کد خبر 1011320
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
انتشار متن اظهارات ۳ شاهد در روند استیضاح ترامپ

ترامپ اعلام کرده که پیشنهاد ادای شهادت توسط خودش در کنگره را بررسی می‌کند.

به گزارش مشرق، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر، اعلام کرد که پیشنهاد دموکرات‌ها برای ادای شهادت در جریان تحقیقات برای استیضاح را بررسی می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نمایندگان آمریکایی ترامپ را به کنگره فراخواندند

 این اعلام آمادگی ترامپ برای پاسخگویی پس از آن مطرح شد که نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا پیشنهاد کرد که ترامپ خودش قدم پیش بگذارد و حقیقت را اعلام کند.

در همین ارتباط، ترامپ در توئیتی نوشت: پلوسی پیشنهاد کرد که من در جریان تحقیقات این استیضاح مزخرف شهادت دهم. با وجود این که من خطایی نکرده ام و دوست ندارم به این حقه غیرمنصفانه مشروعیت بدهم، از این ایده خوشم می‌آید و با هدف این که کنگره بار دیگر تمرکزش را متوجه مسائل اصلی کند، این پیشنهاد را بررسی می‌کنم.

در حال حاضر روند تحقیقات پیرامون استیضاح ترامپ در کنگره آمریکا در جریان است و برخی از شاهدان نیز برای ادای شهادت در مورد ترامپ در کنگره حاضر شده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با توجه به ادای شهادت‌های گوناگون و بیشمار در ارتباط با ماجرای اوکراین روز به روز بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرد.

مجلس نمایندگان که اکثریت آن را دموکرات‌ها تشکیل می‌دهند، کمیته اطلاعاتی خود را مسئول بررسی موضوع استیضاح ترامپ که به «اوکراین گیت» مشهور شده، کرده است. این کمیته تاکنون شاهدان متعددی را دعوت کرده و نتیجه گفت‌وگو با آنان، این احتمال را شدت بخشیده که اتهامات علیه دونالد ترامپ بی‌اساس نبوده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس