کد خبر 990072
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
تراکتور و پرسپولیس

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، ۱۵۰ میلیون تومان گرفته و ۱۵۰ میلیون دیگر نیز باید دریافت کند.

به گزارش مشرق، سعید شیرینی با اشاره به نامه‌ای که سال ۹۳ درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود، مدعی شد و گفت: اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از رفتنش مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به محمد قاضی پرداخت می‌کند خیلی عجیب است. عجیب‌تر اینکه آنها به این بازیکن متعهد می‌شوند که ظرف ۱۰ روز آینده ۱۵۰ میلیون تومان دیگر به وی بپردازند و چنانچه این اتفاق رخ ندهد به ازای هر روز مبلغ ۱۰ میلیون تومان به این رقم اضافه خواهد شد. هیچ جایی سراغ ندارم که چنین تعهدی به فردی داده شود اما مدیریت قبل باشگاه پرسپولیس این کار را قبل از رفتنش کرده که واقعا جای سؤال دارد.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های دردناک بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس در زندان

اگر پرسپولیسی‌ها بلیت جایگاه استقلال را بخرند چه می‌شود؟

معمای احمدزاده در پرسپولیس

وی افزود: سؤال من این است که چرا پرداختی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس در روزهای آخر مدیریت آقایان انجام نشد اما ۱۵۰ میلیون به قاضی پرداخت شده و چنین تعهدی هم به او می‌دهند؟ من سال ۹۳ به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که پرونده طلب قاضی بسته شده و زمان حمیدرضا گرشاسبی نیز وقتی قرار شد همه پرونده‌های شکایتی باشگاه پرسپولیس بسته شود با اسناد و مدارکی که به باشگاه بردم حدود ۳ میلیارد بدهی‌ها به همین طریق منتفی شد. چه بسا اگر همکاری بیشتری با من داشتند مبلغی بیشتر از بدهی‌های پرسپولیس کم می‌شد.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: در نامه‌ من مشخص است که وضعیت طلب قاضی به چه شکل است اما آقایان حتی به خودشان زحمت ندادند قبل از پرداختی به قاضی تماسی با من بگیرند و قضیه را جویا شوند. باید روشن شود که مدیریت قبلی پرسپولیس چرا یک هفته قبل از رفتنش ۱۵۰ میلیون تومان به قاضی داد و آن تعهد عجیب را هم برای مدیریت بعدی گذاشت.

برای پیگیری این موضوع و پرداخت پول به محمد قاضی ۵ سال پس از نامه تسویه حساب با این بازیکن تماس گرفت که وی پاسخگو نبود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس