پخش تصاویر نامادری در اینستاگرام به خاطر آزار و اذیت در دوران کودکی

نامادری‌ام رفتار مناسبی با من در دوران کودکی نداشت و مرا بارها مورد آزار و اذیت قرار داده بود و همین موضوع انگیزه‌ای شد که بعد از گذشت این سالهای سخت، به فکر انتقام‌گیری از او بیفتم.

به گزارش مشرق، مدتی قبل خانمی جوان با طرح شکایتی به پلیس فتا تهران بزرگ اعلام کرد که تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی منتشر شده است.

شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: فردی ناشناس به من عناوین و صفتهای ناروایی را نسبت داده و تصاویر از من در اینستاگرام منتشر کرده که از وی شکایت دارم.

بیشتر بخوانید:

آزار و اذیت زنان به خاطر خیانت نامزد

با شروع تحقیقات پلیسی، بررسی و پایش مستندات منتشر شده در شبکه اجتماعی اینستاگرام، این فرضیه مطرح شد که متهم با شاکی نسبت نزدیکی دارد و به احتمال زیاد با انگیزه انتقام‌گیری از وی دست به چنین اقدامات مجرمانه‌ای زده است.

با این حال هیچ ردپایی از متهم به دست نیامد و شاکی نیز اعلام کرد که به هیچ فردی شک ندارد، در نهایت مشخص شد شاکی مسئولیت فرزند همسر خود را نیز به عهده گرفته که در ادامه مدارک و دلایلی نیز علیه فرزند همسرش به دست آمد.

با هماهنگی دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای، موضوع به پدر متهم اطلاع داده شد و او به همراه فرزندش در پلیس فتا تهران بزرگ حاضر شدند.

در نهایت متهم به ارتکاب جرم اعتراف کرد و گفت: پدرم سالها پیش مادرم را طلاق داد و با مجدداً ازدواج کرد، همسر دوم پدرم (نامادری‌ام) رفتار مناسبی با من در دوران کودکی نداشت و مرا بارها مورد آزار و اذیت قرار داده بود و همین موضوع انگیزه‌ای شد که بعد از گذشت این سالهای سخت، به فکر انتقام‌گیری از او بیفتم.

وی افزود: به همین دلیل در فضای مجازی اقداماتی را علیه او انجام دادم و حالا از کارم پشیمانم و به خود می‌گویم ای کاش همان موقع با پدرم در رابطه با رفتارهای نامادری‌ام صحبت می‌کردم تا کار به اینجا نکشد.

سرهنگ تورج کاظمی؛ رئیس پلیس فتا پایتخت با اعلام این خبر گفت: تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس