برهم صالح نمایه

رئیس جمهوری عراق بر ضرورت شناسایی افراد ناشناسی که در اقدامی مشکوک به برخی رسانه‌های خارجی در این کشور حمله کرده بودند، تاکید کرد.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه المیادین، «برهم صالح» رئیس جمهوری عراق بر ضرورت انجام تحقیقات درباره حملات افراد ناشناس به برخی رسانه‌ها در بغداد تاکید کرده است.

بیشتر بخوانید:

برخورد عراق با معترضان چگونه است؟

بغداد: دست‌های خبیثی در ناآرامی‌های عراق وجود دارد

حمله این افراد ناشناس به دفاتر برخی رسانه‌ها از این نظر مشکوک است که رسانه‌های مورد هدف هجمه روانی و تبلیغاتی سنگینی را برای ناآرام کردن اوضاع عراق از طریق سوار شدن بر موج اعتراضات و تحریک مردم به خشونت و درگیری به راه انداخته‌اند و این احتمال که حملات افراد ناشناس در راستای منافع این رسانه‌ها با هدف مظلوم نمایی آنها صورت گرفته باشد، بعید نیست، هر چند عملکرد منفی و فتنه افکنانه این رسانه‌ها به ویژه سعودی و انگلیسی خشم و انزجار ملت عراق را به دنبال داشته است.

خبرنگار المیادین در بغداد نیز اعلام کرد هفت نفر در شرق بغداد کشته شدند.

وی افزود هسته پیگیری تشکیل شده از سوی دولت عراق از ادامه ارتباط با تظاهرکنندگان در استان واسط در جنوب بغداد و جنوب نهروان خبر داد.

وزارت کشور عراق هم اعلام کرده است از ابتدای دسامبر آتی، ۴۶ هزار نفر در این وزارت استخدام خواهند شد.

سخنگوی وزارت کشور عراق با بیان این مطلب تصریح کرد دستان خبیث و شوم در پی هدف قرار گرفتن تظاهرکنندگان قرار دارند. وی تصریح کرد هیچ درگیری میان تظاهرکنندگان و نیروهای پلیس رخ نداده است.


 

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس