کد خبر 1016552
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
ایستگاه آخر گوشی قاپان منطقه پیروزی

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا، از دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در تعقیب و گریز پلیسی با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ "رضا حیدری"  گفت: از اوایل آذر ماه امسال گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت گوشی شان در منطقه شهدا و خیابان پیروزی توسط ۲ موتورسوار به کلانتری اعلام شد که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تخصصی کلانتری برای شناسایی و دستگیری این دزدان وارد عمل شدند.

بیشتر بخوانید

۲۰۰ فقره سرقت برای خرج تفریح!

خالکوبی، باند موبایل‌قاپ را لو داد

دستگیری جیب بر حرفه ای مترو این بار به جرم موبایل قاپی

وی با اشاره به اینکه تعدادی از مال باختگان موفق شده بودند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند، گفت: تصویری از چهره سارقان در اختیار گشت‌های انتظامی قرار داده شد و تعداد گشت زنی‌های انتظامی و هدفمند افزایش یافت.

این مقام انتظامی افزود: گشت زنی انتظامی ادامه داشت تا اینکه ماموران عصر روز دوشنبه یازدهم آذر ماه در خیابان پیروزی ۲ موتور سوار جوان را که پلاک موتور سیکلتشان مخدوش بود، مشاهده کردند و بلافاصله دستور ایست و توقف موتورسیکلت را صادر کردند.

حیدری با بیان اینکه با گریختن موتورسواران، عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد، عنوان کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز راکب موتورسیکلت تعادلش را از دست می‌دهد و موتورسیکلتش بر روی زمین برخورد می‌کند.

کلانتر محله شهدا ابراز داشت: در این عملیات پلیسی راکب موتورسیکلت دستگیر، ولی ترک نشین آن از محل می‌گریزد.

رئیس کلانتری شهدا اظهار داشت: در بازرسی بدنی از راکب موتور سیکلت ۵ دستگاه گوشی سرقتی کشف در ادامه سارق ۱۸ ساله به همراه اموال کشف شده با کلانتری منتقل می‌شود.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم در کلانتری به ۳۰ فقره موبایل قاپی با همکاری همدستش در محدوده خیابان‌های پیروزی و محله شهدا اعتراف کرد.

حیدری اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم دوم پرونده را شناسایی و با گرفتن دستور قضائی سارق فراری را در مخفگیاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات مقدماتی به کلانتری شهدا منتقل کنند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: تاکنون تعدادی از مال باختگان هر ۲ سارق را شناسایی کرده اند و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس