کد خبر 1061471
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
جمشید نورشرق

رئیس کمیته تعیین وضعیت می گوید یک صفر اضافی بدهی استقلال به یک مدیر برنامه را به یک میلیارد و پانصد هزار تومان تبدیل کرده است.

به گزارش مشرق، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در رابطه با این سوال که آیا این کمیته در این روزهای خاص فعالیتش را دنبال می کند یا خیر گفت:  ببینید ما امورات جاری کمیته را انجام می دهیم، ولی خب به هر حال تعطیلی لیگ همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده است.

رئیس کمیته تعیین وضعیت در پاسخ به این سوال که آیا بدهی باشگاه استقلال به یک مدیربرنامه یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است، تصریح کرد و افزود: این یک خطای تایپی بوده است و در واقع این بدهی ۱۵۰ میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید:

منچسترسیتی کمیته فنی دارد چرا استقلال نداشته باشد؟

سوال بعدی ما از نورشرق در مورد وضعیت پرونده دو باشگاه نساجی مازندران و شهر خودرو بود که او با اشاره به اینکه این رای با وجدان کاری کامل صادر شده است، اضافه کرد: این پرونده البته در کمیته استیناف در دست بررسی است و هر تصمیمی آنها بگیرند، لازم الاجرا خواهد بود.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که میلاد سرلک و حسن جعفری دو بازیکن سابق نساجی مازندران ادعا کرده اند، سازمان لیگ قرارداد آنها را فسخ کرده و اگر مشکلی بوده، چرا این کار انجام شده است، اینطور توضیح داد: در واقع سازمان لیگ فسخ را تایید نمی کند و می گوید اصلا من مسئولیتی در مقابل فسخ ندارم. این در برگه قرارداد نوشته شده است.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس