حاج قاسم نمایه

این مجموعه شعر که به صورت خودجوش توسط شاعران انقلابی سراسر کشور سروده شده است به صورت یک کتاب الکترونیک تا روز تشییع پیکر مطهر شهید گرانقدر سردار قاسم سلیمانی رونمایی خواهد شد.

به گزارش مشرق، گزیده ای از مجموعه اشعار شاعران انقلابی کشور در رثای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با عنوان «خاتم سلیمانی» توسط سازمان بسیج هنرمندان کشور منتشر و ارائه خواهد شد.

این مجموعه شعر که به صورت خودجوش توسط شاعران انقلابی سراسر کشور سروده شده است به صورت یک کتاب الکترونیک تا روز تشییع پیکر مطهر شهید گرانقدر سردار قاسم سلیمانی رونمایی خواهد شد و نشان‌دهنده‌ی پیوند عمیق روحی مردم این سرزمین با سردار عشق و ایثار است. سرداری که پرچمدار مقاومت و پایداری بود. از همان نخستین لحظه‌های انتشار خبر شهارت سردار قاشم سلیمانی، قلب شاعران متعهد و دغدغه‌مند در گوشه‌ و کنار ایران به‌جوش آمد و هرکدام برای ادای دینی که در خود نسبت به شهید احساس می‌کردند با قلم‌هایشان سرریز شدند تا نشان‌دهند هرجا که باشند و در هرسن و هر شغلی با عشق به وطن و اسلام و ایثار نفس می‌کشند و آتش به اختیار خواهند بود. حجم بالای اشعار سروده شده در این چند ساعت آن‌قدر زیاد بود که در کتابی نمی‌گنجید و ناچار گزیده‌ای از اشعار سروده شده انتخاب شد.

این کتاب الکترونیک به همت انجمن شعر  سازمان بسیج هنرمندان و به کوشش شاعران بسیجی معصومه  و مرضیه مرادی تهیه شده و توسط انتشارات پرتو رخشید در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است نسخه مکتوب مجموعه شعر «خاتم سلیمانی» به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس