کاشان

در روزهای اخیر دیار مومنان از آشوبگری دست نشانده های استعماری در امان بود اما مردم کاشان امروز به منظور دفاع از امنیت میهن و به منظور اعلام انزجار از آشوبگران راهپیمایی کردند.

به گزارش مشرق، در هفته ای که گذشت آشوبگران و اغتشاشگران در برخی از شهرهای ایران به بهانه سهمیه بندی بنزین با سلب آسایش و امنیت مردم متاسفانه اقداماتی دشمن شادکن انجام دادند.

این افراد که با برنامه ریزی دقیق و با آمادگی قبلی از اعتراض های آرام مردم سواستفاده کردند و از وضعیت پیش آمده اقدام به تخریب اموال افراد و خانواده ها و همچنین آسیب به بیت المال نمودند جز اغتشاشگران و آشوبگرانی بودند که به جز ناامن کردن فضا قصد دیگری نداشتند.

کاشان اما به لطف تلاش و مجاهدت حافظان امنیت شهرستان در نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج توانست در این مدت از هرگونه گزند و آسیب توسط اغتشاشگران و آشوبگران در امان باشد.

اما امروز مردم دیار مومنان کاشان برای محکوم کردن اقدامات این عده از افراد که با مخدوش کردن امنیت و آسایش هموطنان در دیگر شهرها قصد نیل به اهداف پلید خود را داشتند بعد از نمازجمعه با شعارهای «مرگ بر فتنه گر» و «مرگ بر آشوبگر» راهپیمایی کردند.

سخنان رهبر معظم انقلاب مدبرانه بود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در حاشیه برگزاری این راهپیمایی با بیان اینکه سخنرانی رهبری معظم انقلاب در حمایت از تصمیم کارشناسی سران سه قوا بسیار مدبرانه بود، اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب همانند چراغ راهی برای راهنمایی دوستداران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای مبارزه با فتنه گران شد.

سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به اینکه مردم ایران همیشه گوش به فرامین رهبر انقلاب اسلامی هستند، ابراز داشت: آنچه در بزنگاه های تاریخی توانسته است کشور و نظام و مردم را از دست فتنه گران نجات دهد رهنمودهای رهبر انقلاب بوده است.

تشکر از بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان

وی با تشکر از نیروهای بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان تصریح کرد: مردم کاشان به واسطه تلاش های نیروهای نظامی و بسیجی از گزند فتنه گران به دور بود ولی حضور شایسته مردم در این راهپیمایی نشان از تجدید بیعت مردم دارالمومنین کاشان با آرمان های انقلاب اسلامی و اعلام انزجار از فتنه گران است.

خانم محمدپور یکی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی بود که خود را دانشجوی کامپیوتر معرفی می کند. وی که در مقطع دکتری در حال تحصیل است علت حضور خود در این راهپیمایی را علاقه به میهن و کشور خود می داند و اعتقاد دارد که نباید اجازه بدهیم سلطنت طلبان و افرادی که علاقه ای برای سرنوشت مردم ایران ندارند در این مملکت حضور داشته باشند.

دشمنان سعودی صهیونیستی به هر بهانه ای در کشور اقدام به فتنه می کنند

وی با بیان اینکه تمام افرادی که در اتفاقات چند روز اخیر آب به آسیاب دشمن ریختند همگی آگاهانه اقدام به این اقدامات خرابکارانه کردند، ابراز داشت: دشمنان قسم خورده سعودی صهیونیستی ایران به همراه ایادی دست نشانده آن ها برای ایجاد ناامنی در کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند و به هر بهانه ای اقدام به فتنه در کشور می کنند.

این دانشجوی دوره دکتری با اشاره به اینکه ملت فهیم ایران همیشه هوشیار بوده اند، تصریح کرد: آنچه باعث شده است که تمام دسیسه ها و توطئه های دشمنان و فتنه گران به ورطه نابودی کشیده شود تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم در عمل به سخنان ایشان است.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی هایی اینچنین نوعی لبیک و تجدید عهد و پیمان با رهبر معظم انقلاب است، افزود: مردم و جوانان ایران اسلامی ثابت کرده اند که برای حفظ امنیت و آسایش هموطنان عزیز همیشه در صحنه هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

کاشان جز اولین شهرهایی در ایران بود که مردمان آن با حضور در خیابانهای فتنه۹۶ را در نطفه خاموش کردند

و البته نباید از مردمان دیار مومنان غیر از این انتظار داشت. باید به یاد داشته باشیم که عاشقان ولایت و ایران در این دیار در فتنه سال ۱۳۹۶ جزو اولین شهرها در ایران بود که با حضور گسترده در خیابان ها و معابر کاشان با رهبر و آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد و نقشه فتنه گران کوردل را در نطفه خاموش کرد.

و مگر از شهری که میزبان نخستین سفیر ولایت حضرت علی ابن باقر(ع) بود باید غیر از این انتظار داشت که شعار آنان این باشد که اجازه نمی دهند علی تنها بماند؟! 

حسین مرادی یکی دیگر از شرکت کنندگان در این همایش و راهپیمایی بود که عاشقانه همگام و همنوا با دیگر کاشانی ها مشت های خود را به سمت آسمان دراز می کرد و برای حمایت از ولی خود ندای لبیک را سر می داد.

وی که دارای شغل آزاد است با بیان اینکه به واسطه شغل خود چند روزی را در یکی از شهرهایی که اغتشاشگران در آن برای مردم ناامنی ایجاد کرده بودند حضور داشته است، اظهار داشت: آنچه من در آن چند روز دیدم آتشی بود که ناشی از کینه فتنه گرانی بود که برای پیشبرد اهداف خود فقط دست به تخریب و آسیب رساندن به اموال مردم می کردند.

مرادی ابراز داشت: این افراد به هیچ عنوان برای اعتراض به خیابان ها نیامده بودند و دلیل اصلی حضور آنان آشوب و ایجاد ناامنی در شهرها بود.

مهمترین علت حضور در راهپیمایی؛ تشکر از خادمان و حافظان امنیت 

وی امنیت و آسایش را یکی از نعمت هایی می داند که به فرمایش حضرت علی(ع) تا از دست ندهیم قدر آنرا نمی دانیم، تصریح کرد: هیچ فرد و گروهی از ناامنی در کشور سود نمی برد و مهمترین علت حضور من هم در این راهپیمایی به نوعی تشکر از خادمان و حافظان امنیت در شهر و کشورم بود.

مسئولین قدر این مردم را بدانند

به گزارش مهر، حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب و اعلام حمایت از آرمان های امام و شهدا در طول چهل سال گذشته تاکنون باعث پایداری پایه ها و ستون های انقلاب اسلامی است. انچه که مدیران و مسئولین باید به آن توجه کنند این است که قدر حضور و حمایت مردم را بدانند و برای خدمت همه تلاش خود را انجام دهند.

فراهم آوردن شرایط معیشتی و اقتصادی مناسب همیشه جز خواسته های بحق مردم بوده است که متاسفانه در شرایطی توسط برخی از مدیران و مسئولین این مهم مغفول مانده است. 

امید است مسئولین و مدیران مملکت هم قدر این مردم و ولی نعمتان خود را بدانند و عاشقانه برای خدمت به آنها شبانه روز تلاش و مجاهدت کنند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس