کشته شدن ۷ نفر از شهروندان لندن

خشونت‌های ناشی از حمل سلاح سرد در انگلیس معضلی بدون حل باقی مانده و روزانه شمار بسیاری از جوانان در این کشور قربانی این خشونت‌ها می‌شوند.

به گزارش مشرق، خشونت‌های ناشی از حمل سلاح سرد به یک اپیدمی در انگلیس و به ویژه در پایتخت این کشور تبدیل شده که همچنان قربانی می‌گیرد.

به گزارش ایوینینگ استاندارد، پلیس لندن می‌گوید گزارشی دریافت کرده که در آن یک نوجوان ۱۷ ساله در لندن به ضرب چاقو مقابل یک رستوران به شدت زخمی شده است.

بیشتر بخوانید:

گرفتار شدن دانش آموزان انگلیسی در باندهای خلافکار

به گفته پلیس لندن، این نوجوان دانش آموز روز سه شنبه در نزدیکی دانشکده وستمینستر در حال تردد بود که مورد حمله گروهی از مهاجمان مسلح قرار می‌گیرد و در مقابل چشم افرادی که در یک رستوران حضور داشتند با ضربات متعدد چاقو زخمی می‌شود.
 

 
 
پلیس لندن و اورژانس این شهر به سرعت در صحنه حاضر می‌شوند اما این نوجوان پس از گذشت تقریباً ۵ ساعت به دلیل شدت جراحات فوت می‌کند.

با مرگ این نوجوان در پایتخت انگلیس شمار نوجوانی که طی یک ماه اخیر در لندن قربانی خشونت‌های ناشی از سلاح سرد شده‌اند را به ۷ نفر رساند. از آغاز سال ۲۰۱۹ تا کنون ۲۱ نوجوان به ضرب چاقو در پایتخت انگلیس به قتل رسیدند.

بنابر گزارش رسانه‌های محلی انگلیس،   جرایم ناشی از حمل سلاح سرد در حالی در انگلیس افزایش یافته است که پلیس لندن تنها در طی ۹ روز ۶ مورد تحقیقات قتل انجام داده است.

دوربین‌های مداربسته لحظه‌ای را که نوجوان ۱۷ ساله مورد حمله قرار می‌گیرد را به ثبت رسانده است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس