کد خبر 1036242
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
عبدالرضا موسی خلیل زاده

عضو هیات مدیره استقلال گفت: اگر عضو هیأت مدیره نشوم، اتفاق خاصی نمی‌افتد چون برای دل مردم آمدم و به دنبال دنبال کاغذ و مدرک نیستم.

به گزارش مشرق، عبدالرضا موسوی در خصوص پیروزی استقلال و اتفاقات چند روز اخیر اردوی استقلال اظهار داشت: الان نباید کام مردم را تلخ کرد ولی بعدا در فرصت  خوب، اطلاعات را تقدیم می کنم. اتفاقات رخ داده در امارات در شأن استقلال و نام ایران نبود اما اجازه بدهیم چند روز بگذرد چون مردم خوشحال هستند که هر دو نماینده ایران پیروز شده اند.

بیشتر بخوانید:

خلیل‌زاده: نمایش خوبی در دربی خواهیم داشت

وی درباره لغو سفر استقلال به امارات که با یک پرواز دیگر انجام شد، گفت: من سند آن را منتشر می کنم. روز یکشنبه سازمان هوایی امارات ایمیلی را منتشر کرد که یک بدهی ۴۵۰۰ دلاری بابت زاگرس ارائه کردند که به سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ برمی‌گشت. باور کنید روح شرکت هم از آن خبر نداشت.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه یک شرکت اماراتی بدهی سنگین میلیون دلاری به ما دارد و عرف این نیست که به خاطر ۴۵۰۰ دلار مجوزی را که صادر کردند را باطل کنند ولی تحمل کردیم. با مجیدی هماهنگ کردیم و همان لحظه تصمیم سریع گرفتیم که تیم به هتل برود و استراحت کند. همه خیلی ناراحت بودیم اما غیرت بچه ها بود که این بردها را رقم زد.

موسوی درباره اینکه اعلام رسمی حضورش در هیأت مدیره استقلال زمان برده است، گفت: از اینکه تیم اعتماد کرده و کنارشان هستم، تشکر می‌کنم. خیلی به دنبال پست و مقام نیستم و می‌خواهم به کشورم یک خدمتی داشته باشم. مردم ما شایسته خدمت‌رسانی هستند و هر کسی در هر زمینه‌ای می‌تواند، باید برای این کشور، نظام و مردم کمکی انجام دهد و نباید کوتاهی انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: احساس کردم در این حوزه می‌توانم کمکی به استقلال داشته باشم و پیشقدم شدم. واقعا استقلال در این چند وقت اخیر اذیت شده بود و هواداران‌ هم ناراضی بودند. به همین دلیل آمدیم تا کمک کنیم. اگر هم عضو هیأت مدیره نشوم، اتفاق خاصی نمی‌افتد چون واقعیت من برای دل مردم وسط آمدم و به دنبال دنبال کاغذ و مدرک نیستم.

موسوی یادآور شد: از روز اول که آمدم، هدفم این نبود که از جیبم پولی را خرج کنم و بگویم به این دلیل باید در باشگاه باشم. باشگاه برای دولت و خود مردم است. در این مقطع پول‌ها را تزریق می‌کنم و اگر فرصت داشته باشم، ایده‌های خود را در حوزه اقتصادی اجرایی می کنم تا خود باشگاه درآمدزایی کند، نه اینکه منتظر کمک من یا دیگران باشد. این پتانسیل در استقلال وجود دارد در بحث آکادمی، ورزشگاه‌سازی، کمپ و ... اقداماتی انجام دهد.

موسوی ادامه داد: ما هم دنبال اختراعات جدید نیستیم و کارهایی که در باشگاه‌های حرفه‌ای انجام می‌شود را می‌خواهیم دنبال کنیم و به نتیجه برسیم. امیدوارم به آن سمت حرکت کنیم، نه اینکه بخواهیم پول بگیریم و پول بدهیم چون باور کنید اگر گنج قارون هم باشد، روزی تمام می‌شود. انتهای پیام

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس