حکم اخراج اساتید را میداد و دیگری حجاب را اجباری میکرد.و یکی حکم تفکیگ جنسبتی در معابر و اتوبوس ها را مطرح میگرد. و همان انها از دیوار سفارت امریکا بالا میرفتن همان انها هستند که الان به نام اصلاحات به سمت اربابشان امریکا غش میکنند.وادعای بیخودی از مردم رهبرم دارند.تا زندایم دیگر اصلاح طلبان دروغگو مرده است.مرگ بر منافق
 • ندا IR ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  این ملت حقشونه وقتی میرن پای صندوق به اصلاح طلب جماعت که از ابتدای انقلاب کارشون فقط خیانت بوده رای میدن وضعیت اینی میشه ک میبینید تازه یه عده یقه رهبرو گرفتن نمیفهمن وظایف رهبر چیه لطفا سکوت اختیار کنن
 • منتقد IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  چرا انتقاد کردن رو بد میدونید به وضعیت این مملکت نگاه کنید مردم نه اصلاح طلب میخوان نه اصول گرا مردم عدالت میخوان رفاه میخوان عزت میخوان حقوق شهروندی آزادی بیان میخوان ولی الان مملکت ما را در شرایطی قرار دادن که مردم تو خورد و خوراکشونم موندن
 • علی IR ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 2
  مطلب شما برای کسی که از کره دیگری امده وخبراز جایی ندارد خوب است
 • IR ۰۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  از زمانی که انقلاب شد هر روز یه اتفاق جدید یه ماجرای جدید خیلی خوبه از زمانی که انقلاب شد همه چیز گرون شد و این اصلا جای افتخاره ما ملت ایران همیشه جنبه یه چیز خوب و عزیز و نداشتیم دیگر ادامه نمی دم هر که حق را گفت تا روز ابد در بند شد درود بر انقلاب که واقعا خیلی خوب بود!!!!!!!؟!!
 • امیر IR ۰۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  خود حضرت اقا اینقدی که شما حرص خوردین حرص نخورده مطمیناا:)داعشی های وطنی بخدا البانین نیستم اگه میخاین چرت بگین بگین واسه خودتون:)))مشرق جان توام منتشرش نکن راسش یجورایی برا خودته...
 • ایمونبشخ IR ۰۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  کاش آقایانی که اظهارنظرکردن دریافتیشون هم مینوشتن الهی که هرکدومتون بالای ۴ میگیردتوگلوتون گیرکنه
 • علوی نیا IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 2
  خوئینی و خاتمی چهل سال خباثت و توطئه و جنایت و تخریب کرده اند و این همه برای انقلاب و مردم گرفتاری و مشکلات بوجود اورده اند حالا اشک تمساح می‌ریزند و طلبکارند !!! بکشید این بیشرفای بی ناموس ۰
 • ایران IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  این فقط يه سرگرمیه خودتو الکی ب خریت نزنید تا بوده همین بوده
 • ف ف IR ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  خداوندِبصیردرقرآنِ کریم؛اطیعوالله واطیعوالرسول و اولی الامرمنکم. چرابعضیهاگه در قلب خودشان مرض دارند،فکرمیکنندازامام و رهبری معظم،بیشترمیدانند!چراجلوترحرکت میکنند!چراتشویش عمومی ایجادمیکنند!؟بهترین رهبر ومرادِدنیاوپرچمدارِاسلام درجهان،چقدرغریب است،ازدست منافقان
 • مجید IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  حضرت آقا حکومت اسلامی ایران به شیوه پیامبر گونه اداره می کنه وتلاش می کند این فرزندان بی غیرت غربگرا خیانت کار روسیاه پست وطن فروش خبیث به آغوش اسلام وقران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگردن وتوبه کنن اما مولای من این اشخاص پلید خبیث شمر زمان هستن هدایت نمی شن باید حکم خدا را بر آین ابن ملجم ها جاری ساخت تا نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی فقیه انشاالله آسیبی نرسد
 • NL ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  2 3
  حالم از مشرق نیوز بهم خورد. یک نقد مودبانه را تاب نیاوردید!! قبل ها چه دوران طلایی داشتید مشرق نیوز متاسفم براتون
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  0 1
  این بدبخت مزدور کثیف ترین فتنه گر و بی پدر و مادر و بی ریشه از روی حسادت لجن پراکنی میکند
 • IR ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 2
  حالم از همه پاسخ هاتون بهم میخوره
  • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   2 1
   آبو بریز اونجایی که میسوزه آلبانی نشین بدبخت
 • امیر IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  2 1
  این حضرات، به معنی واقعی کثیف و منافق اند. در طول این سالها چه غلطی کردن، جزء وادادگی و لبخند و امتیاز دادن به دشمن و خنجر از پشت به ملت زدن ، کاری بلد نیستند.
 • علی IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  حقیقت و گفته ولاغیر
  • IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   1 0
   این حقیقت مقصرش حزب چپه، اولش ممل خاتمی و....
 • رکسانا IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  4 0
  مسئول مشکلات اقتصادی امروز و نارضایتی مردم شخص رییس جمهور و کابینشه، وظایف رهبری و حدود اختیارات ایشون هم مشخصه، برید مطالعه کنید، اگه قرار باشه مشکلات اقتصادی رو هم رهبر یه تنه حل کنه، پس مردن چرا به روحانی رای دادن ؟ افتخارشون برجام بود که اونم دیدیم، این دولت اصلاحات چه کار مفیدی کرده واسه مردمی که بهش رای دادن، جز کوچیک کردن سفره مردم ؟ تو رو خدا ، مردم، دوره بعدی پای این اصلاح طلبان رو وسط نکشید، اینا ماموریت دارن برای نارضایتی مردم و نهایتا براندازی
 • محمد رضا IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 2
  کسی که حرفی برای گفتن داره و منطقی باشه هرگز با هوچی گری و لجن پراکنی صحبت نمیکنه نامه آقای خوئینی خطاب به رهبری در زمان مناسب توسط خود نظام پاسخ داده خواهد شد و نیازی نیست دوستان با فحاشی درصدد اثبات وفاداری خود باشند و شآن دیگر دوستداران رهبری را پایین بیاورند لطفا مراعات کنید
 • NL ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  6 3
  خودتون بانیان اغتشاش هستید منافقین کثیف و ایادی اسرائیل حالم بهم می خوره ازت مشرق نیوز
 • علی IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  4 1
  فقط باید زودتر تکلیف روحانی و دارودسته آخوندی و نعمت زاده و...رو جمع کنن با انقلاب مجلس
 • یاسر IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  3 3
  آقا من کارگرم و گرسنه، به قسط و هزینه دکتری و خورد و خوراکم نمیرسم، حالا شما ها هی با خودتون درگیر باشین کی بهتره کی بدتر. آه من و امثال من یخه همه رو میگیره. همه شماهام از وضعیت کارگر و بدبخت بیچاره ها خبر دارین، نفرین نمی کنم ولی امیدوارم ماهم دوباره امیدوار بشیم به زندگی.
 • IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 1
  هر چه میخواهید بگویید
 • IR ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  مسلمانی ومسلمان دیگر را سگ هار لقب نباید بدهد
 • پیروز IR ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  هرکیم صداش در بیاد یا میشه
 • عرفان IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  3 0
  بوی الرحمن اصلاحات چی ها میا.... پس بخوان فاتحه....
 • IR ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  0 2
  16:35سگ خودتی واق واق نکن
 • همشهری IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  0 1
  از الان برا 1400 ملت رو دارن آماده میکنن ، فشار رو ملت زیاد شده از لحاظ اقتصادی ککشونم نمیگره بعد یه فتنه راه انداختن دوباره دشمن سازی داخلی شروع شد
 • کامران IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
  0 0
  این خوئنی ها عددی نیست که بخواهد به رهبری نامه بنویسید. مثل اینکه فردا من هم نامه بنویسم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس