رئیسی: حمایت از مأموران پلیس در مأموریتها از وظایف قوه‌قضاییه است

رئیس قوه‌قضاییه با اشاره به تأثیر همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، گفت: حمایت از مأموران ناجا در انجام مأموریتها از وظایف قوه‌قضاییه است.

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی به اتفاق جمعی از معاونان با حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس قوه‌قضاییه دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس قوه‌قضاییه نیز  اظهار کرد: اصلاح و بازنگری آیین دادرسی کیفری در دستور کار قوه‌قضاییه و کمیسیون قضایی مجلس است و ناجا در این رابطه نظرات خود را ارائه کند.

ببینید

فیلم/ تذکر مهم حجت الاسلام رئیسی درباره پیگیری‌های قضایی

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در کاهش جرایم بسیار موثر است، تصریح کرد: حمایت از مأموران ناجا در انجام مأموریتها از وظایف قوه‌قضاییه است.

اشتری در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی، اظهار کرد: اقدامات خوبی که اخیراً در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی صورت گرفته مایه امید و در جامعه مؤثر بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا و قوه‌قضاییه بیشترین ارتباط را باهم دارند، افزود: هماهنگی این دو دستگاه در کاهش سرقت، قاچاق کالا و برخورد با مفسدان اقتصادی مؤثر خواهد بود و ناجا آمادگی هرگونه همکاری با قوه‌قضاییه را دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس