لیست نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه دامغان اعلام شد

فرماندار دامغان اسامی نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دامغان را اعلام کرد.

به گزارش مشرق، علی اصغر مجد فرماندار دامغان افراد تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان در این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد:

۱- محمدرضا البرزی

۲- مهدی احسانی فرد

۳- مجتبی ایمانیان

۴- علی پریمی

۵- رسول تقربیان

۶- سیدامیر تقوی

۷-عباس جوادی نژاد 

۸- ابوالفضل حسن بیکی

۹- حسین خلیل نژادی

۱۰- خسرو دانشجو

۱۱- روح الله رستمیان

۱۲- علی سلیمانی

۱۳- رضا عدالتی پور

۱۴- علی اکبر علیزاده برمی

۱۵- مریم فراتی

۱۶- محمد مهدی کاظمی

۱۷- علی ملاکاظمی

۱۸- نعمت الله مطواعی

۱۹- مهدی نوری

۲۰- محمدحسین یزدان شناس

مجد اظهار داشت: از ۳۱ داوطلب ثبت نام کرده برای انتخابات مجلس در دامغان، اسامی نهایی به فرمانداری ها ابلاغ شد که طی آن، صلاحیت ۲۰ نفر تایید شد، صلاحیت ۱۰ نفر تایید نشد و یک نفر انصراف داد. 

فرماندار دامغان گفت: ۹۳ شعبه اخذ رأی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دامغان پیش‌بینی شده است که از این تعداد، ۷۷ شعبه در شهر دامغان و بخش مرکزی و ۱۶ شعبه دیگر در بخش امیرآباد مستقر هستند. 

فعالیت های تبلیغاتی کلیه نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن آغاز و در ساعت هشت صبح روز پنجشنبه یکم اسفندماه یعنی ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می‌یابد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفند سال امسال برگزار خواهد شد و استان سمنان چهار کرسی در این مجلس دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس