کد خبر 106092
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۷

وزير وزرش و جوانان عصر امروز در حاشيه جلسه هيات دولت بر اهميت حفظ آرامش در فضاي ورزش كشور تاكيد كرد و گفت: بايد اجازه بدهيد تا مسائل در آرامش به پيش برود و مجمع تشكيل جلسه دهد و در مورد اتفاقات رخ داده در ارتباط با فدراسيون فوتبال تصميم گرفته شود.

به گزارش مشرق به نقل از ايسنا، محمد عباسي در ابتداي سخنان خود با تبريك فرا رسيدن سال جديد، اظهار داشت: من همواره تاكيد كرده‌ام كه ظرفيت ورزشي كشور بسيار زياد است و فوتبال نيز بخشي از اين ظرفيت را تشكيل مي‌دهد و ما نبايد ظرفيتي را كه وجود دارد تحت مسائل حاشيه‌اي بكنيم.
وي ادامه داد: تخلفي در انتخابات فدراسيون فوتبال علي‌رغم تذكراتي كه داده شده بود، رخ داد و بايد به اين تخلفات رسيدگي شود.
عباسي ادامه داد: امروز در مجلس شوراي اسلامي پيشنهاد شده است كساني كه بازنشسته شده‌اند مجاز باشند در محيط‌هاي ورزشي فعاليت كنند ولي اين موضوع راي كمي آورد و بيشتر نمايندگان مخالف بودند، گرچه من خود با آن موافق بودم كه زمينه‌اي فراهم شود تا از ظرفيت‌هاي باتجربه كه در كشور وجود دارد استفاده شود ولي در مجلس اين موضوع راي نياورد.
وي همچنين با تاكيد بر اينكه بايد منتظر ماند تا مجمع تصميم خود را بگيرد، گفت: برخي از بحث‌هايي كه در اين زمينه مطرح مي‌شود، حرف دقيقي نيست. اينكه مباحثي مطرح شود كه عده‌اي را بترسانيم تا از تخلفي چشم‌پوشي شود.
وي ادامه داد: بايد اجازه داد كه مسائل آرام پيش برود و اجازه داد تا مجمع تشكيل جلسه دهد و در مورد اين موضوع تصميم‌گيري كند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس