کد خبر 1009679
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
میرشاد ماجدی

عضو هیات مدیره استقلال درباره آخرین شرایط این باشگاه توضیح داد.

به گزارش مشرق، میرشاد ماجدی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در حاشیه همایش فوتبال کلینیک اظهار کرد: حضور من در مراسم به واسطه سمتم در فدراسیون فوتبال است. شما (خبرنگاران) من را یک بار در جریان بازی تیم‌ملی جوانان دستگیر کردید و یک بار هم این جا. باید خدمت شما عرض کنم که مباحث باشگاه استقلال باید از زبان آقای فتحی به عنوان سخنگوی هیات مدیره و مدیرعامل گفته شود. من تا جایی که بتوانم کمک می‌کنم که هواداران آرامش پیدا کنند اما اگر تخصصی‌تر شود، حیطه اختیارات من نیست و باید از آقای فتحی بپرسید.

او درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات اعضای تیم استقلال گفت: الان یک هفته است که هیات مدیره هر شب جلسه دارد و به دنبال درآمدهایی است که از قبل ایجاد کرده و به آن‌ها نرسیده است. یکی از این مطالبات شب گذشته وصول شد ولی نمی‌توانم آن را اعلام کنم.

در این بخش خبرنگاری از ماجدی سوال می‌کند که این مطالبات مربوط به همراه اول می‌شود که او گفت: بله.

عضو هیات مدیره استقلال افزود: من به هواداران می‌گویم که خیالشان راحت باشد. پول به باشگاه در حال تزریق شدن است و مطالبات اعضای تیم پرداخت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی: با امکانات ۲۰ درصدی انتظار زیاد نداشته باشید

ماجدی درباره انتقاداتی که نسبت به عملکرد هیات مدیره استقلال می‌شود، توضیح داد: چرا هیچ‌کس از هیات مدیره سپاهان و تراکتورسازی سوال نمی‌کند؟ وضعیت هیات مدیره این طور نیست که هر روز صحبت کنند. شاید قبلا این رویه بوده که اعضای هیات مدیره راجع به تاکتیک تیم هم نظر بدهند. اصلا شرح وظایف هیات مدیره این نیست که راجع به تیم صحبت کند. بحث درآمدزایی، بحثی است که باید از سوی اسپانسرها به باشگاه تزریق شود. شما می‌دانید که وضع کشور به شکلی نیست که با یک تماس بتوان پول وصول کرد. هیات مدیره پشت پرده جلسه دارد و در جلسه‌های مختلف شرکت می‌کند که مشکلات مالی را حل کند. یک مقدار از پول اسپانسر پیش‌خور شده ولی این که چرا این اتفاق افتاده، افراد اقتصادی هیات مدیره یعنی آقای منزوی و خلیل‌زاده پیگیر آن هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال برای جذب مهاجم پول دارد؟ بیان کرد: این در حیطه اختیارات ما نیست. این در حیطه ارتباطی است که مدیرعامل با سرمربی دارد. مطمئنا سرمربی هر درخواستی داشته باشد به صورت مکتوب به مدیرعامل اعلام می‌کند و اگر مدیرعامل صلاح دید، این موضوع را با هیات مدیره مطرح می‌کند.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال درباره تمرینات کم تیم‌ملی پیش از دیدار حساس با عراق توضیح داد: ما بازی بسیار سختی با تیم ملی عراق داریم ولی نگران نیستیم چون اعتقاد داریم که کادر فنی و بازیکنان باهوش و با درایتی داریم. در تمام دنیا قبل از حضور در بازی رسمی، دو، سه روز تمرین می‌کنند. اتفاقی که اخیرا افتاد به مسائل اقتصادی برمی‌گردد. من فکر می‌کنم آقای ویلموتس می‌داند چه کار می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس